MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIME GAY SHQIP

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 2/3/2015, 20:45 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Une jam nje djale prej fshati , tani jam 20-vjec por ne kohen qe ka ndodhur historia kisha mbush 18-vjec dhe me duheshin te beja disa dokumenta per nje kusheririn tim i cili ishte ne angli dhe do ja dergoja me poste . Shkoj ne kryeqytet po atje skisha te aferm keshtu qe me duhej te kthehesha brenda dites ne shtepi . Shkoj neper zyrat ku duheshin cuar dokumentat duke pyetur dhe njerezit rruges sepse nuk i dija dhe shume mire vendet . Nderkohe me kish ngelur dhe nje e fundit dhe duke ecur rruges pyes nje xhaje se ku ish ajo zyra dhe ai me tha : Eja me mua se dhe une atje do shkoj . Ok po e ndiqja xhajen qe ish rreth 60 vjec por qe dukej me i ri ne krahesim me moshen qe kishte , ai kishte floke te zeza te thinjura , fytyren paksa te qeshur , trupin mesatar dhe jo barkmadh .Rruges me pyeti nga isha dhe per se kisha ardhur . Kur arritem me tha ti do shkosh tek filan zyre dhe une jam ne nje tjeter . Prej aty e falenderova dhe u ndame secili ne pune te vet . Kur dola pasi mbarova pune xhaja po me priste jashte dhe me tha : He mbarove pune ? Do vish te ulemi tek ai lokali aty perballe , pi dhe ti ndonje gje se e shof qe je lodhur sot , i thashe jo se duhet te iki te kthehem ne shpi , dhe ai ngulmoi dhe tha : rri sot ik neser se te vajti vone , eshte ora 6 e mbasdites nuk ka autobus , dhe ne te vertet ashtu ishte nuk kishte me autobus . I thashe se nuk kam te aferm prandaj duhet te kthehem por ai ngulmoi dhe me tha , nese do eja fli sot tek shpia ime dhe ik neser . Po mendoja dhe fola me te afermit ne shpi dhe ju thashe qe do te kthehem diten tjeter se sot do te flija tek nje shok ose ne hotel sepse nuk e kapa dot autobusin . Nderkohe i thashe xhajes qe do te shkoja tek shpija e tij . Nderkohe shkuam ne bar dhe morem ndonje freskuese dhe pasi mbaruam atu u nisem per ne shpine e tij . Rruges me pyeste se si kaloja , a me pelqente kryeqyteti etj… Madje me pyeti dhe se a kisha te dashur dhe une i thashe jo , ai mu pergjigj : ’ Nje djale i pashem si ty nuk ka te dashur?’ , eh i thashe jemi nga fshati… Arritem ne shpine e tij dhe ai ish vetem sepse gruaja ishte ndare me te qe para 20 vitesh dhe 2 femijet e tjere i kishte jashte shtetit. U futem brenda ne shpi , une shkova u freskova pak ne banjo sepse ishte dite e nxehte dhe dielli pervelonte sadoqe ishte mbasdite . U ktheva ne dhomen e ndenjes dhe xhaja me tha : Shko bej nje dush sa te pergatis dicka per te ngrene mos ki turp rri si ne shpine tende dhe buzeqeshi , une i thashe seshte nevoja por ai ngulmoi keshtu qe shkova bera dush , banjoja ishte shume e paster dhe e rregullt si gjithe shtepia , u vesha dhe u ktheva ne dhome e kuzhines , nderkohe qe xhaja kish shtruar buken dhe me tha : Fillo ha ti sa te shkoj te bej dhe une nje dush , dhe ai shkoi por une nuk fillova por e prita sa erdhi . Ai u kthye nga dushi me nje peshqir ne mes dhe floket e lagur te cilet i kish fshire vetem me pershqire. Me tha: Eshte shume vape keto dite , une rri gjithmone pa bluze ne shpi madje ndonjehere i zhveshur lakuriq sepse eshte e pamundur ti rezistosh kesaj vape , dhe buzeqeshi pak , po ashtu te njejten gje bera dhe une . Filluam te hanim buke dhe benim muhabet rreth sportit , jetes ne shqiperi etj… Mbasi mbaruam se ngreni me tha shtriu ne divan te shplodhesh pak , po ashtu beri dhe ai shkoi ne divanin tjeter dhe u shtri me peshqiprin qe e mbulonte pak por dukej qe nuk kish veshur mbathje . U shtrime dhe me tha : E ke problem nese qendroj lakuriq fundja jemi te dy burra dhe qeshi , nderkohe e hoqi peshqirin dhe doli i teri lakuriq , xhaja kishte nje kar te trashe dhe me damare , topet e medhaja dhe qe i vareshin , ishte pak leshtor por i rruajtur plotesisht. Me tha dhe mua nese do zhvishu dhe ti se eshte shume vape mos e ki problem , une i turperuar i thashe jo por ai u ngrit nga divani si me shaka mu afrua dhe donte te me hiqte bluzen , ne fakt me pelqente te qendroja i zhveshur keshtu qe u zhvesha vet dhe dola lakuriq i shtrire ne divan . Xhaja me shikonte dhe thoshte : Paske trup te bukur , edhe mikun duket qe e paske te madh .. dhe me ngacmonte : sa here i bie me dore se ju cunat e sotem jeni te shkathet , po ndonje pidh ke qire kohet e fundit ? Une ju pergjigja qe jo skisha kryer asnjehere mardhenie seksuale . Ai sikur u gezua pak dhe filloi te qeshte . Me tha une po bej gati dy jave qe skam pare pidh apo bythe me sy , se ndonjehere ja bejme qefin dhe ndonje djali si ty . I thashe pse ke shkuar dhe me djem ? Po me tha nuk ka ndonje gje te cuditshme , dhe nderkohe me shikonte karin qe po me ngrihej por nuk doja ta vinte re , gjithashtu dhe atij po i ngrihej dhe po i merrte nje forme te bukur. Ai po e verente dhe u ngrit nga divani qe e kisha perballe dhe mu afrua dhe me tha : Edhe ty do ta bej qejfin dhe me shkeli syrin , e di qe je djale i mire , i bukur dhe vazhdonte te me afrohej deri sa erdhi tek divani ku isha une dhe kapi pek shpatullat gjoja donte te me jepte kurajo sepse une rrija pak si i turpshem .. Kari i tij i ishte bere dru ne max , po ashtu dhe mua qe doja ta lije te fillonte ai i pari sepse une isha dhe pa pervoje. U ul afer meje , me kapi tek koka dhe me afroi , filloi te me puthte kudo dhe une rrija pa bere gje , kur me kapi karin me dore fillova te eksitohesha shume dhe ja kapa dhe une . ai me tha me ferko dhe ti , qenke shume i embel dhe me ferkonte dhe puthte gjithe trupin . Nderkohe une e masturboja po ai te njejten gje bente . Ishim te dy shume te eksituar dhe ai me shikonte dhe puthte , kafshonte sikur donte te me perpinte te terin. Ne nje moment u shtri ne divan me kapi dhe me uli mbi barkun e tij dhe me tha : Tani do te bej te ndihesh i lumtur djale. Zgjati pak doren tek tavolina mori pak kos nga ai qe po hanim sepse kish ngelur pak dhe me lyeu vimen dhe me tha : Kjo ne menyre qe mos ndiesh dhimbje . filloi te ma lepinte ne fillim pastaj mori pak kos dhe me gishtin e mesit po e shtynte brenda meje , pastaj me mori me kapi prej mesi dhe po