MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS
Translate this forum in other languages

ISTRUZIONI ABILITAZIONE UTENTI ALLE SEZIONI PROTETTE:LAJMERIM:PER TE SHKARKUAR KLIKONI TE FIGURA LART E ZEZA VOTO DHE SHKARIKO VETEM PER ATA QE JAN RREGJISTRUAR NE KETE SIT

PER TE SHKARKUAR DUHET ME U KYēUR NE FORUM DHE VOTONI LART

Per accedere alle sezioni protette,clicca sul bottone qui sopra MA SOLO DOPO CHE TI SARAI CONVALIDATO/A TRAMITE L'E-MAIL SPEDITATI DA FORUMFREE ALL'INDIRIZZO DI POSTA FORNITO AL MOMENTO DELLA REGISTRAZIONE AL CIRCUITO; Dopo che ti si sarą caricata la pagina, clicca sul secondo bottone che comparirą sotto. Attenzione: Se il bottone non compare, provate a disabilitare i vari Adblock che avete installato sul pc o come addon dei browser

Ricordo che questa semplicissima procedura č da effettuarsi ogni inizio mese per azzeramento statistiche!!
BACHECA DURRESI
MUZIK POPULLORE NA GJENI NE FACEBOOK LAJMET E FUNDIT
POPULLORE MESMEAlbanian TopSites


classifica siti http://gentiani-top.site90.com//


AMMINISTRATORE:DURRSAKU INFO:muzikshqipopullore@gmail.com
ALBANIA MUZIK SHQIP POPULLORE DURRESI SITI PARTNER DURRESI SHKARKIME MUZIK SHQIP
 


