MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Lezbike tregime seksi erotike SHQIPTARE

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 3/11/2010, 22:23     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Catherine, heteroseksual apo lezbike seks?

image


Catherine (kati), ėshtė njė vajzė e bukur frėngjisht, tė lartė, i hollė, me tharėse flokėsh dhe njė kurs gjysmė, tė vishen si kjo nė mėnyrė informale dhe qė ka tėrhequr gjithmonė vėmendjen pėr shkak tė madhėsisė dhe vėllimin e zemrat e tyre. Lindur nė Reims nė vitin 1970 ajo do tė takohen nė muajt e ardhshėm dhe tridhjetė e tetė vjet, por nuk ėshtė si ajo mban shumė tė rinj dhe duket cun vėrtetė. Nėna e tij, pas lindjes, ajo filloi tė ketė njė ērregullim qė ēoi nė disa probleme tė rėndėsishme vaginale. Pas trajtimeve pas disa pa sukses, kur operatori tė zbrazėt kancerit vaginally pėrhapur dhe vdiq disa muaj mė vonė duke lėnė kati me pak mė shumė se njė vit. Babai i tij, pak tė zhytur,
ai u kthye pėr t'u martuar me njė grua mė tė rinj se dymbėdhjetė vjet, me tė cilin ai kishte marrėdhėnie seksuale pasi ai u bė i sėmurė dhe gruaja e tij nė fund me tė cilin ai kishte dy bija tė tjerė para se tė vdes. sėmundje zemre e tij nuk mund tė pėrballojė aktivitetin intensiv seksual qė u mbajt me gruan e tij tė rinj dhe tė pashuar. Kati kishte takuar pesė vjet. Pėr dymbėdhjetė dhe me nėnėn e saj birėsues dhe motrat e saj, u zhvendos pėr nė Paris ku u diplomua nė universitet dhe studentėt e universitetit ka.

Ka qenė gjithmonė e konsideruar si biseksual. Qė nė fillim tė cikleve tė tyre menstrual, dhe edhe pse nuk ka marrė pjesė aktive nė kėtė, nėnėn e tij adoptiv nuk ishte ende se shumica e natės, kur duke fjetur, pėrdorni gishtat nė masturbohem me qėllim tė reduktimin e nevojave tė tyre seksual. Kati por ndjeu njė predilection tė veēantė pėr burrat "tė pjekur" nė tė cilėn ai komentoi se, ka shumė pėrvojė, ata e dinin shumė mė mirė pėr tė takuar vajzat e reja dhe pesėmbėdhjetė vjet bėrė miq me njė njeri shumė i mirė, i zgjuar dhe miqėsore, afėr dyzet vjet, i martuar me tre fėmijė, siē shpjegoi ai, jetonte nė afėrsi tė institutit ku kam studiuar. I mbyllur pėr muaj pėr tė folur dhe tė ecin sė bashku dhe njė njeri me emrin Zhan Zhak, i habitur se trupi para se ajo ishte ende e virgjėr, u bė njė lloj kėshilltar seksi tregoi njė interes tė veēantė nė mėsimdhėnie
pėr tė kontrolluar rregullat e pėrcaktimit tė ditė e mė tė mėdha tė fertilitetit nė mėnyrė qė ai tė mund tė gėzojnė marrėdhėnie seksuale pėr tė shmangur qė, nėse po e dėshiruar, viēin e majtė. Njė ditė ajo shoqėrohet nė garazh e ndėrtesės nė tė cilėn ai jetoi dhe tha se shkon nė njė shesh tė mbyllur ku Zhak Zhan tha se ajo kishte "krehur" edhe pse shumė gra tė tij nė kohė, nuk ka qėllim tė follįrsela dhe atė qė kishte pėr qėllim tė "have fun dhe luajnė" duke filluar tė ndihen gratė CATI dhe pak nga pak, u bė njė prostitutė tė jashtėzakonshme. Kėrkoi qė strip nga beli deri tė jenė nė gjendje pėr tė parė boobs e tyre tė madh dhe tė rėndė dhe kati, i bindur se duke bėrė mirė, ai e bėri. Zhan Zhak, nė afėrsi tė saj, filloi tė forcojė dhe hedhin nipples duke thėnė: "A ju merrni lagėsht, tė bukur." Ndėrsa mamaba sigurohet qė miniskirt e kati ra tė kėmbėve tė tij dhe pantallona se
do tė jetė pėr tė jetuar deri nė gjunjė e tyre, pasi duke prekur dhe pėrkėdhelje nė masė i gomarit gluteal dhe tė ēarė, dy futur gishtat nė saj pidhi dhe masturbarla CATI ėshtė duke bėrė tre herė dhe u ndjekur pothuajse dy tė fundit. Sa mė shpejt qė tė tėrheqė ishte gjiri gishtat tits e zhveshur dhe tė kesh kėnaqėsi duke parė sobó pėr shumė minuta para se ju keni tė drejtė qė tė vishen nga atje. Takime tė tilla u zhvillua njė herė ose dy herė nė javė dhe zhvillimi i tij ka qenė gjithmonė tė ngjashme pėrveē se njeriu nuk ka marrė kohė pėr tė shkuar nė garazh me CATI arritur fshikėz e mbushur tė mirė pas tij bisht tė zhvishet tėrėsisht i lagur pis ngritur avionėt e tyre dhe Zhan Zhak , pasi kanė tė bėjnė me boobs saj, ishte vendosur nė gjunjė e tij nė frontin e kėmbėt e tij pėr tė hapur masturbarla pa marrė sytė e tij nga tė hapur dhe gojė lagėsht vajzė, shumė tė pazgjidhura, dhe nuk drejtuar tuaj miss hollėsi tė vogėl prej tyre. Pa patur nevojė pėr tė detyruar atė shumė, kjo ishte zakonisht nė mė pak se dhjetė minuta pėr tė arritur orgazmė CATI nė tre ose katėr herė.

