MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Agnesa Vuthaj: Gara shkon shumė mirė

« Older   Newer »
  Share  
MUZIKSHQIP
view post Posted on 5/6/2011, 15:33     +1   -1




image

Njėra nga kandidatet potenciale pėr tė fituar shoun “Dancing with the Star’s”, Agnesa Vuthaj, gjatė njė interviste pėr Telegrafi ka treguar se gara pėr tė ėshtė duke shkuar shumė mirė. “‘Dancing with the Star’s’ po shkon shumė mirė, kanė mbetur edhe 3 javėt e fundit tė konkurrimit dhe po punoj mė shumė kėto ditė, meqė edhe kemi nga 2 kėrcime nė javė”, ka thėnė Vuthaj. Bukuroshja kosovare ka treguar se ėshtė e kėnaqur me rezultatet qė ka arritur. Gjithashtu ka pohuar se ka mėsuar shumė rreth kėrcimit qė kjo e bėnė tė ndihet shumė mirė. “Pėr mua ajo qė kam arritur tė mėsoj dhe tė performoj deri me tani nė “DWS” ėshtė sukses dhe rezultat i pėrkushtimit tim maksimal. Meqė pėr mua ėshtė hera e parė qė publiku me sheh duke kėrcyer, jam shumė e lumtur qė po pėlqehem shumė edhe nė kėrcim. Kam aq shumė adhurues qė bėjnė tifo pėr mua, mė shkruajnė pa fund mesazhe, vijnė tė mė takojnė, mė ndalojnė nė rrugė pėr tė m’komplimentuar pėr performancat e mia dhe shprehur dėshirėn e tyre qė unė tė fitoj. Kjo ėshtė fitore pėr mua”, ka shtuar Agnesa.
“Kush e meriton ta fitojė? Unė uroj qė ēmimin ta marr ēifti qė e meriton. Gara ėshtė ngushtuar shumė dhe unė i pėlqej shumė tė katėr ēiftet qė kanė mbetur nė garė”, ka pėrfunduar Agnesa Vuthaj.
 
Top
0 replies since 5/6/2011, 15:33   38 views
  Share