NO SPAM BAN
 1. 19/12 20:25 durrsaku: aggiornato versione sky go per android e tablet
 2. 9/12 19:33 durrsaku: Mp3 shqip popullore
 3. 9/12 19:32 durrsaku: Shkarko Muzik shqip
 4. 9/12 19:30 durrsaku: Mirmroma miq
 5. 8/11 17:46 durrsaku: muzik shqip popullore mesme
 6. 3/10 19:33 durrsaku: Zoti te dhuroft ne Trup Shenet, Ne Pun Vullnet, Ne Ide Drejtsi, Ne Nerva Qetsi, Ne Familje Harmoni, dhe ne ta Ardhmen shum shum Lumturi! ME FAT BAJRAMI
 7. 27/6 22:51 durrsaku: dita e ramazonit po na vjen vllezer
 8. 27/6 22:38 durrsaku: MIQ PO NA VJEN DITA E RAMAZANIT,URIME RAMAZANIT
 9. 2/5 12:24 durrsaku: VOTONI PER TE SHKARKUAR
 10. 1/4 21:17 durrsaku: ALBUMET ME TE REJA 2014
 11. 16/3 13:32 matildamoj: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: MIRDITA SHOQE
 12. 23/2 21:50 durrsaku: film gratis http://albaniadownload.blogspot.it/
 13. 23/2 21:49 durrsaku: filma falas siti i ri 2014 http://albaniadownload.blogspot.it/
 14. 28/1 21:32 durrsaku: SI E KALUAT SOT MIQ
 15. 20/1 20:45 durrsaku: mirmroma
 16. 12/1 21:40 matildamoj: MIRMROMA
 17. 7/1 20:36 matildamoj: :buonanotte:
 18. 7/1 20:35 matildamoj: mirmroma :P
 19. 4/1 15:07 durrsaku: :buonpomeriggio: ku jeni zemra
 20. 31/12 19:10 durrsaku: [color=red]MUZIK SHQIP POPULLORE JU URON! Gezuar viti i ri 2014 ju uroj shume fat lumturi dashuri dhe plotsim te gjitha deshiravetuaja shpresoj qe do jet nje vit i kalur shpejt dhe me shume kujtime te bukura per te gjith, Me shume shume urimeeeeee shpresoj te kaloni me mire se vitin 2013,Urime
 21. 3/12 22:03 durrsaku: votoni lar per shkarkuar muzik shqip popullore mesme 2013-2014
 22. 3/12 21:58 durrsaku: PERSHENDETJE MIQQQQQQQQQQQQQQQQQQ SI E KALUAT SOT
 23. 17/10 21:54 durrsaku: mirmroma
 24. 14/10 21:04 durrsaku: mirmroma miq
 25. 28/9 13:45 durrsaku: PERSHENDETJE MIQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ
 26. 2/9 23:17 durrsaku: votoni sitin lart
 27. 28/8 23:32 durrsaku: MUZIK POPULLORE HITET ME TE REJA NGA JANAR DERI 20 GUSHT 2013
 28. 28/8 23:15 durrsaku: MIRMROMA FORUM
 29. 26/7 23:22 durrsaku: albumi, fundit, show, televizive, fiks, fare, perrall, tupan, kafeneja, jone, familja, moderne, portokalli, digitalb, tv, live, top, channel, video, shqiperia, shqipria, albania, kosova, kosovo, pavaresia,2011,2012,2013 pavarsia, argetim, zbavitu, si, ta, kaloj, kohen, lire, i, shkupi, prishtina, gj
 30. 26/7 23:21 durrsaku: , klipat, clipe, clipa, clipi, shqip, stupcat, stupc, egjeli, gezuar, pavarsia, perrall, prrall, tupan, familja, adelina, nora, genta, ermal, fejzullahu, ermali, blero, shpat, kasapi, tingulli3nt, sinan, meda, gazi, gentiana, humor, shqip, filma, shqip, shqiptar, 2011,2012,2013, forumi, shqiptar, fo
 31. 26/7 23:21 durrsaku: mp3 2012, shqip, muzik, shqip, video, shqip, filma, shqip, humor, shqip, shkarko, muzike, shqiptare, muzika, shqipe, albanian, music, albenian, musik, humora, shqip, humore, shqiptare, humori, shqiptar, filma, shqip, filme, shqiptare, filmat, shqiptar, filmi, shqiptare, video, klipe, shqip, klipi, k
 32. 8/6 23:34 durrsaku: O HERTZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ MJAFT ME KOTO PUPBLICITA SE PASTAJ DO MA JAPESH MAKINEN PA QERAAAAAAAAAA
 33. 4/5 23:39 durrsaku: ALBUMI I RI 2013 Hekuran Xhambazi,Fatos Yzeiri,Aziz Dalipi,Beni Lolit,Refail Caka,Artur Yzeiri
 34. 4/5 23:39 durrsaku: ALBUMI I RI 2013 Hekuran Xhambazi,Fatos Yzeiri,Aziz Dalipi,Beni Lolit,Refail Caka,Artur Yzeiri
 35. 4/5 23:39 durrsaku: Bledar Dapa Ladi Bujarit Sajmiri Shitit 2013
 36. 4/5 23:38 durrsaku: ALBUMI I RI 2013 Hekuran Xhambazi,Fatos Yzeiri,Aziz Dalipi,Beni Lolit,Refail Caka,Artur Yzeiri
 37. 4/5 23:37 durrsaku: POPULLORE MESME 2013 Hekuran Xhambazi,Fatos Yzeiri,Aziz Dalipi,Beni Lolit,Refail Caka,Artur Yzeiri
 38. 8/3 20:22 durrsaku: Muzik shqip popullore 2013
 39. 14/2 20:11 durrsaku: GEZUAR SAN VALENTININ
 40. 14/1 21:41 LEONORADURRESI: albumet me te reja 2013 :buonanotte:
 41. 14/1 21:41 LEONORADURRESI: mirmroma miqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
 42. 3/1 1:49 durrsaku: :buonanotte: NDIGJONI MUZIKE NE KANALIN YOUTUBE
 43. 2/1 16:22 durrsaku: BENGINHO HAI UN MP
 44. 2/1 16:19 durrsaku: VOTONI FORUM PER TE SHKARKUAR
 45. 2/1 16:15 durrsaku: BENGINHO HAI UN MP
 46. 1/1 13:30 durrsaku: GEZUAR 2013
 47. 1/1 1:06 durrsaku: Gezuar vitin e ri 2013
 48. 1/12 22:41 durrsaku: muzik shqip falas 2012-2013 albumet me te reja shqip albanian
 49. 27/11 21:44 durrsaku: gezuar 28-29 nentorin festa e madhe
 50. 27/11 13:25 durrsaku: gezuar 28-29 nentorin festa e madhe
 51. 15/11 23:41 durrsaku: Muzik shqip popullore te reja dhe te vjetra