e fuste avash avash karin e tij te stermadh , kur koka e karit u fut pak po ndjieja kenaqesi , po nxirrja pak ze nga dhimbja por dhe nga kenaqesia , nderkohe qe kari futej avash avash nga pak , ai me uli me force dhe u fut krejtesisht brenda meje , aty ndjeva kenaqesine me te madhe. Xhaja filloi te me qinte lehte lehte dhe me pas e pershpejtoi ritmin dhe ai ofshonte nga kenaqesia , me njeren doren me mbante ne mes ndersa me tjetren me kapte karin dhe topet . Pastaj u cua dhe me tha : dua te ndjej dhe une karin tend ne vrimen time , dhe ashtu bera ja futa dhe po e qija , ai me trgonte si ta beja me mire meqense isha dhe i ri ne keto gjera , vrima e tij ishte madhe dhe arrija ta qija lehteisht , ai me tha kur te behesh gati per tu derdhur mos u derdh ne vrimen time sepse e dua ne goje , me pelqen shume sperma e djemve te rinj , ashtu bera kur isha gati per tu ardh e hoqa por ai me kapi me shpejt me shtriu ne divan dhe filloi te me qinte egersisht dhe shpejt derisa u derdh brenda meje , kishte aq shume sperm saqe u mbush vrima ime , disa doli jashte dhe ai vazhdonte te derdhej mbi kurrizin tim dhe disa pika me erdhen dhe ne qafe. Pastaj u ngrit ne gjunje dhe me tha tani vazhdo me qi ne goje dhe ja futa karin ne goje dhe po e qija , me shpejt me tha dhe ja futa thelle deri ne gurrmaz , ai me tha ashtu vazhdo ashtu dhe sa spo i dilnin lot nga syte sepse kari im i madh sa spo e mbyste , ne nje moment isha gati per tu derdhur ne gojen e xhajes ai me kapi prej bythesh dhe me shtrengoi fort drejt fytyres se tij dhe une ja derdha te gjithe spermen ne gryke , pastaj ja hoqa nga goja , ai filloi te me pastroje karin me gjuhe dhe ta shtrydhe deri ne piken e fundit te spermes. Pastaj u ulem te dy ne divan ai me mberthey perseri dhe me tha : Shtriu kety siper meje dhe me duart e tij me mbante prej mesi sikur sdonte te me leshonte. Kaluan disa minuta pa folur dhe xhaja e thyeu qetesine me the : Je shume djale i mire , i sjellshem dhe seksi do doja te jetoje ketu me mua ne menyre qe te kenaqeshim cdo dite , por para se te ikesh dua te kenaqemi dhe nje here tjeter. Une i thashe se ka kohe pa dyshim edhe ti me kenaqe mua dhe me pelqeu sesi me cvirgjerove dhe me qive ne byth . E pyeta a te pelqeu sperma dhe se ca shije ka ? Ai mu pergjigj: kurr ne jeten time skam provuar sperm si kjo e jotja eshte shume e shijshme dhe e embel . Ne darke dolem per te darkuar jashte ne restorant dhe cdokush qe e pyeste i thoshte qe eshte nipi im . U ulem ne nje restorant aty afer , erdhi dhe nje shok i tij dhe darkoji me ne ne pergjithesi ja kaluam mire pasi dolem dhe nje xhiro u kthyem rreth ores 23.00 ne shtepine e tij. Une isha pak i lodhur , xhaja erdhi u ule afer meje ne divan dhe me tha qe mund te flije ne krevatin e tij dopoio sepse divanet nuk ishin dhe aq te rehatshem per te fjetur , e besova dhe shkuam ne dhomen tjeter . Ai uli dritren dhe mbylli perden ne menyre qe mos dukej nga rruga . Tani me tha nese te kujtohet mbasdite te thashe qe dua te kenaqemi dhe njehere , une skisha dhe aq qejf sepse isha dhe pak i lodhur , ai e vereu dhe me tha : ti mos bej asgje lere veten tende ne doren time. Une isha i ulur tek krevati ai my afrua me kapi prej fytyre dhe me ledhatoi pak dhe me tha me zhvish ti se me eksiton me shume . U ngrita pak ne kembe fillova ti zberthej kopsat e kemishes deri sa ja hoqa fare , me pas e kapa tek rripi i pantallonave ja hoqa avash avash , i zbertheva zinxhirin dhe i ula pantallonat poshte dhe ai i hoqi , xhaja nuk kishte veshur mbathje nen te , e kuptova qe kishim dale xhiro pa mbathje . Perpara meje qendronte xhaja i teri nudo , me mori ne krah me kapi prej bythesh dhe filloi te me puth kudo ne fytyre pastaj me hodhi ne krevat me hipi siper dhe filloi te me preki karin me pasion , me hoqi bluzen dhe pantallonat dhe ne fund breket . Ashtu sic ishte siper meje filloi te me ledhatonte , puthte dhe me njerej dore prekte karin dhe topet e mia sikur donte ti shtrydhte , pastaj me kthey me fytyre nga krevati dhe filloi te me prekte bythet dhe lepinte anusin duke e futur dhe gjuhen brenda , po ma merte dhe ne goje nderkohe duke me kthyre here pas here me shpine nga krevati , pastaj me kthey dhe njehere ne pozicionin e meparshem dhe ashtu sic e kishte karin e stermadh te fryre ne max filloi te ma fuse ne bythe por kete here pa kos dhe po me dhimbte pak ne fillim por pastaj u mesova . Xhaja me qinte shpejt dhe egersisht duke mi mbajtur duart fort qe mos levizja , ai ofshonte me ze te lart dhe me thoshte : e do me thelle , une i pergjigjesha po po ma fut me thelle. Krevati tundej dhe bente pak zhurme dhe xhaja qe ofshonte me eksitonin shume. Ai e heq karin nga bytha im me kthen me shpine nga krevati dhe afron karin ne gojen time dhe me thote tani mere ne goje eshte i gjithi i yti dhe aty ja mora ne goje dhe ai shtynte sa me fort dhe kari i tij me arrinte deri ne fyt sa nuk mbytesha dhe lotet po me dilnin nga syte po ishte shume kenaqesi , ne nje moment e shtyn me fort sa ndjeja koqet e tij qe me preknin mjekrren , ai me thote jam gati te derdhem une doja ta provoja spermen e tij dhe e lashe te derdhej ne gojen time , ai ia beri oohhhhhh dhe damaret iu shtrenguan shume sikur po perjetonte orgazmen me te mire dhe sperma e tij me mbushi gojen plot me spermen e xhajes , me njeren dore ai kishte kapur karin tim dhe me tjeteren gojen time sikur donte qe une te mos nxirrja asnje pike nga sperma e tij jashte. Une e shijova spermen dhe e kaperceva te gjithen poshte , ne ate moment po ndihesha me mire , xhaja me thoshte duke qeshur i kenaqur : Sperma eshte plot proteina djale te ben te fuqishem.. ashtu sic ishim u shtrime ne krevat , kari im po ulej por xhaja e kapi serish dhe ma mori ne goje dhe e lepinte sikur te ishte lepirsja e tij , me doren e majte po me masturbonte me shpejt qe te vija me shpejt dhe une u derdha mbi barkun tim , ai filloi ta lepinte te gjithen dhe me thoshte : kurre nuk kam shijuar sperme me te mire se kjo dhe filloi te me masturbonte prape si i etur per sperme por une i thashe ndalojme boll se skam me fuqi , dhe kari im po ulej gjithashtu dhe i xhajes . koqet e xhajes dukeshin sikur