MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Sex per her te pare...

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
icon1  view post Posted on 26/7/2010, 18:53 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Sex per her te pare...
Prsh te gjiteheve,pa humbur kohe po ju trg historine time,isha 17 vj hera ime e pare,kishim nje ditelidnje ne mbremje.ishte dite dimri,si kthehem nga shkolla pergatit rrobat si cdo goce kur del,te vesh ate apo kete etj,vendos te vesh nje fustan te bukur te kuq sexy i shkurter cizme te zeza poshte kuptohet te brendeshme sexy,,erdh ora zemra im rreh me forte se kurre,sepse aty do takoja edhe zemren time,,ai eshte 24 vj,behem gati lyhem nuk me plq shume se kam freskine e moshes akoma,lehte parfumosem,,poshte pallatit dgj erdh zemra me makinen e tij,zbresi shkallet hyj brenda i jap nje puthje ke faqja,ai thot kaq ishte,i buzeqesh edhe nej tj ne buze e lehte,po ecim ai me veshtronte nga pasqyra gjokset e mioj te fryre top fare,ku nga siper dalloheshin kokrat e forta,me tj dore me prek ne kofshet e mia uen ndizem keq pa filluar te prek tj vende une marr fryem thelle,i them mos te lutem se behem keq ne fytyre edhe duket ne feste dic ka ndodh ok tha me fsl.,ikim ne party shume bukur organizuar prsh shoqerin,ulemi aty ne nje tavoline te dy,pijme kercejem gjith kohen,mbas 2 oresh gati dal te mar pak fryme jashte,ai vjen mbas meje,me flete shume embel me thot se je shume sexy etj si cdo cun,,ben ftohte nuk mundmei te rrijem shume jashte,une nuk po ndihem mire kam dhembje koke nga pija,me mer per dore ecim ne makine e tij,ul sedilen e mbasme,shtrihem aty te qetesohem pak,ai vjen me puth me shftrengon duart kokne time bvendos ne kembet e tij.shof se karri ish ngrit dru bere,oh sa me plq kjo vdes,kthemem me fytre nga ai,me afron buzet puth thelle me gjuhe deri ne gryke ,pa fryme mebetem,s mundme me hapi kembet tani mbi kofshet e tij,karin e tij e ndjej mes bytheve te mia,edhe me te forteee,lekundem pak aty mbi te ai kap vithet e mia forte ngre siper fustanin e kuq me tj dore fut gishatat ne vaginen e vogel te rruar,qe tani ish bere uje e nxehet zjarr,filloj renkoj me plq si prek aty klitorin edhe me poshte fut gishtat,ai s po mundet me ve poshte mua
heq direkte fustanin me shpejte sytjenat i heq me dhembe ,kafshon is i mare n gjokste e mia qe tani jane bere gur fare,une mbyll syte renkoj me forte se kurre,me doren heq tangat e kuqe,merr ere buzeqesh,fillon lepin nga gjokset zbret poshte duke lepire duke prek ne pidhin e nxehte,me plq pa mase kjo si hera e pare.fillon gjuha e tij pershkon barkun edhe zbret me psohte une renkoja me shume.kur arit ne pidhin tim te virgjer,me gjuhe lepin ne forme 0 rreth edhe fut gjuhen thelle,ishte dic e pa pare menyra si e bente kete,ose me dukej mua sdi,,ashtu ben me min te tera,me doren time heq boxet e tij fus doren ne karrin e tij te forte nxjerr jashte me pql si dukej venat e fryra te,marr mbi fytyren time lepij pak ne koke e tij,me pas ai thot s mundme me zemer,afrohet hap kembet e mia me shum,e fut nga pake si fillim deri une bertas dgj edhe jashte ne makine.i them s mundme te lutem,ai thot bej durim se do te cmende zemer,edhe pake, mbyll syte,deri ai e rras deri en funde ngadale,pompon aty kam dhembje te pa para ,por bej durim se eshte zemra ime do plotesoj gjithcka per ate,me ben me min aty deri sa derdhet brenda ne vaginen time nuk e heq derdhet brenda sperma e tij del jashte pake edhe gajlu im njekohesishte,behemi uje te dyderi ne kofshet e mia ecen sperma prek me dore me plq aroma e saje.kari i tij nuk hulet fare .une e mar vendos mbi gjokset e mij ,fus aty mes tyre bej sex spanjoll,ai ve ndos duart ne koke ben si i cmdenur mbyll syte flet dic,deri sa derdhet per tj here mbi gjokste e mij,.ohhhh beras une zemer je i pa pare,mbas disa min si pijme nga nje cigare,pushojme,i them se dua tj sex,ai propozon nga mbrapa ne anus,kam shume frike edhe pse ndihem cope dhembje koke etj,,shtrihem ne bark ai siper meje,hap kembet me lepin ne anus deri behet uje fare,afron koken e karrit te bere edhe me gur tani, i nxehur keq,fillon te fusi ngadale,kam dhembje te pa pershkruara,i htem te lutem ngdaleeeee.se po vdes,ai akoma shtyn deri ne mes,karri i tij perkulet s mundet et hyje eshte shume e ngushte aty,fillon tj here hyn ngapake deri ne funde,ohhh bertas une,po vdessssss,po do te cmende zemra ime thot ai,me penetron me shpejte me shpejte me shtrengon vithet me tj dore prek ne klitorin tim,qe eshte bere uje krejte pidhi im.arrij ne orgazem .ai poshte me mban tek barku forte dhe shtyn drejte karrit tim vithet e mia,bertet aty me dore ,ben sex te shpejte si me plq mua,edhe ai arrin ne kulmin derdhet ne bythen time tani jo me e virgjer,ahh zemer them me cmendeeee,je i pa pare ai s mundet te flasi me s mer fryem lirshem,afron buzet fillon lepin ne vaginen e nxehte gjaku ecen drejte kofsheve te mia merr kemebet e mia vendos mbi supet e tij,ul koken poshte fillon lepin ne pidh me thelle me shpejte se kurre ,une qendroja si pa ndjenja nga kjo mrekulli fut gjuhen ne thellesi sikur kerkon mjalti ne jetes,ashtu vazhdojem me ore te tera,deri zbardh mengjesi te dy jemi te derrmuar nga lodhja kenaqesia,nudo krejte mbi.
njeri tj,gjith naten dora ime ne karrin e tij ai doren e tij ne pidhin tim,tani i kenaqur plotesihte,ishte nata me e bukur ne jeten time,sdo harroj kurreeee,me falni per shkrimin dhe gabimet shkroha shpejte,,do drg edhe tj histori me tj cuna,byee.
 
Top
5 replies since 26/7/2010, 18:53   39657 views
  Share