Smilies
 

Njohje Prezantime Pershendetje Urime

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

LEXO RREGULLAT

PER TE SHKARKUAR LEXONI RREGULLAT!
Forum Led by:
durrsaku,
@lexander
1023/2/2010, 22:48
In: VEPRIMET PER TE SHKARKUAR!
By: durrsaku
C_OFF

Prezantimi e Saluti

Prezantoni veten tuaj ne forum. Presentati Qui!
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
9746629/7/2014, 22:45
In: presentazione
By: Luli Boka
C_OFF

Pčrshendetje Dhe Urime

Ketu mund te beni urimet tuaja me te sinqerta anetarve te forumit ose nje shoku apo mikut tuaj!
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
2618431/12/2013, 19:18
In: GEZUAR VITIN E RI 2014
By: durrsaku
C_OFF

CHAT

chatt falas
Forum Led by:
durrsaku
8236/1/2014, 11:19
In: C'FARE DUHET TE BEJ NJE MASHKULL QE TE JETE E LUMTUR FEMRA ?
By: milseva et'hemi.1
C_OFF_RES

Parli Italiano ?

Ricordando che sono in tanti gli italiani che vogliono parlare con gli albanesi e viceversa, abbiamo aperto questo forum come mezzo di comunicazione.Mi racomando parlate solo in Italiano
Forum Led by:
durrsaku
51213/10/2012, 13:24
In: Protected Forum
By: ----
C_OFF

Zone e lire

Seksion ku ftoheni te hapni dhe te diskutoni mbi tema argetuese ku mund te replikohet per nje kohe te gjate.
Forum Led by:
durrsaku
17747/1/2014, 20:12
In: CAMT DHE CAMERIA
By: durrsaku
C_OFF

Reklamoni Sitin tuaj kėtu

Ktu mund te prezentoni Web faqen tende!!
Forum Led by:
durrsaku
6317/1/2014, 19:32
In: Pershendetje shqiptareve
By: matildamoj
 

Njohje & Miqesi Dhe Dashuri

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

Femra Kerkon Mashkull,Escord

Ketu te gjith Vajzat mund te postojn kerkesat e tyre per tu njohur me djem
Forum Led by:
durrsaku
13249/10/2014, 20:16
In: incontri ragazze albanese,albania
By: durrsaku
C_OFF

Mashkulli Kerkon Femra

Ketu cdo djal mund te postoje kerkesen e tij per tu njohur me nje vajze.
Forum Led by:
durrsaku
3220/2/2012, 15:53
In: Lezetus
By: lezetus
 

SEKTORI I SHKARKIMEVE!