ishin boshuar plotesisht ashtu dhe te mijat. U futem ne dush u lame dhe rame per te fjetur , xhaja fiku dritat dhe mua po me zinte gjumi… Ne mengjes rreth ores 5 xhaja zgjohet , akoma sishte bere dite , ai me kap karin dhe filloi te me masturbonte serish dhe une hap syte dhe i them cfare po ben ? Ai me tha me fal nese te bera te ndjehesh keq , une i thashe jo por te pakten me zgjoje se na trembe , ai qeshi pak gjithashtu dhe une dhe i thashe : vazhdo me masturbo per here te fundit , dhe ai keshtu beri deri sa une u derdha serish ne gojen e tij , kete here xhaja nuk e kaperceu te gjithen por e mbante ne goje dhe luante me spermen duke e nxjerr jashte dhe e kapercente serish deri sa e hengri te gjithen . Tani me tha , qe te jemi barazim me masturbo dhe ti mua dhe ashtu bera , kari i trashe i xhajes ma mbushte doren te gjithen , une e masturboja poshte-lart ai kenaqej nga kjo gje deri sa u derdh , une fillova tja lepija karin dhe koqet qe ishin gjithe sperm deri sa e pastrova te gjithin. Shkova bera dush perseri sepse duhej te nisesha per rruge te kapja autobusin . Dola nga dushi xhaja me tha: eja serish kur te duash se do te kenaqemi perseri , une nuk i thashe gje , mora canten dhe dola te merja autobusin , xhajen e lashe ashtu te shtrire lakuriq mbi krevat dhe ika.

PJESA DYT




Fenomeni ‘mik’ ne shqiperi eshte shume i perhapur , te futesh ne pune kohet e sotme eshte pak e veshtire sepse duhet qe pervec te kesh mbaruar shkollen mire , duhet te kesh dhe mik dhe njohuri. Une jam kunder ketyre gjerave . Kisha mbaruar shkollen e larte dhe duhet te gjeja medoemos pune per shkak dhe te kushteve te veshtira ekonomike.Shkova ne zyren e nje biznesmeni qe te kerkoja pune . Shkova atje dhe pasi me pyeti per cfare kisha mbaruar me tha qe Cv-ne ta lija tek sekretarja dhe do te me merrte ai vet ne telefon per te me kthyer pergjigje a do te me pranonte a jo. Keshtu bera i lashe numrin tim te celularit biznesmenit dhe Cv-ne tek sekretarja e tij. Shkoj ne shpi dhe mbas 2 ditesh me mer ne telefon dhe me thote qe do takoheshim ne nje lokal , me tha emrin e lokalit dhe e mbylli , nuk pata as mundesine te pyesja a isha pranuar apo jo. Megjithate shkoj ne lokalin ku kishim lene takimin dhe ai ishte ulur vetem ne cep te lokalit dhe po me priste mua. Eja ulu me tha. Shkova e takova dhe filloi te pyeste si kishte shkuar dita etj… , morem dicka per te pire , nuk doja ta pyesja me tej por mezi prisja qe te me thoshte pergjigjen. Degjo - me tha , e kontrollova Cv-ne tende dhe me pelqeu , rezultatet ishin te kenaqshme , vendosa te punesoj ne kompanie time por me pare duhet te plotesosh dhe nje kriter tjeter. Cfare? - i thashe. Per momentin me tha smund ta them se jemi ketu ne lokal , eja cohemi dhe ta them rruges. I afrohemi makines se tij , kishte nje X5 ngjyre te zeze , futemi brenda dhe pa e nisur me thote . Qe ti te futesh ne pune ne kompanine time une dua qe te bej seks me ty me pare sepse me pelqen , me terheq si djale. Ne fakt dhe mua me terhiqte , ai ishte nje burre shtatlarte dhe hijerende. Doja te refuzoja por smundesha nga fakti se dhe ai sic e thashe me eksitonte kur e shifja por dhe nga fakti qe kisha kohe qe kerkoja pune dhe nuk gjeja , kjo ishte mundesia e fundit per tu punesuar. Pasi u mendova pak pranova dhe nisemi drejt nje vile qe ai kishte ne bregdet. Futemi brenda ne vile , ai mbyll deren me celes dhe me kapi fort me vuri me shpatulla mbas murit dhe filloi te me prekte karin , bythet dhe me puthte sikur donte te me kafshonte. Ai filloi te me zhvishte derisa dola nudo i gjithi , fillova dhe une ta zhvishja . I hoqa kollaren , i zbertheva follat dhe i hoqa kemishen , ai kishte nje trup te madh dhe leshtor. U ula ne gjunje dhe po i zbertheja zinxhirin e pantallonave derisa ja hoqa fare dhe breket e bardha qe kish veshur . Kari i biznesmenit ishte jashte normales saqe u tremba kur e pashe , ai po qeshte dhe me kapi futyren dhe afroi karin drejt gojes dhe e futi me zor ne goje dhe me thoshte - jepi ma mer ne goje , dhe me pomponte gojen , kari i tij me arrinte deri ne fyt dhe nuk arrija ta fusja te gjithin ne goje por ai insistonte dhe me fuqi e shtynte me thele saqe desh po mbytesha . Ai e vuri re dhe e hoqi dhe filloi te me gjuante me karin ne fytyre . Pastaj me ngriti ne krah dhe me coi tek dhoma e gjumit mbi krevat dhe filloi te ma fuste ne bythe , mua me dhembi shume kur u fut , ai duke e futur avsh ne fillim , e bente dhe me pshtyme ne menyre qe te futej lehtesisht derisa ma rrasi te gjithin brenda dhe filloi te me qinte me avash. Mua me vinte teper kenaqesi por dhe me dhimbte pak. Ai duke me qire me afrohej dhe pythte duke me kapur prej mesi sikur sdonte qe te me leshonte. Ne nje momente e ndjeva qe e hoqi por nuk u derdh dhe ma solli karin ne goje perseri , ai me qinte kete here si i cmendur ne goje dhe topet e tij te varura qe perplaseshin ne fytyren time. Pastaj u shtri ne stil 69 dhe filloi te ma merrte dhe ai ne goje . Biznesmeni ishte profesionist ne gojore duke bere qe une te derdhesha shpejt ne gojen e tij . Ai e nxori spermen nga goja dhe e hodhi mbi gjoksin tim dhe filloi ta lepinte derisa e lepiy te gjithen dhe me pastroi dhe karin. Ne fund mu afrua duke hipur mbi gjoksin tim dhe duke i rene me dore , me nje dore me mbante fytyren dhe me tjetren masturbohej derisa u derdh mbi fytyren time dhe pastaj ma futi ne goje dhe me tha tja pastroja karin me gjuhe. Fytyra ime ishte plot sperme , u ngrita dhe shkova ne banje per tu pastruar , ai qendronte i shtrire mbi kravat i kenaqur dhe po tymoste nje cigare. Dola nga dushi dhe me tha- u kenaqe dhe ti besoj se dukesh sesi renkoje kur te qija. Une i thashe po . U vesha dhe sapo dilja ai m therriti , eja pak ketu. Shkova , dhe me tha : Je dhe nje hap larg punesimit. Tani dua qe te derdhesh dhe njehere ne gojen time dhe une do te punesoj. Nxora karin jashte dhe po filloja te masturbohesha me shpejt, zgjati pak sepse sapo ia kisha derdhur njehere . Sapo e ndjeva qe po vija ja afrova ne goje , ja derdha , e pastrova karin me leter higjenike aty ne banjo dhe dola . Ai me tha : Pune e shkelqyer , tani je punesuar ne kompanine time , trim.

