MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Korcari dhe Tironsja

« Older   Newer »
  Share  
suela
view post Posted on 15/7/2011, 19:59     +1   -1




Nje korcar u kthye nga kurbeti, sapo zbriti nga avjoni ne rinas shikon nje tironse te lezetshme, the kjo tironsja nuk po ja ndante syte, korcarit nuk ju durua dhe i thote moj po me pelqeke nite me, dhe ti me pelqeke ju pergjigj tironsja, korcari ja ktheu ke qejf te martohemi?Tironsja mezi po priste dhe i tha po kur mund te martohemi? tani ja kthehu korcari, ne regull tha tironsja, shkuan ne shtepine e tironses e prezantoj me njerzit e shtepise dhe i tha qe do martoheshin.Ata te familjes u gezuan shume. dhe babai i vajzes i theret njerzit e aferm dhe i tha se do te bente nje darke. mire tha dhendri korcar gati ishte. filluan darken dhe u ngrit babai i nuses dhe uron ciftin, mbasi bene ndonje ore muhabet i thote babai i nuses more dhenber nuk na the asnje fjale thuana dicka te madhe. korcari po rinte pak si me turp!dhe i tha mire ja gjejeni cfare kam ne mes te kembeve? Ata te gjithe uaaaaaaaaaaaaaaaaa pupupu ja ktheu i jati i nuses po ku si cfare. thendri i tha mos u merzitne se po ju ndihmoj une kam kemben e tavolines, ata te gjthe uaaaaaaaaaaaa sa te zgjuar e paskemi dhendrin mbas pak prap mi jati i nuses po he o dhender thuana ndonje gje? Dhendri nuk ju durua dhe i tha, po he gjejeni cfare kam ne mes te kembeve? ata te gjithe kercuen dhe thane kemben e tavolines jo i tha dhendri korcar kam ate qe menduat heren e pare.
 
Top
0 replies since 15/7/2011, 19:59   76 views
  Share