MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Seks me gruan e kojshis

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 26/7/2010, 18:54     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Seks me gruan e kojshis
Siq gjdo i ri edhe une ne ate kohe me pelqente seksi dhe isha i dhene jashtezanokisht pas tij madje edhe pse seks ndodhte te beja rrall shume bile masturbohesha mbi 5 here naten, duke menduar per gruan e nje kojshies tim aty qe ishte jashtezakonisht e bukur.Por kjo nuk zgjati shume pasi qe u rrita dhe fillova te kaloj me femra tjera me te cilat normal edhe kisha seks me to, por kurr se kisha harruar ate gruan e kojshies.Pasi qe perfunduam shkollen dhe u leshuam ne pushim veror shkuam nje nate me nje shok dhe ca shoqe tjera ne diskotek por mbasi u kthyem duke mberritur te shtepi, ishte ora 2 apo 3 pas mesnate padashje pash se ne dritaren e e shtepies se atij kojshies ate duke bere para e prapa dhe menjehere me shkoj mendja se ai ishte duke bere seks me gruan e tij.


Si kurreshtar qe isha shkova dhe ju afrova dritares se tij tinza dhe duke u kujdesur mos te me shohin dhe fillovate degjoj ofshamat e te dyeve por me eksitonin sidomos ofshamat e kesaj gruas e cila leshonte britma aq te bukura sa qe kari im se permbahej dot dhe menjehere u ngrit.Aty nuk mund te qendroja shume dhe mu desht te largohem dhe sapo shkova ne shtepi u futa ne dush fillova te masturbohem duke mu kujtuar ofshamat e saj.


Kaloj nje muaj nga kjo dhe prindit e mi shkuan ne pushime dhe une mbeta vet ne shtepi pasi qe kisha planifikuar te shkoje pasi qe te ktheheshin ata.Sapo shkuan prindit atje kjo gruaja e kojshis filloje ti shpeshtoj vizitat tek une duke ardhur dhe me pyetur se a kisha nevoje per ndonje gje.Keshtu qe sa here qe vinte ajo gjithmone me shkonte ndermend qe te filloje ta puthi e ta shveshi e ta shijoj tere trupin e saj.Keshtu qe duke menduar nje nate per kishte ndodhur qe isha dedhur naten ne breke dhe kur u zgjova te nestermnit ne mengjes zbrita ne katin e pare hapa deren e shtepies dhe u futa ne banjo, pasi u pastrova dola jashte ashu pa asnje rrob ne trup duke menduar se nuk eshte askush por kur dola pash ate gruan e kojshies qe ishte aty.Kur me pa ajo ashtu te zhveshur pa asnje rrob ne trup se qe ndryshoi pamje dhe mu duk se i pelqeu kjo shume dhe mendova ne veti se nuk do te kem kurr rast me te mire sesa sot qe te kem seks me te dhe keshtu morra veprimin qe do ta shkruaj me poshte.


Ajo ishte ne kembe une isha ne kembe dhe pasi qe vendosa ti afrohem ju afrova ngadal dhe ja larogava floket dhe fillova ta puthja, ajo mbete e shokuar nga ky veprim i imi ne fillim por pastaj seq u lirua dhe filloje te me puthe edhe ajo dhe me duar po me prekte karin tim, keshtu qe nuk shkoj shume kohe dhe u gjunjezuar dhe filloj te ma merrte karin ne goje.Ajo kishte nje goje fantastike pastaj donte te fuste tere karin tim mbrenda gojes gje e cila me qmendte fare, dhe ajo vazhdonte te ma ferkonte karin me duart e saj dhe ta fuste ne goje, ndersa pastaj une kapa gjinjet e saj qe ishin shume te medhenje dhe i thash te ngrihej, pasi u ngrit e kapa per dore dhe shkuam ne dhomen e prinde te mi ku aty e shtrita dhe fillova ta zhveshja.Se pari ja largova ate bluzen qe kishte veshur dhe duke ja prekur gjinjet ja largova edhe jeleket dhe fillova te puthja gjinjet e saj dhe te ja kashoja se kjo gje me kenaqte teper ndersa pastaj e afrova karin tim tek cicat e saj dhe e futesha ne mes tyre, kete gje e bera nja 7 a 8 minuta pastaj u hodha tek pidhi i saj te cilin e kishte aq bukur te rruar dhe fillova te ja lepija , ajo nuk duronte nga kenaqesia dhe leshonte britma te cilat mua me shtinin qe edhe me shume te ja lepija pidhin e saj.Pasi qe u lodha nga pidhi i saj i mrekullushem u shtriva ne shpine dhe ajo me hypi mbi karin tim dhe filloj te kalerojmbi karin tim ndersa une shijoja gjoksin e saj,Me pelqen kjo pozite shume por ajo pasi qe ishte paksa e trashe u lodh shpejt dhe une e ngrha ate dhe e mbeshteta per trupin tim ndersa duart ja hedha prapa ne menyre qe bira e bythes ti ngrihej lart qe te ja fusja karin.Pasi qe ja bera keshtu fillova ta puthja dhe me pjesen poshte te kari levizesha shpejt gje e cila e qmende aten krejt por edhe mua gjithashtu, dhe ne kete kohe filluan te na derghen legjet te dyve.


Pastaj ate e shtrita dhe ja kapa kembet dhe i hodha tek krahet e mi ndersa karin ja shtina ne pidh dhe fillova te beja levizje para prapa shpejt por ajo me tha qe te ngadalesoj se nuk duronte dot por une bera sikur nuk e degjova dhe vazhdoja edhe me shume dhe gjate kesaj kohe mundoja qe te kapeja gjinjet e saj edhe pse kjo gje ishte e veshtire per tu bere dhe i shkaktoja dhimbje asaj por ishte dhimbje qe i pelqente.


Pastaj ate e ktheva ne poziten e qenit dhe ne ate pozite vazhdoja ta qija dhe kisha ardhur deri tek ajo pika qe me duhej te derdheja per her te fundit dhe e ktheva mare serish ate dhe e ngreha tek fundi i shtratit ne menyre qe une te qendroja ne kembe tek kjo ana ndersa ajo ne shtrat dhe keshtu vazhdova te ja fusja ne pidh karin asaj ajo bertiste shume ndersa une veq saa mundeja edhe me shume deri sa u derdha brenda pidhit te saj dhe pastaj une o hodha ne shtrat dhe ajo me hypi ne shtrat dhe filloj te me lepinte karin tim dhe gjith spermen qe me kishte mbetur ne barke e rreth koqeve aty, dhe pasi e beri kete u shtiri dhe pushoi nja 5 minuta pastaj u ngritum te dyte dhe shkuam ne banjo te pastroheshim ku vazhdonim te puthemi dhe e shtregoja ate per trup timin.


Pas kesaj dite ajo erdh edhe te nesrmen dhe e beme ne kuzhin ku ajo u shtri ndersa une mbi te kryesha punen dhe pastaj mos te permendi edhe ditet e tjera sesi i kaluam deri sa erdhen prinderit e mi.Nuk mund ta besoja qe po me ndodhte kjo por ja qe ishte e vertete dhe mua me pelqente shume sa qe doja te perseritja sa here me karikohej kari me sperme.
 
Top
0 replies since 26/7/2010, 18:54   7448 views
  Share