MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIME GAY SHQIP

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 2/3/2015, 20:45     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Une jam nje djale prej fshati , tani jam 20-vjec por ne kohen qe ka ndodhur historia kisha mbush 18-vjec dhe me duheshin te beja disa dokumenta per nje kusheririn tim i cili ishte ne angli dhe do ja dergoja me poste . Shkoj ne kryeqytet po atje skisha te aferm keshtu qe me duhej te kthehesha brenda dites ne shtepi . Shkoj neper zyrat ku duheshin cuar dokumentat duke pyetur dhe njerezit rruges sepse nuk i dija dhe shume mire vendet . Nderkohe me kish ngelur dhe nje e fundit dhe duke ecur rruges pyes nje xhaje se ku ish ajo zyra dhe ai me tha : Eja me mua se dhe une atje do shkoj . Ok po e ndiqja xhajen qe ish rreth 60 vjec por qe dukej me i ri ne krahesim me moshen qe kishte , ai kishte floke te zeza te thinjura , fytyren paksa te qeshur , trupin mesatar dhe jo barkmadh .Rruges me pyeti nga isha dhe per se kisha ardhur . Kur arritem me tha ti do shkosh tek filan zyre dhe une jam ne nje tjeter . Prej aty e falenderova dhe u ndame secili ne pune te vet . Kur dola pasi mbarova pune xhaja po me priste jashte dhe me tha : He mbarove pune ? Do vish te ulemi tek ai lokali aty perballe , pi dhe ti ndonje gje se e shof qe je lodhur sot , i thashe jo se duhet te iki te kthehem ne shpi , dhe ai ngulmoi dhe tha : rri sot ik neser se te vajti vone , eshte ora 6 e mbasdites nuk ka autobus , dhe ne te vertet ashtu ishte nuk kishte me autobus . I thashe se nuk kam te aferm prandaj duhet te kthehem por ai ngulmoi dhe me tha , nese do eja fli sot tek shpia ime dhe ik neser . Po mendoja dhe fola me te afermit ne shpi dhe ju thashe qe do te kthehem diten tjeter se sot do te flija tek nje shok ose ne hotel sepse nuk e kapa dot autobusin . Nderkohe i thashe xhajes qe do te shkoja tek shpija e tij . Nderkohe shkuam ne bar dhe morem ndonje freskuese dhe pasi mbaruam atu u nisem per ne shpine e tij . Rruges me pyeste se si kaloja , a me pelqente kryeqyteti etj… Madje me pyeti dhe se a kisha te dashur dhe une i thashe jo , ai mu pergjigj : ’ Nje djale i pashem si ty nuk ka te dashur?’ , eh i thashe jemi nga fshati… Arritem ne shpine e tij dhe ai ish vetem sepse gruaja ishte ndare me te qe para 20 vitesh dhe 2 femijet e tjere i kishte jashte shtetit. U futem brenda ne shpi , une shkova u freskova pak ne banjo sepse ishte dite e nxehte dhe dielli pervelonte sadoqe ishte mbasdite . U ktheva ne dhomen e ndenjes dhe xhaja me tha : Shko bej nje dush sa te pergatis dicka per te ngrene mos ki turp rri si ne shpine tende dhe buzeqeshi , une i thashe seshte nevoja por ai ngulmoi keshtu qe shkova bera dush , banjoja ishte shume e paster dhe e rregullt si gjithe shtepia , u vesha dhe u ktheva ne dhome e kuzhines , nderkohe qe xhaja kish shtruar buken dhe me tha : Fillo ha ti sa te shkoj te bej dhe une nje dush , dhe ai shkoi por une nuk fillova por e prita sa erdhi . Ai u kthye nga dushi me nje peshqir ne mes dhe floket e lagur te cilet i kish fshire vetem me pershqire. Me tha: Eshte shume vape keto dite , une rri gjithmone pa bluze ne shpi madje ndonjehere i zhveshur lakuriq sepse eshte e pamundur ti rezistosh kesaj vape , dhe buzeqeshi pak , po ashtu te njejten gje bera dhe une . Filluam te hanim buke dhe benim muhabet rreth sportit , jetes ne shqiperi etj… Mbasi mbaruam se ngreni me tha shtriu ne divan te shplodhesh pak , po ashtu beri dhe ai shkoi ne divanin tjeter dhe u shtri me peshqiprin qe e mbulonte pak por dukej qe nuk kish veshur mbathje . U shtrime dhe me tha : E ke problem nese qendroj lakuriq fundja jemi te dy burra dhe qeshi , nderkohe e hoqi peshqirin dhe doli i teri lakuriq , xhaja kishte nje kar te trashe dhe me damare , topet e medhaja dhe qe i vareshin , ishte pak leshtor por i rruajtur plotesisht. Me tha dhe mua nese do zhvishu dhe ti se eshte shume vape mos e ki problem , une i turperuar i thashe jo por ai u ngrit nga divani si me shaka mu afrua dhe donte te me hiqte bluzen , ne fakt me pelqente te qendroja i zhveshur keshtu qe u zhvesha vet dhe dola lakuriq i shtrire ne divan . Xhaja me shikonte dhe thoshte : Paske trup te bukur , edhe mikun duket qe e paske te madh .. dhe me ngacmonte : sa here i bie me dore se ju cunat e sotem jeni te shkathet , po ndonje pidh ke qire kohet e fundit ? Une ju pergjigja qe jo skisha kryer asnjehere mardhenie seksuale . Ai sikur u gezua pak dhe filloi te qeshte . Me tha une po bej gati dy jave qe skam pare pidh apo bythe me sy , se ndonjehere ja bejme qefin dhe ndonje djali si ty . I thashe pse ke shkuar dhe me djem ? Po me tha nuk ka ndonje gje te cuditshme , dhe nderkohe me shikonte karin qe po me ngrihej por nuk doja ta vinte re , gjithashtu dhe atij po i ngrihej dhe po i merrte nje forme te bukur. Ai po e verente dhe u ngrit nga divani qe e kisha perballe dhe mu afrua dhe me tha : Edhe ty do ta bej qejfin dhe me shkeli syrin , e di qe je djale i mire , i bukur dhe vazhdonte te me afrohej deri sa erdhi tek divani ku isha une dhe kapi pek shpatullat gjoja donte te me jepte kurajo sepse une rrija pak si i turpshem .. Kari i tij i ishte bere dru ne max , po ashtu dhe mua qe doja ta lije te fillonte ai i pari sepse une isha dhe pa pervoje. U ul afer meje , me kapi tek koka dhe me afroi , filloi te me puthte kudo dhe une rrija pa bere gje , kur me kapi karin me dore fillova te eksitohesha shume dhe ja kapa dhe une . ai me tha me ferko dhe ti , qenke shume i embel dhe me ferkonte dhe puthte gjithe trupin . Nderkohe une e masturboja po ai te njejten gje bente . Ishim te dy shume te eksituar dhe ai me shikonte dhe puthte , kafshonte sikur donte te me perpinte te terin. Ne nje moment u shtri ne divan me kapi dhe me uli mbi barkun e tij dhe me tha : Tani do te bej te ndihesh i lumtur djale. Zgjati pak doren tek tavolina mori pak kos nga ai qe po hanim sepse kish ngelur pak dhe me lyeu vimen dhe me tha : Kjo ne menyre qe mos ndiesh dhimbje . filloi te ma lepinte ne fillim pastaj mori pak kos dhe me gishtin e mesit po e shtynte brenda meje , pastaj me mori me kapi prej mesi dhe po e fuste avash avash karin e tij te stermadh , kur koka e karit u fut pak po ndjieja kenaqesi , po nxirrja pak ze nga dhimbja por dhe nga kenaqesia , nderkohe qe kari futej avash avash nga pak , ai me uli me force dhe u fut krejtesisht brenda meje , aty ndjeva kenaqesine me te madhe. Xhaja filloi te me qinte lehte lehte dhe me pas e pershpejtoi ritmin dhe ai ofshonte nga kenaqesia , me njeren doren me mbante ne mes ndersa me tjetren me kapte karin dhe topet . Pastaj u cua dhe me tha : dua te ndjej dhe une karin tend ne vrimen time , dhe ashtu bera ja futa dhe po e qija , ai me trgonte si ta beja me mire meqense isha dhe i ri ne keto gjera , vrima e tij ishte madhe dhe arrija ta qija lehteisht , ai me tha kur te behesh gati per tu derdhur mos u derdh ne vrimen time sepse e dua ne goje , me pelqen shume sperma e djemve te rinj , ashtu bera kur isha gati per tu ardh e hoqa por ai me kapi me shpejt me shtriu ne divan dhe filloi te me qinte egersisht dhe shpejt derisa u derdh brenda meje , kishte aq shume sperm saqe u mbush vrima ime , disa doli jashte dhe ai vazhdonte te derdhej mbi kurrizin tim dhe disa pika me erdhen dhe ne qafe. Pastaj u ngrit ne gjunje dhe me tha tani vazhdo me qi ne goje dhe ja futa karin ne goje dhe po e qija , me shpejt me tha dhe ja futa thelle deri ne gurrmaz , ai me tha ashtu vazhdo ashtu dhe sa spo i dilnin lot nga syte sepse kari im i madh sa spo e mbyste , ne nje moment isha gati per tu derdhur ne gojen e xhajes ai me kapi prej bythesh dhe me shtrengoi fort drejt fytyres se tij dhe une ja derdha te gjithe spermen ne gryke , pastaj ja hoqa nga goja , ai filloi te me pastroje karin me gjuhe dhe ta shtrydhe deri ne piken e fundit te spermes. Pastaj u ulem te dy ne divan ai me mberthey perseri dhe me tha : Shtriu kety siper meje dhe me duart e tij me mbante prej mesi sikur sdonte te me leshonte. Kaluan disa minuta pa folur dhe xhaja e thyeu qetesine me the : Je shume djale i mire , i sjellshem dhe seksi do doja te jetoje ketu me mua ne menyre qe te kenaqeshim cdo dite , por para se te ikesh dua te kenaqemi dhe nje here tjeter. Une i thashe se ka kohe pa dyshim edhe ti me kenaqe mua dhe me pelqeu sesi me cvirgjerove dhe me qive ne byth . E pyeta a te pelqeu sperma dhe se ca shije ka ? Ai mu pergjigj: kurr ne jeten time skam provuar sperm si kjo e jotja eshte shume e shijshme dhe e embel . Ne darke dolem per te darkuar jashte ne restorant dhe cdokush qe e pyeste i thoshte qe eshte nipi im . U ulem ne nje restorant aty afer , erdhi dhe nje shok i tij dhe darkoji me ne ne pergjithesi ja kaluam mire pasi dolem dhe nje xhiro u kthyem rreth ores 23.00 ne shtepine e tij. Une isha pak i lodhur , xhaja erdhi u ule afer meje ne divan dhe me tha qe mund te flije ne krevatin e tij dopoio sepse divanet nuk ishin dhe aq te rehatshem per te fjetur , e besova dhe shkuam ne dhomen tjeter . Ai uli dritren dhe mbylli perden ne menyre qe mos dukej nga rruga . Tani me tha nese te kujtohet mbasdite te thashe qe dua te kenaqemi dhe njehere , une skisha dhe aq qejf sepse isha dhe pak i lodhur , ai e vereu dhe me tha : ti mos bej asgje lere veten tende ne doren time. Une isha i ulur tek krevati ai my afrua me kapi prej fytyre dhe me ledhatoi pak dhe me tha me zhvish ti se me eksiton me shume . U ngrita pak ne kembe fillova ti zberthej kopsat e kemishes deri sa ja hoqa fare , me pas e kapa tek rripi i pantallonave ja hoqa avash avash , i zbertheva zinxhirin dhe i ula pantallonat poshte dhe ai i hoqi , xhaja nuk kishte veshur mbathje nen te , e kuptova qe kishim dale xhiro pa mbathje . Perpara meje qendronte xhaja i teri nudo , me mori ne krah me kapi prej bythesh dhe filloi te me puth kudo ne fytyre pastaj me hodhi ne krevat me hipi siper dhe filloi te me preki karin me pasion , me hoqi bluzen dhe pantallonat dhe ne fund breket . Ashtu sic ishte siper meje filloi te me ledhatonte , puthte dhe me njerej dore prekte karin dhe topet e mia sikur donte ti shtrydhte , pastaj me kthey me fytyre nga krevati dhe filloi te me prekte bythet dhe lepinte anusin duke e futur dhe gjuhen brenda , po ma merte dhe ne goje nderkohe duke me kthyre here pas here me shpine nga krevati , pastaj me kthey dhe njehere ne pozicionin e meparshem dhe ashtu sic e kishte karin e stermadh te fryre ne max filloi te ma fuse ne bythe por kete here pa kos dhe po me dhimbte pak ne fillim por pastaj u mesova . Xhaja me qinte shpejt dhe egersisht duke mi mbajtur duart fort qe mos levizja , ai ofshonte me ze te lart dhe me thoshte : e do me thelle , une i pergjigjesha po po ma fut me thelle. Krevati tundej dhe bente pak zhurme dhe xhaja qe ofshonte me eksitonin shume. Ai e heq karin nga bytha im me kthen me shpine nga krevati dhe afron karin ne gojen time dhe me thote tani mere ne goje eshte i gjithi i yti dhe aty ja mora ne goje dhe ai shtynte sa me fort dhe kari i tij me arrinte deri ne fyt sa nuk mbytesha dhe lotet po me dilnin nga syte po ishte shume kenaqesi , ne nje moment e shtyn me fort sa ndjeja koqet e tij qe me preknin mjekrren , ai me thote jam gati te derdhem une doja ta provoja spermen e tij dhe e lashe te derdhej ne gojen time , ai ia beri oohhhhhh dhe damaret iu shtrenguan shume sikur po perjetonte orgazmen me te mire dhe sperma e tij me mbushi gojen plot me spermen e xhajes , me njeren dore ai kishte kapur karin tim dhe me tjeteren gojen time sikur donte qe une te mos nxirrja asnje pike nga sperma e tij jashte. Une e shijova spermen dhe e kaperceva te gjithen poshte , ne ate moment po ndihesha me mire , xhaja me thoshte duke qeshur i kenaqur : Sperma eshte plot proteina djale te ben te fuqishem.. ashtu sic ishim u shtrime ne krevat , kari im po ulej por xhaja e kapi serish dhe ma mori ne goje dhe e lepinte sikur te ishte lepirsja e tij , me doren e majte po me masturbonte me shpejt qe te vija me shpejt dhe une u derdha mbi barkun tim , ai filloi ta lepinte te gjithen dhe me thoshte : kurre nuk kam shijuar sperme me te mire se kjo dhe filloi te me masturbonte prape si i etur per sperme por une i thashe ndalojme boll se skam me fuqi , dhe kari im po ulej gjithashtu dhe i xhajes . koqet e xhajes dukeshin sikur ishin boshuar plotesisht ashtu dhe te mijat. U futem ne dush u lame dhe rame per te fjetur , xhaja fiku dritat dhe mua po me zinte gjumi… Ne mengjes rreth ores 5 xhaja zgjohet , akoma sishte bere dite , ai me kap karin dhe filloi te me masturbonte serish dhe une hap syte dhe i them cfare po ben ? Ai me tha me fal nese te bera te ndjehesh keq , une i thashe jo por te pakten me zgjoje se na trembe , ai qeshi pak gjithashtu dhe une dhe i thashe : vazhdo me masturbo per here te fundit , dhe ai keshtu beri deri sa une u derdha serish ne gojen e tij , kete here xhaja nuk e kaperceu te gjithen por e mbante ne goje dhe luante me spermen duke e nxjerr jashte dhe e kapercente serish deri sa e hengri te gjithen . Tani me tha , qe te jemi barazim me masturbo dhe ti mua dhe ashtu bera , kari i trashe i xhajes ma mbushte doren te gjithen , une e masturboja poshte-lart ai kenaqej nga kjo gje deri sa u derdh , une fillova tja lepija karin dhe koqet qe ishin gjithe sperm deri sa e pastrova te gjithin. Shkova bera dush perseri sepse duhej te nisesha per rruge te kapja autobusin . Dola nga dushi xhaja me tha: eja serish kur te duash se do te kenaqemi perseri , une nuk i thashe gje , mora canten dhe dola te merja autobusin , xhajen e lashe ashtu te shtrire lakuriq mbi krevat dhe ika.

PJESA DYT




Fenomeni ‘mik’ ne shqiperi eshte shume i perhapur , te futesh ne pune kohet e sotme eshte pak e veshtire sepse duhet qe pervec te kesh mbaruar shkollen mire , duhet te kesh dhe mik dhe njohuri. Une jam kunder ketyre gjerave . Kisha mbaruar shkollen e larte dhe duhet te gjeja medoemos pune per shkak dhe te kushteve te veshtira ekonomike.Shkova ne zyren e nje biznesmeni qe te kerkoja pune . Shkova atje dhe pasi me pyeti per cfare kisha mbaruar me tha qe Cv-ne ta lija tek sekretarja dhe do te me merrte ai vet ne telefon per te me kthyer pergjigje a do te me pranonte a jo. Keshtu bera i lashe numrin tim te celularit biznesmenit dhe Cv-ne tek sekretarja e tij. Shkoj ne shpi dhe mbas 2 ditesh me mer ne telefon dhe me thote qe do takoheshim ne nje lokal , me tha emrin e lokalit dhe e mbylli , nuk pata as mundesine te pyesja a isha pranuar apo jo. Megjithate shkoj ne lokalin ku kishim lene takimin dhe ai ishte ulur vetem ne cep te lokalit dhe po me priste mua. Eja ulu me tha. Shkova e takova dhe filloi te pyeste si kishte shkuar dita etj… , morem dicka per te pire , nuk doja ta pyesja me tej por mezi prisja qe te me thoshte pergjigjen. Degjo - me tha , e kontrollova Cv-ne tende dhe me pelqeu , rezultatet ishin te kenaqshme , vendosa te punesoj ne kompanie time por me pare duhet te plotesosh dhe nje kriter tjeter. Cfare? - i thashe. Per momentin me tha smund ta them se jemi ketu ne lokal , eja cohemi dhe ta them rruges. I afrohemi makines se tij , kishte nje X5 ngjyre te zeze , futemi brenda dhe pa e nisur me thote . Qe ti te futesh ne pune ne kompanine time une dua qe te bej seks me ty me pare sepse me pelqen , me terheq si djale. Ne fakt dhe mua me terhiqte , ai ishte nje burre shtatlarte dhe hijerende. Doja te refuzoja por smundesha nga fakti se dhe ai sic e thashe me eksitonte kur e shifja por dhe nga fakti qe kisha kohe qe kerkoja pune dhe nuk gjeja , kjo ishte mundesia e fundit per tu punesuar. Pasi u mendova pak pranova dhe nisemi drejt nje vile qe ai kishte ne bregdet. Futemi brenda ne vile , ai mbyll deren me celes dhe me kapi fort me vuri me shpatulla mbas murit dhe filloi te me prekte karin , bythet dhe me puthte sikur donte te me kafshonte. Ai filloi te me zhvishte derisa dola nudo i gjithi , fillova dhe une ta zhvishja . I hoqa kollaren , i zbertheva follat dhe i hoqa kemishen , ai kishte nje trup te madh dhe leshtor. U ula ne gjunje dhe po i zbertheja zinxhirin e pantallonave derisa ja hoqa fare dhe breket e bardha qe kish veshur . Kari i biznesmenit ishte jashte normales saqe u tremba kur e pashe , ai po qeshte dhe me kapi futyren dhe afroi karin drejt gojes dhe e futi me zor ne goje dhe me thoshte - jepi ma mer ne goje , dhe me pomponte gojen , kari i tij me arrinte deri ne fyt dhe nuk arrija ta fusja te gjithin ne goje por ai insistonte dhe me fuqi e shtynte me thele saqe desh po mbytesha . Ai e vuri re dhe e hoqi dhe filloi te me gjuante me karin ne fytyre . Pastaj me ngriti ne krah dhe me coi tek dhoma e gjumit mbi krevat dhe filloi te ma fuste ne bythe , mua me dhembi shume kur u fut , ai duke e futur avsh ne fillim , e bente dhe me pshtyme ne menyre qe te futej lehtesisht derisa ma rrasi te gjithin brenda dhe filloi te me qinte me avash. Mua me vinte teper kenaqesi por dhe me dhimbte pak. Ai duke me qire me afrohej dhe pythte duke me kapur prej mesi sikur sdonte qe te me leshonte. Ne nje momente e ndjeva qe e hoqi por nuk u derdh dhe ma solli karin ne goje perseri , ai me qinte kete here si i cmendur ne goje dhe topet e tij te varura qe perplaseshin ne fytyren time. Pastaj u shtri ne stil 69 dhe filloi te ma merrte dhe ai ne goje . Biznesmeni ishte profesionist ne gojore duke bere qe une te derdhesha shpejt ne gojen e tij . Ai e nxori spermen nga goja dhe e hodhi mbi gjoksin tim dhe filloi ta lepinte derisa e lepiy te gjithen dhe me pastroi dhe karin. Ne fund mu afrua duke hipur mbi gjoksin tim dhe duke i rene me dore , me nje dore me mbante fytyren dhe me tjetren masturbohej derisa u derdh mbi fytyren time dhe pastaj ma futi ne goje dhe me tha tja pastroja karin me gjuhe. Fytyra ime ishte plot sperme , u ngrita dhe shkova ne banje per tu pastruar , ai qendronte i shtrire mbi kravat i kenaqur dhe po tymoste nje cigare. Dola nga dushi dhe me tha- u kenaqe dhe ti besoj se dukesh sesi renkoje kur te qija. Une i thashe po . U vesha dhe sapo dilja ai m therriti , eja pak ketu. Shkova , dhe me tha : Je dhe nje hap larg punesimit. Tani dua qe te derdhesh dhe njehere ne gojen time dhe une do te punesoj. Nxora karin jashte dhe po filloja te masturbohesha me shpejt, zgjati pak sepse sapo ia kisha derdhur njehere . Sapo e ndjeva qe po vija ja afrova ne goje , ja derdha , e pastrova karin me leter higjenike aty ne banjo dhe dola . Ai me tha : Pune e shkelqyer , tani je punesuar ne kompanine time , trim.