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

Video Klipe

Ketu mund te Shiqoni Video Klipe Shqiptare dhe te Huaja
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
1434512/1/2014, 21:52
In: FADIL KOCI- Lida moj lali ty te dashuroj 2014
By: matildamoj
C_OFF_RES

Muzik Shqip - Hitet

Hitet Shqiptar
Forum Led by:
durrsaku
4024/3/2012, 19:53
In: Protected Forum
By: ----
C_OFF

Lojra Falas

Luni Falas Me Lojra Tč Bukura
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
70134/6/2014, 08:40
In: 200 lojera flesh falas
By: ustai
C_OFF

Muzikč Tč Huaj

Muziket Dhe Albumet Tč Huaja
Forum Led by:
durrsaku
59824/11/2011, 19:48
In: INEDITO- ALBUM LAURA PAUSINI.ITA
By: durrsaku
C_OFF

Diskoteka Shqiptare

TREGONI diskoten me te bukur!!
Forum Led by:
durrsaku
7207/1/2014, 19:28
In: Diskotekatt dhe pabet shqiptare
By: matildamoj
C_OFF_RES

Greek music

Greek music
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
575518/12/2011, 00:04
In: Protected Forum
By: ----
C_OFF

Muzikč Jugosllave

video muzik harem
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
27511/10/2010, 22:06
In: MB Grand, nastup Tanje Savić; Tako mlada
By: plavi cuperak
C_OFF_RES

Filma Shqip-Albanian

Shkarko filma direkt nga siti falas!!
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
531831/5/2011, 11:49
In: Protected Forum
By: ----
C_OFF_RES

Filma Te Huaj

Filma ne shkarkim
Forum Led by:
durrsaku
42318/1/2013, 23:54
In: Protected Forum
By: ----
C_OFF_RES

Muzikė Shqiptare Ne Shkarkim

Ketu shkarkoni ēdo lloj muzike!
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
1578822/1/2011, 20:25
In: Protected Forum
By: ----
C_OFF_RES

Titrat e filmave -2009-2010

Ketu do te gjeni te gjithe titrat e perkthyer ne shqip te vitit 2009-2010
Forum Led by:
durrsaku
16167/4/2010, 23:45
In: Protected Forum
By: ----
 

POESI SMS DASHURIE DHE HUMOR

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

BARSALETA SHqip

Gjithcka qe shkakton te qeshura postoni ketu, duke nisur nga Barcoletat dhe deri tek batutat e kendshme!
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
Readers:
3
1631,2113/10/2014, 19:33
In: Barcoleta te forta
By: durrsaku
C_OFF

Humor Video

humor me te bukura nga portokalli!
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
6263/11/2011, 19:42
In: HUMOR I BUKUR NGA ,Cekja e beratit 2011 new
By: durrsaku
C_OFF

Poezi Sms Dashurie

Kėtu Mundet tė Shkruani Poezi Sms dashurie,
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
Subsections:
DASHURI DHE PASION
Readers:
8
2802,4365/12/2014, 15:11
In: LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA
By: blerta1
C_OFF

Poesie d'amore

Le piu belle poesie d'amore
Forum Led by:
durrsaku
2220925/7/2014, 16:45
In: LE PIU BELLE POEZIE D'AMORE
By: Girlfashion
C_OFF

Poezi Humoristike

Ketu tek ky forum mund te ndani me te tjeret poezi te ndryshme humoristike
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
Readers:
1
724902/11/2013, 19:23
In: POEZI QESHARAKE 2011!
By: Tina2
C_OFF

Fraza Puthjesh Dashurie

Fraza te bukura dashurie!
Forum Led by:
durrsaku,
matildamoj
1316416/3/2014, 13:22
In: Prozė Dashurie
By: matildamoj
 

ZONE SEKSY BEN SHUM VAPE

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

Sexy-Bikini

Zona Bikini Party
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
341729/8/2011, 19:01
In: SEXY GIRL
By: galeon12
C_OFF

Pa ēensure

Kėshillohet pėr njė moshė tė rritur (+ 18 vjeē) sepse ketu brenda eshte me nxehte se e krevat!
Te gjitha te pa thenat e seksit do ti gjeni ketu.Kulture Seksuale,Pyetje rreth seksit,Diskutime Shoqerore per Seksin,Histori Erotike...Shoqeri me djem dhe me vajza...
Forum Led by:
durrsaku
Readers:
40
2185201/12/2014, 20:06
In: 20 gjėrat qė s’i dimė pėr organin tonė
By: durrsaku
C_OFF

