MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS

NO SPAM BAN
 1. 20/1 23:24 matildamoj: muzik shqip popullore 2015,albumet me te reja
 2. 20/1 19:41 matildamoj: mirmbrema durrsaku
 3. 19/1 0:25 durrsaku: Halo
 4. 18/1 23:53 beli2002: Halo
 5. 18/1 23:53 beli2002: Halo
 6. 19/12 20:25 durrsaku: aggiornato versione sky go per android e tablet
 7. 9/12 19:33 durrsaku: Mp3 shqip popullore
 8. 9/12 19:32 durrsaku: Shkarko Muzik shqip
 9. 9/12 19:30 durrsaku: Mirmroma miq
 10. 8/11 17:46 durrsaku: muzik shqip popullore mesme
 11. 3/10 19:33 durrsaku: Zoti te dhuroft ne Trup Shenet, Ne Pun Vullnet, Ne Ide Drejtsi, Ne Nerva Qetsi, Ne Familje Harmoni, dhe ne ta Ardhmen shum shum Lumturi! ME FAT BAJRAMI
 12. 27/6 22:51 durrsaku: dita e ramazonit po na vjen vllezer
 13. 27/6 22:38 durrsaku: MIQ PO NA VJEN DITA E RAMAZANIT,URIME RAMAZANIT
 14. 2/5 12:24 durrsaku: VOTONI PER TE SHKARKUAR
 15. 1/4 21:17 durrsaku: ALBUMET ME TE REJA 2014
 16. 16/3 13:32 matildamoj: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: MIRDITA SHOQE
 17. 23/2 21:50 durrsaku: film gratis http://albaniadownload.blogspot.it/
 18. 23/2 21:49 durrsaku: filma falas siti i ri 2014 http://albaniadownload.blogspot.it/
 19. 28/1 21:32 durrsaku: SI E KALUAT SOT MIQ
 20. 20/1 20:45 durrsaku: mirmroma
 21. 12/1 21:40 matildamoj: MIRMROMA
 22. 7/1 20:36 matildamoj: :buonanotte:
 23. 7/1 20:35 matildamoj: mirmroma :P
 24. 4/1 15:07 durrsaku: :buonpomeriggio: ku jeni zemra
 25. 31/12 19:10 durrsaku: [color=red]MUZIK SHQIP POPULLORE JU URON! Gezuar viti i ri 2014 ju uroj shume fat lumturi dashuri dhe plotsim te gjitha deshiravetuaja shpresoj qe do jet nje vit i kalur shpejt dhe me shume kujtime te bukura per te gjith, Me shume shume urimeeeeee shpresoj te kaloni me mire se vitin 2013,Urime
 26. 3/12 22:03 durrsaku: votoni lar per shkarkuar muzik shqip popullore mesme 2013-2014
 27. 3/12 21:58 durrsaku: PERSHENDETJE MIQQQQQQQQQQQQQQQQQQ SI E KALUAT SOT
 28. 17/10 21:54 durrsaku: mirmroma
 29. 14/10 21:04 durrsaku: mirmroma miq
 30. 28/9 13:45 durrsaku: PERSHENDETJE MIQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ
 31. 2/9 23:17 durrsaku: votoni sitin lart
 32. 28/8 23:32 durrsaku: MUZIK POPULLORE HITET ME TE REJA NGA JANAR DERI 20 GUSHT 2013
 33. 28/8 23:15 durrsaku: MIRMROMA FORUM
 34. 26/7 23:22 durrsaku: albumi, fundit, show, televizive, fiks, fare, perrall, tupan, kafeneja, jone, familja, moderne, portokalli, digitalb, tv, live, top, channel, video, shqiperia, shqipria, albania, kosova, kosovo, pavaresia,2011,2012,2013 pavarsia, argetim, zbavitu, si, ta, kaloj, kohen, lire, i, shkupi, prishtina, gj
 35. 26/7 23:21 durrsaku: , klipat, clipe, clipa, clipi, shqip, stupcat, stupc, egjeli, gezuar, pavarsia, perrall, prrall, tupan, familja, adelina, nora, genta, ermal, fejzullahu, ermali, blero, shpat, kasapi, tingulli3nt, sinan, meda, gazi, gentiana, humor, shqip, filma, shqip, shqiptar, 2011,2012,2013, forumi, shqiptar, fo
 36. 26/7 23:21 durrsaku: mp3 2012, shqip, muzik, shqip, video, shqip, filma, shqip, humor, shqip, shkarko, muzike, shqiptare, muzika, shqipe, albanian, music, albenian, musik, humora, shqip, humore, shqiptare, humori, shqiptar, filma, shqip, filme, shqiptare, filmat, shqiptar, filmi, shqiptare, video, klipe, shqip, klipi, k
 37. 8/6 23:34 durrsaku: O HERTZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ MJAFT ME KOTO PUPBLICITA SE PASTAJ DO MA JAPESH MAKINEN PA QERAAAAAAAAAA
 38. 4/5 23:39 durrsaku: ALBUMI I RI 2013 Hekuran Xhambazi,Fatos Yzeiri,Aziz Dalipi,Beni Lolit,Refail Caka,Artur Yzeiri
 39. 4/5 23:39 durrsaku: ALBUMI I RI 2013 Hekuran Xhambazi,Fatos Yzeiri,Aziz Dalipi,Beni Lolit,Refail Caka,Artur Yzeiri
 40. 4/5 23:39 durrsaku: Bledar Dapa Ladi Bujarit Sajmiri Shitit 2013
 41. 4/5 23:38 durrsaku: ALBUMI I RI 2013 Hekuran Xhambazi,Fatos Yzeiri,Aziz Dalipi,Beni Lolit,Refail Caka,Artur Yzeiri
 42. 4/5 23:37 durrsaku: POPULLORE MESME 2013 Hekuran Xhambazi,Fatos Yzeiri,Aziz Dalipi,Beni Lolit,Refail Caka,Artur Yzeiri
 43. 8/3 20:22 durrsaku: Muzik shqip popullore 2013
 44. 14/2 20:11 durrsaku: GEZUAR SAN VALENTININ
 45. 14/1 21:41 LEONORADURRESI: albumet me te reja 2013 :buonanotte:
 46. 14/1 21:41 LEONORADURRESI: mirmroma miqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
 47. 3/1 1:49 durrsaku: :buonanotte: NDIGJONI MUZIKE NE KANALIN YOUTUBE
 48. 2/1 16:22 durrsaku: BENGINHO HAI UN MP
 49. 2/1 16:19 durrsaku: VOTONI FORUM PER TE SHKARKUAR
 50. 2/1 16:15 durrsaku: BENGINHO HAI UN MP
 51. 1/1 13:30 durrsaku: GEZUAR 2013