Duke shkuar per ne durres ne furgon

Une jam nje djale i pashem , te pakten keshtu me thone , floket pak bjond dhe syte bojqelli , trupin e gjate dhe sportiv. Me pelqen te notoj dhe frekuentoj nje pishine ne tirane. Ne fundjave shkoja ndonjehere ne durres me nje shokun tim per ne plazh . Kete fundjave shoku im nuk ishte dhe keshtu qe do te shkoja vetem. Dola per te pritur furgonat qe kalojne ne unazen e re , vjen furgoni i rradhes , hipi ne te dhe nisem per ne durres . Kisha veshur tuta te shkurtra dhe nje kanatjere , shapka me gisht dhe kisha mare dhe nje cante me gjera qe me duheshin. Ulem ne fund fare , atje ishin ulur dhe disa njerez te tjere dhe me bene pak vend qe te ulesha dhe une. Ne krahun e djathe ishte nje xhaje qe flinte gjume dhe ne krahun tim te majte nje djale i ri qe mesa dukej do te shkonte dhe ai ne plazh se dukej nga ngjyra cokollate e lekures qe kishte mare. Djali kishte floke te zinj dhe syte kafe , ishte pak a shume i gjate sa une dhe pa mjeker sepse akoma nuk i kishte dale . Ishim pak ngucur dhe kemba ime takohej me ate te djalit e cila ishte shume e nxehte dhe me percillte nxehtesi. ai kishte vene duart mbi karin dhe po shikonte nga dritarja . Me pelqente shume forma e trupit te tij dhe tutat e shkurta qe kish veshur . Nga jashte dukej qe kishte tope dhe kar te madh . Ne nje moment furgoni frenon dhe une u kapa tek dora e tij , ai ktheu koken dhe une i kerkova falje , ai buzeqeshi dhe me tha , asgje. E pyeta se ku do te shkonte dhe mu pergjigj: ja ketej nga bregdeti do shkoj njehere , skisha ca te beja ne shpi , shoket e mi kane shkuar ne sarande sot dhe une nuk shkova dot . Po ti nga po shkon - me tha ? Dhe une si ty po dal nga plazhi njehere , sot jam vetem se shoku im nuk erdhi . Pas disa minutave me tha : Nese ske ndonje pune per te bere ne durres dhe nese deshiron dalim bashke i bejme shoqeri njeri tjetrit , aty u prezantuam , ate e quanin Fabi . rruges benim muhabet rreth sportit , shkolles etj… Fabi hidhej ne vit te trete. Arritem ne durres dhe zbritem nga furgoni dhe po shkonim drejt plazhit , hapem cadren atje dhe po rrinim , pastaj shkuam dhe u futem ne det , Fabit i dalloheshin qarte nga tutat kari dhe koqet e medhaja kur u lagen ne uje . Aty po bisedonim , ai me pyeti : A ke zene ndonje pidh ? Une i thashe se jo , isha beqar , ndersa ai me tha se kishte njeren nga vlora por qe shkonte rradhe e takonte. Mua nga uji po me ngrihej kari dhe nuk doja te dallohej nga Fabi , ai me tha eja dalim shkojme pijme ndonje gje ne lokal , une i thashe prit dhe pak se qenka uji i ngrohte , ashtu ndejtem dhe cik derisa mu ul perseri . Shkuam ne lokal dhe morem ndonje birre , leket i pagoi ai nuk me la mua. Shkuam tek cadra dhe atu Fabi u shtri , une po qendroja i ulur dhe shikoja karin e tij me bisht te syrit qe te mos dallohesha. Ai e kishte vene re qe kur kisha hipur ne furgon qe une e shikoja ne menyre te quditshme , qe ne uje me ishte ngritur kar , dhe qe tani po e shikoja karin e tij me bisht te syrit. Ai me tha : degjo i kam vene re qe te gjitha … ti mos ki turp te kuptoj , ndoshta te pelqejne djemte po mos ki turp edhe mua me pelqejne te bej seks me djem . Une ula koken i turperuar , ai po me tregonte sesi nje shoku i tij i kishte bere gojore ne banjot e shkolles , une u habita dhe spo e besoja. Fabi me tha : nese do mund te shkojme te bejme nje sy gjume tek shpia e xhaxhait tim , ai eshte ne itali dhe mi ka lene mua celesat , nuk eshte shume larg , shkojme ne kembe . U nisem drejt shpise se xhaxhait te fabit , mua me eksitonte ideja qe po shkonim atje . Arritem tek shpia , u futem brenda dhe ai e mbylli deren me celes. Shkoi dhe mori pak vodka ne nje shishe dhe e hodhi ne dy gota . Beme dje nje feste me tha dhe kjo shishe nga ngelur prandaj le ta pijme te dy. filluam te pinim vodka , duke qeshur dhe duke biseduar rreth pidhave , ne te vertet mua nuk me interesonin por sdoja te dallohesha. Ashtu sic ishim te pire fabi u ul prane meje , dhe e zgjati nje dore tek kari im dhe tha : ou qenka goxha i madh dhe po qeshte . Une isha ne qejf dhe nuk po e permbaja me veten nga pija dhe e leshova krejtesisht . E kapa dhe une prej kari dhe i thashe : i yti qenka me i madh se imi . Eja me tha te tregoi dicka . u ngrita dhe e ndoqa ne nje dhome tjeter . Te pelqen ky krevati ? po me pelqen i thashe , pse ? Ketu do te qihemi sot ne dy me tha. Une po eksitohesha dhe kari mu be dru dhe u sforcua shume dhe nga pija por dhe se Fabi me eksitonte. Ai menjehere hoqi breket dhe i doli kari qe i ngrihej . Kishte nje kar te madh dhe te drejte , topet e medhaja dhe te fryra qe i dalloheshin lehtesisht sepse nuk kishte qime perreth. une e pashe qe ai ishte i zhveshur teresisht dhe po vdisja nga deshira per ta prekur dhe thithur karin e tij. Ai u shtri ne krevat , une iu hodha mbi te dhe fillova ta puthja kudo ne trup , atij i vinte qejf. Fabi me xhveshi dhe mua dhe te dy sic ishim lakuriq po ferkonim dhe puthnim njeri tjetrin. Ai pastaj doli nga krevati mi kapi kembet dhe furi mbi supet e tija dhe filloi te ma fuste karin brenda . e ndjeva qe kari i tij po me penetronte avash pastaj e ndjeva dhe qe e futi te gjithin brenda , une renkoja nga dhimbja por dhe nga kenaqesia ndersa fabi renkonte si nje djale i vertete ndersa me qinte furishem dhe perplasej mbi mua. Pastaj u shtri ne krevat me bythe nga mua dhe me tha : ma fut dhe ti , me qi fort sic di te besh , ashtu sic isha e lyeva pak karin me pshtyme dhe fillova tja fusja avash , ai renkoi pak ne fillim dhe pastaj u mesua. Buthet e fabit ishin shume te rrumbullakta dhe me eksitoni shume saqe ja shtrengoja fort me dy duart. Kur isha gati per tu derdhur e hoqa dhe fabi u kthye nga mua dhe une ja derdha spermen ne bark dhe gjoks dhe fillova ta lepija , me njerin gisht e merrja pak dhe ja coja te goja fabit ne menyre qe dhe ai ta provonte spermen time . ai me tha: qenka shume e shijsheme dhe filloi ta merte vete me gisht dhe ta lepinte. Pastaj me tha : dua dhe une te derdhem ne gojen tende por jo ta kapercesh te gjithen me ler dhe ca mua. ai ma futi karin ne goje dhe une fillova tja beje gojoren duke ja marre karin e tij te gjate deri ne fyt , me njeren dore i kisha kapur topet dhe ja shtrengoja , atij i vinte shume kenaqesi . Pastaj u derdhe ne gojen time dhe e hoqi karin dhe u afrua te me puthe ne goje , prej aty ma mori dhe ca sperme me gjuhe dhe e kapercyem te dy njekohesisht , pastaj po putheshim qe te dy me nxehtesi . ai ma afroi karin perseri dhe me tha lepije deri ne piken e fundit , pastroje te gjithin , une ashtu bera po e lepija , atij nuk i ulej dhe sikur donte qe te derdhej perseri , pastaj me vuri poshte ne krevat dhe filloi te me qinte perseri ne goje por kete rradhe e bente me shpejt dhe me force saqe po me dilnin lote nga syte dhe u skuqa i teri , e degjoja qe kari dhe topet e tij perplaseshin me fytyren time , ai u shtrengua fort , ma futi karin deri ne fyt , renkoi pak me te madhe dhe ma mbante karin ne fyt pa e terhequr lart deri sa u derdh i teri , une sa spo vdisja se spo merrja dot fryme por njekohesisht me pelqeu shume qe ma derdhi ne fyt dhe sperma kaloi direkt ne barkun tim . Fabi u derdh ne mua si nje kale i vertete dhe me pelqeu shume. ai pastaj u shtri ne krevat dhe te dy na zuri gjumi . Pastaj u ngritem dhe shkuam ne dush u lame dhe dolem per tu kthyer perseri ne tirane. Une i lashe emailin tim dhe tani sa here qe na jepet mundesia ne qihemi te dy.

Me plakun nga fshati 75 vjecar

Para se te filloj te tregoj historine time qe me ka ndodhur me nje burre rreth 75 vjec nga fshati dua tju them se eshte e vertete dhe se nuk jam cmendur te shkoj me pleqe 75 vjec por ky me terhiqte shume pasi nuk eshte ‘plak’ nga mendja apo dhe nga fytyra ngjan si 50 vjec. Cdo vere une shkoja per pushime tek kusherinjt e mi ne nje fshat malor ne jug te shqiperise qe nuk po e permend emrin se ska rendesi. Ne ate moshe sapo kisha mbaruar shkollen e mesme dhe shkova tek daja per ta ndihmuar ne ndonje pune nga fshati meqense edhe une isha i lire ato kohe. Ne fshat merziteshe por ja kaloje dhe bukur , me teper me pelqente qetesia atje dhe natyra. Ne lagjen e dajes tim ishte dhe nje burre rreth 75-vjec qe sic e thashe dhe ne fillim ngjante me i ri , ky njihej si ‘hamshor’ ne fshat sepse here pase here ngacmonte ndonje grua ne fshat ne menyre indirekte le te themi , te pakten keshtu thone . Ai dhe djemte e rinj i ngacmonte ju thoshte , ‘he keni qire ndonje pidh’ shkoni kapni ndonje mos e mbani vetem me dore. Kur takonte djemte duke ju dhene doren i ngacmonte me gishtin e mesit (besoj e imagjinoni sesi) dhe kjo gje me kishte ndodhur dhe mua , kur e takoja me ngacmonte me gishtin e mesit dhe shkelte syrin. Ne fakt nuk i vija re me dukej thjesht shaka qe bente me te gjithe. Nje dite daja me dergon ne pyll per te mare disa dru qe i duheshin , dhe u nisa . Rruges takoj dhe plakun i cili po shkonte ne te njetin vend duke qene se pylli ishte nje dhe i perbashket per te gjithe. E takova dhe kete here e beri te njetej gje me gishtin e mesit , me shkeli syrin dhe po qeshte , dhe une po qeshja. Rruges me pyeti si ja kaloni andej nga qyteti , mire i thashe . Me pyeste a ke zene ndonje te dashur , i thashe qe para disa muajsh e kisha nje po punet nuk shkuan aq mire dhe u ndame. Po tani me tha : vetem i bie me dore , dhe po qeshte. Une i turperuar iu pergjigja: si gjithe djemuria dhe po qeshja dhe une. Po mendoja me vete po sikur ta ngacmoj dhe une kete , bejme ndonje shaka dhe i thashe: Po ti ke zene gje kohet e fundit se smbahesh ti je i madh nuk rri pa zene . Eh mor djal me tha pidha ka plot a ze dot , kohet e fundit me tha jo mire. Do te tregoj nje sekret por mos i thuaj njeriu : Para disa ditesh ishte djali i filanit dhe a e di se cfare beri ? Cfare i thashe ? Ma mori ne goje dhe donte qe ta qija por nuk e bera vetem sa ma mori ne goje saqe iu derdha ne fytyre. Une mbeta i habitur nga ajo cka me tha dhe nuk po e besoja por njekohesisht po me pelqente dhe fillova te eksitohesha. Ishte shume i zoti ne gojore , nuk e di po besoj moshen tende ka me tha. Duke ecur rruges arrijme dhe futemi brenda ne pyll per te bere dru. Ai me tha : Eja ulu 5 minuta bejme nje dore muhabet pastaj shko bej drute. Pylli ishte i dendur dhe i vetmuar me dru ahu te medhenj . U ula me plakun dhe filloi me tha : po ty ta kane mare ndonjehere ne goje apo ? Jo i thashe ska rene rasti , po ti hera e pare qe ai djali te beri gojore ? Jo mu pergjigj ka pasur disa raste dhe me burra te tjere po spo ti permend emrat ska rendesi. Vetem me tregoi se kur kishin ndodhur dhe si kishte qene situata. Mua filloi te me ngrihej kari dhe po eksitohesha shume. Ai e vuri re dhe me tha: E shikon edhe ty tu ngrit nga cka te tregova , imagjino sikur te kishe qene ne vendin tim cfare kenaqesie do kishe ndjere. Une mundohesha ta mbuloja karin qe mos me dukej i ngritur por plaku me tha : Mos ki turp nga une , ti je dhe djale i ri te kuptoj shume mire , se juve djemeve te rinj ju ngrihet shpejt sikur dhe fjalen ‘seks’ te degjoni , me beso se kam qene vet i ri , por dhe tani qe jam plakur pak me ngrihet normalisht por jo kaq shpejt si ty , dhe po qeshte. Une ula koken i turperuar . Ai mu afrua dhe me tha pa hapi pak kembet ta shikoj sa te madh e ke , a e kalon normalen apo jo , dhe mi hoqi duart nga kembet dhe doli kari im nen pantallona qe ishte ngritur lart dhe sa nuk dilte koka e tij prej pantallonave. ai e preku dhe me tha : qenka teper i madh me pelqen , cdokujt do ti pelqente te qihej me karin tend. Ashtu? -i thashe . Edhe pleqeve si puna ime do tju pelqente nje djale si ty dhe me afroi duart tek rripi i pantallonave per i mi zberthyer. Une nuk e lashe dhe u ngrita ne kembe por ai nuk levizi dhe me tha : Ulu pse iken nuk eshte se te bera ndonje gje te madhe , thjesht doja ta shikoja pak , po deshe te tregoj karin tim se une skam turp si ty , ja shikoje , ai zbertheu pantallonat dhe e nxori te terin jashe bashke me koqet e fryra dhe qe i vareshin pak , ai e kishte rruajtur dhe dallohej por qimet i ishin rritur pak. He te pelqen me tha ? nderkohe po fillonte te masturbohej ne menyre qe ti ngrihej , eja me ndihmo pak te me ngrihet me tha , keshtu bejme nje krahesim me ate tendin. Me mori doren dhe e afroj tek kari i tij , jepi tha poshte e lart mos ki turp. Une po e masturboja plakun dhe atij po fillonte ti ngrihej shpejt . Ai u shtri ne bar dhe vetem me thoshte vazhdo mos ndalo he djale i mire. Atij iu ngrit plotesisht , kari i plakut ishte normal por shume i trashe dhe me shume damare qe i dukeshin , ai nuk ishte bere synet dhe me pelqente koka e karit te tij. ai me tha afrouhu shtriu dhe ti dhe me njeren dore me kapi karin dhe filloi te me masturbonte . Une po ndjeja kenaqesi , plaku ja bente ohhh , ohhh cfare kenaqesi po ku paske qene more bir. Ai ishte pak barkmadh , e terhoqi bluzen lart dhe me tha , hiqi pantallonat dhe breket dhe ulu ketu tek barku im , ai ngulmoi dhe une ashtu bere u ula tek barku i tij , me njeren dore e masturboja dhe me tjetren mbahesha tek supi i tij , ndersa ai me njeren dore me masturbonte mua ndersa me tjetren me mbante prej mesi. Tani afrohu pak me lart me tha , u afrova deri sa kari im arriti ne gojen e tin dhe ai filloi te me bente gojore , e fuste dhe e nxirrte karin tim ploteshisht ne goje . Ti mos ndalo me thoshte vashdo me masturbo me njeren dore , dhe une ashtu beja. Filloi te ma thithte si i cmendur , ishte teper kenaqesi , plaku i bente shume mire gojoret . Papritur iu derdha ne goje dhe ai vazhdonte ta thithte karin tim , goja iu mbush me sperme , ai e hoqi karin tim nga goja dhe me tha : shiko si do e kapercej , dhe me nje fryme e kaperceu te gjithen dhe me kapi karin dhe po e lepinte dhe thithte perseri. Mua po me ulej kari , u ngritem ne kembe , plaku me kapi prej bythesh dhe me tha : tani dua qe ti ndiej dhe ato bythet e tua te njoma . Veri duar mbas trungut te pemes me tha , ai me kapi prej mesi , mori pak pshtyme nga goja e tij dhe e lyeu vrimen time dhe karin e tij . Kari i tij me preku bythet dhe po futej pak nga pak , ai me tha : po deshe bertit nese ke dhimbje se ketu nuk te degjon njeri. ai e futi pak dhe mua me dhembi sepse e kishte karin shume te trashe dhe ishte hera ime e pare qe qihesha ne bythe se here te tjere me djemte kisha bere vetem gojore dhe ma kishin mare ne goje. Une po renkoja nga dhimbja por pastaj spo me dhimbte me dhe plaku e nxirrte dhe e fuste lehtesisht . Nuk e dija qe do derdhej brenda meje se nuk e prisja po ai ashtu beri e pershpejtoi ritmin dhe papritur u derdhe brenda meje , une e ndjeva dhe doja ta hiqja por ai me shtrengoi afer vetes keshtu qe spata mundesi , gjithsesi me kenaqi shume , plaku pati nje orgazme te gjate dhe shume sperme saqe nje pjese e madhe doli jashte dhe u derdh poshte kembeve te mija. Ai pastaj e hoqi karin dhe me tha : mos ki frike asgje nuk te ndodh nese te derdhet sperma brenda sepse prape jashte do dali , dhe une u qetesova . Plaku u vesh dhe iku i kenaqur duke fershellyer dhe duke prekur karin e tij duke i thene : Asnjehere nuk me ke lene ne balte , dhe vazhdonte te largohej duke e ferkuar. Une u pastrova me disa gjethe aty dhe u vesha dola neper pyll per te bere dru .

Shoku im gjimnazist
Ishte nje dite e bukur ne qytet , ishte qershor dhe une isha ne vit te trete ne gjimnaz pra ne vitin e fundit te gjimnazit . Ishte koha qe te gjithe shkonim neper leksione shtese nga profesoret te cilet na ndihmonin per provimet e lirimit . Kete dite ishim te gjithe para shkolles dhe po prisnim qe te vinte profesori i matematikes por ai nuk erdhi keshtuqe na duhej te largoheshim sepse provesori nuk ishte ate dite. Une i thashe shokut tim Endrit se nese deshironte ate dite mund te studionim bashke duke qene se dhe ne shpine time nuk kishte njeri sepse prinderit kishin shkuar jashte qytetit dhe ktheheshin diten tjeter. Ai pranoi dhe keshtu para se te shkonim tek shtepija ime beme nje gjiro neper qytet dhe pastaj shkuam ne shpi . Ate dite ishte thene qe mos te mesonim sepse sa shkuam ne shpi ne vend qe te hapnim librat ndezem kompjuterin dhe po navigonim ne internet. Ne nje moment une e pyeta shokun tim : Dje kam pare ne youporn nje burre qe e kishte karin shume te madh dhe ja futi njeres ne gryke deri ne gurrmaz , ai filloi te qeshte dhe me tha: pa he na i trego coje njehere atje . Une e hapa youporn e cova tek kategoria e blowjob dhe aty e gjeta video dhe po ja tregoja shokut tim Endrit , ai filloi ta shikonte gjithashtu dhe une . Verejta qe po i ngrihej kari sepse dallohej lehtesisht nga pantallonat e shkurtra qe kish veshur , gjithashtu dhe mua po me ngrihej kari me teper sepse me eksitonte kari i endrit qe po ngrihej dhe jo videoja qe po shikonim. I thashe Endrit : He te pelqen ? po mu pergjigj qenka nam fare . Te qenka ngritur dhe kari i thashe duke qeshur , dhe ty me tha mua te eshte ngritur. E pyeta : A i ke rene me dore keto dite se une hic fare e kam mendjen tek provimet , edhe une my pergjigj kam shume pa i rene . E pashe qe ai po ferkonte karin me avash dhe sikur donte qe ta nxirrte jashte dhe te masturbohej. Ai nuk po duronte dot sa me shume shikonte videon aq me shume eksitohej dhe une po ashtu sa me shume shikoja karin e Endrit eksitohesha me shume. Ne nje moment une e afrova doren tek shala e tij dhe ai me la nuk tha gje , une e cova doren te kari i tij dhe fillova ta ferkoja nga jashte , iu afrova endrit , ai me mori me hipi ne prerin e tij . Une qendroja i ulur mbi gjunjte e endrit dhe ai qe me ferkonte karin mua dhe une njekohesisht endrit . Me kapi pastaj me afroi tek buzet dhe filloi te me puthte , nuk ma merrte mendja qe do ta bente kete gje duke qene se ai ishte pak djale i turpshem , karet tane ishin ngritur ne max saqe po shperthente zinxhiri i pantallonave te shkurtra. Une me pas u ula ne gjunje dhe fillova ti hiqja pantallonat e shkurtra , me pas boxerat qe i kishte ngjyre te bardhe . E mora karin e tij ne njeren dore , ishte fryre ne max se dukej nga fortesia por njekohesisht ishte dhe i bute , i njome , ai e kishte rruajtur plotesisht edhe pse nuk kishte shume qime perreth , me doren tjeter ferkoja trupin e tij dhe e kapja nga bythet . Fillova ta fusja ne goje , ishte shume i embel po me pelqente jashte mase , po ashtu dhe endrit i pelqente shume dhe ofshonte nga kenaqesia , nuk doja ta leshoja nga dora dhe nga goja ime aq i mire ishte. Ai u ngrit ne kembe , me kapi dhe mua dhe me ngriti ne kembe dhe filloi te me hiqte rrobat nje nga nje derisa te dy dolem komplet lakuriq dhe kishim kapur njeri tjetrin prej mesi dhe e shtrengonim mbas trupti njekohesisht duke u puthur. Ai me tha : A ke pare ndonjehere stil 69 ne porno ? Une ju pergjigja se nuk e dija ca ishte , dhe ai me tha ta tregoj une . E spostuam tavolinen ne ane dhe me tha : ti shtriu ketu ne mes te tapetit me shpatulla nga dyshemeja , une do te shtrihem siper tej ne drejtim te kunder me ty , ti do ma maresh ne goje dhe une do te beje te njejten gje me ty , ky eshte pozicioni 69. filluam dhe po me pelqente shume , goja e Endrit ishte e bute dhe plot pshtyme dhe ai ma bente gojoren lehtesisht dhe shpejt , ndonjehere e merte te gjithin dhe kari im i arrinte deri ne fyt , une e kisha kapur prej bythesh dhe ja merrja ne goje lehtesisht dhe e shtrengoja sa me shume prej buthesh nga fytyra ime ne menyre qa ta merrja te gjithin ne goje . Gjeja tjeter qe me pelqente prej endrit ishte kur here pas here me lepinte koqet e mia te fryra dhe i fuste dhe ne goje duke mi kafshuar lehtesisht gje qe me kenaqte shume. Ai me thoshte here pas here : keshtu vazhdo ma thith fort karin dhe une ashtu beja , atij i pelqente shume dhe kur ja merrja karin dhe e perplasja tek faqet e mia dhe ne fytyre , ai nxorri pak leng qe nuk ishte sperm por lengu para ejakulimit qe kishte pak shije te kripur por qe e lepiva te gjithin dhe e kaperceva , ishte shume i shijshem. Endri vazhdonte te ma merte ne goje me shpejt dhe papritur u derdha ne gojen e tij , ai nuk e leshoi karin por e futi me thelle ne fyt dhe nuk e la spermen te dilte jashte gojes se tij te bute , e kaperceu te gjithen dhe filloi te me pastronte dhe karin me gjuhe , nuk la asnje pike sperme te ikte dem. Une vazhdoja ta masturboja dhe tja merrja ne goje por dhe ai u derdh ne gojen time , sperma e tij ishte shume e shijshme gje qe me beri ta gelldisja te gjithen dhe ta pastroja karin e tij me gjuhe per mos lene asnje cik sperme ne karin e endrit , gjithashtu po e thithja dhe shtrydhja karin e endrit dhe vazhdonte te dilte akoma pakez sperme derisa atij ju ul kari iu be i vogel , e njejta gje dhe me mua. Shoku im u kenaq shume sepse e shihja dhe ne syte e tij qe ishte i kenaqur. Pasi ndejtem disa minuta ashtu te shtrire ne dysheme duke qeshur me njeri tjetrin u ngritem per tu pastruar dhe bem dush. Ishim te dy vetem ne shpi dhe ne dhomen ku po rrinim kishte divane dhe kolltuqe keshtu qe u shtritem secili ne ndonje divan ashtu lakuriq nga mesi e lart dhe na zuri pak gjumi . pasi fjetem u cuam perseri dhe hapem librat dhe po mesonim pak duke ndihmuar njeri tjetrin . Trupi lakuriq i endrit qe ishte ne zhvillim e siper dhe pa lesh sepse ai nuk ishte leshtor fare me eksitonte shume . Pas disa oresh studim po afronte mbremja dhe te dy po pergatisnim darken pasi ai do te rrinte sot tek shpia ime , foli dhe me njerezit e tij te shpise dhe iu tha qe do te rrinte sot tek une . E shtruam darken dhe hengrem u kenaqem , kishim dhe disa birra ne frigorifer megjithate nuk pime shume . Pasi mbaruam se ngreni pastruam tavolinen dhe u ulem ne divan po shihnim televizor , trupi i endrit akoma me eksitonte shume dhe mu ngrit dhe kari saqe shkova tek divani i tij dhe iu hodha siper dhe i thashe: ti me cmend mua une dua te qihem dhe njehere me ty , ai si ishte me mbertheu fort prej mesi dhe filloi te me puthe kudo dhe ne trup derisa arriti tek kari duke me puthur , me kapi dhe me shtriu ne divan por nuk ishte dhe shume i rehatshem keshtu qe shkuam tek dhoma ime dhe me hodhi ne krevat si i cmendur me me zhveshi lakuriq dhe u zhvesh dhe vete. Me shtriu me bark nga krevati dhe tha : te henksha bythet sa te mira i ke dhe po i kapte dhe ferkonte . Iu afrua anusit tim dhe hodhi pak pshtyme dhe futi gishtin e tij dhe njekohesisht hodhi pshtyme tek kari dhe ma drejtoi drejt bytheve per ta futur ne vrime , ne fillim me dhembi pak fare por pastaj u mesova dhe endri me pomponte si i cmendur , une ofshoja nga kenaqesia dhe pak nga dhimbja por me teper nga kenaqesia , ai me kishte kapur duart dhe me qinte me shpejt , krevati tundej dhe bente pak zhurme . Pas disa minutash qe me qinte Endri me tha jam gati te vij brenda teje , dhe une i thashe ohhh derdhu brenda meje te lutem , dhe ai ashtu beri bertiti pak ohhh dhe u shtrengua , e ndjeva qe sperma e tij u derdh brenda meje dhe ai vazhdonte te me pomponte duke e shtuar ritmin derisa u derdh i teri , pastaj e hoqi dhe u shtri anes meje. Une u ngrita e kapa dhe e ktheva ne pozicioni qe isha vete dhe fillova tja hapja vrimen e ngushte me gisht , hodha pak pshtyme tek maja e karit dhe po ja fusja avash qe mos ndjente dhimbje duke qene se ishte dhe hera e tij e pare , ai ofshonte nga dhimbja por dhe nga kenaqesia besoj sepse me duart e tij ferkonte bythet e veta dhe me kapte karin dhe koqet dhe mi afronte me teper ne bythen e tij ne menyre qe tja fusja sa me thelle . Anusi i endrit ishte i ngushte dhe me jepte me teper kenaqesi , une vazhdoja ta qija lehtesisht derisa iu derdha brenda , pastaj ja hoqa karin , pak sperme i doli jashte , une e mora me njerin gisht dhe po e lepija , pastaj u shtiva anes tij dhe po e ferkoja ne kurriz dhe e pergezoja per punen qe kishte bere sot. Te dy u kenaqem shume , une u cudita pak nga qirja qe me beri endri sepse ne pamje te pare duket i turpshem por me kenaqi jashte mase .