Duke shkuar per ne durres ne furgon

Une jam nje djale i pashem , te pakten keshtu me thone , floket pak bjond dhe syte bojqelli , trupin e gjate dhe sportiv. Me pelqen te notoj dhe frekuentoj nje pishine ne tirane. Ne fundjave shkoja ndonjehere ne durres me nje shokun tim per ne plazh . Kete fundjave shoku im nuk ishte dhe keshtu qe do te shkoja vetem. Dola per te pritur furgonat qe kalojne ne unazen e re , vjen furgoni i rradhes , hipi ne te dhe nisem per ne durres . Kisha veshur tuta te shkurtra dhe nje kanatjere , shapka me gisht dhe kisha mare dhe nje cante me gjera qe me duheshin. Ulem ne fund fare , atje ishin ulur dhe disa njerez te tjere dhe me bene pak vend qe te ulesha dhe une. Ne krahun e djathe ishte nje xhaje qe flinte gjume dhe ne krahun tim te majte nje djale i ri qe mesa dukej do te shkonte dhe ai ne plazh se dukej nga ngjyra cokollate e lekures qe kishte mare. Djali kishte floke te zinj dhe syte kafe , ishte pak a shume i gjate sa une dhe pa mjeker sepse akoma nuk i kishte dale . Ishim pak ngucur dhe kemba ime takohej me ate te djalit e cila ishte shume e nxehte dhe me percillte nxehtesi. ai kishte vene duart mbi karin dhe po shikonte nga dritarja . Me pelqente shume forma e trupit te tij dhe tutat e shkurta qe kish veshur . Nga jashte dukej qe kishte tope dhe kar te madh . Ne nje moment furgoni frenon dhe une u kapa tek dora e tij , ai ktheu koken dhe une i kerkova falje , ai buzeqeshi dhe me tha , asgje. E pyeta se ku do te shkonte dhe mu pergjigj: ja ketej nga bregdeti do shkoj njehere , skisha ca te beja ne shpi , shoket e mi kane shkuar ne sarande sot dhe une nuk shkova dot . Po ti nga po shkon - me tha ? Dhe une si ty po dal nga plazhi njehere , sot jam vetem se shoku im nuk erdhi . Pas disa minutave me tha : Nese ske ndonje pune per te bere ne durres dhe nese deshiron dalim bashke i bejme shoqeri njeri tjetrit , aty u prezantuam , ate e quanin Fabi . rruges benim muhabet rreth sportit , shkolles etj… Fabi hidhej ne vit te trete. Arritem ne durres dhe zbritem nga furgoni dhe po shkonim drejt plazhit , hapem cadren atje dhe po rrinim , pastaj shkuam dhe u futem ne det , Fabit i dalloheshin qarte nga tutat kari dhe koqet e medhaja kur u lagen ne uje . Aty po bisedonim , ai me pyeti : A ke zene ndonje pidh ? Une i thashe se jo , isha beqar , ndersa ai me tha se kishte njeren nga vlora por qe shkonte rradhe e takonte. Mua nga uji po me ngrihej kari dhe nuk doja te dallohej nga Fabi , ai me tha eja dalim shkojme pijme ndonje gje ne lokal , une i thashe prit dhe pak se qenka uji i ngrohte , ashtu ndejtem dhe cik derisa mu ul perseri . Shkuam ne lokal dhe morem ndonje birre , leket i pagoi ai nuk me la mua. Shkuam tek cadra dhe atu Fabi u shtri , une po qendroja i ulur dhe shikoja karin e tij me bisht te syrit qe te mos dallohesha. Ai e kishte vene re qe kur kisha hipur ne furgon qe une e shikoja ne menyre te quditshme , qe ne uje me ishte ngritur kar , dhe qe tani po e shikoja karin e tij me bisht te syrit. Ai me tha : degjo i kam vene re qe te gjitha … ti mos ki turp te kuptoj , ndoshta te pelqejne djemte po mos ki turp edhe mua me pelqejne te bej seks me djem . Une ula koken i turperuar , ai po me tregonte sesi nje shoku i tij i kishte bere gojore ne banjot e shkolles , une u habita dhe spo e besoja. Fabi me tha : nese do mund te shkojme te bejme nje sy gjume tek shpia e xhaxhait tim , ai eshte ne itali dhe mi ka lene mua celesat , nuk eshte shume larg , shkojme ne kembe . U nisem drejt shpise se xhaxhait te fabit , mua me eksitonte ideja qe po shkonim atje . Arritem tek shpia , u futem brenda dhe ai e mbylli deren me celes. Shkoi dhe mori pak vodka ne nje shishe dhe e hodhi ne dy gota . Beme dje nje feste me tha dhe kjo shishe nga ngelur prandaj le ta pijme te dy. filluam te pinim vodka , duke qeshur dhe duke biseduar rreth pidhave , ne te vertet mua nuk me interesonin por sdoja te dallohesha. Ashtu sic ishim te pire fabi u ul prane meje , dhe e zgjati nje dore tek kari im dhe tha : ou qenka goxha i madh dhe po qeshte . Une isha ne qejf dhe nuk po e permbaja me veten nga pija dhe e leshova krejtesisht . E kapa dhe une prej kari dhe i thashe : i yti qenka me i madh se imi . Eja me tha te tregoi dicka . u ngrita dhe e ndoqa ne nje dhome tjeter . Te pelqen ky krevati ? po me pelqen i thashe , pse ? Ketu do te qihemi sot ne dy me tha. Une po eksitohesha dhe kari mu be dru dhe u sforcua shume dhe nga pija por dhe se Fabi me eksitonte. Ai menjehere hoqi breket dhe i doli kari qe i ngrihej . Kishte nje kar te madh dhe te drejte , topet e medhaja dhe te fryra qe i dalloheshin lehtesisht sepse nuk kishte qime perreth. une e pashe qe ai ishte i zhveshur teresisht dhe po vdisja nga deshira per ta prekur dhe thithur karin e tij. Ai u shtri ne krevat , une iu hodha mbi te dhe fillova ta puthja kudo ne trup , atij i vinte qejf. Fabi me xhveshi dhe mua dhe te dy sic ishim lakuriq po ferkonim dhe puthnim njeri tjetrin. Ai pastaj doli nga krevati mi kapi kembet dhe furi mbi supet e tija dhe filloi te ma fuste karin