Smilies
 


Poezi Sms Dashurie

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

DASHURI DHE PASION

INFORMAZIONE TE REJA RRETH DASHURIS
Forum Led by:
durrsaku
6918523/1/2015, 22:25
In: Ēfarė i shtyjnė femrat tė prishin njė marrėdhėnie
By: durrsaku
 

New Topic New Poll

Poezi Sms Dashurie

Topic Title ( Mark this forum as read )Topic StarterRepliesViewsLast Action
B_NORMB_PINdurrsaku36277,51026/1/2015, 21:03
Last Post by: matildamoj
B_NORMB_PINdurrsaku1934,79622/1/2015, 22:30
Last Post by: matildamoj
B_NORMB_PINdurrsaku24133,68422/1/2015, 22:06
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PINdurrsaku814,19018/1/2015, 15:35
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PINdurrsaku166,17418/1/2015, 15:33
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PIN

Sticky: POEZIT ME TE BUKURA?

shkruani ketu
durrsaku8624,34918/1/2015, 15:32
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PINdurrsaku1190616/1/2015, 13:40
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PINdurrsaku17777,69816/1/2015, 13:39
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PINdurrsaku141,24416/1/2015, 13:37
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PINdurrsaku16118,80516/1/2015, 13:36
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PIN

Sticky: Fraza Te Bukura Dashurie

frase dashurie
durrsaku7821,20816/1/2015, 13:34
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PINdurrsaku14873,5851/12/2014, 19:32
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PINdurrsaku624,4389/9/2014, 22:19
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PINsuela304,7339/9/2014, 22:15
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PINdurrsaku194452,7665/3/2014, 08:59
Last Post by: ramizi
B_NORMB_PINdurrsaku179,32720/1/2014, 00:34
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PINdurrsaku72,0156/1/2014, 15:28
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PIN

Sticky: Poezi te reja 2010-2011

Poezi 2010-2011
durrsaku12133,2884/1/2014, 14:45
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PINdurrsaku1525,02912/11/2013, 16:59
Last Post by: jehona
B_NORMB_PINLEONORADURRESI731,58924/9/2013, 19:10
Last Post by: LEONORADURRESI
B_NORMB_PINdurrsaku251,51024/9/2013, 19:04
Last Post by: LEONORADURRESI
B_NORMB_PINleonn296,50924/9/2013, 18:38
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PINdurrsaku22,28118/12/2011, 19:08
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PINdurrsaku84,50821/11/2011, 19:45
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PIN

Sticky: TE DUA 14 SHKURTIN

SAN VALENTINO LOVE
durrsaku22,8961/10/2011, 11:29
Last Post by: vajztirane
B_NORMB_PINdurrsaku1173623/7/2011, 01:54
Last Post by: amyiii
B_NORMB_PINleonn84,69919/5/2011, 21:52
Last Post by: durrsaku
B_NORMB_PINdurrsaku11,29926/1/2011, 23:54
Last Post by: jamdurrsake
B_NORMB_PIN

Sticky: POESI INGLISHT

I Love You
LEONORADURRESI3057516/4/2010, 22:53
Last Post by: LEONORADURRESI
B_NORMB_PINdurrsaku53,81922/3/2010, 13:26
Last Post by: durrsaku
 
 
New Topic New Poll
B_NEWB_POLL 


 
B_NORMB_POLL_NN
B_HOTB_LOCKED
B_HOT_NNB_MOVED