Aventura Elbasanase





Kisha shkuar me punė nė Elbasan dhe do tė qėndroja pėr njė farė periudhe. Tė them tė drejtėn u mėrzita, se pasi mbaronte orari i punės nuk kishe ēfarė tė bėje. Nė fillim kthehesha ēdo ditė nė Tiranė por kjo ishte e lodhshme. Njė ditė nė pastiēerinė e turizmit, hynė dy djem simpatikė. Ato u ulėn pėrballė meje, gjė qė bėri t’i studioja pėr njė kohė tė gjatė. Ato e vunė re dhe i thanė kamerierit tė mė sillte njė konjak. Atėhere unė pėr tė mos mbetur borxhli i porosita nga njė trileēe. Pastaj ato mė ftuan nė tryezėn e tyre dhe aty u njohėm. E kishin kuptuar se isha i ardhur nė qytetin e tyre e kėshtu mė bėnė shoqėri. Nė fakt ato ishin punėtorė, por djem tė mirė e simpatikė. Njėri quhej Sulė dhe ishte biond, kurse tjetri Petriti ishte brun me kaēurrela. Unė i ftova tė hanim darkė sė bashku dhe pasi kundėrshtuan pak erdhėn. Ndenjėm deri vonė me tė ngrėna e tė pira dhe mė sė fundi dolėn. Unė kėrkova tė bėnim njė xhiro qė tė na tretej pak ushqimi dhe ato pranuan. Kishim bere njė copė rrugė, kur Petriti tha se kishte arrit tek shtėpia e kėshtu na uroi natėn e mirė dhe iku. Ishte ende vapė dhe kush mbyllej nė dhomėn e hotelit, prandaj u ulėm nė njė stol e filluam tė bėjmė muhabet. Fjala ra edhe pėr traditat e elbasanllijve tė mikėpritjes si p.sh. hajde ndonjė natė tė hash atpė qafė pate; hajde nja dy net qė ta hash komplet...
Sula qeshte. Pse nuk ėshtė kėshtu?
Apo shprehje, tremi ato pėlluma qė tė kalojnė kėnej... Por mė e bukura ėshtė se nuk mėsohet zanati pa kalu nėn tavolinėn e ustait... Ti Sule, si po e mėson zanatin? Sula qeshte...Edhe ashtu edhe kėshtu...}do me thėnė edhe ashtu edhe kėshtu...
Kjo do me thanė se duhet edhe shkolla edhe tavolina e ustait.
Rrofsh o Sulė se qenke djalė i sinqertė...Thuj tė drejtėn e ke provu ndonjė herė.?
Ai e zvarisi fjalėn por pranoj se e kishte bo nė ndonjė rast...
A mė lejo tė ta prek me dorė...
Po tė pėlqeu pse jo.
Atėhere ia preka dhe atij i kishte qenė ngrehur. Ia fėrkova pak dhe ai mė tha, kujdes se mos mė derdhet. Kishte njė kar modest, nga ato qė nuk tė vrasin, shumė tė mirė pėr fillestarė. Ke ndonjė vend ku tė shkojmė? E pyes. Jo mė thotė, por kur mund tė gjej nė hotel. Ikim tani? Jo se ėshtė natė e ngjallim dyshime... Takohemi nesėr nė drekė. Merre dhe shokun. Atė nuk ta premtoj se ėshtė shumė i turpshėm.
Nė drekė isha nė dhomė. Njė trokite dere dhe hyri ai. Ishte vapė dhe jam bėrė me djersė. Freskohu tek lavamani. Pasi u fshi me peshqirė erdhi nė krevat. Filluam tė putheshim .Ai me hipi sipėr dhe fillojė tė mė fėrkojė nga tė gjitha anėt. Unė ia hoqa brekėt si tė atij edhe tė mijat. Tani ishim gati pėr aksion. Kari i tij nja 15 cm. u fut lirshėm nė vrimė. Ai filloi tė qijė me sa forcė tė mundej gjė qė mė jepte kėnaqėsi , por jo lezet. Vazhdoj kėshtu nė copė tė mirė kohe e pastaj iu derdh. Ai u ShPėrngua fort pas trupit tim dhe qėndroi ashtu disa kohė. Pastaj u ngit dhe iu afrua dritares.
Mos rri aty i them se mund tė shohin nga jashtė.
Prandaj po rri, qė tė mė shoh Petriti, se ai nuk besonte se do ta banim bashkė. Aty ėshtė? Sigurisht. Po mė pret tė marri vesh se si do tė shkojė.
Ai desh tė vishej, por unė i thash: Prit tė bėj edhe unė qejfin tim. E bėjmė herėn tjetėr mė tha. Mos gėnje? Jo tė betohem, do tė sjell edhe Petritin dhe bėjmė njė treshe tė bukur.
Nė fakt e mbajti fjalėn . Petriti erdhi. Ai kishte njė kar tė madh qė tė kėnaqte.
I thash se dua ta filloja me tė. Petriti u betua se po e bėnte per here tė parė. Pasi ia mora nė gojė Petritit ia lash Sulės qė tė ma fuste. Atij iu derdh shpejt. Pastaj provoi ta fusi Petriti dhe ai mė kėnaqi me tė vėrtet. Pastaj i kėrkova qė ti bija unė. Filluan tė bėjnė naze. Nejse kemi kohe.Une do qendroja akoma aty duke shpresuar se ato do te zbuteshin, per te provuar magjine e aktit seksual
 
Top
view post Posted on 2/3/2015, 21:49     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Celsei Sekret

Nuk mė kishte zėnė rasti tė futesha nė atė kafe, megjithėse e kisha shumė pranė shtėpisė. Qė tė hyja u bė sebep njė shok. Kur kamerieri u afrua tė merrte porosinė mua mė mbetėn sytė tek ai. Ishte njė djalė i kėndshėm dhe gjithnjė i buzėqeshur. E quanin Indrit. Bėmė porosinė, e pastaj morėm edhe nga diēka tjetėr, vetėm e vetėm qė Indriti tė vinte pėrsėri aty. Qė nga ajo natė shkoja shpesh nė atė lokal, sigurisht kur e kishte turnin Indriti. Zakonisht i linja bakshish tė mirė, gjė qė e bėnte pėr tė shėrbyer sa mė parė sa herė shkoja aty.
Njė mbrėmje e pyes: Indriti! A bėhesh mik... E pse jo mė tha ai. Nuk e di nė se e kuptoi apo jo, por unė sa herė qė shkoja ia pėrsėritja se kisha dėshirė ta bėja mik dhe ai pėrgjigjesh nė mėnyrė pozitive.
Njė mbrėmje qė kishte pushim e ftova tė shkonim pėr darke nė njė nga lokalet mė tė mira tė Tiranės. Dhe ai erdhi. Po bisedonim pėr gjėra tė ndryshme. Ai po mė tregonte si ngacmonte njė vajzė fqinje, se ishte ēapkėne. Pastaj si ishte futur nė punė kamerier, jo vetėm nga qė nuk rrihej kot, por edhe se ishin nevojtar...Pastaj i fola unė, duke i vėnė nė dukje sa i bukur ishte. Se me te mund tė bije ne dashuri me vėshtrimin e parė. Ai po rrinte kokė ulur, sikur i vinte turp. Kur mbaroi darka u nisėm pėr nė shtėpi. Unė i sillja fjalėn se e doja, ai kapte biseda krejt tė tjera. Kur u afruam nė kryqėzimin e rrugėve atėherė i them troē, qė do mė pėlqente tė shkonim tek unė. Ai nxori si justifikim se nuk kishte marrė ēelėsin e shtėpisė dhe do tė detyronte tė atin qė ta priste dhe pastaj do ti thonin se ku kishte qenė etj. Se pari nuk ishte vonė dhe pėr nje gjysmė ore nuk bėhej kijamti. Fundja djalė ishte e mund tė bridhte me lirshėm me shokėt. Me se fundi iu mbush mendja.
Kur u futėm nė dhomė i thash tė ulej ku tė donte dhe ai u drejtua menjėherė nė krevat.
Indrit! Tė pėlqekėrka krevati mė duket. Ai mbeti sikur nuk dinte ēfarė tė thonte... desh tė ngrihej, por unė nuk e lash dhe u ula pranė tij. Indriti, unė tė dua ēmendurisht dhe kėtė ta kam bėrė tė njohur me tė gjitha veprimet. Ai po mė dėgjonte nė heshtje me sytė poshtė tek krevati. Po shikoja edhe unė dhe vura re se i ishte ngritur. Atėherė e afrova pranė vetes, unė u shtriva dhe atė e ktheva qė tė hipte sipėr meje. Filluam tė putheshim. Nė fillim lehtė dhe pastaj duke futur gjuhėn nė gojėn e njeri tjetrit dhe duke thithur fort. Atėherė fillova t’i zbėrtheja kėmishėn pėr t’i nxjerr gjoksin, qė kishte filluar tė formohej. Duke i dhenė njė ledhatim tė lehtė, mishi i gjoksit u bė me kokrriza, ndėrsa trupi i dridhej lehtė. Fillova ti zbėrtheja pantallonat dhe ai mbeti si i hutuar dhe mė pyeti: Po ti? Edhe unė por pak mė vonė. Ia tėrhoqa pantallonat dhe brekėt njėherėsh gjė qė i la zbuluar pjesėt e tij delikate. Ai po rezistonte duke u pėrpjekur tė mbulohej, se dukej se ishte djalė i turpshėm dhe pa pėrvojė. Kjo lojė pėrfundoi me duart pėrpara koqeve dhe me pėrpjekjet e mija pėr ti zbuluar.
Mjaft, mjaft,- po mė thonte. Ēfarė mjaftė. Ne deri tani as kemi filluar. Dhe ia hoqa duart pėr tė zbuluar kapitalin e tij, qė sipas vlerėsimit tim ishte nja 16cm dhe me trashėsi mesatare. Por ai nuk ishte i fryrė plotėsisht. Atėherė iu afrova dhe me gjuhė i bėra nja dy takime nė majė, gjė qė e eksituan mjaft, duke ia bėrė karin tė ngrihej e tė forcohej mirė. Pastaj ia thitha karin nė thellėsi, gjė qė e tėrboi keqas. Ah ofshani Indriti. Mė ke eksituar keq. Kujdes se do mė derdhet. Atėherė e lash. Nuk e kisha parashikuar se mund t’i derdhej shpejt e tė kishim filluar nga kryesorja.
I dhashė Indritit njė prezervativ dhe e mėsova si ta vinte. Pastaj u shtriva dhe pasi e hapa pak vrimėn, i thash qė ta fuste. Dhe ai e futi, herė mirė e herė mė me vrulle, por duke e frenuar nga pak e bėra qė tė ta realizonte mirė kėtė pjesė tė programit. Ai po ndjehej kaq i lumtur sa po pomponte me tė gjitha forcat. Po ashtu po mė kthente kokėn qė tė ma puthte, gjė qė edhe mua mė jepte shumė kėnaqėsi. Mė nė fund u shty pas meje dhe e ndjeva qė iu derdh. Ndenjėm pak sipėr njėri tjetrit, pastaj ai u largua anash. Hoqi prezervativin dhe kėrkoi tė bėnte njė dush. Pasi u pastrua mirė, u shtri pranė meje dhe po priste. Atėherė fillova ta puthja unė, nė buzė, nė faqe, nė vesh, nė qafė. Disa lojna me gjuhė e tėrbuan fare. Pastaj disa lėpirje tek bythėt, shoqėruar me kafshime tė lehta. I hapa felet dhe po i shikoja vrimėn. U afrova dhe fillova t’ia lėpij.
Oh!- tha ai, mė tėrbove fare. Atėherė me gjuhė fillova t’i prekja vrimėn. Nė njė farė mėnyre po e qija me gjuhė. Atij kjo gjė po i pėlqente shumė. Herė pas here duke i futur gishtin vrima sa vinte dhe po i zmadhohej. Kur e gjykova se ishte hapur mjaft u ngrita nė pozicion dhe fillova ta shtyje. Indriti e ndjeu dhimbjen, por po e duronte. Kėshtu qė ia nxora, pėr tė provuar edhe nje here me mė shumė lubrifikimin. Provova sė rishmi dhe kari u fut. Duke pėrparuar ngadalė, kari po futej gjithėn e mė thellė. E pėrmblodha me tė dy duart trupin e Indritit , ai i ngriti pak bythėt dhe kjo mjaftoi qė kari tė shkonte deri nė fund.
Oh!-bėri Indriti.
Tė dhemb?- e pyeta.
Pak.
Ta nxjerr?- jo vazhdo se do tė kalojė. Pas pak po e palloja me tė gjithė kėnaqėsinė. Kur mbarova nuk doja tė dilja prej tij. Mė kish dhėnė kaq kėnaqėsi. Po ti Indrit si ndjehesh? Mirė. Kisha menduar se bėhet qejf dhe jo se kishte dhimbje.
-Mos u bėj merak se ditėt e mira paskėtaj vijnė. Atėherė do tė qihesh dhe do tė ndjesh vetėm kėnaqėsi.
Pastaj u veshėm dhe e shoqėrova Indritin deri nė shtėpi. Dritat ishin tė fikura dhe nuk e kishte pritur asnjeri.
-Do tė vish tė flesh sonte tek unė?
-Nuk ka problem se kemi njė vend ku e fshehim ēelėsin dhe me siguri ma kanė lėnė aty. Shihemi nesėr
 
Top
matildamoj
view post Posted on 2/3/2015, 21:52     +1   -1




Po te pres tek i njejti vend... ti e di se ku eshte, per mua seshte navoja te ta them serisht,....
Sot dita qe e mbushur me plot histori te bukura...Si cdo dite bejme mesim ne te njejten shkolle te mesme vetem se jemi ne dy klasa parelele..I vetmi moment kur un te shoh dhe mezi pres te te shoh eshte peseminutshi,,ku ne dalim neper korridore te hallakatur ,me plot frike te ores tjeter ,ndoshta mudn te bejme dhe provim...POr frika me iken sa here te shoh ty,tek mban libra te shumte mbi duar ,sa here shoh foton tende te ngjitur ne kendin e nxenesve te dalluar...
Shpresoj qe ende sot e kesaj dite te jete perseri aty...Ckujtime !
Ti je djali qe kam enderruar,,ty te kam pasur shok te femijerise,,,jemi rritur bashke !Mban mend kur hipem mbi pemen e Lumes dhe hengrem kumbulla sa na u fry barku,,,Po- thua ti -vecse ne ishim shum te vegjel,,Ndoshta si mban mend ditet kur flinim bashke ,dhe shtriheshim ne shesh ,me batanijem qe se hiqnim nga dora ,ate ngjyre vjollcen me lule te celura,,,EHHH!!!
Ndersa Sot ti je rritur ,je bere cte te them marshallah!!Plakat e lagjes shkulin faqet kur te shohin ty se mos te marrin mesysh...
Po ashtu edhe un jam rritur por kam ende kujtime per ty...
Sot jemi 17 vjec ...Qe te dy,jemi rritur dhe kemi kaluar pubertetin,,tashme seshte si me pare nuk fleme me ne shesh si me pare!!
Sot ishte dita e fundit e shkolles...
Si do tja bnej une valle pa ty,pa ato peseminutshe ,ku valle mudn te te takoj,,,
Te njejten gje ben dhe ti pasi kerkon me ngulm ti zgjasesh ato minuta te pushimit ,Vjen ne klasen time pasi ke trokitur embel me duart e bardha ,njesoj si gte Sharli te zonja bovari...
Dhe me ate ze kumbues e te embel mjalt therret emrin tim,tek me kerkojn zysha qe te vij ne klasen tende per nje porosi,,sa mire me behet qejfi ,mezi pres te te tregoj gjithcka ,por si valle ,A mjaftojne pese minuta...Kam nje deshire t eflakte te them se te shoh cdo nate ne endrra ,se per ty ,me vjen turp te ta them ,por sikur ta dije se pa dashje u prisha mbi bokset e mija te adhuruara te kalvin klejnit!!
Ndoshta sdo ti mesosh dot kurre,,,
nuk mund te pres edhe me shume..dueht te ta them..
Patsaj duke e shikuar ate i drejtohem duke i thene ,edhe valle sa duhet te pres me,,
pa me thuaj... e kujt eshte ajo zemer qe rreh aq fort sa te degjohet ne ate korridor bosh.??Te kujt jane ato ore te nates se vone qe vertiten vetem per ty??
Te kujt jane ato mesazhe neper cepa fletoresh,librash ,bankash,mure...Te kujt jane ato sy qe te shohin vetem ty?
Ti me kthehesh ngadale dhe me thua une shoh vetem syte e tu tek shkelqejne ngjitur mbi shpatullat dhe fytyren time,,,me merr duart mi ve mbi fytyre ,me perqafon fort ...ora tingellon aq kumbueshem,,,syte e tu duken aq te qarte aq te paster,,,me merr pas vetes ,me shtrengon mbi bel,ngjit lakueshem buzet qe pervelojne zjarrshem pas meje dhe vecse lotet e miaj te lumturise mund ta embelsojne dhe shuajne ate zjarr te ndezur prej kohesh,
 