brenda . e ndjeva qe kari i tij po me penetronte avash pastaj e ndjeva dhe qe e futi te gjithin brenda , une renkoja nga dhimbja por dhe nga kenaqesia ndersa fabi renkonte si nje djale i vertete ndersa me qinte furishem dhe perplasej mbi mua. Pastaj u shtri ne krevat me bythe nga mua dhe me tha : ma fut dhe ti , me qi fort sic di te besh , ashtu sic isha e lyeva pak karin me pshtyme dhe fillova tja fusja avash , ai renkoi pak ne fillim dhe pastaj u mesua. Buthet e fabit ishin shume te rrumbullakta dhe me eksitoni shume saqe ja shtrengoja fort me dy duart. Kur isha gati per tu derdhur e hoqa dhe fabi u kthye nga mua dhe une ja derdha spermen ne bark dhe gjoks dhe fillova ta lepija , me njerin gisht e merrja pak dhe ja coja te goja fabit ne menyre qe dhe ai ta provonte spermen time . ai me tha: qenka shume e shijsheme dhe filloi ta merte vete me gisht dhe ta lepinte. Pastaj me tha : dua dhe une te derdhem ne gojen tende por jo ta kapercesh te gjithen me ler dhe ca mua. ai ma futi karin ne goje dhe une fillova tja beje gojoren duke ja marre karin e tij te gjate deri ne fyt , me njeren dore i kisha kapur topet dhe ja shtrengoja , atij i vinte shume kenaqesi . Pastaj u derdhe ne gojen time dhe e hoqi karin dhe u afrua te me puthe ne goje , prej aty ma mori dhe ca sperme me gjuhe dhe e kapercyem te dy njekohesisht , pastaj po putheshim qe te dy me nxehtesi . ai ma afroi karin perseri dhe me tha lepije deri ne piken e fundit , pastroje te gjithin , une ashtu bera po e lepija , atij nuk i ulej dhe sikur donte qe te derdhej perseri , pastaj me vuri poshte ne krevat dhe filloi te me qinte perseri ne goje por kete rradhe e bente me shpejt dhe me force saqe po me dilnin lote nga syte dhe u skuqa i teri , e degjoja qe kari dhe topet e tij perplaseshin me fytyren time , ai u shtrengua fort , ma futi karin deri ne fyt , renkoi pak me te madhe dhe ma mbante karin ne fyt pa e terhequr lart deri sa u derdh i teri , une sa spo vdisja se spo merrja dot fryme por njekohesisht me pelqeu shume qe ma derdhi ne fyt dhe sperma kaloi direkt ne barkun tim . Fabi u derdh ne mua si nje kale i vertete dhe me pelqeu shume. ai pastaj u shtri ne krevat dhe te dy na zuri gjumi . Pastaj u ngritem dhe shkuam ne dush u lame dhe dolem per tu kthyer perseri ne tirane. Une i lashe emailin tim dhe tani sa here qe na jepet mundesia ne qihemi te dy.

Me plakun nga fshati 75 vjecar

Para se te filloj te tregoj historine time qe me ka ndodhur me nje burre rreth 75 vjec nga fshati dua tju them se eshte e vertete dhe se nuk jam cmendur te shkoj me pleqe 75 vjec por ky me terhiqte shume pasi nuk eshte ‘plak’ nga mendja apo dhe nga fytyra ngjan si 50 vjec. Cdo vere une shkoja per pushime tek kusherinjt e mi ne nje fshat malor ne jug te shqiperise qe nuk po e permend emrin se ska rendesi. Ne ate moshe sapo kisha mbaruar shkollen e mesme dhe shkova tek daja per ta ndihmuar ne ndonje pune nga fshati meqense edhe une isha i lire ato kohe. Ne fshat merziteshe por ja kaloje dhe bukur , me teper me pelqente qetesia atje dhe natyra. Ne lagjen e dajes tim ishte dhe nje burre rreth 75-vjec qe sic e thashe dhe ne fillim ngjante me i ri , ky njihej si ‘hamshor’ ne fshat sepse here pase here ngacmonte ndonje grua ne fshat ne menyre indirekte le te themi , te pakten keshtu thone . Ai dhe djemte e rinj i ngacmonte ju thoshte , ‘he keni qire ndonje pidh’ shkoni kapni ndonje mos e mbani vetem me dore. Kur takonte djemte duke ju dhene doren i ngacmonte me gishtin e mesit (besoj e imagjinoni sesi) dhe kjo gje me kishte ndodhur dhe mua , kur e takoja me ngacmonte me gishtin e mesit dhe shkelte syrin. Ne fakt nuk i vija re me dukej thjesht shaka qe bente me te gjithe. Nje dite daja me dergon ne pyll per te mare disa dru qe i duheshin , dhe u nisa . Rruges takoj dhe plakun i cili po shkonte ne te njetin vend duke qene se pylli ishte nje dhe i perbashket per te gjithe. E takova dhe kete here e beri te njetej gje me gishtin e mesit , me shkeli syrin dhe po qeshte , dhe une po qeshja. Rruges me pyeti si ja kaloni andej nga qyteti , mire i thashe . Me pyeste a ke zene ndonje te dashur , i thashe qe para disa muajsh e kisha nje po punet nuk shkuan aq mire dhe u ndame. Po tani me tha : vetem i bie me dore , dhe po qeshte. Une i turperuar iu pergjigja: si gjithe djemuria dhe po qeshja dhe une. Po mendoja me vete po sikur ta ngacmoj dhe une kete , bejme ndonje shaka dhe i thashe: Po ti ke zene gje kohet e fundit se smbahesh ti je i madh nuk rri pa zene . Eh mor djal me tha pidha ka plot a ze dot , kohet e fundit me tha jo mire. Do te tregoj nje sekret por mos i thuaj njeriu : Para disa ditesh ishte djali i filanit dhe a e di se cfare beri ? Cfare i thashe ? Ma mori ne goje dhe donte qe ta qija por nuk e bera vetem sa ma mori ne goje saqe iu derdha ne fytyre. Une mbeta i habitur nga ajo cka me tha dhe nuk po e besoja por njekohesisht po me pelqente dhe fillova te eksitohesha. Ishte shume i zoti ne gojore , nuk e di po besoj moshen tende ka me tha. Duke ecur rruges arrijme dhe futemi brenda ne pyll per