Edited by durrsaku - 12/1/2011, 20:09
 
Top
MUZIKSHQIP
view post Posted on 21/9/2011, 22:25     +1   -1






501555_5706810









Unė kam dy miq tė mirė e minave. Ata nuk janė tė zakonshme, kėtyre babes mė lesbians erotik Unė kam takuar ndonjėherė. Pra, unė dua ta dhe dua qė tė gjithė lexuesve tė dinė historinė e tyre. Lily Barbara dhe kanė jetuar sė bashku pėr dy vjet. Ata me qira njė apartament nė njė lagje. Unė do tė them Lily luan rolin e gruas dhe Barbara si shumica e burrave (shaka) i pėlqen tė fle deri twelve o'clock dhe nuk ka si Bėrthamat familjare. Ata argumentojnė shpesh, por kėto bitches kanė idenė e tyre si pėr seks pas sherr! Sa pėr mua, unė jetoj nė vendin fqinj tė tyre dhe ndonjėherė kemi fun nė trios. Kjo e shtunė nė mėngjes u zgjova nė dhjetė. Kam qėndruar nė shtrat pėr njė kohė tė shijuar kėtė mėngjes tė mrekullueshme. Rreze Dielli crept nė dhomėn time me perde, zogjtė tė kėnduarit regaled veshėt e mi si papritmas idil kjo ishte thyer yammers tė fqinjėve tė mi. Me aq sa unė mund tė dėgjoj kėto lesbians erotik u kthyer nė grindje rreth kuzhinier mėngjes! "Oh!" Mendova "Kėto yammers premtim seksi hot kėtė mėngjes! Ėshtė koha pėr tė marrė up!"
Kur Trokita Barbara dera kishte njė dush dhe Lily hapi derėn mua. "Oh! Martohuni! Eja in! Barbara ėshtė tė paturit e njė dush dhe unė jam gatim mėngjes tonė!" tha ajo. I buzėqeshi dhe u pėrgjigj: "Unė croissants solli dhe jam lulushtrydhe!"
Ne mund tė dėgjojmė Barbara gjallė shumėn e njė kėnge nė banjo dhe dy ne giggled imazheve si ajo hummed nė njė diēka ton tė ulėt si: "Mos u shqetėsoni tė jetė i lumtur!" fėrkim me fije Bast trupin e saj. Pėr mė tepėr kam imagjinuar si ajo ishte duke lėvizur duart e saj mbi barkun e saj tė fortė dhe nė mes tė kėmbėve tė saj. Pastaj gishtat Barbara arriti clit e saj dhe ajo le tė rrjedhė e ujit pėr tė luajtur pak me pidhi e saj. Ėshtė bėrė mė tė nxehtė nė asnjė kohė. Unė kam qenė i gatshėm tė ketė argėtim me kėto lesbians erotik tani. Por unė tundi kokėn time dhe shkoi nė kuzhinė pėr tė ndihmuar Lily.
Kur Barbara u bashkua me ne mėngjes ishte gati. Unė dhe Lily ishin ulur nė tryezė dhe tė biseduar rreth planeve nė fundjavė. Ne ishim ulur pranė njėri-tjetrit dhe dora ime u shtrirė nė gju e saj. "Ēfarė ėshtė ajo? Oh, croissants! Martohuni, I love you!" ajo ia plas. Pas mėngjes kompanise tone shkuan nė dhomė gjallė. Kur unė u ul mbi divan kam vėnė re njė pjesė e vibrator fshehur nėn jastėk. "Oh, it's like mine!" I tha duke marrė atė. "Yeah! Dhe ne jemi nė humor pėr tė luajtur me tė!" Lily tha nė njė zė sexy.