Top
view post Posted on 2/3/2015, 21:53     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Dielli i nxehtė, behej akoma mė pėrcėllojė, duke kaluar nėpėr rrugicat e ngushta dhe pa lėvizje tė Tiranės. Unė po shpejtoja tė kapja doktoreshėn e cila mbaronte turnin, pasi doja ti merrja njė recetė ilaēesh. Kur pėrballė meje u duke njė djalė qė kishte njė kėmishė karakteristike tė mbushur me flamuj nga e gjithė bota. Kjo e bėnte kėmishėn laramane, qė tėrhiqte vėmendjen. Po e shikoja me vėmendje. Djaloshi me kėmishė ekstravagante, ishte me njė shtat mesatar, por tė lidhur mirė. Kishte njė fytyrė normale, pak tė zeshkėt, siē kishte edhe flokėt. Ai e pa interesin tim dhe filloi tė mė shikonte nga ana e tij. Kur u kryqėzuam ai mė tha: Pse po me shikon? Paske kėmishė tė bukur i them. Me ēfarė merresh ti? Me kėrcim hip-hop,- mė tha. Bukur, -i them. Mė pėlqen shumė,- dhe mblodha dorėn grusht dhe ngrita gishtin e madh lartė, duke e tundur pak, si pėr tė thėnė: Very good..., pėr ēudinė time ai shtriu pėllėmbėn e dorės dhe pėrkuli gishtin e mesit siē bėjnė zakonisht djemtė pėr tė thėnė ta fus...
Atėherė unė iu afrova dhe e pyeta: Ē’do tė thuash? Do qė tė bėjmė seks?
Ai mė tha: Po ti mė propozove...
Ėshtė tjetėr gjė kjo qė tė thash unė. Po nejse...Ke vend? Po deri nė orėn katėr kur kthehen tė mijtė nga puna. E ke shtėpinė larg? Jo mė tha, nja dy rrugica mė poshtė...
Edhe unė isha i ēuditur sa shpejt u morėm vesh. Ndoshta ishte rasti, se dėgjoj shumė qė ankohen se nuk gjejnė...
Kur u futėm nė shtėpi, kisha frikė mos na shihte ndonjė nga fqinjėt, megjithėse po mendoja, se nuk ishte e ndaluar tė bėje vizitė tek ndonjė shok...
Shtėpia kishte njė sallon tė madh me dyer tė hapura dy kanatesh. Atje ishte njė divan qė me sa dukej ishte synimi i djalit qė ta bėnim aty.
Mbylle derėn e sallonit!- i them. Dhe ai e mbylli. Edhe perden, dhe ai i mbylli. Si preferon? Ai me gjysmė zėri mė thotė se ishte total pasiv. Ishim akoma nė kėmbė. Iu afrova dhe fillova ta puth.
Me kujdes mė thotė se mos mė lesh shenja. Mos ki merak i them se e kam kujdes vetė. Mė tha tė shkonte pak nė banjo, kurse mua mė propozoj lavamanin qė “ tė freskohesha” . unė e lava mirė pallėn time qė t’i jepja mundėsinė ta lėpinte sipas dėshirės.
Ai po vonohej. Kurse unė kisha dėshirė tė mbaronim sa mė parė mbasi e ndjeja veten nė njė terren tė panjohur.
Kur erdhi, dukej se ishte pastruar mirė pasi i vinte era sapun tualeti i cilėsisė sė mirė. Pa e zgjatur i ula brekėt apo pantallonat e holla qė mbajnė sot dhe fanelen e tij pėr ta pasur para vetes lakuriq. U zhvesha dhe unė.
Ta marr pak nė gojė? - mė propozoi.
Nė se do? Tė pėlqen ta marrėsh nė gojė? Vdes,- mė tha. Dhe u ul nė gjunjė duke mbėshtetur gjunjėt tek kėmbėt e mija e filloi tė punoi me shumė mjeshtėri, duke e lėpirė e thėthitur. Ai e fuste thellė nė gojė e pastaj tėrhiqej, duke e bere pallėn tė vepronte si njė piston. Thithja mė krijonte shumė kėnaqėsi, por kur shikoja trupin e bukur prej balerini gjimnast, nuk doja nė asnjė mėnyrė tė mė derdhej, megjithėse kisha vendosur se nuk do tė largohesha pa provuar qė t’ia fusja edhe nė vrimėn e shenjtė. Pasi u lodh pak duke “punuar” ai u largua nga “pompa”. Unė i vura duart nė mes dhe e ngrita. Ai mė rrethoi me kėmbėt e tij, duke i mbėshtetur shputat e kėmbės tek pulpat, kurse kari u afrua nė tė ēarėn e bythėve. U fėrkuam ca kohė e pastaj ai mė thotė qė mė mirė ta fusnim njė herė duke u shtrirė nė divan e pastaj tė vijonim me lodrat e cirkut... kishte tė drejtė. Ashtu siē ishim u shtri nė divan, duke i mbajtur kėmbėt pėrpjetė dhe me duar hapi vrimėn. Duket qė ai e kishte punuar vrimėn nė banjo, qė u vonua. Por unė e provova dhe pak. Pastaj fillova t’ia fus. Ai luante nga pak dhe shtrėngonte sytė, ndėrsa kari i futej gjithėn e mė thellė.
Tė dhemb?- e pyes. Pak , por do tė mėsohem. Kur u fut i gjithė pritėm pak tė mėsohej. I dhash disa pompa dhe ai filloi tė ndjehej mė mirė. Pastaj e ngrita nė pozicionin e parė. Tani palla i ishte futur plotėsisht dhe ai po shijonte kėnaqėsinė e aktit seksual. Ai i jepte forcė kėmbėve tė mbėshtetura nė pulpat e ngrihej dhe ulej ,duke mė dhėne edhe mua kėnaqėsi tė madhe. Kisha kohe qė se kisha provuar nė kėtė mėnyrė, por me sa duket, partneri im ishte e para herė qė po e provonte. Mė sė fundi mu derdh dhe erdhi pikėrisht nė kohė, sepse e ndjenja qe kisha filluar tė lodhesha dhe do tė isha i detyruar t[a ndėrprisja. E ula ngadalė nė divan dhe ai mė thotė tė mos e nxirrja. Edhe kėshtu mė pėlqen shumė...
U pėrkula mbi tė qė ta puthja. Qenke djalė i mrekullueshėm...E bėn shpesh? Me raste. Kam njė shok tė baletit qė ka njė kar kalibėr dhe me tė e bėj.
Nuk bėhesh xheloz kur shkon me tė tjerė?
E para qė nuk shkoj me shumė dhe e dyta ku ta marri vesh.
Si e ke bėrė pėr herė tė parė?
Ashtu kot si pėr lojė. Ishim akoma tė papjekur. Kur ishim vetėm nė shtėpi e fėrkonim tek njėri tjetri. Por ai e kishte mė tė madh e kėshtu ma fuste. Kėshtu mu lezetua tė isha pasiv. Por unė bėj dhe aktivin. Mė kanė rėnė raste qė pasi mė kanė qirė, mė kanė kėrkuar t’ia fus dhe unė e mblidhja mendjen dhe ia fusja...Po nuk kishe mė lezet ashtu. Eh, si tė them, lezet kam me tė dyja, por gjej mė lehtė djem qė tė ma fusin se sa t’ia fus.
U ndamė si miq tė mirė. Kėmbyem numrat e telefonit dhe gjatė verės e bėmė edhe disa herė te tjera dhe ishte gjithenje ne forme...
 
Top
matildamoj
view post Posted on 2/3/2015, 21:54     +1   -1




Me atė u njoha nė stacionin e autobusit. Ai ishte kaq i bukur sa mua mė ngjitėn sytė. Ai e vuri re kėtė dhe bėri njė hap prapa, sikur desh tė me lironte vend nė hapėsirėn boshe tė stacionit.
-Po mė liron vendin?- i them. Ai kuptoi ironin dhe buzėqeshi. S’mė dukesh te jesh nga Tirana, - i them.
Jo, tha ai. E me tha se vinte nga njė qytet i vogėl, pėr tė kaluar pushimet tek njerėzit e tij. Por vapa ia kishte prishur ditėt e pushimit,megjithėse kishin shkuar disa ditė ne plazh ose tek pishinat. Fliste e mė shikonte me ata sy tė kaltėr tė kristaltė. Me siguri do te mendoni se janė pėrshkrime letrare. S’ka gjė, mendojeni si te doni, por unė kisha rėnė pre e magjisė sė syve tė tij.
Nė autobus zumė vend nė radhėn e fundit, kėshtu ishim pak si tė izoluar. E pyeta sa do rrinte e mė tha sa tė fillonin shkollat. Atėherė e pyeta nė se e dinte sa i bukur ishte. Ai uli pak kokėn si i turpėruar, por kėtė mund ta merrje edhe si njė gjest aprovimi. I mbėshteta dorėn mbi tė tijėn dhe ai nuk kundėrshtoi. Nga qė nuk luajti atėherė zgjata gishtin e vogėl pėr tė prekur kapitalin e tij, qė ishte i ngrehur. Ai e ktheu pak dorėn, si pėr tė thėnė:kujdes... Dhe unė e hoqa dorėn fare. Kur arritėm nė qendėr ai ndaloi e po me shikonte sikur do tė thonte po tani? Qėlloi se kishim rrugėn bashkė kėshtu e vazhduam bisedėn. Atė e quanin Alesio. Mos ke lindur gjė nė Itali. Jo,- tha ai, por e kishte pėlqyer xhaxhai i tyre qė ndodhej jashtė. Por edhe atij i pėlqente.
Si po tė duket Tirana, -i them... Si jashtė shtetit. Kishte ardhur kėtu edhe herė tė tjera dhe gjithnjė bėnte mė shumė pėrshtypje. Atje tek ne s’ke ēfarė bėn. Sikur tė ikėn jeta kot...
Po sė paku ke kohė tė mėsosh mė mirė se nė Tiranė. Ah, po,po pėr tė mėsuar ėshtė mė mirė.
Po pse nuk keni ardhur nė Tiranė si shumė tė tjerė. Unė jam nė vitin e fundit dhe atje notat janė mė tė mira se kėtu nė Tiranė. Tė mbaroj edhe kėtė vit dhe vitin tjetėr kėtu do tė jem pėr universitetin. Pėr ēfarė do studiosh? Nuk e di, do tė mendoj kėtė vit. U futėm tek blloku dhe i thash tė pinim nga njė kafe. Me qė dielli po binte, edhe klientėt po shtoheshin. Ndenjėm njė copė herė duke pritur dhe kamerieri s’po vinte... Unė fillova tė nervozohem. Ja do vij, -po thonte Alesio. Janė tė gjithė bythqir dhe aty e kanė mendjen. Mos i akuzo kot! Do t’i provojmė qė kam tė drejtė? Ai ngeli nė mėdyshje. Nė atė ēast kamerieri erdhi , duke kėrkuar ndjese, pėr vonesėn. Kamerieri ishte djalė i shkurtėr por i mbushur. Mbi tė gjitha kishte byth shumė tė bukura. Porositėm dhe ndėrsa kamerieri desh tė ikte i thash tė afrohej. Ai po mė shihte me kureshtje. Qenke djalė shumė i kėndshėm, kur e mbaron turnin. Ai pa nga ana e Alesios dhe e vuri re sa i bukur ishte. Ti me ēfarė pune merresh? Unė jam biznesmen. Ai mė pa dhe e besoi. Nė orėn 1.30 mė tha. Ku? Ja kėtu. Ndoshta vonohem pak, varet nga klientela...
Alesio kishte mbetur gojė hapur. Mos u merakos Alesio, se jo ti por edhe kėtu tė Tiranės nuk e besojnė po t’ja u thuash. Kėtu jemi nė Evropė s’ka llafe...
Kisha dėshirė tė rija me tė por ai tha se vajti vonė e duhet tė ikte tek kushėrinjtė, por mund tė takoheshim tė nesėrmen.
Tė nesėrmen thash se nuk do tė vinte. Nuk e ndjenja veten te qetė. Diēka mė brente. Kur e pash tė vinte. Vėrtet u vonua nja 10 minuta, por erdhi.
Mė fal se u vonova,-mė tha. Bėre mirė qė erdhe se do tė mė kishte ndaluar zemra. Ai qeshi. E them pa tė tallur.
Ku do tė shkojmė?
Nė shtėpinė time... Ai mė pa nė mėnyrė pyetėse. Qė tė rrimė tė qetė.
Shtėpinė mėngjeseve e kisha tė lirė. Ai i hoqi sandalet dhe po rrinte nė kėmbė nė mes tė dhomės. Unė e tėrhoqa tė uleshe nė divan. Kur u ulėm ai po rrinte kokė ulur.
Na thuaj ndonjė fjalė!...
Ē’tė them... I vura dorėn mbi kofshė. Kėsaj here ai nuk ma shtyu dorėn si nė autobus. –Unė nuk e kam bėrė ndonjėherė –mė tha. Shiko Alesio, askush s’tė detyron ta bėsh. Po tė pėlqeu mund tė ledhatohemi pak e pastaj dalim. Unė nuk ia kisha hequr ende dorėn nga kofsha dhe ai nuk kishte kundėrshtuar pėr njė gjė tė tillė. Ke qejf tė ta marrė pak rrushin nė gojė?... Ai nuk tha asgjė. Zgjata dorėn mė thellė dhe i kapa karin e tij nė ngrehur. Duhet ta kishte nja 16cm. Prekja e eksitojė dhe bėri ta pėrshkonte njė tė dridhur.
Mė lejon tė tė puth? Ai zgjati buzėt. Unė i futa midis tė mijave. Ishin disa buzė tė buta, tė cilat sapo i thithje pak zhyteshin nė thellėsi.
Mos mė lesh shenja ,-mė tha.
Nga e di ti se thithjet tė lenė shenja.
Epo ato i di kushdo... Vazhduam tė puthemi. Unė i hapa kėmishėn e fillova ta puth nė gushė, nė qafė e pastaj ti fusja gjuhėn nė vesh, gjė qė e guduliste shumė. Ai e hoqi kėmishėn dhe unė fillova ti puthja gjoksin, sisėt kėrthizėn dhe pastaj mbėshteta buzėt mbi gungėn e pantallonave e fillova ta kafshoja ngadalė. Ai po tėrbohej. Ia ula pantallonat sė bashku me brekėt dhe i nxora karin e tij tė bukur.
Uli dhe ti , mė tha dhe unė sikur nuk prisja fjalė tjetėr i ula menjėherė. Ai zgjati dorėn dhe e kapi karin tim, duke e lėvizur lart e poshtė. Mė ishte ngrehur keqas. Megjithatė njė fjalė e vjetėr thotė, nė se do ti biesh njė djali tė ri , nė fillim lejoji atij tė bėjė ēfarė tė dojė me ty, pastaj atij mund t’i lind dėshira qė ta provojė edhe ai.
Unė ula kokėn dhe ia mora nė gojė. Ai u tėrbua fare. U shtriva me shpinė nė divan dhe i thash Alesios tė hipte sipėr meje. Ai ashtu bėri dhe filloi tė fėrkohej, tė fuste karin e tij midis shalėve dhe tė mė puthte pa fund.
Mirė Alesio, qenke i zoti nė seks. Ke qejf qė ta fusėsh?...
Po, pranoi ai. Si ke qejf? Ai po hezitonte. Prit tė kthehem me shpinė. Veshe kėtė, i them duke i zgjatur prezervativin e lubrifikuar. I tregova si ta vishte e pastaj i thash ta lyente vrimėn me shume pėshtymė. Dhe ai i bėri e pastaj e afroi kokėn e karit tė tij dhe filloj qė ta shtyjė. Shpresoja qė tė mos mė dhembte dhe vėrtet ashtu ndodhi. Kari i tij pėrparoi lehtėsisht nė vrimė dhe ai arriti shpejt nė fund. Por Alesio duket dinte diēka nga kjo punė, sepse mė hapi felet me duar dhe u shty sa mundi pėrpara. Filloi tė pompoi me zjarr, duke mė dhėnė edhe mua shumė kėnaqėsi. Ai gulēonte nga kėnaqėsia e pompimeve, deri sa mė nė fund iu derdh. Ai e lėshoi veten mbi mua pa e nxjerr karin nga vrima. Pastaj u ngrit e mė thotė: Qenke i mrekullueshėm. Kėshtu ishe edhe ti. Ndenjėm pėr njė kohė tė shtrirė, pastaj u ngrit mbi rryl e mė pyeti: Po unė ēfarė duhet tė bėj?
Ēfarė tė dėshirosh. Ndoshta iu duk gjeja mė e lehtė dhe ai u pėrkul dhe e mori nė gojė. Mė bėri pėrshtypje se ai e fuste mjaft thellė nė grykė dhe mė kėnaqi pa masė. Kur do mė derdhej e lajmėrova dhe ai e nxori nga goja dhe fara u derdh jashtė.
Tė marmen nė gojė e dike mirė,- i thash. E kemi bėrė me njė shok, por nuk jemi qirė, sepse njė herė qė e provuam na dhėmbi dhe kėshtu e lam.
Alesio, mė duket se Evropa paska shkuar shumė larg.
Epo edhe tek ne ka plot emigrantė qė shkojnė e vijnė. Po nga ato qė janė vendas nuk ka. Mundet, por ruhen shumė.
Atė mbrėmje duke kėrkuar nė Gay.alb gjeta njė djalė qė ishte nga ai qytet dhe kėrkonte djalė aktiv.
Ou, thash. Paskam ē’ti them nesėr Alesios...
 
Top
view post Posted on 2/3/2015, 21:55     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Redi ishte njė djalė i kendeshem flokė zi e sy zi. Sytė i kishte si gozhda tė cilat tė nguleshin sa here qė e shihnje. Dhe kjo kish bėrė tė qėllonte shpesh njė shenjėn e zgjedhur prej tij. Bile atij i dukej e pabesueshme se si djemė tė cilėt mburreshin pėr vajzat qė kishin shtirė nė dorė, pėrfundonin me njė djalė dhe ia ndjenin lezetin.

Tė gjitha kėto sekrete tė heshtura, ia tregonte njė shoqes sė tij tė ngushtė, duke mos i fshehur asgjė. Edhe ajo i tregonte sekretet e saj me njė djalė shumė seksi, me tė cilin dashurohej. Ajo e kish njohur edhe me tė e dy shokėt e tij tė ngushtė, njėri prej tė cilėve Timi, ishte i papunė, kurse tjetri, Iri, punonte nė forcat speciale tė policisė. Ai i kish parė jo pa epsh tė dy bukuroshėt qė shquheshin pėr mashkullizmin e tyre, por vetėm kaq. Ai nuk mund tė rrezikonte tė humbte emrin e mirė me ndonjė veprim tė pamatur. Shpesh ato shkonin sė bashku nė disko dhe argėtoheshin dhe stėrmullari i gjithė kėsaj ishte shoqja e tij e dashur. Njė mbremje, si zakonisht ishin mbledhur tė gjithė, por shoqja me mikun e saj thanė se kishin njė program tė tyrin, kėshtu qė u larguan, duke e lėnė me miqtė e tyre. Vendosėn tė shkonin nė disko “Luks” por ai hapej nė orėn 24. Shkuan nė njė tjetėr dhe e gjetėn tė boshatisur, kėshtu qė nuk bėhej qejf. Mė sė fundi pėrfunduan tek Disko “Love Baby” qė kishte mjaft njerėz. Iri qėndroi tė paguante hyrjen, kurseRedi me Timin zbritėn poshtė. Muzika dhe kėrcimtarėt bėnė shpejt qė tė shkriheshin midis vallzuesve, por qė nuk zgjati shumė, pasi policia ndėrhyri dhe i kapi, si prishės tė rregullit dhe i dergoi nė rajon. Mė vonė morrėn vesh se Ili kishte bėrė fjalė me portjerin pėr punė pagese dhe ai kish lajmėruar me celular policinė e cila nė gatishmėri nuk vonoi tė vinte e ti nxirte nga klubi.

Nė rajon ndjeheshin keq, veēanrisht t i kish hyre frika nė palcė. I pamėsuar me gjėra tė tilla, atij se si i dukej vetja midis tė arestuarve tė tjerė dhe kjo e bėnte edhe tė zemrohej me Ilin edhe tė kerkonte mbėshtetje prej tij. Por kjo nuk vazhdoi shumė, pasi Ilit i dolėn tė njohur, kėshtu pas pak ato u gjendėn tė lirė nė rrugė. Por ngjarja i kish tharė deshirėn pėr tė vazhduar nė diskot e tjerė. Por Ili nguli kėmbė.

- Shkojmė nja dy tre orė qė tė harrojmė atė qė ndodhi dhe kėshtu qė do tė ndjehemi mė mirė.

Mė nė fund u kandisėm dhe shkuam. Kur po dilnim ora ishte mjaft e vonėt dhe puna mė e nirė ishte tė ktheheshin nė shtėpi. Tek ura nė rrugėn e Elbasanit u ndanė me Timin, kurse dhe Ili e kishin rrugėn bashkė, pasi banonin nė Tiranėn e Re.

Po ecnin tė heshtur pėrgjatė bregut tė Lanės , pėr tė dalė nė Bulevard. Ili e ndjente se nė njė farė mėnyre ishte fajtor pėr atė qė ndodhi prandaj filloi t’i flasė si pėr tu pajtuar.

- He, mos mė mbajė inat, se nuk u bė kiameti.

- Ē’tu shkrep, aman qė tė na punoje njė rėng tė tillė?

- Po ja kėshtu e kanė kėto punė… S’tė bėn keq ti provosh edhe ti… Pajtohemi tani, - i tha ai duke i hedhur dorėn mbi sup dhe duke e afruar ndaj vetes. ndjeu ngrohtėsinė e trupit tė tij dhe i erdhi mirė, por as guxonte qė mendja ti shkonte pėr diēka tjetėr. Por kjo nuk e pengoi ti kalonte njė dridhėtim tė cilėn edhe Ili e ndjeu.

- E di Redo, se mė ka hipur damari dhe do ia fusnja kujt tė mė dilte pėrpara.

Heshti pėr pak ēaste, por vėshtrimi i tij u ul poshtė nė gungėn e pantallonave xhinse, qė ishte bėrė tepėr i dukshėm. Ilit nuk i shpėtoi ky vėshtrim dhe vazhdoi:

- Hė, si po tė duket? pėrsėri nuk u pėrgjigj. Ili i kapi dorėn dhe e vuri nė pjesėn e sipėrme tė gunės sė pantallonavedhe Redi nuk hezitoi t’ia ferkonte pak.

- Tė duket ndopak i madh? uli dorėn pėrgjatė sagomės tė pallės sė ngrehur tė Ilit dhe zbuloi qė ishte njė kar me gjatėsi tė konsiderueshme.

- Di ndonjė vend ku mund tė shkojmė?

Nė ato ēaste po i afroheshin urės pėrballė katedrales katolike. t i shkoi mendja se i vetmi vend mund tė ishte kopshti i ish Pallatit tė Pionierve. Pa e zgjatur shkuan atje. Kapėrcyen murin dhe gjetėn njė vend, qė iu duk i pėrshtashėm.

Ili nuk donte tė humbte kohė. Ai filloi ta puthte dhe kafshonte me aq zjarr sa pėr njė ēast t iu duk sikur po ia shkulte buzėt. U tėrhoq prej tij duke i thenė

- Mos do tė mė bėsh gjithė shenja qė veē llogarive nė shtėpi tė mos dal pėr ndonjė javė.

- Mirė, mirė,- i tha ai, -se do tė jemė mė i kujdeshėm.

Kur filloi ta puthte prap po sillej mė butė e mė shumė punonte me gjuhė se sa me dhėmbė. Gjuha e tij ishte fantastike,aq sa ti ngjallte dėshirėn, qė kėto ēaste tė mos mbaronin kurrė. Ai mbeshteti dorėn nė karin e tij tė ngrehur, por e largoi shpejt nga frika se mos i derdhej para kohe.

Ili i hoqi kėmishėn dhe zbuloi thithėzat e tij tė cilat filloi t’i lėpinte e ti kafshonte lehtė, duke e bėrė n tė ndjehesh nė qiellin e shtatė.

Por nuk mbeti me kaq. Ili i zbėrtheu pantallonat dhe i nxori karin t, pastaj me njė veprim tė paparashikuar u ul dhe ia morinė gojė. n kjo gjė e gjeti krejtėsisht tė pa pėrgatitur.

- O zot, ēfarė kėnaqėsie…

Ai shikonte kokėn flokėshkurtėr tė Ilit qė lėviste sa nė njė anė nė tjetėrn , duke ia thithur me afsh, sa pėr pak po ia bėnte t’i dedhej.

