MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS

NO SPAM BAN
 1. 19/12 20:25 durrsaku: aggiornato versione sky go per android e tablet
 2. 9/12 19:33 durrsaku: Mp3 shqip popullore
 3. 9/12 19:32 durrsaku: Shkarko Muzik shqip
 4. 9/12 19:30 durrsaku: Mirmroma miq
 5. 8/11 17:46 durrsaku: muzik shqip popullore mesme
 6. 3/10 19:33 durrsaku: Zoti te dhuroft ne Trup Shenet, Ne Pun Vullnet, Ne Ide Drejtsi, Ne Nerva Qetsi, Ne Familje Harmoni, dhe ne ta Ardhmen shum shum Lumturi! ME FAT BAJRAMI
 7. 27/6 22:51 durrsaku: dita e ramazonit po na vjen vllezer
 8. 27/6 22:38 durrsaku: MIQ PO NA VJEN DITA E RAMAZANIT,URIME RAMAZANIT
 9. 2/5 12:24 durrsaku: VOTONI PER TE SHKARKUAR
 10. 1/4 21:17 durrsaku: ALBUMET ME TE REJA 2014
 11. 16/3 13:32 matildamoj: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: MIRDITA SHOQE
 12. 23/2 21:50 durrsaku: film gratis http://albaniadownload.blogspot.it/
 13. 23/2 21:49 durrsaku: filma falas siti i ri 2014 http://albaniadownload.blogspot.it/
 14. 28/1 21:32 durrsaku: SI E KALUAT SOT MIQ
 15. 20/1 20:45 durrsaku: mirmroma
 16. 12/1 21:40 matildamoj: MIRMROMA
 17. 7/1 20:36 matildamoj: :buonanotte:
 18. 7/1 20:35 matildamoj: mirmroma :P
 19. 4/1 15:07 durrsaku: :buonpomeriggio: ku jeni zemra
 20. 31/12 19:10 durrsaku: [color=red]MUZIK SHQIP POPULLORE JU URON! Gezuar viti i ri 2014 ju uroj shume fat lumturi dashuri dhe plotsim te gjitha deshiravetuaja shpresoj qe do jet nje vit i kalur shpejt dhe me shume kujtime te bukura per te gjith, Me shume shume urimeeeeee shpresoj te kaloni me mire se vitin 2013,Urime
 21. 3/12 22:03 durrsaku: votoni lar per shkarkuar muzik shqip popullore mesme 2013-2014
 22. 3/12 21:58 durrsaku: PERSHENDETJE MIQQQQQQQQQQQQQQQQQQ SI E KALUAT SOT
 23. 17/10 21:54 durrsaku: mirmroma
 24. 14/10 21:04 durrsaku: mirmroma miq
 25. 28/9 13:45 durrsaku: PERSHENDETJE MIQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ
 26. 2/9 23:17 durrsaku: votoni sitin lart
 27. 28/8 23:32 durrsaku: MUZIK POPULLORE HITET ME TE REJA NGA JANAR DERI 20 GUSHT 2013
 28. 28/8 23:15 durrsaku: MIRMROMA FORUM
 29. 26/7 23:22 durrsaku: albumi, fundit, show, televizive, fiks, fare, perrall, tupan, kafeneja, jone, familja, moderne, portokalli, digitalb, tv, live, top, channel, video, shqiperia, shqipria, albania, kosova, kosovo, pavaresia,2011,2012,2013 pavarsia, argetim, zbavitu, si, ta, kaloj, kohen, lire, i, shkupi, prishtina, gj
 30. 26/7 23:21 durrsaku: , klipat, clipe, clipa, clipi, shqip, stupcat, stupc, egjeli, gezuar, pavarsia, perrall, prrall, tupan, familja, adelina, nora, genta, ermal, fejzullahu, ermali, blero, shpat, kasapi, tingulli3nt, sinan, meda, gazi, gentiana, humor, shqip, filma, shqip, shqiptar, 2011,2012,2013, forumi, shqiptar, fo
