MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Noizy: Rozanėn e kam vetėm fiksim shoqėror

« Older   Newer »
  Share  
MUZIKSHQIP
view post Posted on 5/6/2011, 16:08     +1   -1




image

Nė qendėr tė vėmendjes ėshtė mė shumė marrėdhėnia me femrat se sa karriera e tij muzikore. Reperi i njohur 24-vjeēar, Noizy, kėto ditė ėshtė pėrfolur shumė nė lidhje me marrėdhėniet intime qė sipas disa mediave ka pasur me kolege, siē janė Genta Ismajli dhe Rozana Radi, me tė cilėn ka realizuar dy kėngė, “Fly” dhe “Mr. Yesterday”. Por, Genta Ismajli mohoi tė ketė pasur diēka mes saj dhe Noizy-t, duke bėrė madje ironi me fjalėt: “Po, jemi tė lidhur dhe mezi presim tė martohemi”, nė qendėr tė shtypit rozė ka qenė tymnaja qė u ngrit pėr tė dhe Rozanėn. Vetė Noizy, i cili synon tė transmetohet nė MTV me hitet e tij tė reja, ka thėnė pėr mediat se nuk ka pasur dhe nuk ka asnjė raport romantik mes tij dhe Rozanės, sikurse ėshtė shkruar kėto ditė.
“Tjetėr gjė kam thėnė nė intervista dhe tė tjera gjėra kam lexuar. Edhe nėse ka pasur njė raport, kanė qenė gjeste qejfi, asgjė nuk ėshtė bėrė me zor. Rozana ėshtė shumė gocė e mirė, ėshtė fiksim shoqėror, asgjė mė shumė, nuk shkon mė tej se kaq”, – ka sqaruar kėngėtari, i cili kėto ditė nis njė turne nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės.
Edhe nėse jo pėr lidhjet, vera pėr Noizy-n ka pėr tė qenė e nxehtė, pasi ai pret tė publikojė disa kėngė tė reja, si dhe tė marrė pjesė nė koncerte qė nga SHBA, Zvicėr dhe kudo nė Shqipėri.
 
Top
0 replies since 5/6/2011, 16:08   340 views
  Share