E ngriti lart dhe filloi ta puthte me zjarr, si pėr ta kujtuar se po ndėrronin vendet. Ai kishte dėshirė ta puthte nė tė gjitha vendet trupin e tij muskuloz. qė ishte aq shumė mashkullor, gjė qė e ėndėrronte prej kohėsh. Pasta ishte rradha e tij qe t’ia merrte nė gojė, Koka e karit ishte mjaft e madhe dhe ia mbushi gojėn. Ili ia shtyu pak, por ajo nuk kishteku shkonte, vetėm po ti shpėrthente gryken. Nuk zgjati shumė kėshtu dhe Ili ia nxorri , duke i thėnė se dėshėronte t’ia fuste nė vrimė, pasi ishte e para herė qė e bėnte kėtė punė me njė mashkull dhe donte ta provonte kėnaqėsinė plotėsisht. E ktheu n dhe desh t’ia fuste.

- Prit pak!- i tha dhe u ul qė ta pėrgatiste vrimėn e tij, pėr tė mirėpritur njė mik kaq vigan. Kur mendoi se ishte gati u mbėshtet pas karit tė Ilit, i cili pa bėrė shumė naze e shtyu dhe ia futi mbrenda.

- Oh,- thirri . -Prit pak sa tė mėsohem!

Ili priti por jo gjatė. Ai i dha tė shtyrė vetes, nė mėnyrė qė kari i Ilit t’i futej deri nė fund. Kur ishte i mbėshtetur pas tij, Ili ia ktheu kokėn dhe i dha njė tė puthur. Kur filloi tė lėvizte por po i dhimbėte, por e duroi se nė njė farė mėnyre edhe dhimbja ishte njė farė kėnaqėsie, por e hidhur.

Tashmė ishte i bindur se Ili nuk e kish gėnjyer. Nga sjellja e tij dhe mėnyra si e bėnte dukej qė ishte fillestar. Nderkohė qė ai po e pomponte i binte me dorė dhe sikur tė ishin marrė vesh, sapo ndjeu spermen e Ilit nė mbrendėsinė e tij, iu derdh edhe atij. Qėndruam ashtu nja pesė minuta, duke u puthur , ndėrsa kari I Ilit qendronte gjithėnjė I ngrehur mbrenda vrimės sė tij. Pastaj ai filloi tė pomėponte pėrsėri. nuk e kishte tė qėrtė nė se njė gjė e tillė po I pėlqente apo jo, sidoqoftė pamja mashkullore e Iilit e tundonte sė tepėrmi e kėshtu ai vazhoi ta provonte edhe kėnaqėsi tė dytė megjithėse nuk e shijonte sa tė parėn.

Qirja e dytė ishte e gjatė, pasi Ilit nuk po I derdhej kollaj. E ndjente veten tė lodhur nga pozicioni qė mbante, ndėrsa Ili jo vetėm pomėponte por edhe ofshante me ze tė lartė. u merakos shumė se mos ato ofshamje binin nė ndonjė vesh kurreshtar, se aty ishte zone gaysh, e keshtu qe zbuloheshin, prandaj iu lut t’ia nxirrte dhe ato tė vazhdonin me tej, duke I rėnė me dorė. Ili u bind. Ai e nxorri karin e tij kolos dhe filloi t’ia tundėte qė t’ia bėnte qejfin deri nė fund. Por kjo i ngjalli kėnaqėsin qė me dorėn tjetėr tė tundėte tė tijin, kėshtu qė u prishėn pėr tė dytėn herė.

U veshėn dhe dolėn nė rrugė. Aty ishin dy djem te cilet nuk hezituan ti pyesnin ne se u kenaqen dhe a donin ndonje djale tjeter, duke nenkuptuar veten. Ili i tha qe te zhdukeshin ndryshe do ti bente eprshesh dhe ato ia mbathen.

Ato vazhduan rrugen.Ecnin pranė njėri tjetrit pa folur. Bėnė njė copė rrugė tė mirė deri sa arritėn nė vendin ku rrugėt e tyre ndaheshin. Ai i shtėrngoi dorėn dhe i tha:

Kam besim se ti nuk do ta besh pėr fjalė kėtė qė ndodhi sonte midis nesh.

Dhe Redi i premtoi. Kėtė e bėri me shpresė se pas pak ditėsh do tė vinte njė propozim i ri nga ana e tij dhe kėtė herė pėr tė kaluar njė natė tė kėndėshme nė krevat, pasi ia vlente t’ia kushtoje njė natė dashurie atij.

U takuan pėrsėri nė prani tė miqėve tė pėrbashkėt dhe u sollėn nė mėnyrė normale me njėri tjetrin. Por koha kalonte dhe propozimi i shumėpritur nuk po vinte. Kur njė ditė mėsoi, qė ai ishte fejuar. Kjo ishte fundi i njė ėndre, pasi atėhere besoi se ata nuk do tė takoheshim mė kurrė
 
Top
matildamoj
view post Posted on 2/3/2015, 21:57     +1   -1




Te dy mbetem te shtangur nga ajo qe pame… nje kamion i tere kishte shperthyer. Nuk vonoi shume dhe nga oborri i shtepise ku ne banonim u hap nje porte qe as qe ia kishim idene qe ekzistonte. Disa tipa qe si kishim pare kurre ne jeten tone dolen dhe filluan te pastronin disa qese te bardha qe kishin mbire ngado, nderkohe qe nga krahu i rruges per balle mberriti nje makine e cila ngarkoi te gjitha keto qese ne bagazhin e saj dhe brenda disa minutash kur sirenat e policies filluan te degjoheshin ne sfond, gjithcka ishte pastruar. Aty mbeti vetem nje kamion qe po shkrumohej dhe asgje tjeter. Porta e nendheshme qe gjendej ne oborr u zhduk mes erresires sa hap e mbyll syte.
- "Te ishte droge thua?" - pyeta une i shtangur
- "Ashtu duket" - ia priti Olsi
Ashtu te shtangur sic ishim te dy, bie dera. Kthyem syte te tmerruar me idene se kush mund te ishte. Olsi vrapoi drejt deres me pasigurine mes vetes nese do te vendoste ta hapte ose jo.
- "Hape jam une pronari i shtepise " - u degjua zeri nga mbrapa deres. Olsi shikoi drejt meje si per te me pyetur se si te vepronte, por zhurma qe degjohej nga mbrapa deres ishte bere kercenuese. Olsi e hapi deren dhe po shikonte drejt pronarit.
- "Pas pak vjen policia per te mos thene qe ka arritur, ju nuk keni pare asgje, degjuat nje shperthim dhe kaq!Ne rast se flisni percart, do perfundoni percart!Dreqi e marrte ndajini ato krevate te bashkuar se sjeni bythqira!" - tha ai dhe filloi te zbriste shkallet me vrull.
Te shtangur nga ajo qe kishte ndodhur kishim harruar te ndanim dy krevatet tone qe gjate aktit i kishim bashkuar. Nderkohe qe po perpiqeshim te sistemonim dhomen ra serish dera. Kesaj radhe ishin policet qe po pyesnin per informacione, dhe ne dhame versionin e propozuar nga pronari. Ngadale filloi te zbardhte nderkohe qe vendi gelonte nga police, hetues e prokurore qe kishin ardhur ne vendngjarje. U beme gati te dy dhe u nisem per ne shkolle. Rruges ndame mendimet tona per ate qe kishte ngjare dhe vendosem qe kjo histori sdo perflitej per asnje , sepaku per sigurine tone. Mbremja erdhi shume shpejt. U shtrime te dy te flinim. Mua dukej se spo me zinte gjumi , akoma isha i shtangur nga gjithcka qe kishte ndodhur brenda atyre 24 oreve qofte me Olsin , qofte edhe me shperthimin.
- "Spo fle dot?" - pyeti Olsi
- "Jo smundem " - i them une me gjyesem zeri. Olsi u cua ngadale , afroi krevatin dhe mori nje shishe ne dore qe nje zot e di me cfare ishte.
- "Cke nuk u ngope mbreme" - i them une dhe i kthej shpinen i acaruar.
- "Mua me pelqejne te dyja rolet " - tha ai duke me ferkuar fundshpinen . –"Ne asnje menyre - i thashe " dhe u ktheva drejt tij. Olsi mesa duket kaq deshi filloi te me puthte plot epsh, por carja qe me kishte bere nje nate me pare akoma me dhimbte. Filloi te me kafshonte veshin dhe peshperiti "Dua qe sonte te ma lesh gjithcka ne dore mua"…
Filloi te me puthte dhe kafshonte lehtas nga qafa, zbriti tek gjoksi me puthi . Me ngriti kembet ngadale, filloi te ferkonte ngadale {pub}. . . . Per te lexuar te plote kete tregim duhet te jeni anetar i regjistruar{/pub}{reg} pallen time qe kishte filluar te eksitohej , dhe me te gervishtura filloi te me hiqte te mbathurat.
- "Cben" - them "Imagjino sikur ti shoh Ada si do ti justifikohem
- "Po mos e tako per ca dite dhe ti , se s;behet nami" - ia pret ai si moskokecares
Pasi me zhveshi te terin, mori shishen qe e kishte lene anash krevatit dhe filloi te derdhte leng mbi trupin tim. Nga aroma e kuptova qe ishte vere.
- "Keshtu sic do pi kete vere keshtu dua te te pij dhe ty te terin hamshori im" - tha Olsi.
Ne fillim me lagu ne zonen e gjoksit me lepiu e kafshoi plot epsh per te zbritur tek barku. Kur filloi ta bente kete gje me kofshet e mia, ato filluan te me digjnin, tani e kuptova c;te gervishturash me kish bere. Vazhdoi ne kete menyre derisa mbaroi ate vere qe kishte ne shishe. Pastaj filloi te merrej me pallen time qe ishte bere dru.
- "Do te hapesh vrimen , qe te kenaqesh me shume" - me tha duke me drejtuar shishen bosh qe cuditerisht tani po e shquaja kishte nje gryke te gjate dhe jo shume te trashe.
- "Cte bej?" - e pyeta si per te verifikuar ate qe po me thonte mendia.
- "Po ja, behemi ne pozicion 69 dhe ti puno me vrimen time , qe ta kem me te lehte se mbreme, sdo isha kundra edhe sikur te me kenaqje pallen paksa…tha ai.
Ashtu sic ishim 69 fillova ti hap felet e bythes ngadale, ta ngacmoja me hunde dhe llape njekohesisht, ta kafshoja lehtshem , nderkohe qe palla e tij ishte bere dru. Olsi e kishte te madh dhe te trashe , dy ne nje. E mendova dy here dhe fillova ta lepija dhe ate karin e tij te mrekullueshem. Vetem tani qe e kisha marre ne gojen time fillova ta kuptoja se c;kenaqesi ishte ta merrje ne goje. Nderkohe qe kisha pallen e tij ne goj, te futur aq sa mundja, me te dyja duart fillova te punoj me shishen ne bythen e tij. Isha eksituar keq dhe kesaj radhe doja qe ta fusja te terin. Nderkohe qe une po fusja shishen Olsi filloi te leshoj ofshama kenaqesie, dhe te me kafshonte i cik me forte…"Jepi me caj te terin " me thoshte plot epsh. Provoj dhe pak me shishen dhe teksa shoh qe vrima ishte punuar mjaftueshem, e mberthej per mesi dhe me nje vrull te menjehershem e kthej permbys…. "Jepi hamshori im " thoshte Olsi.
Kembet i kishte ngritur te dyja , nderkohe qe une pasi e bera pallen time me peshtyme mjaftueshem fillova ta fus. Njehere koken , ndenjem pak caste ashtu pastaj fillova ta fus gjithmone e me shume, nderkohe qe Olsi bertiste nga kenaqesia dhe dhimbja. Pasi rreshkiti i teri, prita pak dhe fillova ta pompoja, ne fillim nga pak pastaj me me hov. Olsi njehere e shterngonte dhe njehere e lironte, kjo me krijonte akoma me shume kenaqesi. Kur fillova ta pompoje pak me fort, ai filloi te tundte dhe bythen e tij ne nje menyre te kendshme. U ndala per nje moment dhe i thashe " Jepi kurve me prish me bythen tende".
Olsi mesa duket aq kishte pritur, filloi te leviste ne nje forme shume seksi, nderkohe qe palla ime po bente qejf, qejf qe po shkonte drejt fundit. Boll kishte duruar. Ndjeva spermen qe po ngjitej dhe nje shperthim brenda kanaleve te Olsit, e beri ate te renkonte nga kenaqesia e marre.
- "Sa shume sperme qe kishe mo shoku " - tha ai pasi kishte marre ate kenaqesine qe donte. - "Mos e nxirr , me kane thene qe shijon me shume po ta mbash dhe pak brenda" - tha ai duke shternguar dhembet. U shtriva mbi shpinen e Olsit dhe fillova ta puth rreth qafes e ti kafshoja veshin. "Ke filluar tia marresh doren " ia priti ai.
U terhoqa mbrapsht per nje moment dhe po rrija si hu per gjithcka qe kisha bere. E nxora karin tim nga bytha e Olsit me pak sforco, pasi Olsi po shterngonte nga stile qe te mos ia hiqja. U shtriva krah tij dhe i thash : "Me jep nje cigare"
Ai svonoi dhe me ofroi cigaren, me tabullen dhe cakmakun. "Cke " - me pyeti "Spo te shoh mire"
"Se di – i thashe – kjo qe po ndosh mes nesh qe une sdi si ta shpjegoj tundimin tim , gjithcka qe ndodhi mbrem, gjithcka po vazhdon shum lemsh…"
"Cke mo shpirt se gradualisht do nderrojme rolet" - tha ai duke qeshur dhe per te mos me lene mundesi qe ta kundershtoja filloi te me puthte. Vazhdoi pak ashtu pastaj ndezem cigaret. Nuk po flisnim, mesa duket shume gjera kishin ndodhur ne kaq pak kohe qe na kishin bere konfuz , te dyve.
Cohem per te marre nje shishe uje , nderkohe qe mbi komedine shquaj nje kuti te madhe qe nuk e kisha vene re me pare.
- "C"eshte kjo" - e pyeta
- "Se di , e gjeta perpara deres".
E hapa vrullshem kutin por cte shoh ne brendesi te saj ishin ato qeskat e bardha qe ne kishim shquar dje ne shperthim. Ishim bere pjese e nje loje pa dashur.
- "Olsi eja pak " – i them me gjysem zeri.
Ai u cua ashtu lakuriq sic ishte, me pallen e tij qe perplasej kendshem ne kofshet e tij, si per te shijuar liren dhe pa kurioz drejt kutise.
"Mesa duket duhet te zbulojme c;behet ne ate tunel poshte shtepise – tha Olsi venger , Kjo eshte ftese, qe nuk kemi forcen ta refuzojme…
 
Top
view post Posted on 2/3/2015, 21:58     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Me folėn shumė mirė pėr njė ekspozite fotografie, qė ishte hapur nė njė sallė tė Akademisė sė arteve dhe kisha dėshirė ta shihja. Por me sot e me nesėr mė kishte mbetur pa e parė. Kur mora vesh se tė nesėrmen do tė mbyllej, vendosa qė atė pasdite tė shkoja pėr ta parė pa tjetėr.
Kur hyra salla ishte bosh. U solla ne fotografitė e ndryshme dhe tė them tė drejtėn nuk ishte se ato mė pėlqyen kushedi ēfarė. Isha nga fundi і vizitės, kur nė sallė hyri njė djalė і ri, qė dukej tė ishte student. Edhe ai nuk po tregonte shumė interes pėr fotografitė. Ai e filloj nga fundi shikimin, kėshtu qė shumė shpejt u ndeshėm. Mu duk djalė interesant, prandaj doja te gjeja rastin pėr tė biseduar. Dhe rasti e solli qė nė foto ishte pėrdorur njė element qė nuk ishte і besueshėm, prandaj gjeta rastin pėr ta pyetur se si dukej gjetja fotografike. Ai shtrembėroi kokėn nė formė dyshimi. Kėshtu nisėm tė bisedojmė dhe shumė shpejt erdhėm nė gjykimin se kishim mendime tė pėrbashkėta pėr fotografitė.
Kur dolėn u ndodhėm pėrpara njė kafeje. І propozova tė pinim nga njė kafe sė bashku dhe ai pranoi. Ai ishte student nė degėn e grafikės prandaj edhe ishte interesuar pėr fotografitė. Fjala e solli qė tė mėsoja se ishte nga Elbasani. Pėr shaka і them pėr qeflinjt e Elbasanit. Fillimisht u duk serioz dhe sikur u prek, por pastaj duke pėrmendur anekdota dhe thėnie qe pėrmendeshim nėpėr popull filloi tė qeshte
Kėshtu p.sh Elbasanasit thonė :Hajde ndonjė nate tė hash atė qaf pate; hajde nja dy net qė ta hash komplet.
Disa tė tjerė thonė se Elbasanasit tė ftojnė duke thėnė se hajde pėr darkė se ēfarė do tė haj gruaja do tė hash edhe tina.
Djaloshi po qeshte. Vėrtet tė jetė kėnaqėsi marrėdhėniet midis meshkujve.
Por deri sa і bėjnė dikush ndjenė kėnaqėsi. Disa e bėjnė pėr kureshtje, disa pėr tė provuar tė gjitha llojet kėnaqėsive. Pastaj propozimet bėhen si me shaka megjithatė ka qė e pranojnė.
Djali po mė shikonte і stepur se nuk dinte nė se ishte njė shaka apo njė propozim serioz.
E shoh se nuk ke pasur ndonjė rast nėElbasan. Por s’janė mė pak rastet kėtu. Tani kanė ndryshuar kohėt dhe njerėzit preferojnė internetin, qė tė tė pyesin se si tė pėlqen dhe po deshe eja...
Po,po,-tha djali. Duken si shumė tė rastėsishme dhe pėr njė gjė kaq sekrete, tė duket sikur del me flamurė... Ndoshta njeriu e ka tė vėshtirė tė pohojė, kur ndodhesh pėrballė njė personi sapo e ke njohur. Ke tė drejtė nė chat flet mė lirisht.
Ndenjėm pėr disa ēaste pa folur, pastaj djali u ngrit dhe tha se po bėhej vonė... e pash se ishte njė rast і humbur. Paguam kafet dhe e pyeta nga do shkonte. Ai mė tregoi rrugėn pėr tek parku і madh dhe unė і thash se po e shoqėroja. Kur arritėm qėndruam. Asnjeri nuk ishte і vendosur. Pastaj unė si mė і madh mora guximin ta pyesja nė se dėshironte tė bėnim njė shėtitje tė vogėl, pėr tu freskuar. Pa njė pėrgjigje tė saktė filluam tė ecim duke u futur gjithnjė e mė shumė drejtė errėsirės.
Ėshtė ende herėt... mė tha djali. Por vendi duket mjaft і qetė. Me sa duket shėtitėsit preferojnė anėn tjetėr. Pranė njė peme ndaluam. Unė e kapa pėr dore dhe e afrova nga vetja. Ai u afrua duke vėshtruar pėrreth. Pastaj ia mora kokėn, dhe u afrova duke ndjerė ajrin e tij tė nxehtė. Mė dukej sikur ai mbante errė trėndafil, ndoshta nga after shave qė kishte pėrdorur. Ai nxori gjuhėn dhe unė ia thitha , duke ngjitur buzėt me njėri tjetrin. Ai u shtrith dhe ndjeva karin e tij tė mbėshtetej tek unė. Unė e rrethova me dorė duke e kapur nė bythė dhe e ngjesha pas vetes. Ai nuk hezitojė qė tė fėrkonte kapitalin tim. Duke iu afruar tek veshi і pėshpėrita,:”E merr nė gojė?” ;”se kam provuar”-mė tha. Pėr t’і dhėnė guxim ia ula pantallonat dhe u ula nė gjunjė. Iu afrova dhe ndjeva aromėn dehėse tė karit. Nxora gjuhėn dhe e preka nė majė. Ai pėsoi njė dridhtim sikur ta kishte zėnė korrenti. Pastaj hapa gojėn dhe fillova ta pėrpija, ndėrkohė qė ai ofshante nga kėnaqėsia. Kishte njė kar tė kėndshėm por qė errėsira nuk tė lejonte ta vlerėsoje. E pėrpunova pėr disa minuta deri sa ai mė tha se po і vinte. E lash tė lirė dhe sperma e tij fluturoi nė hapėsirė. І dhashė njė shami letre tė fshiheshe. Pastaj e pyeta nė se donte edhe ai?!..ai mė tha se nuk e duronte nė gojė, se si і vinte...Atėherė e afrova nga vetja, і ktheva bythėn dhe e pėrkėdhela me karin tim vrimėn e tij. Ai pa e porositur u pėrkul dhe u mbėshtet tek pema. Janė disa gjėra qė і dinė tė gjithė. Atėherė fillova ta lyeja vrimėn me shumė pėshtymė duke u pėrpjekur qė tė hapja vrimėn me gisht. U deshėn disa pėrpjekje qė ajo tė hapej njėfarėsoj. Pastaj fillova tė tentoja pėr ta futur. Djali shtrėngohej, megjithėse і thoja se ashtu ishte mė keq. Mė sė fundi koka u fut. Ai lėshoi njė ofshame tė heshtur , por tė gjatė. Pastaj duke e nxjerrė dhe futur disa herė,ai sikur filloi tė mėsohej. Fundja me qė e kishte nisur duhet ta provonte ta hante tė tėrė. Isha nė kulmin e kėnaqėsisė. Isha і sigurtėn ishte njė djalė і virgjėr dhe kjo mė shqetėsonte, sepse nuk kam dashur kurrė tė prish njė djalė, por nė fund tė fundit dikush do tė bėhet shkak qė vrima tė tė hapet, kur ke njė dėshirė tė tillė. E pallova fort dhe me shumė kėnaqėsi. edhe ai po reagonte sikur kėtė gjė e kishte pritur prej kohe. Kur mbarova dhe u fshimė, e pyeta nė se u qetėsua.
Jam mirė mė tha. Ndoshta herėn tjetėr do ta bėnim nė kushte mė tė mira, megjithėse edhe natyra ka kėnaqėsinė e vet.
Nė qendėr u ndamė. Do tė takohemi pėrsėri і them? Besoj. Kėmbyem emailet, pasi ishin me tė thjeshtė. Kur po shtrėngonim duart і them: Tani je Elbasanas і vėrtetė.
 