Galeria Shqiptare

BUKUROSHET SHQIPTARE - FEMRAT SEX ALBANIAN SEXY GIRLS
Forum Led by:
durrsaku
171218/11/2013, 10:46
In: VAJZA TE BUKURA
By: ana2
C_OFF

Seksi

ēfar mendime keni per seksin!
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
116679/10/2014, 18:46
In: Shqiptaret shume dobet ne mardheniet seksuale
By: durrsaku
C_OFF_RES

VIDEO ME SEKS EROTIK SHQIP DHE TE HUAJ

SHIKONI VIDEO ME EROTIK SHQIP
40129/11/2011, 23:33
In: Protected Forum
By: ----
 

SHQIPERIA

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

News Nga Shqiperia

lajme nga shqiperia
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
4615/6/2013, 08:33
In: Rent a car in albania
By: hertzawesome
C_OFF

Viaggio In Albania

ALBANIA D'ESTATE/ DOVE E COME?
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
51523/9/2013, 11:46
In: Rent a car in albania
By: hertzawesome
C_OFF

Historia e Kosoves

KOSOVA JON
Forum Led by:
durrsaku
13528/10/2012, 11:49
In: Historia e Adem Jasharit
By: dorentina
C_OFF

Historia E Albania

la storia vera di albania e qui!
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
2947/10/2011, 20:13
In: Burrat e degjuar te mallakastres
By: durrsaku
C_OFF

Foto Nga Shqiperia

Fotografia te Qytetave Shqiperisč
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
23103/8/2014, 15:56
In: DURRES QYTETI IM
By: ilgranderitorno
C_OFF

Kuzhinč Shqiptare

ketu jan riēetet me te bukura per ju!
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
1118021/2/2013, 22:34
In: Receta pėr ėmbėlsirat ė Shqipėri!
By: Orgita
 

WINDOWS DHE INFORMATIKE

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

Windows Xp Ne Shqip

Probleme teknike. Diskutime mbi sisteme operimi Windows Xp dhe Windows Wista!!
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
561430/3/2012, 19:46
In: Windows 8 Consumer Preview SHQIP!!
By: vajztirane
C_OFF

Windows 7

Window 7 Ne Shqip
11530/3/2012, 19:22
In: problema internet in windows 7
By: pippo tek
C_OFF

Rrjeti kompjuterik & P2P

Gjithēka mbi rrjetin kompjuterik dhe peer to peer dhe programet per to (eMule, BitTorrent, Ares).
Forum Led by:
durrsaku
22424/10/2012, 11:37
In: SI TE PASTROJME PC NGA RREKLAMAT DHE SPIUNET!
By: spalman4
C_OFF

Albania-Satelitet E Boks

Numrat Dhe Kanalet e Satelitit Shqiptar
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
721337/1/2014, 19:22
In: CCcam Server For ALL TV Channels
By: matildamoj
C_OFF_RES

Informatikč - Internet Dhe Mesime!

Ketu keni informazion per internetin dhe kompiuturin
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
Subsections:
HAKER SHQIPTAR!
1651712/12/2011, 20:02
In: Protected Forum
By: ----
C_OFF

Sigurimi Kompiuter

Programe Antivirus per sigurimet e kompiuturit tuaj
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
Readers:
1
17429/5/2011, 10:55
In: ESET SMART SECURITY 4+TNod-32.User-Password.Finder.v1.4.0.15.EN.TEAM-Full
By: stv20088
C_OFF

DRIVER PER SHKEDE VIDEO DHE AUDIO!