 31. 26/7 23:21 durrsaku: mp3 2012, shqip, muzik, shqip, video, shqip, filma, shqip, humor, shqip, shkarko, muzike, shqiptare, muzika, shqipe, albanian, music, albenian, musik, humora, shqip, humore, shqiptare, humori, shqiptar, filma, shqip, filme, shqiptare, filmat, shqiptar, filmi, shqiptare, video, klipe, shqip, klipi, k
 32. 8/6 23:34 durrsaku: O HERTZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ MJAFT ME KOTO PUPBLICITA SE PASTAJ DO MA JAPESH MAKINEN PA QERAAAAAAAAAA
 33. 4/5 23:39 durrsaku: ALBUMI I RI 2013 Hekuran Xhambazi,Fatos Yzeiri,Aziz Dalipi,Beni Lolit,Refail Caka,Artur Yzeiri
 34. 4/5 23:39 durrsaku: ALBUMI I RI 2013 Hekuran Xhambazi,Fatos Yzeiri,Aziz Dalipi,Beni Lolit,Refail Caka,Artur Yzeiri
 35. 4/5 23:39 durrsaku: Bledar Dapa Ladi Bujarit Sajmiri Shitit 2013
 36. 4/5 23:38 durrsaku: ALBUMI I RI 2013 Hekuran Xhambazi,Fatos Yzeiri,Aziz Dalipi,Beni Lolit,Refail Caka,Artur Yzeiri
 37. 4/5 23:37 durrsaku: POPULLORE MESME 2013 Hekuran Xhambazi,Fatos Yzeiri,Aziz Dalipi,Beni Lolit,Refail Caka,Artur Yzeiri
 38. 8/3 20:22 durrsaku: Muzik shqip popullore 2013
 39. 14/2 20:11 durrsaku: GEZUAR SAN VALENTININ
 40. 14/1 21:41 LEONORADURRESI: albumet me te reja 2013 :buonanotte:
 41. 14/1 21:41 LEONORADURRESI: mirmroma miqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
 42. 3/1 1:49 durrsaku: :buonanotte: NDIGJONI MUZIKE NE KANALIN YOUTUBE
 43. 2/1 16:22 durrsaku: BENGINHO HAI UN MP
 44. 2/1 16:19 durrsaku: VOTONI FORUM PER TE SHKARKUAR
 45. 2/1 16:15 durrsaku: BENGINHO HAI UN MP
 46. 1/1 13:30 durrsaku: GEZUAR 2013
 47. 1/1 1:06 durrsaku: Gezuar vitin e ri 2013
 48. 1/12 22:41 durrsaku: muzik shqip falas 2012-2013 albumet me te reja shqip albanian
 49. 27/11 21:44 durrsaku: gezuar 28-29 nentorin festa e madhe
 50. 27/11 13:25 durrsaku: gezuar 28-29 nentorin festa e madhe
 51. 15/11 23:41 durrsaku: Muzik shqip popullore te reja dhe te vjetra

Smilies
 

New TopicNew Poll

Diskoteka Shqiptare

Topic Title ( Mark this forum as read )Topic StarterRepliesViewsLast Action
B_MOVED!albert916----8/10/2009, 21:43
Last Post by: albert916
B_MOVED!

Announcement: RREGULLAT E WEBIT

durrsaku----7/2/2009, 15:22
Last Post by: durrsaku
B_NORMdurrsaku153807/1/2014, 19:28
Last Post by: matildamoj
B_NORM viva-danilo0149/11/2011, 13:30
Last Post by: viva-danilo
B_NORM vajztirane0411/10/2011, 11:41
Last Post by: vajztirane
B_NORM durrsaku53358/7/2010, 18:23
Last Post by: durrsaku
B_NORM durrsaku04623/2/2010, 20:00
Last Post by: durrsaku
 
 
New TopicNew Poll
B_NEWB_POLL 


 
B_NORMB_POLL_NN
B_HOTB_LOCKED
B_HOT_NNB_MOVED