Top
matildamoj
view post Posted on 2/3/2015, 21:58     +1   -1




Pushimet atė verė parashikoheshin tė jene te gjata. Vapa kish filluar shpejto dhe njerzit pėrpiqeshin tė ēliroheshin prej saj, duke shkuar plazheve ku tė mundėnin. Fredi kish zgjedhur “Ujin e ftohtė” sepse i pėlqente piktura dhe kėshtu aty gjente material tė bollshėm pėr tė pikturuar. Veēanrisht i pėlqenin skenat buzėmbremjes, kur perendimet ishin tė magjishme. Atė mbremje zgjodhi njė skenė peshkimi, ku njė djalė, midis shkėmbejve kishte hedhur grepat dhe po priste ti vinte shansi. Djaloshi ishte mjaft simpatik, me njė trup tė lidhur bukur, gjė qė i bėnte tė kujtohej se nuk ishte aspak indiferent ndaj “djemėve me kripė”. Fredi ndaloi makinėn, hapi kambalecin dhe shpejtoi tė bėnte skicimin e pamjes. Me disa penelata tė shpejta pastė krijoi atmosferėn e mbrėmjes, e mbi tė filloi tė punonte djaloshin e hajthėm, duke punuar mbi format e tija muskuloze qė sigurisht ishin rrjedhoje e njė jete tė marrė me not. Fillimisht ai u bezdis. I dukej sikur dikush i kontrollonte lirinė, por pak nga pak u mėsua, e veēanrisht kur filluan tė kėmbejne ndonjė fjalė , pengesa e ngritur midis tyre sikur u shemb. Kėshtu, secili i zėnė me punėn e tij, vazhduan tė kėmbenin fjalė, qė e bėnin mbremjen akoma mė tė kėndėshme. Ato dukeshin si dy zogj qė cicėronin njė melodi mbrėmje, qė padashje thurrte njė miqėsi tė cilėn nuk po e kuptonin, por qė e ndjenin.
-Si tė quajnė?-pyeti Fredi.
-Gerti,- u pėrgjegj djali.
-Je me pushime?
- Jam student, por tani po kaloj pushimet pranė familjes. Fredi shpejtonte me penelatat e tij tė nguliste ato ēaste kur dielli i perėnduar krijonte pasqyrime nga mė tė ēuditėshmet nė valėt e pėrhumbura tė detit deri sa ra errėsira. Fredi mblodhi veglat e tij, ndėrkohė qė Gerti po i hidhte njė vėshtrim piktures sė njomė. Ai e shikonte me njė vėshtrim kritik, por i pėlqeu. Ishte njė impresion qė piktori e kishte punuar me dashuri dhe ai nuk po e kuptonte, qė ishte prania e tij qe e bėnte veprėn aq tė ngrohėt. -Do edhe nje seance qe te mbaroje,-pohoi Fredi. -Shpresoj se neser do te jesh perseri ketu qe ti japim fund. Gerti pranoi, pasi ai vinte shpesh ne ate vend qe pergjithesisht i kish sjelle fat... ne peshkim. Kur Fredi i ngarkojė tė gjitha nė makinė,desh tė ndahej, por njė tėrheqje magnetike e mbante tė lidhur pas dorės sė zgjatur tė Gertit. Atėhere i propozoi qė ta dergonte me makinėn e tij nė shtėpi. Por Gerti kishte njė mendim tjeter. Ai ishte mėsuar se sa herė zinte peshq ti pėrgatiste buzė detit e tė shoqėruara me ndonjė gotė tė vogė, ti pinte me shokėt. Fredit i pėlqeu kjo ide. Nuk i kish rastisur kurrė qė tė shijonte peshkun e freskėt ala peshkatarēe e sė bashku me tundimi qė i krijonte ideja e tė qėnit pranė atij djaloshi kaq tėrheqės e bėnė tė binte nė ujdi qė tė pinin sė bashku. Gerti e njihte mirė bregun se ishte nė shtėpinė e tij, kėshtu ato shpejt gjetėn njė vend tė pėrshtatshėm, pranė hotelit qė kish zėnė Fredi dhe aty ndezėn njė zjarr dhe pastruan peshqit, pėr ti pjekur. Fredi shkoi nė hotel pėr tė marrė njė shishe raki rushi nga mė tė mirėt, si edhe pak vaj nga kuzhina e hotelit dhe me disa piceta letre e sende tė nevojshme pėr haje u kthye nė bregdet. Ndėrkohė, Gerti ujdisi njė tjegull tė mbyllur nga tė dyja anėt me argjilė, e pastaj duke e lyer me pak vaj vuri peshqit qė tė piqeshin. Fredi nuk kish provuar kurrė njė mbremje kaq tė kėndėshme, ku rakia shkrihej me bisedėn qė herė merte vrullė dhe herė heshtėzohej. E pėr ēfarė mund tė bisedonin dy djem tė ri qė sapo ishin njohur. Secili pėrpiqej tė zbulonte mė shumė nga shoku i tij e tė mbulonte sa mė shumė veten e tij. Hėna atė natė ishte e plotė dhe ndriēonte shtruar. Atyre iu dukej sikur nė njė farė mėnyre ishte ditė.Fredit iu kujtua se njė mbremje e tillė sado romantike qė tė dukej, ishte nata e ujkut dhe nė mbrendėsinė e sė cilit ngjallen ndjenjat shtazarake, qė i bėn njerzit tė kafshojnė atė qė kanė pranė. Por ishte ende shpejt tė arrinin te kafshimet. Fredi ishte tip i gėzuar dhe tregonte gjithėfarė historishė. Por edhe Gertit , qė zakonisht ishte tip fjalėpak , iu hap goja. Fjala solli fjalėn dhe u pėrqėndrua tek djemtė e kripur. Gerti nuk donte tė pranonte se disa zakone djemsh kishin arritur deri tek ata, por pėrpiqeshe t’ia linte qyteteve tė tjera mė me traditė. Kurse Fredi i kujtojė ato qė kishin ndodhur vetėm pak kohė nė qytetin e tyre, ku katėr shokė i kishin rėnė me rradhė njė djali tė lagjes sė tyre. Sigurisht kjo ishte e njohur dhe Gerti nuk kishte si ta mohonte, por Gerti pėrsėri pėr tė zbutur efektin thotė: -Ka vajza plot qė ato mund ta bėnin dhe s’kishin pėrse ti binin njė djali. Atėhere Fredit iu kujtua njė histori qė diku e kishte lexuar.Aty bėhej fjalė pėr njė djalosh tė rri englez qė udhėtonte pėr nė Zelandėn e Re. Rrugės i zuri furtuna dhe anija e tyre u shkėrmoq mbi disa shkėmbej dhe ai qe fatlumtur qė doli mbi stere nė njė ishull tė vogėl. Pėr 6 muaj bėri jetėn e Robinsonit dhe vetėm njė ditė tė kthjellėt pa se disa milje mė poshte ishte njė ishull i vogė si ai, ku iu bė sikur po dilte tym. Ideja e njerėzve e nxiti tė ndėrtonte njė farė trapi dhe tė nisej drejtė ishullit tė dėshėruar. Kurr arriti pa njė kasolle te mbuluar me gjethe palamash, nė hyrjen e sė cilės, pėr habinė e tij ishin varur njė palė ēorapesh nailon. Pas pak sheh tė vijė njė vajzė engleze e cila kishte shpėtuar nga e njejta anije. Kėshtu se bashku vendosėn ta festojnė. Mblodhėn fruta, ndezėn zjarr e filluan tė hanin nėn dritėn e hėnė qė ishte njėlloj si atė natė. Kur kishin ngrene sa deshėn vajza e pyet djalin, nė se kishte ndonjė dėshirė qė ajo mund t’ia plotėsonte. -Jo,- i thotė djali, pasi dėshira e tij ishte e paplotėsueshme.Vajza nguli kėmbė qė t’ia thonte dhe ai mė sė fundi u kandis dhe i thotė se do tė dėshėronte tė kishte prapaniken e njė djali tė ri e tė bukur. –Pse, nuk ėshtė njėlloj kjo timja,- pyeti vajza e gatshme pėr ēdo gjė. -Jo,-pėrgjigjet djaloshi, - ėshtė kėnaqėsi tjetėr ajo e njė djali, pėrndryshe nuk do ta kėrkonin ato qė ia dinė vleren… Gerti qeshi.
-Thua se kėnaqėsia ėshtė ndryshe? -Sigurisht… -Po ti e ke provuar. Fredi e pa se ishte nxituar nė fjalėn e tij dhe nuk po dinte si ta rregullonte. -Ashtu thonė…
Gerti ndjeu se biseda po bėhej ngacmuese. Ai nuk kishte ndonjė pėrvojė seksuale dhe nuk dinte si tė mendonte pėr kėtė, por sidoqoftė ishte njė pėrvojė qė tė tjerėt e kishin provuar para tij e me sa duket miku i ri kishte tė veten. Nė raste tė tilla priten reagime tė vrullshme nga djemtė tė cilėt e kundėrshtojnė kėtė ide, por Gerti ishte kurreshtar dhe askush nuk ishte tretur nga njė bisedė e tillė. U ndje nevoja edhe pėr njė shishe tjeter dhe Fredi vrapoi ta merrte ndėrkohė qė Gerti kishte pjekur peshqit e fundit. Kur mbaruan sė piri ishte mjaft vonė. Gerti ēuditerisht e kishte mbajtur pijen mire, jo se nuk i mirreshin kėmbėt, por po e kontrollonte veten. Kurse Fredi ishte mė ēakėrqejf. Ai e dinte se pija i binte nė kokė e megjithėse sa herė pinte thonte se kjo ishte hera e fundit, pėrseri vinte njė herė tjetėr qė nuk i gjindej fundi. Tė kapur pėr krahėsh, Gerti e ndihmoi Fredin tė hipte nė dhomė. Atij i pėrzihej e Gerti e shpuri nė banjė ku u ēlirua nga pija e tė ngrėnat e asaj nate. Kur e ndjeu veten mė mirė i hipi tė bėnte banjė qė ti dilte pija. Filloi tė zhvishej e pak nga pak i hoqi tė gjitha. Pastaj mori tė shkonte nė banjė e Gerti kur e pa qė kishte nevojė pėr ndihmė u zhvesh dhe ai vetėm nė slipet e banjos dhe e futi nėn shiun e dushit. Uji i freskėt i drithtoi qė tė dy. Fredi,qė i kishte kthyer shpinėn Gertit qė po e mbante, u mbėshtet mė shtruar nė trupin e shokut tė tij, duke bėrė tė ndjej mė qartė sagomėn e fryrė tė karit tė tij. Ai tashmė i ishte mbėshtetur mbi tė ngriturat e bythėve dhe i jepte njė eksitim tė madh. Por edhe Gerti filloi ta ndjeje ėmbėlsinė e feleve tė buta tė Fredit, kėshtu qė nuk u largua megjithėse filloi ta kuptojė, qė kjo punė po merrte rrugė dhe ai nuk ishte ende i vendosur nė se duhet tė shkonte deri nė fund. Ashtu tė mbėshtetur ato po pėrjetonin njė magji qė pėr tė dy ishte kaq e kėndėshme. Pasi ishin lagur mirė, Fredi filloi tė sapunisej dhe Gerti ta ndihmonte. Kur trupi ishte mbushur me shkumė Fredi i tha ti sapuniste edhe tė ēarėn mbrapa. Gjė tė cilėn Gerti e bėri me kėnaqėsi. Slipet e tija me kėtė rast sa nuk po i ēaheshin dhe ai filloi tė ndjehej keq, prandaj leshoi per toke, duke e lėnė tė lirė kapitalin e tij qė tė livashisej nga tė mundej. Dhe ai pa pyetur u drejtua drejtė tė ēarės sė Fredit, sikur e ndjente se aty e kishte vendin. Sapuni e bėnte tė rėshqitshėm dhe kjo e bėri tė mos vonohej pėr tė trokitur nė portėn e mbrapėme dhe tė tentonte pėr tu futur mbrenda. Fredit i dhėmbi, por kėnaqėsia qė shpresonte tė ndjente e bėri tė mos ankohet. Kurse Gerti qė ishte nė pėrvojėn e tij tė parė i vinte tė thėrriste me tė madhe nga kėnaqėsia. Vrima e ngushtė i shtėrngonte kokėn e karit tė tij, qė tashmė ishte bėrė agresiv. Gerti i kish rėnė kaq herė me dorė, por nuk i kishte shkuar mendja kurrė se do tė ndjente kaq kėnaqėsi kur do ta fuste realisht. Kjo e bėnte tė shtyhej sa mė shumė nė vrimėn e Fredit, qė tė gjente vėnd pėr tė gjithė organin e tij. Fredi u pėrkul pak, por nga qė i merreshin mend, kishte frikė sė mos binte, kurse Gerti shpejtonte ta fuste e ta nxirrte me forcėn qė i jipte rinia e tij.Ishte me tė vėrtet njė djalė i zjarrtė dhe Fredi kishte kėnaqėsinė qė kish patur fat tė njihte njė djalė tė tillė. Kėshtu qė nuk u desh shumė qė ai tė ndjente valėn e ngrohet tė farės sė tij qė i mbushte vrimėn, ndėrsa mbi shpindėn e tij ku ishte mbėshtetur Gerti tė ndjente rrahjet e forta tė zemrės sė tij. Ēdo gjė kishte shkuar si jo mė mirė. Tė gjitha tė paparashikuara, kishin rrjedhur nė mėnyrė tė natyrėshme, pa asnjė fjalė, propozim apo dhunim. Nė gjithėshka ishte ndjerė njė mirėkuptim i heshtur, sikur mendjet e tyre tė ishin lidhur me njė telepati kuptimplote. Kur e nxorri, hapi dushin dhe uji i vakėt ra mbi ta pėr ti pastruar. Kjo vazhdoi deri sa tė dy djemtė u ndjenė mirė, e dolėn nga banjo. Gerti pat njė herė mendimin tė ikte, por ora ishte e vonėt dhe kishte goxha rrugė pėr tė bėre, pėr mė tepėr Fredi nuk ishte nė gjendje tė ngiste makinėn qė tė mund ta ēonte nė shtėpi. Prandaj iu mbush mendja qė tė qėndronin bashkė. Shtrati ishte tek, por megjithatė ishte i bollshėm. U shtrinė dhe Fredin e zuri gjumi menjėherė, kurse Gertit, megjithė pijen nuk po e zinte. Nė mendje i kalonte skena e aktit dhe kėnaqėsia e seksit e cila e bėnte tė dridhėtohej. Ai herė ishte kritik ndaj vetes, pėr mėkatin e bėrė, e herė justifikohej, duke thėnė se nuk ishte i vetmi qė kishte provuar njė gjė tė tillė. Atij i kishte rėnė rasti tė shihte nepėr filma skena tė tillė, por nuk i kish shkuar mendja se do tė vinte ēasti ta provonte edhe vet. “ E ēuditėshme, mendonte ai, nė se do t’ia kishin propozuar ndoshta nuk do tė kishte pranuar. Ai e dinte qe kishte djem qe e benin, por nuk besonte se atij do ti kalonte kaq pranė sa me magnetizmin e seksit t’ia tėrhiqte organin e tij, mbrenda. Fillimisht mendojė se do tė pendohej pėr atė qė bėri, por tani po vinte re se ishte njė pendim i kėndėshėm. Fredi ishte i kthyer me shpin nga ai dhe nga drita e hėnės qė vinte nga dritaria ai po shihte formėn e vitheve qė e bėnin ti ngrihej pėrsėri. Ai e afroi kokėn e karit tė tij dhe e mbėshteti midis dy kodrave, por e dinte se do tė donte tė lubrifikohej mjaft qė tė mund tė shkonte pėrpara. Ndėrkohė Fredi e ndjeu dhe ashtu pėrgjumėsh siē ishte e pyeti: -Kaq shumė tė pėlqeu sa s’do tė mė lesh tė fle sonte?
Gerti nuk u pėrgjigj. Ai ndoshta donte ti pohonte se nuk ishte ende i bindur pėr atė qė kish berė. Atij i duhej ende kohe qė tė besonte se pėrvoja e kryer i pėlqente me tė vėrtet. Por Fredi e kishte tė qartė edhe ashtu pėrgjumėsh se Gertit i pėlqente dhe nuk do ti ndahej vrimės sė tij deri sa tė kėnaqej plotėsisht. Ai u kthye pėrmbys dhe i tha, qė ta lynte kokėn me shumė pėshtymė e ta fuste ngadalė. Gerti nuk priti ti thonin dy herė dhe pasi bėri si i thanė e futi ngadalė, duke bėrė qė Fredit ti dilte gjumi plotėsisht. Kur Gerti ia kishte futur deri nė fund, Fredit diēka iu kujtua. Ai mori jastikun dhe e vendosi poshtė vetes, nė mėnyrė qė bytha ti ngrihej mė lartė e tė ishte mė e lehtė pėr tu punuar. Gertit sa s’po i merrej fryma nga kėnaqėsia. Ai e shtėrngonte fort dhe lėvizte gjithė energji pėr tė treguar se sa i fortė ishte seksualisht, gjė qė Fredin e bėnte tė qeshte,sepse i kujtohej se si tė gjithė zogjtė e rinj duan tė tregojnė se sa macho janė. Megjithėate Gerti nuk ishte i keq, bile ishte i mire, sepse kishte njė pallė tė pėlqyeshme, energji tė bollėshme dhe mbi tė gjitha ishte djalė i mirė dhe plot kripė. Kur mbaroi pėr herėn e dytė, qėndroi pėr disa ēaste nė shpinė e pastaj shkoi dhe bėri njė dush tė ri. Nuk mundi tė thahej sa duhet sepse peshqirėt tashmė ishin tė lagur dhe nuk kishin arritur tė thaheshin. U shtri nė anė tė shtratit dhe po pėrpiqej tė mirrte njė sy gjumė, megjithėse nga mėngjesi nuk kishin mbetur shumė. Por mėngjesi ėshtė me shumė tė papritura. E pa veten nė breg tė detit, ku ēuditrisht kishte vetėm djem tė rinj lakuriq tė cilėt shėtisnin, ndėrsa ai rrinte i shtrirė mbi njė kanape pa anė.I dukej vetja si tė ishte njė princ ku tė gjithė i bindeshin. Sapo bėnte njė shenjė djemtė i afroheshin dhe e puthnin nė buzė, nė trup, nė kofshė dhe nė ēdo vend kishte njė shije nė vete. Dikush ia mori nė gojė dhe kjo ishte njė kėnaqėsi e paprovuar. Ai ia thithte fort dhe ai filloi tė ngrihej pak me trup, ndėrsa ndjehu se ai po pėrpiqej ti fuste gishtin nė vrimė, gjė qė e frikėsoi, pasi ndjeu ti dhimbėte. Por kur desh tė thėrriste ,nuk fliste dot se ai qė e puthte e kishte bllokuar nė gojė. Kėshtu me siklet e duroi futjen e gishtit dhe atėhere u zgjua dhe pa se Fredi ia kishte marre nė gojė dhe po e ferkonte me gisht vrimėn e tij. Sikur u ēlirua nga njė ankth dhe po shijonte kėnaqėsinė e thithjes, se kokės sė zhveshur tė karit tė tij. Fredi ishte mjeshtėr nė thithje dhe ledhatime me gjuhė. Ai e ndjente veten ende si nė ėndėr, qė nuk dėshėronte tė mbaronte kurrė. E ndjeu se po i afronte t’i derdhej dhe atėhere kėrkojė ta fuste pėrsėri. Kėtė herė pėlqeu qė t’ia ngrinte kėmbėt Fredit e ti mbėshteste nė sup e pastaj t’ia fuste. Tani i dukej se kish fituar praktikė tė mjaftueshme dhe punėn po e bėnte mė mirė. Fjala ishte se nuk duhet tė merrte vetėm ai kėnaqėsi, por edhe partneri i tij dhe ashtu si po shkonin punėt i dukej se tė dy ishin tė barabartė nė ndarjen e kėnaqėsisė. Gerti e fuste thellė e pastaj pėrkulej mbi trupin e Fredit deri sa tė arrinte buzėt e tij. Pastaj i fuste gjuhėn nė gojė e fillonte ta pėshtymoste me atė tė Fredit, sa qė kėtij tė fundit po i krijohej pėrshtypja se nuk ishte krejtėsisht fillestarė. Por kėnaqėsia qė ndjente duke e bėrė me tė e bėnte tė mos e vinte re, pėr ta vazhduar mė tej. Gerti ishte njė djalė xhevahir, qė e kishte gjetur rastesisht e tani donte ta mbante sa mė gjatė pas vetes, se paku gjatė kėtyre pushimeve, e pse jo edhe nė Tiranė , kur tė rikthehej pėr studime. Tė dy po jetonin njė ėndėr, tė cilėt mund ta shijojnė vetėm ato qė e kanė provuar. Ndoshta po e teproj pak me lėvdimet qė po i bėj rastit,nė fund tė fundit duhen pyetur protogonistėt. Por duke qėnė tė harruar nė aktin e tyre, s’na mbetet gjė tjetėr vetėm qė tė bėjmė komente. -Oho,- thirri me zė tė pėrmbajtur Gerti, kur ndjeu qė shtullungat e farės i dilnin nga koka e karit te tij. Kjo ishte e disata here qė ai kishte ndjerė kėnaqėsi atė natė dhe i dukej ēudi se si kjo gjė i ra krejtė rastėsisht prej qiellit. Kur mbaroi u shtri nė shpinė dhe Fredi i hipi sipėr. -Ēfarė bėn? –pyeti Gerti, qė pati frike se mos Fredit i kishte kėrcyer nė kokė tia fuste ashtu siē bėri me gishtin. -Mos ki frikė!- i thotė Fredi.- Prit tė bėj edhe unė qejfin tim. Fredi e mbėshteti karin etij mbi trupin e Gertit e filloi tė fėrkohej. Pėr njė ēast Gerti pat idenė tia kapte me dorė e t’ia fėrkonte kėshtu qė sperma filloi tė dilte me vrullė pėr tė rėnė nė trupin e Gertit. Nė ēastin e parė kjo gjė sikur e trembi, por pastaj e ndjeu kėnaqėsinė e saj. Dielli ndriēojė pėrtej dritares. Tė dy u ankuan se po i dhimbėte koka, por s’po e kuptonin nė se kjo ishte nga pija, nata pa gjumė apo nga seksi. Sidoqofte secili ndjehej i lumtur nė mėnyrėn e tij. Gerti kish provuar tė panjohurėn, kurse Fredi kėnaqėsinė e rradhės. Gerti desh tė ikte. Tashmė e kishte shpenzuer tė gjithė burrėrinė e tij dhe desh tė pėrgatitej pėr njė natė tjeter mė tė gjatė e mė seksi. Kėshtu u ndanė me premtimin se do tė shiheshin pėrsėri pėr seancėn e dytė tė pikturės sė pambaruar
 