te bere dru. Ai me tha : Eja ulu 5 minuta bejme nje dore muhabet pastaj shko bej drute. Pylli ishte i dendur dhe i vetmuar me dru ahu te medhenj . U ula me plakun dhe filloi me tha : po ty ta kane mare ndonjehere ne goje apo ? Jo i thashe ska rene rasti , po ti hera e pare qe ai djali te beri gojore ? Jo mu pergjigj ka pasur disa raste dhe me burra te tjere po spo ti permend emrat ska rendesi. Vetem me tregoi se kur kishin ndodhur dhe si kishte qene situata. Mua filloi te me ngrihej kari dhe po eksitohesha shume. Ai e vuri re dhe me tha: E shikon edhe ty tu ngrit nga cka te tregova , imagjino sikur te kishe qene ne vendin tim cfare kenaqesie do kishe ndjere. Une mundohesha ta mbuloja karin qe mos me dukej i ngritur por plaku me tha : Mos ki turp nga une , ti je dhe djale i ri te kuptoj shume mire , se juve djemeve te rinj ju ngrihet shpejt sikur dhe fjalen ‘seks’ te degjoni , me beso se kam qene vet i ri , por dhe tani qe jam plakur pak me ngrihet normalisht por jo kaq shpejt si ty , dhe po qeshte. Une ula koken i turperuar . Ai mu afrua dhe me tha pa hapi pak kembet ta shikoj sa te madh e ke , a e kalon normalen apo jo , dhe mi hoqi duart nga kembet dhe doli kari im nen pantallona qe ishte ngritur lart dhe sa nuk dilte koka e tij prej pantallonave. ai e preku dhe me tha : qenka teper i madh me pelqen , cdokujt do ti pelqente te qihej me karin tend. Ashtu? -i thashe . Edhe pleqeve si puna ime do tju pelqente nje djale si ty dhe me afroi duart tek rripi i pantallonave per i mi zberthyer. Une nuk e lashe dhe u ngrita ne kembe por ai nuk levizi dhe me tha : Ulu pse iken nuk eshte se te bera ndonje gje te madhe , thjesht doja ta shikoja pak , po deshe te tregoj karin tim se une skam turp si ty , ja shikoje , ai zbertheu pantallonat dhe e nxori te terin jashe bashke me koqet e fryra dhe qe i vareshin pak , ai e kishte rruajtur dhe dallohej por qimet i ishin rritur pak. He te pelqen me tha ? nderkohe po fillonte te masturbohej ne menyre qe ti ngrihej , eja me ndihmo pak te me ngrihet me tha , keshtu bejme nje krahesim me ate tendin. Me mori doren dhe e afroj tek kari i tij , jepi tha poshte e lart mos ki turp. Une po e masturboja plakun dhe atij po fillonte ti ngrihej shpejt . Ai u shtri ne bar dhe vetem me thoshte vazhdo mos ndalo he djale i mire. Atij iu ngrit plotesisht , kari i plakut ishte normal por shume i trashe dhe me shume damare qe i dukeshin , ai nuk ishte bere synet dhe me pelqente koka e karit te tij. ai me tha afrouhu shtriu dhe ti dhe me njeren dore me kapi karin dhe filloi te me masturbonte . Une po ndjeja kenaqesi , plaku ja bente ohhh , ohhh cfare kenaqesi po ku paske qene more bir. Ai ishte pak barkmadh , e terhoqi bluzen lart dhe me tha , hiqi pantallonat dhe breket dhe ulu ketu tek barku im , ai ngulmoi dhe une ashtu bere u ula tek barku i tij , me njeren dore e masturboja dhe me tjetren mbahesha tek supi i tij , ndersa ai me njeren dore me masturbonte mua ndersa me tjetren me mbante prej mesi. Tani afrohu pak me lart me tha , u afrova deri sa kari im arriti ne gojen e tin dhe ai filloi te me bente gojore , e fuste dhe e nxirrte karin tim ploteshisht ne goje . Ti mos ndalo me thoshte vashdo me masturbo me njeren dore , dhe une ashtu beja. Filloi te ma thithte si i cmendur , ishte teper kenaqesi , plaku i bente shume mire gojoret . Papritur iu derdha ne goje dhe ai vazhdonte ta thithte karin tim , goja iu mbush me sperme , ai e hoqi karin tim nga goja dhe me tha : shiko si do e kapercej , dhe me nje fryme e kaperceu te gjithen dhe me kapi karin dhe po e lepinte dhe thithte perseri. Mua po me ulej kari , u ngritem ne kembe , plaku me kapi prej bythesh dhe me tha : tani dua qe ti ndiej dhe ato bythet e tua te njoma . Veri duar mbas trungut te pemes me tha , ai me kapi prej mesi , mori pak pshtyme nga goja e tij dhe e lyeu vrimen time dhe karin e tij . Kari i tij me preku bythet dhe po futej pak nga pak , ai me tha : po deshe bertit nese ke dhimbje se ketu nuk te degjon njeri. ai e futi pak dhe mua me dhembi sepse e kishte karin shume te trashe dhe ishte hera ime e pare qe qihesha ne bythe se here te tjere me djemte kisha bere vetem gojore dhe ma kishin mare ne goje. Une po renkoja nga dhimbja por pastaj spo me dhimbte me dhe plaku e nxirrte dhe e fuste lehtesisht . Nuk e dija qe do derdhej brenda meje se nuk e prisja po ai ashtu beri e pershpejtoi ritmin dhe papritur u derdhe brenda meje , une e ndjeva dhe doja ta hiqja por ai me shtrengoi afer vetes keshtu qe spata mundesi , gjithsesi me kenaqi shume , plaku pati nje orgazme te gjate dhe shume sperme saqe nje pjese e madhe doli jashte dhe u derdh poshte kembeve te mija. Ai pastaj e hoqi karin dhe me tha : mos ki frike asgje nuk te ndodh nese te derdhet sperma brenda sepse prape jashte do dali , dhe une u qetesova . Plaku u vesh dhe iku i kenaqur duke fershellyer dhe duke prekur karin e tij duke i thene : Asnjehere nuk me ke lene ne balte , dhe vazhdonte te largohej duke e ferkuar. Une u pastrova me disa gjethe aty dhe u vesha dola neper pyll per te bere dru .