Ketu mun te gjeni te gjith driver per schedad audio e video!
302/4/2012, 21:16
In: AMD Download Center
By: FLUTURA
C_OFF

Gjuhet e Programimit SHqiptar

GJUHET TE PROGRAMAVE
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
90127/2/2010, 12:45
In: Google Sandbox
By: durrsaku
C_OFF

Grafikč-Program

Shkarko Program Per Foto etj!
7017/9/2011, 23:06
In: Gimp Free
By: durrsaku
C_OFF

Internet

Sherbime,Internet,email,V.P.N!
40024/1/2013, 16:17
In: hertz albania
By: hertz123
C_OFF_RES

Masterizim-Program

Ketu folet dhe shkarkohet program per masterizim cd dhe dvd!
1101/4/2012, 22:16
In: Protected Forum
By: ----
C_OFF

Audio-Free

Player,per video falas,dhe Videomontazhe etj!
6018/12/2014, 17:09
In: Jovine - Superficiale (Lyrics Video)
By: Jamaita
 

Sistemet Operative

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

Sistemet Operative GNU/Linux

Kėtu pėrfshihen diskutimet mbi shpėrndarje tė ndryshme tė GNU/Linux si dhe tė vet GNU/Linux nė pėrgjithėsi.
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
18016/5/2010, 21:36
In: Instalimi i serverit Zėri Axon / Ventrilo
By: lejla1
C_OFF

Sistemet Operative Windows

Diskutimet mbi qėshtjet e instalimit, konfigurimit dhe tė administrimit tė sistemeve operative Windows 95/98/NT/2000/2003/ME/XP zhvillohen kėtu.
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
12318/12/2012, 20:42
In: Qfar Sistemi Operativ Keni Tani Per Tani ?
By: durrsaku
C_OFF

Sistemet Operative BSD

Diskutimet pėr sistemet operative FreeBSD, NetBSD, OpenBSD, si dhe sistemet tjera operative BSD, shkojnė kėtu.
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
408/10/2009, 22:03
In: Guida come scaricare con Megaupload
By: albert916
C_OFF

Sistemet Operative tė Tjera

Diskutimet mbi sistemet operative qė nuk hyjnė nė kategoritė e lartėpėrmendura si OpenUNIX, UnixWare, Mac OS X etj., zhvillohen kėtu
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
508/10/2009, 22:03
In: Guida come scaricare con Megaupload
By: albert916
C_OFF

Vendi Per Problemet Kompiuterve

Windows XP,Windows VISTA,Qofse Keni Problem Me Kompiuturin Dhe programet,Ne ja Regullojme!!
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
4118/10/2009, 22:03
In: Guida come scaricare con Megaupload
By: albert916
 

Kur'an dhe Sunnet dhe Temat Islame

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

Kurani

Komentime tė Kur'anit Famėlartė nga dijetarė tė ndryshėme
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
864934/10/2014, 11:40
In: POEZI RAMAZANI
By: durrsaku
C_OFF

Gruaja Muslimane

Gjithcka Reth Gruas Muslimane
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
17112/10/2011, 22:07
In: Nėnat e besimtarėve
By: durrsaku
 

TEMAT E FORUMIT

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

Tema Tč Ndryshme

Nė kėtė nėnforum kushdo prej jush mund tė hapi diskutime
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
40241/12/2014, 20:11
In: Dimri dhe Viti i Ri
By: durrsaku
C_OFF

Shqiptaret Anembane Botes!!

Ketu mund te flisni per vendin ku jetoni dhe tua prezantoni ate anetareve te tjere!
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
14137/10/2013, 12:16
In: Makinat ne shqiperi
By: hertzawesome
C_OFF

Historia Shqiptare

Ketu mund te shkruani cdo gje mbi historine e Shqiperise
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
305924/2/2010, 20:41
In: RILINDJA KOMBĖTARE
By: durrsaku
C_OFF

Gjuha - Shqipe!