Top
view post Posted on 2/3/2015, 21:59     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Kishin kaluar vite, shekuj, mijėvjecarė qėkur nga rrathėt mė tė lartė tė qiellit, njėri nga engjėjt ishte dėbuar… Qė atėherė atij i ishin prerė krahėt dhe njihej nga cdokush me emrin Djall. Ai ishte sjellė nė Tokė, Ashtu sic vite mė vonė edhe armiku i tij i betuar, Adami ishte dėrguar me gruan e tij. Tani ishin tė barabartė, nė kushte tė barabarta. Edhe pse kishte fuqi tė jashtėzakonshme, Djalli preferonte tė dukej si njeri dhe askush nuk e dinte se cili ishte nė tė vėrtetė. Futej shpesh mes njerėzve, shumė herė nė shumė vende njėkohėsisht. I pėlqente tė ngatėrronte punėt e tė tjerėve. Adhuronte tė testonte qėndruashmėrine e njerėzve. Dhe kėnaqej pa masė kur ata binin pre e tij dhe deheshin nė dėfrime, shpesh edhe kafshėrorė… Dėfrime, tė cilat edhe atj i pėlqenin shumė… Por ai ishte Djalli dhe ata ishin njerėz.. Ai nuk kishte kontakt tė afėrt me asnjė nga miliarda njerėz qė kishin banuar e banonin ende nė tokė. Ashtu sic hynte papritur nė jetėt e tyre, po ashtu papritur edhe zhdukej, si njė gjahtar qė sapo mbaron punė me njė viktimė, vihet menjėherė nė kėrkim tė presė sė radhės…
Por ndėrkohė qė ai kryente trazirat e tija normalisht, nė rrathėt e qiellit sėrish po ndodhte njė gjė e parashikuar…
Pas kaq kohėsh qė nga dėbimi i Djallit, pėr herė tė parė u ripėrmend emri i tij.. Dhe ndėrkohė qė tė gjithė e urrenin, njėri nga engjėjt tha se nė fund tė fundit, nuk ishte ndonjė gjė e jashtėzakonshme qė Djalli nuk ishte pėrulur para njeriut, sepse ata vėrtet ishin mė tė lartė sesa njerėzit.. Dhe pa e ditur ky engjėll i rid he i brishte, po ripėrsėriste pa vetėdije tė njėjtat fjalė qė Djalli kish thėnė dikur.. Fjalė qė u pasuan nga i njejti reagim, nga i njejti ndeshkim… Dhe engjėlli i ri u dėbua nė Tokė, iu hoqėn krahėt dhe mori formėn e njeriut… Formėn mė tė bukur qė kishte pasur ndonjėhere ndonjė njeri.. Ishte i bardhe me lėkurė tė butė si mėndafsh, me sy tė kaltėr, Flokė tė verdhė e tė dendur kacurrela, i gjatė e i hollė… Njė njeri tė cilin tė gjithė meshkujt e kishin zili dhe tė gjitha femrat e ėndėrronin…
Por fuqitė mbinjerėzore tė Djallit po ndjenin dicka. Ai e kuptoi qė ishte dėbuar dikush tjetėr. I vinte inat sepse ishte i lumtur me vetminė dhe punėn e tij. Prandaj u nis menjėherė drejt Engjellit, per t’i dhėnė njė ndėshkim akoma mė tė rėndė sesa dėbimi nga qielli… Ai do ta dėbonte edhe nga siperfaqja e Tokės, duke e groposur nė thellėsi tė saj Engjėllin pasi ta kishte vrarė…
Nuk kaluan shumė kohė dhe tė dy erdhėn ballė pėr ballė… Ishte si njė pėrballja perėndish.. Tė dy aq tė bukur… por edhe aq tė ndryshėm.. Ndėrkohė qė Engjėlli ishte aq i brishtė, Djalli i shte mė trupmadh, me trup tė fuqishėm e muskuloz, me lėkurė mė tė errėt, me sy tė zinj dhe flokė tė zinj tė gjatė… Edhe atij i pėlqente kjo formė qė kishte zzgjedhur kohėt e fundit..
-Pse ke ardhur nė Tokė?-e pyeti Engjėllin, i cili e njohu menjėherė Djallin qė i kishte dalė pėrballė.
-Mė dėbuan sepse tė mbrojta ty,- iu pėrgjigj Engjėlli me pafajėsine e tij.
Nė fakt Djalli nuk e priste kėtė pėrgjigje, e cila ia turbulloi shpejt mendimet dhe ia shkatėrroi idenė pėr ta vrarė Engjėllin. Ai ishte i pari engjėll nė miliarda vjet qė e kishte mbrojtur. Nuk e kishte provuar ndonjėherė kė tė ndjenjė, por u prek dhe njė pikėz loti i shkau nga sytė.
Njė lot qė i bashkoi dhe i bėri shokė tė mirė. Engjėlli ishte i pafajshėm dhe nuk i pėlqenin punėt e Djallit, prandaj ai ia la ato nė dorė njerėzve pėr ca kohė dhe u tėrhoq nga puna e tij e pėrditshem. Njerėzit ishin mjaft tė djallėzuar dhe e pėrballonin me lehtėsi punėn e Djallit.
Dhe ndėr bisedat e ndryshme qė bėnin, i tregonin njėri-tjetrit se cfarė ndodhnin nė tokė e qiell.
Derisa njė ditė Djalli i vendosi t’i tregonte atė punė qė ai kishte mė pėrzemėr. T’i shtynte njerėzit drejt deshirave trupore. Por nuk ia tregonte dot Engjellit kėto. Ai ishte ipaster dhe dėgjonte me kureshtje, nje kureshtje qė u kthye nė admirim e mė nė fund nė dashuri. Djalli mė nė fund kishte gjėtur njė person qė mund t’i afrohej pas miliarda viteve vetmi. Dhe nuk e refuzonte dot dashurine e Engjėllit.
Dhe njė ditė pafajėsia dhe pastėrtia e Engjellit u shkri me pasionin dhe zjarrin e Djallit nė njė puthje. Njė puthje pėrtej imagjinares, njė puthje hyjnore. Putheshin me passion duke thithur plot dėshirė buzėt e njėri tjetrit, Djalli sepse mė nė fund kishte gjetur njė partner, dhe Engjėlli sepse po provonte pėr herė tė parė njė kėnaqėsi tė tillė.
Djalli i shkėputi buzėt etij nga tė Engjėllit, pasi e kishte shijuar mirė gojėn dhe gjuhėne tij tė ėmbėl, dhe vazhdoi ti puthte plot passion qafėn, duke ia kafshuar lehtė herė pas here. Pastaj ted y hoqėn rrobat. Trupai i Djallit ishte vėrtet pėr tu admiruar, aq i fuqishėm e muskuloz. Po ashtu edhe trupi i Engjėllit ishte i mahnitshėm, elegant dhe i brishte. Djalli vijoi tė shkonte mė poshtė dukė e lėpirė e puthur Engjėllin nė cdo centimetėr tė trupit. Derisa arriti nė organin e engjėllit, organin mė tė bukur qė kishte parė ndonjėhere. Engjėlli kishte kart ė gjatė por tė hollė, ashtu sic kishte tėrė trupin. Djalli nisi tia merrte nė goje plot zjarr duke i dhuruar engjėllit nje kėnaqėsi qė nuk e kishte provuar dhe imagjinuar kurrė. Kari i Engjėllit forcohej e rritej Brenda gojės sė Djallit, derisa i preku fytin. Engjėlli nuk dinte se si bėheshin kėto punė, por Djalli ishte e i mirėinformuar. Ai, pa pritur asnjė lėvizje nga Engjėlli, nisi ta merrte edhe mė thellė Karin e Engjėllit nė gojė, duke e lėvizur kokėn gjithnjė e mė shpejt, dhe ndjent kokėn e karit tė Engjėllit ti pėrplasej nė fyt. Por pastaj e ngadalėsoi dhe duke e parė Engjėllin nė sy, e pyeti sėse kishte dėshirė ta provonte edhe ai. Edhe pse heitonte tė bėnte njė gjė qė nuk dinte, Engjėlli pranoi duke tundur lehtė kokėn nė shenjė miratimi. Djalli u cua dhe e uli Engjėllin nė gjunjė. I pėrkėdheli kacurrelat e verdha dhe e ledhatoi nė fytyrė. Engjėlli hapi gojėn ngadalė dhe e mori nė gojė kokėn e karit tė Djallit dukė e lėpirė lehtė. Djalli nisi tė shtynte Karin e tij, qė ndryshe nga i Engjėllit, ishte i trashe dhe akoma mė i madh. Atij iu forcua kari shpejt dhe Djalli nisi ta shtynte mė tėrbim Karin e tij tė fuqishėm nė fytin e Engjėllit, tė cilit ia kishtė shtrėnguar kokėn nga pas dhe ia tėrhiqte me presion drejt vetes. Engjėli nuk pati vėshtirėsi nė mbajtjen e karit tė djallit. Fundja ata nuk ishin njerėz dhe nuk ndjenin njėlloj si njerėzit. Ato ndjenin mė pak dhimbje dhe mė shumė kėnaqėsi. Topet e djallit i pėrplaseshit fort nė mjekėr. Shija e karit tė Djallit e tėrboi dhe po e shijonte cdo centimetėr nė gojėn e tij.
Pastaj Djalli e ngriti Engjėllin nė kėmbė dhe i tha tė kthehej mbrapsh. Engjėlli iu bind menjėherė, duke qenė i bindur se edhe kjo do ishte njė kėnaqėsi mė vete. U kthye mbrapsht dhe ia drejtoi bythėn Djallit, i cili ia hapi mė shumė kėmbėt qė ta kishte punėn mė tė lehtė. Nisi tia lėpintė vrimėn Engjėllit, i etur pėr shijen e saj tė mrekullueshme dhe duke ia depėrtuar gjithnjė e mė shumė gjuhėn Brenda. Pas kėsaj, Djalli u ngrit nė kėmbė dhe eshtrėngoi Karin e vet me dorė, duke vėshtruar me admirim vrimėn e Engjėllit. Nuk kishin nėvojė pėr prezervativ, ata nuk i zinte asnjė sėmundje.
Dhe e futi kokėn e tij tė majme tė karit ne vrimėn e Engjėllit e mė pas e shtyu ngadalė. Kėnaqėsia ishte e pakrahasueshme pėr tė dy. Djalli vazhdoi mė tej duke pėrparuar si i tėrbuar, i karakterizuar nga fuqia dhe pasioni i tij, duke e shtyre me shumė forcė Karin Brenda Engjėllit, tė cilit is kishte vėnė tė dyja duart rreth belit. Pastaj njėrėn dorė ia vuri nė shpatull, duke e tėrhequr Engjėllin drejt vetes. Ishte njė akt seksual i fuqishėm dhe mjaft i shpejtė nė ritėm. Por Djalli nuk kishte tė lodhur. Vendosi tė ndryshojė pozicion, duke e kthyer nė shpinė Engjėllin dhe ia ngriti kėmbėt lart, duke i vendosur mbi shpatullat e veta. Kishte shumė dėshirė ta shihte partnerin e tij nė fytyrė ndėrkohė qė e pallonte si i cmendur. Vazhdoi ta qinte me pot e njejtin ritėm tė shfrenuar, dhe herė here e puthte Engjėllin nė buze, herė e thithte fort buzėn e tij te poshtme, e herė e kafshonte…
Pastaj ndjeu se kishte arritur kulmin e kėnaqėsisė dhe e nxorri Karin nga vrima e Engjėllit. Donte tia derdhte pėrsipėr sepse ishte edhe vetė shumė kurioz se si do tė ishte derdhja e tij e parė. Por nuk mbeti aspak i zhgėnjyer nga aftėsitė dhe fuqitė e veta. Sperma i doli si njė shatėrvan mbi trupin bardhosh tė Engjėllit, duke e spėrkatur edhe nė buze, nė fytyrė, nė flokė…
Pastaj edhe engjėlli e derdhi spermėn e tij, po aq tė fuqishme…
Djalli iu ngjit pėrsipėr, duke e pėrlyer edhe trupin e tij zeshkan me masėn e madhe tė spermės nė trupin e Engjėllit. E mė pas e puthi, duke shijuar buzet ė Engjėllit dhe spermėn e tė dyve, njė shijė te paharrueshme, e cila e nxiti qe tia lėpinte gjithė trupin Engjėllit, duke shijuar cdo pikė tė atij lėngu mahnitės, njė pjesė tė mirė tė sė cilit e kaloi nė gojėn e Engjėllit, duke u puthur sit ė cmendur…
Mė pas u shtrinė pėrtokė tė dy.. Tė kėnaqur nė kulm… E pasi morėn pak frymė vrapuan ashtu tė zhveshur drejt liqenit aty pranė, ku u hodhėn menjėherė…
Kishin kaluar shumė kohė kėshtu.. Tė kesh njė jetė tė pafundme ishtė kėnaqėsi mė vete.. E bėnin ku tė donin, kur tė donin… Dhe duheshin si tė marrė… Njė Engjėll dhe jė Djall… Njė Djall… Apo mos ndoshta dy tė tillė???
 
Top
matildamoj
view post Posted on 2/3/2015, 22:00     +1   -1




Tė gjithė djemtė, nė faqet e chatit , urojnė KLM. Nuk di tė them se sa e sinqertė ėshtė kjo, pasi ka shumė ankesa qė chati ėshtė і pasuksesshėm, pasi nuk zgjidh asnjė lidhje, por megjithatė ēdonjėri mund tė pėrballet me ngjarje na me tė pabesueshmet qė mund t’i ndodhin ēdo ditė. Ja se ē’mė ndodhi edhe mua njė ditė.
Kaloja shpesh nga ai lokal dhe shpesh ndeshesha me njė kamerier, qė і mbėshtetur tek dera e lokalit, rrotullonte tabakanė mbi gishtin e mesit, duke bėrė kėshtu njė numėr tė thjeshtė cirkusi. Njė ditė, se si me erdhi dhe bėra njė shaka, duke і thėnė, se po tė vazhdonte kėshtu , do ta bėnte tabakanė me vrimė. Ai nuk dėgjoi mirė, apo nuk kuptoi se ēfarė і thash dhe mė pyeti qė tė sqarohej. Kur ia pėrsėrita, ai qeshi dhe mė ftoi tė pija njė kafe. Unė u ula , por duke і thėne se kafen do ta paguaja unė , megjithėse ai kėmbėngulte qė tė mė qeraste ai. Duket se ishte njė simpati e dyanshme qė kishte lindur midis nesh. Njerėz nuk kishte kėshtu qė, ai nė kėmbė dhe unė ulur tė mund tė komunikonim me njėri tjetrin. Pasi solli kafenė dhe nuk kishte punė tjetėr, ai u ul nė anėn tjetėr tė tryezės e filluam tė njiheshim. Ai ishte nė vitin e fundit tė gjimnazit dhe donte tė kishte nota sa mė tė mira, qė tė kishte njė degė tė mirė nė universitet. Por pėr arsye ekonomike ai duhej tė punonte gjithė pasdites deri sa mbyllej lokali. Po kur pėrgatitesh? E pyes. Ja pėrfitoj kur nuk k klientė ti hedh sytė librave.
Duket je djalė і zgjuar qė і mėson gjėrat shpejt,- і them. Ja ashtu si tė gjithė.
Kėtė mos e thuaj, se pak janė qė sakrifikojnė si ty. Duke і buzėqeshur і kapa dorėn qė kishte mbi tavolinė dhe ia ledhatova. Ai thjeshtė buzėqeshi dhe nuk reagoi.
Je djalė і kėndshm Lori. Ai pėrsėri buzėqeshi.
Banonte nė kombinat dhe kur mbaronte punėn shkonte me njė biēikletė tė vjetėr nė shtėpi.
Qenka stėrmundim, - і them.
Gjimnastika e mbrėmjes.
Bisedat vazhduan me ndėrprere, nga qė vinin klientė kėshtu qė u ngrita, por pa dėshirė,se doja tė flisnim mė tej, pasi biseda sapo kishte filluar tė ngrohej. І thash se do ta prisja kur tė dilte nga puna qė ta shoqėroja njė copė rruge dhe ai pranoi.
Afėr orės 10, dola nga shtėpia. Ato ditė isha vetėm se tė shtėpisė ishin nė njė dasmė. Kjo ishte gjė e rrallė dhe arsyeja kryesore pėr tė dėshtuar shumė takime qė mund tė ishin tė suksesshme. Por kėtė mbrėmje kisha besim se ēdo gjė do tė shkonte mirė. Kur u afrova pranė lokalit, pash se njė tryezė tė mbushur plot me burra qė flisnin me zė tė lartė dhe qė і binin celularėve ēdo minut. Lori qėndronte nė kėmbė qė tė plotėsonte shpejt ēdo porosi.
Prit e prit , por ato nuk po luanin vendit. Fillova tė humb durimin, aq mė tepėr qė koha u ftoh dhe unė kisha dalė lehtshėm. Mė sė fundi u ngritėn. Tek dera vazhduan bisedėn njė cipė herė e pastaj і hipėn mercedeseve apo bmw tė tyre dhe u larguan. Lori pastroi shpejt e shpejt tryezėn dhe mė sė fundi doli.
Kur mė pa qė po e prisja.
Tė harrova fare, і zėnė nga punėt. Po pse s’u fute tė pije njė kafe dhe tė rrije ulur.
S’prish punė se bėra edhe unė shėtitjen e mbrėmjes. Lori, pranon tė vish nja 10 min. tek unė sa pėr muhabet.
A nuk ėshtė vonė? Pastaj jam dhe і lodhur.
Po ulur do tė jesh, pastaj se mbaruam muhabetin...
Dukej qartė qė ai po hezitonte, por fjala ishte o sot o kurrė. Po vazhdoja t’i argumentoja ftesėn time dhe atij sikur iu kthye mendja. Hipėm nė apartamentin tim. Ai qėndroi ende nė kėmbė me shpinė nga unė.
Ulu – і thash. Papritur ai shkoi deri tek muri dhe pėrplasi fundin e grushtit nė mure.
Lori! Ēfarė ke? Tė kuptohemi, nuk tė mbaj me zorr. Po deshe derėn hapur e ke.
Ai mbėshteti kokėn mbi grushtin e tij dhe sikur po mendohej...
Lori ēfarė ke? Do tė ikėsh ik, do tė qėndrosh , qėndro.
Ai u kthye nga unė.
E di si ėshtė puna? Unė nuk e kam bėrė asnjėherė. Atje tek lokali tė kuptova plotėsisht dhe mu duk e lehtė, por tani se si mė duket.
Po mirė mor Lori, ik atėherė.
Jo,-tha ai. Por mė tė lehtė e kam qė unė ta bėj ty.
S’ka rėndėsi, edhe kėshtu e bėjmė. Iu afrova duke і thėnė: U trembe shumė... ai bėri njė si buzėqeshje. Pastaj shtoi: mbarojmė punė shpejt se edhe mua mė duhet tė iki.
U puthėm si fillim. Qe njė puthje e ftohtė dhe formale. E preka pėrpara, por atij nuk і ishte forcuar. Ēfarė nuk mė shkoi nepėrmend. Gjėja mė e vogėl qė tė ishte impotent. Por kur fillova ta fėrkoj filloi ti ngrihet deri sa u normalizua. Kishte qenė punė turpi me sa duket. U shtrimė nė divan. І dhashė njė prezervativė dhe і thash ta vishte. E vuri pa bėrė fjalė, pastaj e leva vrimėn me pak fėmijėsh dhe e pėrgatita me gishta. LOrit dukej nuk po і durohej dhe donte ta fuste sa mė parė.
Ngadalė Lori, mos u nxito.
U ula nė njė pozicion tė volitshėm qė ai ta kishte mė lehtė dhe filloi ta shtynte. Me kapitalin nuk ishte keq. Duhet tė konkurronte pėr 18-19cm. Kari filloi tė rrėshqiste, por megjithėse mė dhembte, po e duroja pėr tė mos e dekurajuar. Ai e futi deri nė fund dhe mė krijojė pėrshtypjen se gjatė rrugės ishte zgjatur ndonjė cm mė shumė. Nuk priti gjatė por filloi tė pompoje, duke mė sjellė kėnaqėsinė e rastit. Gjatė aktit mbėshtetej tek unė qė tė kishte sa mė shumė kontakt mishnorė dhe sa mė shumė kėnaqėsi. nuk e zgjati shumė dhe iu derdh me ē’rast u shty kaq shumė pas meje sa mu duk sikur donte tė futej і gjithė brenda. Qėndruam pak kėshtu dhe kur і thash tė ikte, mė tha qė tė qėndronin edhe pak kėshtu.
Duket і pėlqeu... mendova. Dhe ashtu kishte qenė vėrtetė. Mė tha tė prisnim pak se donte ta bėnte edhe njė herė. Kur і thash nė se dėshironte t’ia fėrkoja rreth vrimės, por pa ia futur, ai mbeti і mėdyshur, por pranoi. Fillova ta fėrkoja me gishtin rreth vrimės dhe ai mė thonte jo, duke vijuar fėrkimet, puthjet dhe nxehjet e ēdo lloji arriti qė Lorit t’і ngrihej pėrsėri. Hera e dytė ishte mė e kėndshme. Ai sikur kishte arritur portat e parajsės dhe po e bėnte me shumė epsh. Kur mbaroi dhe u bė gati pėr tė ikur, mė pyeti. Do kalosh herė tjetėr nga lokali.
Nuk e di. Por njė herė krijohet rasti qė ti e pret prej kohe.
 