Shoku im gjimnazist
Ishte nje dite e bukur ne qytet , ishte qershor dhe une isha ne vit te trete ne gjimnaz pra ne vitin e fundit te gjimnazit . Ishte koha qe te gjithe shkonim neper leksione shtese nga profesoret te cilet na ndihmonin per provimet e lirimit . Kete dite ishim te gjithe para shkolles dhe po prisnim qe te vinte profesori i matematikes por ai nuk erdhi keshtuqe na duhej te largoheshim sepse provesori nuk ishte ate dite. Une i thashe shokut tim Endrit se nese deshironte ate dite mund te studionim bashke duke qene se dhe ne shpine time nuk kishte njeri sepse prinderit kishin shkuar jashte qytetit dhe ktheheshin diten tjeter. Ai pranoi dhe keshtu para se te shkonim tek shtepija ime beme nje gjiro neper qytet dhe pastaj shkuam ne shpi . Ate dite ishte thene qe mos te mesonim sepse sa shkuam ne shpi ne vend qe te hapnim librat ndezem kompjuterin dhe po navigonim ne internet. Ne nje moment une e pyeta shokun tim : Dje kam pare ne youporn nje burre qe e kishte karin shume te madh dhe ja futi njeres ne gryke deri ne gurrmaz , ai filloi te qeshte dhe me tha: pa he na i trego coje njehere atje . Une e hapa youporn e cova tek kategoria e blowjob dhe aty e gjeta video dhe po ja tregoja shokut tim Endrit , ai filloi ta shikonte gjithashtu dhe une . Verejta qe po i ngrihej kari sepse dallohej lehtesisht nga pantallonat e shkurtra qe kish veshur , gjithashtu dhe mua po me ngrihej kari me teper sepse me eksitonte kari i endrit qe po ngrihej dhe jo videoja qe po shikonim. I thashe Endrit : He te pelqen ? po mu pergjigj qenka nam fare . Te qenka ngritur dhe kari i thashe duke qeshur , dhe ty me tha mua te eshte ngritur. E pyeta : A i ke rene me dore keto dite se une hic fare e kam mendjen tek provimet , edhe une my pergjigj kam shume pa i rene . E pashe qe ai po ferkonte karin me avash dhe sikur donte qe ta nxirrte jashte dhe te masturbohej. Ai nuk po duronte dot sa me shume shikonte videon aq me shume eksitohej dhe une po ashtu sa me shume shikoja karin e Endrit eksitohesha me shume. Ne nje moment une e afrova doren tek shala e tij dhe ai me la nuk tha gje , une e cova doren te kari i tij dhe fillova ta ferkoja nga jashte , iu afrova endrit , ai me mori me hipi ne prerin e tij . Une qendroja i ulur mbi gjunjte e endrit dhe ai qe me ferkonte karin mua dhe une njekohesisht endrit . Me kapi pastaj me afroi tek buzet dhe filloi te me puthte , nuk ma merrte mendja qe do ta bente kete gje duke qene se ai ishte pak djale i turpshem , karet tane ishin ngritur ne max saqe po shperthente zinxhiri i pantallonave te shkurtra. Une me pas u ula ne gjunje dhe fillova ti hiqja pantallonat e shkurtra , me pas boxerat qe i kishte ngjyre te bardhe . E mora karin e tij ne njeren dore , ishte fryre ne max se dukej nga fortesia por njekohesisht ishte dhe i bute , i njome , ai e kishte rruajtur plotesisht edhe pse nuk kishte shume qime perreth , me doren tjeter ferkoja trupin e tij dhe e kapja nga bythet . Fillova ta fusja ne goje , ishte shume i embel po me pelqente jashte mase , po ashtu dhe endrit i pelqente shume dhe ofshonte nga kenaqesia , nuk doja ta leshoja nga dora dhe nga goja ime aq i mire ishte. Ai u ngrit ne kembe , me kapi dhe mua dhe me ngriti ne kembe dhe filloi te me hiqte rrobat nje nga nje derisa te dy dolem komplet lakuriq dhe kishim kapur njeri tjetrin prej mesi dhe e shtrengonim mbas trupti njekohesisht duke u puthur. Ai me tha : A ke pare ndonjehere stil 69 ne porno ? Une ju pergjigja se nuk e dija ca ishte , dhe ai me tha ta tregoj une . E spostuam tavolinen ne ane dhe me tha : ti shtriu ketu ne mes te tapetit me shpatulla nga dyshemeja , une do te shtrihem siper tej ne drejtim te kunder me ty , ti do ma maresh ne goje dhe une do te beje te njejten gje me ty , ky eshte pozicioni 69. filluam dhe po me pelqente shume , goja e Endrit ishte e bute dhe plot pshtyme dhe ai ma bente gojoren lehtesisht dhe shpejt , ndonjehere e merte te gjithin dhe kari im i arrinte deri ne fyt , une e kisha kapur prej bythesh dhe ja merrja ne goje lehtesisht dhe e shtrengoja sa me shume prej buthesh nga fytyra ime ne menyre qa ta merrja te gjithin ne goje . Gjeja tjeter qe me pelqente prej endrit ishte kur here pas here me lepinte koqet e mia te fryra dhe i fuste dhe ne goje duke mi kafshuar lehtesisht gje qe me kenaqte shume. Ai me thoshte here pas here : keshtu vazhdo ma thith fort karin dhe une ashtu beja , atij i pelqente shume dhe kur ja merrja karin dhe e perplasja tek faqet e mia dhe ne fytyre , ai nxorri pak leng qe nuk ishte sperm por lengu para ejakulimit qe kishte pak shije te kripur por qe e lepiva te gjithin dhe e kaperceva , ishte shume i shijshem. Endri vazhdonte te ma merte ne goje me shpejt dhe papritur u derdha ne gojen e tij , ai nuk e leshoi karin por e futi me thelle ne fyt dhe nuk e la spermen te dilte jashte gojes se tij te bute , e kaperceu te gjithen dhe filloi te me pastronte dhe karin me gjuhe , nuk la asnje pike sperme te ikte dem. Une vazhdoja ta masturboja dhe tja merrja ne goje por dhe ai u derdh ne gojen time , sperma e tij ishte shume e shijshme gje qe me beri ta gelldisja te gjithen dhe ta pastroja karin e tij me gjuhe per mos lene asnje cik sperme ne karin e endrit , gjithashtu po e thithja dhe shtrydhja karin e endrit dhe vazhdonte te dilte akoma pakez sperme derisa atij ju ul kari iu be i vogel , e njejta gje dhe me mua. Shoku im u kenaq shume sepse e shihja dhe ne syte e tij qe ishte i kenaqur. Pasi ndejtem disa minuta ashtu te shtrire ne dysheme duke qeshur me njeri tjetrin u ngritem per tu pastruar dhe bem dush. Ishim te dy vetem ne shpi dhe ne dhomen ku po rrinim kishte divane dhe kolltuqe keshtu qe u shtritem secili ne ndonje divan ashtu lakuriq nga mesi e lart dhe na zuri pak gjumi . pasi fjetem u cuam perseri dhe hapem librat dhe po mesonim pak duke ndihmuar njeri tjetrin . Trupi lakuriq i endrit qe ishte ne zhvillim e siper dhe pa lesh sepse ai nuk ishte leshtor fare me eksitonte shume . Pas disa oresh studim po afronte mbremja dhe te dy po pergatisnim darken pasi ai do te rrinte sot tek shpia ime , foli dhe me njerezit e tij te shpise dhe iu tha qe do te rrinte sot tek une . E shtruam darken dhe hengrem u kenaqem , kishim dhe disa birra ne frigorifer megjithate nuk pime shume . Pasi mbaruam se ngreni pastruam tavolinen dhe u ulem ne divan po shihnim televizor , trupi i endrit akoma me eksitonte shume dhe mu ngrit dhe kari saqe shkova tek divani i tij dhe iu hodha siper dhe i thashe: ti me cmend mua une dua te qihem dhe njehere me ty , ai si ishte me mbertheu fort prej mesi dhe filloi te me puthe kudo dhe ne trup derisa arriti tek kari duke me puthur , me kapi dhe me shtriu ne divan por nuk ishte dhe shume i rehatshem keshtu qe shkuam tek dhoma ime dhe me hodhi ne krevat si i cmendur me me zhveshi lakuriq dhe u zhvesh dhe vete. Me shtriu me bark nga krevati dhe tha : te henksha bythet sa te mira i ke dhe po i kapte dhe ferkonte . Iu afrua anusit tim dhe hodhi pak pshtyme dhe futi gishtin e tij dhe njekohesisht hodhi pshtyme tek kari dhe ma drejtoi drejt bytheve per ta futur ne vrime , ne fillim me dhembi pak fare por pastaj u mesova dhe endri me pomponte si i cmendur , une ofshoja nga kenaqesia dhe pak nga dhimbja por me teper nga kenaqesia , ai me kishte kapur duart dhe me qinte me shpejt , krevati tundej dhe bente pak zhurme . Pas disa minutash qe me qinte Endri me tha jam gati te vij brenda teje , dhe une i thashe ohhh derdhu brenda meje te lutem , dhe ai ashtu beri bertiti pak ohhh dhe u shtrengua , e ndjeva qe sperma e tij u derdh brenda meje dhe ai vazhdonte te me pomponte duke e shtuar ritmin derisa u derdh i teri , pastaj e hoqi dhe u shtri anes meje. Une u ngrita e kapa dhe e ktheva ne pozicioni qe isha vete dhe fillova tja hapja vrimen e ngushte me gisht , hodha pak pshtyme tek maja e karit dhe po ja fusja avash qe mos ndjente dhimbje duke qene se ishte dhe hera e tij e pare , ai ofshonte nga dhimbja por dhe nga kenaqesia besoj sepse me duart e tij ferkonte bythet e veta dhe me kapte karin dhe koqet dhe mi afronte me teper ne bythen e tij ne menyre qe tja fusja sa me thelle . Anusi i endrit ishte i ngushte dhe me jepte me teper kenaqesi , une vazhdoja ta qija lehtesisht derisa iu derdha brenda , pastaj ja hoqa karin , pak sperme i doli jashte , une e mora me njerin gisht dhe po e lepija , pastaj u shtiva anes tij dhe po e ferkoja ne kurriz dhe e pergezoja per punen qe kishte bere sot. Te dy u kenaqem shume , une u cudita pak nga qirja qe me beri endri sepse ne pamje te pare duket i turpshem por me kenaqi jashte mase .