Albanologjia, historiku i shqipes, studime shkencore qe hedhin drite mbi origjinalitetin e gjuhes sone. Jane te mirepritura studimet mbi dialektet e shqipes dhe evoluimin e saj ne kohe.
Forum Led by:
durrsaku
18235/4/2012, 20:21
In: Kategorite e mbiemrit
By: durrsake
C_OFF

Fjale Te Urta

Vendosni dhe ju poezit tuaja ne kete teme, poezi te krijuara e fjale te urta popullore!
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
Readers:
1
28451/9/2013, 19:55
In: 100 fjal te urta
By: besarta
C_OFF

Kamasutra Shqiptare

Lexoni kamasutren dhe mesoni qofse nuk dini me be seks!
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
Readers:
2
813/5/2011, 22:44
In: PENTRIMI SHQIP
By: durrsaku
 

SHKARKO MESSENGER

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

Msn Messenger

Mesime per msn shqiptar
Forum Led by:
durrsaku
1009329/4/2014, 09:06
In: me gjet pasin kur ta ndroje najkush
By: niki5
C_OFF

Skype

chatti skype
729/2/2011, 21:09
In: Skype 4.1.0.141 Multilingua vers.Portatile pa instalim
By: LEONORADURRESI
C_OFF

Messenger yahoo

meso yahoo messenger
718/10/2009, 22:03
In: Guida come scaricare con Megaupload
By: albert916
C_OFF

Sms Falas

SmS tė ndryshme
Forum Led by:
durrsaku
248622/11/2014, 23:20
In: Dergo SMS Falas edhe Ne vala 900
By: durrsaku
 

ARGETIM & ZBAVITJE

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

Chit--Chat

Bisedoni, Njihuni dhe Argetohuni me njeri tjetrin ne forumin tone!
Forum Led by:
durrsaku
241521/2/2013, 04:18
In: Kitchens Wales
By: morganali
C_OFF

ThaSheTheMe

Shkruani cdo gje qe deshironi, kjo eshte nje teme ku mund te shpreheni lirshem, nuk ka nje teme specifike..me teper i dedikohet anetareve thashethemaxhi dhe atyre qe dalin gjithmon jashte teme... por duke respektuar etiken e forumit ... Thashetheme te mbara antar!
Forum Led by:
durrsaku
412111/11/2011, 12:19
In: Adelina Berisha sjell rreze dielli nga Dhėrmiu
By: durrsaku
C_OFF

MJEKSIA....

Nė kėtė forum mund tė postoni gjdo gjė qė ka tė bėj me sėmundjet e ndryshme,anatominė,alergjitė dhe tė gjitha nėn-degėt e mjekėsisė .
Forum Led by:
durrsaku
Readers:
1
128695/4/2012, 20:25
In: Marihuana i dėmshėm pėr dhėmbėt
By: durrsake
 

MODA E SPEKTAKOL

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

MODA: Modelet e Rrobave Te Nuseve

Ketu japim Rrobe Nusesh Me Qera!!
Forum Led by:
durrsaku
Subsections:
Video Moda
211724/4/2010, 22:02
In: MODELI 9
By: durrsaku
C_OFF22209/5/2012, 07:32
In: Keshilla ushqimi
By: tole
C_OFF2401/1/2012, 23:29
In: Anjeza Branka martohet ne fshehtesi
By: durrsaku
 

MULTIMEDIA DOWNLOAD FREE

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF_RES

Programe Per Cellular

Ketu Jan Te Gjith Programet Qe ju Duhen per Telefonin Tuaj:
Forum Led by:
durrsaku
26819/12/2014, 20:19
In: Protected Forum
By: ----
C_OFF

Kerkesa Programe

KERKO PROGRAME FALAS
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
41325/3/2014, 12:20
In: KERKESA PROGRAME
By: melaniii
C_OFF

Web Glitter

Forum Led by:
durrsaku
407/2/2013, 19:16
In: hertz albania
By: hertzal
C_OFF

Nokia

SHKARKIM NOKIA
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
11429/7/2011, 22:14
In: MELODI SHQIPETARE PER NOKIA
By: leonn
C_OFF_RES

Programe Tč Ndryshme -Software Free!!