Top
view post Posted on 2/3/2015, 22:02     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Kisha mė shumė se njė muaj qė isha kthyer nga Gjermania dhe nuk e kisha kryer ende porosinė. Njė shok mė kishte dhėnė disa para pėr t’ia shpėnė tė jėmės qė jetonte e vetme nė Laprakė. Por punė tė ndryshme mė kishin penguar, kėshtu, atė mbrėmje, qe vetja mu duk mė i lire, vendosa ta kryej porosinė. Por zgjodha kohė tė gabuar, sepse mbrėmja erdhi shumė shpejt dhe kėshtu humba orjentimin e shtėpisė. Po sillesha sa njė anė nė tjetrėn dhe s’po gjenja njeri tė pyesja, kur ja qė nga njė hyrje u ravijzua njė njollė e bardhė. Ngulita vėshtrimin dhe gjysmė errėsirė, dallova njė djalė qė kish veshur njė triko shumė tė bardhė. Iu afrova dhe e pyeta nė se e {pub}Vini Re!!! Vetėm anėtarėt e regjistruar mund ta lexojnė vazhdimin e kėtij tregimi{/pub}
{reg}dinte ku banonte familja … por nuk e dinte. I fola per nje plakė qė kishte 4 djem jashtė shtetit, por ai nuk e njihte. Unė kisha qėnė njė herė ditėn por tani s’po orientohesha. I thash se duhet tė ishte njė apartament nė katin e dytė ose tė tretė, bile hipėm qė ta provonim, por kur i ramė derės u pėrgjigj njė zė vajze, e cila nuk pranoi tė hapte derėn. Dhe kishte tė drejtė, se s’kishte nga tė na njihte se kush jemi. Po zbrisnim shkallėve kur u fiken dritat. Shkallėt u bėnė tė pėrbindėshme dhe duke u mbajtur mezi arritėm tek hyrja. Por aty ambjenti ishte e ndriēuar sepse hėna e plotė bėnte mjaft dritė sa tė shikoje gjithėēka pėr rreth. Aty mund tė theme se e pash djaloshin pėr here tė parė. Po e shikoja nė atė dritė tė veēantė dhe m’u duk se ishte mjaft i bukur. Brun me dy sy qė shkėlqenin, flokė tė zes tė prera pas modes dhe njė pale blu xhinsa tė zinj. Kishte rėnė heshtja dhe asnjeri s’po fliste. Ishim pranė njėri tjetrit. Ai ishte mė i shkurtėr se unė dhe ashtu pranė siē ishim mė dukej se mjafton tė hapja krahėt dhe ta pėrmblidhja nė gjoksin tim. Kisha filluar tė trubullohesha, por mu kujtua se mė kishin thenė, se atje kishte disa djem gey qė shkonin jashtė shtetit pėr tu qirė dhe kjo mė futi frikėn. Mjafton njė pakujdesi e vogėl dhe ēfarė nuk mund tė ndodhi.
Ke qėnė ndonjėherė jashtė shtetit. – e pyes. Kjo mė doli nga goja si rrjedhim logjik i asaj qė mendoja.
Jo,-mė tha djali.
Si kėshtu, tani udhėton edhe pa viza.
Ashtu vėrtet, por viza e vėrtet ėshtė paraja…
Kishte tė drejtė. Mė ka rastisur djem tė bukur qė kėrkojnė “pėrkujdesje” dhe kjo ka kuptimin e vet. Po e shikoja mikun tim dhe nuk mu durua pa I thenė:
Pranon tė tė themė se je djalė i bukur.
Faleminderit- mė tha ai. Mu duk sikur mu afrua pak. Tani ndjeheshim kaq afėr njėri tjetrit. Si ndenji e mė pa pėr pak kohė, hapi duart dhe mu hodh nė qafė. Trupi i tij u ngjit pas timit dhe ndjehesh njė aromė e kėndėshme e ngrohtė.
Edhe ti mė pėlqen shumė,-mė thotė. Si tė komanduara buzėt tona u afruan dhe kėshtu nėn dritėn e hėnės kėmbyem njė puthje tė gjatė qė tė merrte frymėn.
Futemi nė hije!-mė thotė djali. Dhe vėrtet nata ishte bėrė si me qėnė ditė.
Ku tė shkojmė?- mė pyeti.
Ti e di. A nuk je i zoti i lagjes
Ai po mendohesh.
Sonte pėr dreq paska shumė dritė dhe nuk mund te shkojmė nė vendet e zakonshme.
Pse e bėn shpesh?
Me raste. Ja ndonjėherė qėllon, si me ty sonte, megjithėse tė betohem se nuk dola me ndonjė qėllim. Por kur tė qėllon ėshtė gjėja mė e bukur. Po mendoj pėr garazhin e njė shoku. Mė pret kėtu sa tė shoh se nuk I janė kthyer tė shtėpisė e ti marrė ēelsin.
Unė pranova dhe ai ia dha vrapit, duke humbur pas pallatit.
Po shikoja pėrreth dhe mė dukej se isha future nė njė botė surealiste, ku pallatet mė dukeshin si ndėrtesa ėndrash. Por nuk mbeta vetėm pėr shumė kohė se djaloshi erdhi me fytyrė tė buzėqeshur si njeriu qė ia ka arritur qėllimit.
Po ai nuk tha gjė?
Ai e kuptoi dhe desh te vinte, por nuk e mora. Fundja nuk njihemi ende aq sa tė sillja edhe miqtė.
Tani ishte krijuar njė situate qė doja tė mbaroja punė sa mė pare dhe nuk doja tė ngatrrohesha shumė.
Garazhi nuk ishte larg. Rrugės erdhėn dritat. U futėm nga njė derė anėsore pa e ngritur qepenin. Nė errėsirė nuk po orientohesha, por djali mė kapi pėr dore dhe mė drejtoi tek njė qoshe ku ishte njė divan. Aty u puthėm pėrsėri. Ai mė vuri dorėn pėrpara dhe filloi tė ma ferkonte. Mė ishte ngrehur sa mė zbėhet.
A ta marrė pak nė gojė?- mė thotė.
Jo, jo. Mė mire mbarojmė punė shpejt, tė tjerat i lemė pėr here tjetėr. Ai nuk pyeti mė gjatė, por zbėrtheu rrypin dhe uli pantallonat dhe tė mbathurat njėherėsh. Leva dorėn me pėshtymė dhe fillova ti zbusnja vrimėn. Ai reagoi. Kujdes,-mė tha se e kam pak tė vrarė.
Sa ditė ke, nja dy ditė. E paske bėrė tani shpejt. Ai nuk u pėrgjigj.
E kishte tė madh?
Mjaft.
Po si e durove, se e paske vrimėn mjaft tė ngushtė.
Ja qė isha kurreshtar dhe e pranova.
E lemė po deshe…
Jo,jo vazhdo.
Kur desha ta fusnja, mė tha tė prisja sa tė shtrihej.
Ai zuri pozicionin qė iu duk mė I mire dhe unė fillova t’ia fusja. Nė fillim futja qe e vėshtirė sa edhe mua mė dhimbte koka nga tėrheqja e lėkurės. Me siguri djalit do ti dhimbte akoma mė shumė, por ishte I duruar. Kėshtu e pranoi deri nė fund dhe mė tha tė prisnja pak. Edhe unė prita bile gjatė sa tė mėsohej mire, por ishte e thenė qė qejfi tė bėhej me dhimbje atė natė.
Vazhdo,-mė tha djali dhe unė fillova ta pompoj. Shtėrngimi I vrimės tani mė jepte kėnaqėsi. Po palloja me force dhe vetėm kur kujtohesha se miku im po kalonte ditėt e kijametit, atėherė frenohesha pėr t’I bėrė pak mė tė durueshme. Pastaj e nxora dhe fillova t’I bija me dorė. Kėtė filloi tė bėjė edhe ai. E ndjeja se si sperma po ngrihej dhe I afrohej daljes. Vura dorėn dhe e mblodha nė grusht. Po tė njejtėn gjė bėri edhe djali. Kėshtu u ēliruam qė tė dy nga njė kėnaqėsi e sikletshme.
Kur po dilnim nga garazhi, pranė hyrjes ishte njė djalė qė po pinte njė cigare. Ai bėri njė lėvizje dhe miku im e ftoi. Ai u afrua me disa naze dhe mė zgjati dorėn. Ishte njė dorė e butė dhe eksituese. Tė dy mė pėrcollėn nė stacion. Miku im mė tha se tė nesermen do tė kėrkonte pėr plakėn dhe mė mori nr e celularit qė tė mė lajmėronte. I dhash dorėn. Kur po e shterngoja dorėn e djalit tjetėr ai mė buzėqeshi dhe mė tha: mėngjeseve jam vetėm
 
Top
matildamoj
view post Posted on 2/3/2015, 22:03     +1   -1




Nė qytet kishte ndodhur diēka e jashtėzakonshme. U hap fjala se kishte ardhur njė grup tė huajsh, tė cilėt do tė zgjidhnin disa djem dhe vajza, qė do tė kalonin nė njė work shop pėr tu stėrvitur pėr paraqitės mode nė sfilita ndėrkombėtare. Mendjet e tė rinjve, tė ushqyera me imazhe televizive nga kanalet “Fashion” ose “Man fashion” filluan tė bluanin ashpėr shpresat pėr tu bėrė figura tė famshme si Naomi Cambell e tė tjerė. Nė tė vėrtet personat e ardhur ishin vetėn dy. Ato kishte kėrkuar, qė secili kandidat tė paraqiste njė portfolio me fotografi profesionale, e pastaj do tė kishte njė parade mode nė njė lokal me emėr tė qytetit dhe nė fund do tė bėhej pėrzgjedhja. Ato ditė tė gjithė fotografėt kishin punė me bollėk pėr tė bėrė fotografitė e miqve , ose edhe tė atyre qė do tė paguanin mirė pėr tė plotėsuar portfolion e tyre.
Unė pata rastin tė haja njė darkė, si i ftuar nga organizatorėt e paradės dhe vija re se si nė tė gjitha tavolinat periferike rinin tė rinj e tė reja qė shihnin nga tryeza jonė e kushedi se ēfarė komentonin.
Tė nesėrmen pėrtoja tė ngrihesha nga qė e kisha kokėn tė rėnduar nga pija, por nuk qe e thėnė tė flinja gjate nga qė dikush po i binte ziles me insistim. Me flokė tė hardallosura, tė cilat i shtrova me dorė dhe me pantallonat gjysmė tė mbėrthyera hapa derėn i nervozuar. Pėrballė meje qėndronte njė djalė me njė trup tė rregullt rreth 1m e 70 i gjatė, me njė fytyrė tė mprehėt, as tė bukur dhe as tė shėmtuar,por me sy tė gjallė. Flokėt i kishte ngrirė me xhel, pėr t’u dukur mė trendy. Ai mbante nė dorė njė portfolio qė sigurisht kishte fotografi. Kur e pash isha i sigurte qė nuk e njihja,por fillova tė bėja gjėza pėr ta vlersuar. Ai shpejtojė tė kėrkojė falje pėr shqetėsimin, duke qenė i sigurte se ishte mjaft vonė pėr tė ndenjur ende nė krevat.
-A mund tė bisedojmė pak!- mė tha.
-Pėr ēfarė?
-Kam njė problem e ju mund tė mė ndihmoni.
-Cili ėshtė problemi juaj?
-A mund tė futemi brenda?
-Sigurisht. Ai kishte tė drejtė se unė me atė pamje qesharake qė isha, kushedi si do tė shikohesha nga kaluesit megjithėse ende tė rrallė.
Nė dhomė u ulėm mbi divan. Po hetonim njėri tjetrin me vėmendje sikur do tė nxirrnim pėrfundimin se cili shoku. Sidoqoftė ai filloj tė paraqitej:
-Quhem Fotion dhe jam student nė vitin e dytė pėr xehtari. Por kjo shkollė nuk mė ka pėlqyer kurrė, por donte plaku njė punė serioze... Tashti qė erdhi rasti desha tė provoja edhe unė konkursin e fatit si dihet.
-Po unė ē’lidhje kam me tė?
-Po je anėtar i jurisė ,-foli ai me pasiguri.
-Tė kanė informuar gabim. Unė thjeshtė i kam bėrė shoqėri dhe kaq.
-Pse nuk mund t’i thuash njė fjalė pėr mua dhe kaq...
- Si zakonisht , ne nuk mund tė bėjmė pa futur mikun. Zotėsitė vetjake nuk kanė rėndėsi...
-Jo kanė, por nuk ėshtė lehtė pėr t’i arritur. Mezi gjeta fotografin, s’kisha mjaft pare pėr tė paguar...I bana si mund, duke marrė borxh... etj.
-I thash t’i hapte fotografitė.
Pas pak filluan tė shfletoheshin disa fotografi afėr dhe larg. Disa tė zhveshura deri nė brez. Por fotot nuk ishin kushedi se ēfarė.
-Po pse s’ke bėrė ndonjė fotografi tė zhveshur gjithė trupin...
-Unė jam fetar dhe s’mund tė dal lakuriq...Shumė shumė deri tek mesi e sipėr, por jo poshtė.
Mė erdhi pėr tė qeshur...Shiko Fotion. Do bėje mirė tė vazhdosh atė shkollė e mos u rrej nga iluzionet. Ti je fetar, po e di se ēfarė bėhet nė botėn e modės...Gati tė gjithė stilistėt e mėdhej janė gej. Ato zgjedhin djem qė i pėlqejnė dhe ato bėjnė karrier. Shko e shih tek shpijat tona tė modės, djem teper tė kėndshėm e tepėr qejflinj.
Ai po mė shikonte nė mėnyrė pyetėse sikur donte tė thonte :Po t’i ke qirė ndonjė?
-Ti thua se je fetar, po atje, po deshe tė besh karrierė pa ia dhanė njanit e tjetrit nuk ecėn pėrpara.
-E di se ma kėrkuan edhe kėtu...
- E shef pra. Je vetėm nė fillim e kaq ngjarje...
-Po si mund ta baj? Nuk jam mėsuar me njė gja tė tillė. Ke tė drejtė, por tė tjerėve si bėhet vonė mjafton tė arrij qėllimin.
Drita qė filtrohej nga perdja e dritares, i lėshonte njė dritė tė butė Fotionit.
-Prit!Mos luaj! I them. Kisha mbi tryezė njė aparat tė vogėl digjital. E mora dhe e shkrepa disa herė. Mu duk sikur ishin foto tė bukėra. Ia tregova.
-Po qitke bukur,- mė tha. Mė bėj dhe disa tė tjera...
-Ku di unė tė bėj foto. E shkrep ndonjėherė pėr qejf ose me shoqėri. Kėto tė tujat po mė duken mė tė mirat...
-Kot pėr tė provuar fillova ti bėj foto tė tjera. Fotioni hoqi kėmishėn e nxori torsin e tij. I thash tė hiqte pantallonat dhe ai filloi tė bėjė naze, por i hoqi, por rezistenca e vėrtet ishin brekėt. Shiko Fotion! Nė se do tė kesh sukses, jo vetėm do tė dalėsh nudo fare, por duhet tė bėsh edhe mė shumė. Ai e kuptoi dhe u skuq. Po si mundem me e bė. Tani po mė duke edhe mė i bukur se nė fillim. Ndjeva njė impuls nėn pantallona qė shformuan zonėn, e tashti u skuqa unė se nuk doja qė Fotioni tė shihte se ma kishte ngrehur. Por kjo nuk i shpėtoi syrit tė tij.
-Po tė ngrihet edhe ty.
-E po je i mire e s’ke ē’thua. Ai ngeli pa fjalė, duke mė pare nė njė mėnyrė qė nuk dija si ta vlerėsoja. Seē mė erdhi njė mendim absurd, sikur kishte dėshirė ta provonte me mua...U afrova, i ngrita kokėn dhe e putha. Ai u ngrit dhe u mbėshtet menjėherė pas meje. Edhe atij i ishte ngritur.
-Fotion?!- isha nė hall...
-Mė mirė me ty se me dikė tjetėr...
-E ke seriozisht?
-Po, i bindur plotėsisht...
-Mos e ke fjalėn qė tė tė ndihmoj me profesorin?
-E biseduam atė punė.
Njė tėrheqje e vogėl dhe ai ishte i mbėshtetur krejtėsisht mbi mua. Filloi tė mė puthte, fillimisht ngadalė e pastaj mė me zjarr.
Pastaj pyeti me naivitet: Ke qejf tė ma bėsh?
-Isha nė siklet, por edhe qejfi ma kishte. Fillova ta zhvesh,duke i zbėrthyer pantallonat tė cilat pas pak ranė poshtė
-Rri mbi gjunjė nė divan! Dhe ai ndeji. Dukej vrima qė ishte shumė e pastėr dhe shumė e ngushtė. Duhej zbutur pak. U afrova dhe fillova t’ia lėpij. Ai ofshani, sepse po provonte njė kėnaqėsi tė pa provuar. Pas njė copė here e lava gishtin me pėshtymė dhe fillova ta fusja nė vrimė. Megjithėse ishte gishti i vogėl atij i dhembte.
E lejmė,- i them.
-Ne qė e filluam shkojmė deri nė fund.
Kėshtu qė vazhduam. Nė fillim mendova t’ia fėrkoja mbi vrimė. Pasi e provojė edhe kėtė kėnaqėsi vendosa t’ia fusja brendė. Kjo eksperiencė e re nuk ishte aspak pėr ta pasur zili, sepse i dhėmbi shumė. U detyrova t’ia nxirrja disa herė e ta fusja prapė. Ai vetėm thonte: kjo qeka ē’qeka. Duronte me vetėmohim qė tė mėsohej, por vrima nuk i bindej se ishte tepėr e ngushtė. Pas pak fillova ta ndjej se po mė vinte dhe e nxora. Disa pulsime me dorė dhe fara shkoi me forcė pėrpara.
Pasi u pastruam dolėm pėr tė pirė njė kafe. Ai po mė thonte me sinqeritet se i kishte shkuar mendja pėr ta bėrė atė punė, por se kishte menduar se aq dhembje...
-Po ti si ndjehesh tani? –i them.
Ai u kthye nga unė e me zė tė ulėt mė tha: Si bythė qi...
 
Top
view post Posted on 2/3/2015, 22:04     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Timi dhe Rimi ishin shokė tė ngushtė. Ishin rritur bashkė nė njė mėhalle, ishin nė tė njėjtėn klasė dhe mėsonin bashkė. Timi ishte djalė i vetėm dhe ishin mirė ekonomikisht, kurse Rimi kishte katėr vėllezėr e motra qė kishin lindur njėri pas tjetrit, gjė qė e tregonin edhe prindėt qė ishin akoma tė rinj.
Rimi rinte shpesh pėr darkė tek Timi, bile shpesh flinte aty. Duke ndenjur kaq pranė njėri tjetrit, nė fillim filluan tė fėrkohen, pastaj t’i binin me dorė {pub}Per te lexuar vazhdimin e ketij tregimi duhet te karit tė shokut e mė nė fund kureshtja i shtyri qė t’i binin njėri tjetrit.
Atė mbrėmje kishin hapur televizorin tek kanalet pėr tė rritur, kishin fikur dritėn dhe kishin ulur zėrin dhe po shihnin se si dy djem po e bėnin me njė femėr duke e futur herė nė gojė dhe herė nė tė dyja vrimat.
“Po kėta dreqėr tė digitalbit, na grinė me gjithfarė femrash dhe nuk dhanė qoftė edhe njė film tė vetėm gay. Duket qė djemtė qė punojnė aty ofendohen”.
“ Ta garantoj unė se ato ngordhin mė keq qė tė qihen, por e bėjnė pėr politikė ose sa pėr tė thėnė.”
“Ēfarė hipokritėsh.”
Shih sa kar tė bukur paska ky djali.
Pse ky tjetri jo.
Ta kesh njė herė, foli Timi.
Pse s’tė mjafton ky i imi?
Ata i kishin ndarė rolet. Timi e kishte mė tė vogėl, prandaj i pėlqente t’ia fusnin, kurse Rimi qė e kishte 19cm. Kishte qejf ta fuste. Kėshtu pa shumė ceremoni Rimi e palloi mirė e mirė Timin dhe me ato mbresa i zuri gjumi...
Njė tė shtunė Rimi nuk erdhi si zakonisht, qė tė dilnin. Timi veshi njė palė pantallona tė shkurtra dhe njė fanelle tė kuqe dhe me vrap kaloj dy pallatet qė i ndajshin, u ngjit nė kat tė dytė, uli dorezėn dhe hyri brenda. Nė kuzhinė ishte i ati i Rimit qė ishte ulur nė divan e po hante mėngjes.
Ti qeke Timo? Sot Rimi tė tradhtoi, se erdhėn i morėn herėt pėr tė shkuar nė Korēė e s’pati mundėsi tė lajmėroi. Po ti pse rri nė kėmbė ulu,- dhe i tregoi me dorė vendin pranė. Timi po shihte babėn e Rimit dhe i dukej shumė ri. Trupin e kishte te formuar dhe fytyra simpatike. Sepse i shkoi mendja pėr tė pyetur veten se kur kishte pas kohė tė bėnte gjithė ato fėmijė. Dhe sytė i shkuan tek vendi dhe iu bė sikur ai vend sa po vinte e po fryhej.
Eh, ēfarė djali je mor Tim dhe i vuri dorėn mbi kofsh. Timit i shkuan tė dridhura. Kėtė e ndjeu dhe babai dhe shtyu dorėn mė thellė dhe i preku karin ngrehur tė Timit.
Aha tė qenka ngrehur,- dhe filloi t’ia fėrkonte. Timi rrinte i heshtur, por ishte shumė kureshtar sepse ishte e para herė qė po ndodhej nė njė marrėdhėnie tė tillė.
Babai , pėrveshi brekėt dhe nxori njė kar tė bukur rreth 21cm. Pasta i tėrhoqi dorėn Timit she ia vuri mbi tė. Timit iu duk sikur i dogji dorėn, megjithatė e mbajti dhe filloi ta ledhatoi. Babai i Rimit i vuri dorėn mbi kokė dhe e pėrkuli pa rezistencė deri sa buzėt e tij u puqėn me lėkurėn e karit. Instinktivisht Tani filloi nė fillim ta puth, pastaj ta lėpijė e pastaj hapi gojėn dhe e futi nė tė. Sigurisht njė kar i gjatė si ai mund tė mbahet vetėm nė gojė se nuk ka vend ku tė shkoi mė tej. Pasi e la Timin tė merrej njė copė herė tė merrej me tė, i tha prit se mos mė derdhet. Ke qejf ta fus? Timi ishte vėrtet shumė kureshtar dhe me gjysmė zėri tha mirė.
Babai nuk priti, por i tha tė hipte me gjunjė nė divan, tė pėrkuleshe, qė t’i dilte vrima sa mė mirė e pastaj afroi kokėn qė t’ia fuste. Pastaj u kujtua ta lyente me pėshtymė dhe filloi ta shtynte. Tani, ishte mėsuar me karin e tė birit, por ky ishte ndryshe. Koka u fut dhe babai e shtyu me tė gjithė forcėn pėr tė shkuar deri nė fund.
Oooooooooh- thirri Tani. Me ngadalė se mė shpartallove.
Mos ki frike se pas pak tė kalon. Gjithė ai kar me shtrirjen nė thellėsi, vėrtet qė filloi t’i pėlqej. Por kur filloi tė lėvizė atėherė ishte mrekullia. Tanit po i pėlqente shume dhe filloi ta lėvizė sumėn sa mė njė anė nė tjetrėn qė t’i bėnte mė shumė lezet. Tani po kuptonte se ēfarė qirje tė lezeēme qė kishte babai dhe pėrse lindte kaq shumė fėmijė. Mė sė fundi ia derdhi. E mbajti njė copė herė ashtu dhe pastaj u tėrhoq. Kur u qetėsua e kuptoi se ēfarė kishte bėrė. Mė fal i tha. S’do ti thuash gjė Rimit.
Jo,-tha Timi. Mos u bėj merak. Kur kthehet Rimi. Nuk e di ndoshta nesėr ose pasnesėr.
Mirė do tė vi tė pyes...
Babai e kapi fluturimthi kuptimin e frazės. Duket qe Timit i kishte pėlqyer dhe kishte qejf ta provonte pėrsėri. Atėherė filloi tė mendonte se mos edhe Rimi qihej.
E kishe bėrė herė tjetėr, e pyeti Timin.
Mė vjen keq qė ma thua. Kjo ishte hera ime e parė dhe nuk e di se si u bė ashtu kot. Fundja unė e provova...
A u kėnaqe?
Shumė...
Mos ia thuaj Rimit se kjo punė tė sjell kėnaqėsi
 
Top
view post Posted on 2/3/2015, 22:53     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Dikur kur degjoja per histori te tilla me dukej sikur ishte gjeja me e ndyre ne bote dhe sikur te me ndodhte mua , do te ishte fundi i botes . Sot jam rreth te 30-tave dhe historia ime ze fill kur isha rreth 18 vjec . Nje dite kisha vendosur te vizitoja disa kushurinj dhe do te nisesha pasdite per ne Tirane . Por kishte rreth disa dite qe autobuzet kryenin greva per shkak te konkurrences . Pasi prita mbi 1 0re ne rruge , vendosa te ikja me tren per Tirane . Ishte ora 18 , dimer , ftohte dhe pak shi , pasi hipa ne tren I cili ishte pothuajse bosh u ula ne nje kabine ku nuk kishte njeri . Pas pothuajse 10 minutash erdhi nje burre rrth te 40-tave dhe u ul ne kabinen time . Si fillim nuk shkembyem asnje fjale dhe pas disa castesh filloi te me pyeste ne pegjithesi . Une per mirsjellje ju pergjigja dhe po kuptoja se pyetjet e tij te cudutshme po me vinin ne siklet . Papritur , ai I ulur perballe meje me vendos doren mbi gjurin tim . Menjehere fillova te dridhesha dhe I fola ashper , ndersa ai filloi te me thoshte se nuk ka ndonje jge , etj ,etj . Pas refuzimit mbetem disa caste pa folur dhe ai me doren e tij me preku lehte mbi kar , fillova te dridhesha I teri , mendoja se si kjo gje po me ndodhte pikerisht mua . Ate cast mu duk sikur nuk kasha as fuqi per te folur , I paralizuar fare!! Ai filloi te me ledhatonte lehte , lehte. Dhe donte te vazhdonte me tej . I thashe jo se gjasme duhet te zbrisja ne durres . Zbtita aty dhe nuk po mblidhja do veten ndihesha sa I eksituar aq dhe I frikesuar . ….. Kjo ishte hera e ime e pare dhe e fundit Gay. Ndonjehere them ta provoj , por frika eshte shume e madhe ….
 
Top
19 replies since 2/3/2015, 20:35   111058 views
  Share