Aventura Elbasanase





Kisha shkuar me punė nė Elbasan dhe do tė qėndroja pėr njė farė periudhe. Tė them tė drejtėn u mėrzita, se pasi mbaronte orari i punės nuk kishe ēfarė tė bėje. Nė fillim kthehesha ēdo ditė nė Tiranė por kjo ishte e lodhshme. Njė ditė nė pastiēerinė e turizmit, hynė dy djem simpatikė. Ato u ulėn pėrballė meje, gjė qė bėri t’i studioja pėr njė kohė tė gjatė. Ato e vunė re dhe i thanė kamerierit tė mė sillte njė konjak. Atėhere unė pėr tė mos mbetur borxhli i porosita nga njė trileēe. Pastaj ato mė ftuan nė tryezėn e tyre dhe aty u njohėm. E kishin kuptuar se isha i ardhur nė qytetin e tyre e kėshtu mė bėnė shoqėri. Nė fakt ato ishin punėtorė, por djem tė mirė e simpatikė. Njėri quhej Sulė dhe ishte biond, kurse tjetri Petriti ishte brun me kaēurrela. Unė i ftova tė hanim darkė sė bashku dhe pasi kundėrshtuan pak erdhėn. Ndenjėm deri vonė me tė ngrėna e tė pira dhe mė sė fundi dolėn. Unė kėrkova tė bėnim njė xhiro qė tė na tretej pak ushqimi dhe ato pranuan. Kishim bere njė copė rrugė, kur Petriti tha se kishte arrit tek shtėpia e kėshtu na uroi natėn e mirė dhe iku. Ishte ende vapė dhe kush mbyllej nė dhomėn e hotelit, prandaj u ulėm nė njė stol e filluam tė bėjmė muhabet. Fjala ra edhe pėr traditat e elbasanllijve tė mikėpritjes si p.sh. hajde ndonjė natė tė hash atpė qafė pate; hajde nja dy net qė ta hash komplet...
Sula qeshte. Pse nuk ėshtė kėshtu?
Apo shprehje, tremi ato pėlluma qė tė kalojnė kėnej... Por mė e bukura ėshtė se nuk mėsohet zanati pa kalu nėn tavolinėn e ustait... Ti Sule, si po e mėson zanatin? Sula qeshte...Edhe ashtu edhe kėshtu...}do me thėnė edhe ashtu edhe kėshtu...
Kjo do me thanė se duhet edhe shkolla edhe tavolina e ustait.
Rrofsh o Sulė se qenke djalė i sinqertė...Thuj tė drejtėn e ke provu ndonjė herė.?
Ai e zvarisi fjalėn por pranoj se e kishte bo nė ndonjė rast...
A mė lejo tė ta prek me dorė...
Po tė pėlqeu pse jo.
Atėhere ia preka dhe atij i kishte qenė ngrehur. Ia fėrkova pak dhe ai mė tha, kujdes se mos mė derdhet. Kishte njė kar modest, nga ato qė nuk tė vrasin, shumė tė mirė pėr fillestarė. Ke ndonjė vend ku tė shkojmė? E pyes. Jo mė thotė, por kur mund tė gjej nė hotel. Ikim tani? Jo se ėshtė natė e ngjallim dyshime... Takohemi nesėr nė drekė. Merre dhe shokun. Atė nuk ta premtoj se ėshtė shumė i turpshėm.
Nė drekė isha nė dhomė. Njė trokite dere dhe hyri ai. Ishte vapė dhe jam bėrė me djersė. Freskohu tek lavamani. Pasi u fshi me peshqirė erdhi nė krevat. Filluam tė putheshim .Ai me hipi sipėr dhe fillojė tė mė fėrkojė nga tė gjitha anėt. Unė ia hoqa brekėt si tė atij edhe tė mijat. Tani ishim gati pėr aksion. Kari i tij nja 15 cm. u fut lirshėm nė vrimė. Ai filloi tė qijė me sa forcė tė mundej gjė qė mė jepte kėnaqėsi , por jo lezet. Vazhdoj kėshtu nė copė tė mirė kohe e pastaj iu derdh. Ai u ShPėrngua fort pas trupit tim dhe qėndroi ashtu disa kohė. Pastaj u ngit dhe iu afrua dritares.
Mos rri aty i them se mund tė shohin nga jashtė.
Prandaj po rri, qė tė mė shoh Petriti, se ai nuk besonte se do ta banim bashkė. Aty ėshtė? Sigurisht. Po mė pret tė marri vesh se si do tė shkojė.
Ai desh tė vishej, por unė i thash: Prit tė bėj edhe unė qejfin tim. E bėjmė herėn tjetėr mė tha. Mos gėnje? Jo tė betohem, do tė sjell edhe Petritin dhe bėjmė njė treshe tė bukur.
Nė fakt e mbajti fjalėn . Petriti erdhi. Ai kishte njė kar tė madh qė tė kėnaqte.
I thash se dua ta filloja me tė. Petriti u betua se po e bėnte per here tė parė. Pasi ia mora nė gojė Petritit ia lash Sulės qė tė ma fuste. Atij iu derdh shpejt. Pastaj provoi ta fusi Petriti dhe ai mė kėnaqi me tė vėrtet. Pastaj i kėrkova qė ti bija unė. Filluan tė bėjnė naze. Nejse kemi kohe.Une do qendroja akoma aty duke shpresuar se ato do te zbuteshin, per te provuar magjine e aktit seksual
 
Top
19 replies since 2/3/2015, 20:35   111701 views
  Share