Ketu jan gjith programet qe ju duen!!PROGRAMI FREE
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
966217/9/2011, 13:36
In: Protected Forum
By: ----
 

FORUM ITALIANO

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

Trucchi Windows XP e Vista

Sezione dedicata al sistema operativo pił diffuso al mondo
Forum Led by:
durrsaku
117324/4/2012, 22:33
In: Come modificare il Registro di Windows
By: durrsaku
C_OFF

Sicurezza

Tutto su Antivirus, firewall e sicurezza su Internet
19122/4/2014, 21:48
In: Virus Rr1..
By: Pharmd7595
C_OFF11224/4/2013, 20:17
In: La scuola pił felice, video su Summerhill
By: lucio fonte
C_OFF

News

Forum Led by:
durrsaku
Subsections:
Notizie curiose
22729/5/2013, 14:31
In: Hertz Cars
By: hertzawesome
C_OFF_RES

STAF ONLY

Nga ketu mund te shkruajne vetem aministratoret dhe moderatoret!!
Forum Led by:
durrsaku,
LEONORADURRESI
575/11/2011, 21:18
In: Protected Forum
By: ----
C_OFF

Sport

Subsections:
Calcio
4415/10/2009, 21:21
In: Quale Sport Praticate?
By: albert916
C_OFF_RES

Le Nostre Foto

Forum Led by:
Stoney
348/10/2009, 21:43
In: Protected Forum
By: ----
C_OFF25213/11/2010, 21:18
In: Kongresi i Berlinit
By: albin12@postribe.com
 

XXX +18

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

XxX Videos

Download and share clips and full video scenes
Forum Led by:
durrsaku,
@lexander
2149/6/2014, 14:09
In: Vance Miller Kitche*ns
By: PengenRacing
C_OFF

XxX Movies

Download and share your full xxx movies
Forum Led by:
durrsaku,
@lexander
20813721/12/2014, 10:31
In: Fottimi negro!
By: @lexander
C_OFF

Celebrity Pictures

singers, athletes & VIDEO clips of famous celebrities.This is for any and all Celeb and Supermodels Videos ONLY, this is a NSFW but some of it will be SFW as well
Forum Led by:
durrsaku
1045/8/2014, 22:09
In: Megan Fox - HOT
By: ilgranderitorno
C_OFF

Vip..Fotomontaggi!

Fotmontaggi porno italiano e straniere!
VIETATO A MINORI 18 ANNI
Forum Led by:
durrsaku
7221/12/2011, 12:28
In: STREMING-BELEN RODRIGUEZ.MEGAUPLOAD.ITA
By: durrsaku
 

TOM-TOM

ForumTopicsRepliesLast Post Info
C_OFF

TOM TOM PER CELLULARI NOKIA!

Navigator per telefonini Nokia
Forum Led by:
durrsaku
242/4/2014, 19:58
In: Tomtom albania
By: kristakis61
C_OFF

NAVIGATOR ME HARTE SHQIPTARE!

SHkarkime navigator shqiptar!
00--
In:
By:
 

Statistics
60 user(s) active in the past 30 minutes
F_ACTIVE59 guests, 1 members, 0 Anonymous Members [ View Complete List ]

>durrsaku

Groups legend:
[Administrator]
[VIP MEMBER]
[WEBMASTER SHQIPTAR]
[ADMIN GRAFICA]
[MEMBER DURRESI]
[MODERATORE]
[G6]
[Fan]
[User]
[Awaiting validation]
Statistics
F_STATSMUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS have 12,117 posts, 4,297 topics, 5,128 members, 2,593,404 total visits, 24,729 visits this month, 58ŗ in Top Forum
The newest member is:
Juli Sula

Most users ever online was 1,539 on 22/10/2011, 17:15Map
eXTReMe Tracker
statistiche web
Share |