MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIME GAY SHQIP

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 2/3/2015, 22:53 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Dikur kur degjoja per histori te tilla me dukej sikur ishte gjeja me e ndyre ne bote dhe sikur te me ndodhte mua , do te ishte fundi i botes . Sot jam rreth te 30-tave dhe historia ime ze fill kur isha rreth 18 vjec . Nje dite kisha vendosur te vizitoja disa kushurinj dhe do te nisesha pasdite per ne Tirane . Por kishte rreth disa dite qe autobuzet kryenin greva per shkak te konkurrences . Pasi prita mbi 1 0re ne rruge , vendosa te ikja me tren per Tirane . Ishte ora 18 , dimer , ftohte dhe pak shi , pasi hipa ne tren I cili ishte pothuajse bosh u ula ne nje kabine ku nuk kishte njeri . Pas pothuajse 10 minutash erdhi nje burre rrth te 40-tave dhe u ul ne kabinen time . Si fillim nuk shkembyem asnje fjale dhe pas disa castesh filloi te me pyeste ne pegjithesi . Une per mirsjellje ju pergjigja dhe po kuptoja se pyetjet e tij te cudutshme po me vinin ne siklet . Papritur , ai I ulur perballe meje me vendos doren mbi gjurin tim . Menjehere fillova te dridhesha dhe I fola ashper , ndersa ai filloi te me thoshte se nuk ka ndonje jge , etj ,etj . Pas refuzimit mbetem disa caste pa folur dhe ai me doren e tij me preku lehte mbi kar , fillova te dridhesha I teri , mendoja se si kjo gje po me ndodhte pikerisht mua . Ate cast mu duk sikur nuk kasha as fuqi per te folur , I paralizuar fare!! Ai filloi te me ledhatonte lehte , lehte. Dhe donte te vazhdonte me tej . I thashe jo se gjasme duhet te zbrisja ne durres . Zbtita aty dhe nuk po mblidhja do veten ndihesha sa I eksituar aq dhe I frikesuar . ….. Kjo ishte hera e ime e pare dhe e fundit Gay. Ndonjehere them ta provoj , por frika eshte shume e madhe ….
 
Top
19 replies since 2/3/2015, 20:35   111704 views
  Share