Ajo zbėrthyer xhinse e saj dhe dora ime rrėshqiti nėn brekė e saj. Gishti im i rrėshqiti midis pidhi lagur buzėt e saj dhe filloi fėrkim clit e saj. Doja shtrat tė dyja kėto lesbians erotik dhe shtyu Lily mbi divan. Pastaj unė u ngritėn xhinse e saj dhe brekė. Barbara mori vibrator ndryshoi atė dhe nė pak sekonda ky organ vibruese u fucking pidhi lagur Lily's.
I puthi Lily butė. Ajo shijuan jam strawberry! Kisses jonė u bė mė agresiv. Kėto ishin puthje e dy tė dashuruar vjetėr. Papritmas ajo screamed dhe trupin e saj shuddered si flakė e saj tė parė shpėrtheu brenda saj pidhi. Barbara mori T tim me mėngė tė shkurtra dhe filloi tė bėj nipples tim vėshtirė.
"Ah, mbaj gjiri." Unė moaned zhytet pėrsėri kundėr pillows. Ajo mbajti gjiri tits tim si Lily hoqi ulur prapa saj buzė e saj dhe filloi prekje Barbara clit's. Unė moaned me zė tė lartė dhe hark prapa tim. Barbara shikoi mua dhe giggled "Trios i lesbians erotik ! Unė do tė bėjė babes sperma e mi! "
Ajo me duart nė njė hov dhe u gjuhėn e saj mbi tits tim. Papritmas hark prapa saj dhe ajo i dha njė ofshamė. "Oh, oh ... Lily ... po ..." I shikuar Lily. Ajo thau clit Barbara e zemėruar.
Pastaj ajo shtyu vibrator kundėr hyrjes sė pidhi Barbara sė. Barbara shivered si Lily fucked e saj tė vėshtirė dhe tė thellė me vibrator. Lily humbur kontrollin dhe filluan shuplaka dripping pidhi lagur Barbara sė. Barbara erdhi me njė ofshamė tė thellė i kėnaqur. Nė pak minuta kėto bitches shoh mua dhe giggled "It's your turn! Ne jemi tė dy do tė dėshtoj ju!"
Lily filluar gjiri mbi tits tim hungrily; gojėn e saj vrapoi tek pidhi im lagėsht. Si shuplaka tė hapura Lily Barbara zhytur vibrator nė pidhi im dripping. "Oh Fuck!" I quajtur si jashtė orgazmė tim goditi mua. Me vibrator ende thellė brenda meje, kėto lesbians erotik ra pranė meje dhe i pėshpėriti: "Kjo ėshtė vetėm fillimi ..."

lesbiche-baciare_~IS596-058
 
Top
ilgranderitorno
view post Posted on 3/8/2014, 15:58     +1   -1




Normal qe e lpij pidhin ajo osht per knaqesi se vetem kur te shoh femren tu e ndi veten mir ateher edhe un ndihem mir nuk osht aj seks kur vetem njani knaqet duhete te dyt me ndi knaqesin .per mu osht krejt normale me lpi pidhin ani tash te kisha pas njo mhmmmm pa ja nis me kcy perpjet femra nuk ja kisha hjek guhen tu e lpi se vetem at her kur te kryn femra po vazhdove me ja lpi prap tranohet sune duron hiq ahhahahah por me ja shti karin e knaq edhe prap e kryn ahhahaha
qinu shqiptar e lpini se kjo ju jet ne jet se boll po keni shtres hahahha

Edited by durrsaku - 20/9/2014, 23:18
 
Top
view post Posted on 14/3/2015, 21:00     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


zusha qihet
Zysha qe osht zysh qihet i her me drejtorin
Ca doni ju sepse jam cun dhe kam kar te madh 25 cm kishit naj hall ju.

Shum kurva pak femra
 
Top
3 replies since 3/11/2010, 22:23   28542 views
  Share