MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Sex per her te pare...

« Older   Newer »
  Share  
icon1  view post Posted on 26/7/2010, 18:53     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Sex per her te pare...
Prsh te gjiteheve,pa humbur kohe po ju trg historine time,isha 17 vj hera ime e pare,kishim nje ditelidnje ne mbremje.ishte dite dimri,si kthehem nga shkolla pergatit rrobat si cdo goce kur del,te vesh ate apo kete etj,vendos te vesh nje fustan te bukur te kuq sexy i shkurter cizme te zeza poshte kuptohet te brendeshme sexy,,erdh ora zemra im rreh me forte se kurre,sepse aty do takoja edhe zemren time,,ai eshte 24 vj,behem gati lyhem nuk me plq shume se kam freskine e moshes akoma,lehte parfumosem,,poshte pallatit dgj erdh zemra me makinen e tij,zbresi shkallet hyj brenda i jap nje puthje ke faqja,ai thot kaq ishte,i buzeqesh edhe nej tj ne buze e lehte,po ecim ai me veshtronte nga pasqyra gjokset e mioj te fryre top fare,ku nga siper dalloheshin kokrat e forta,me tj dore me prek ne kofshet e mia uen ndizem keq pa filluar te prek tj vende une marr fryem thelle,i them mos te lutem se behem keq ne fytyre edhe duket ne feste dic ka ndodh ok tha me fsl.,ikim ne party shume bukur organizuar prsh shoqerin,ulemi aty ne nje tavoline te dy,pijme kercejem gjith kohen,mbas 2 oresh gati dal te mar pak fryme jashte,ai vjen mbas meje,me flete shume embel me thot se je shume sexy etj si cdo cun,,ben ftohte nuk mundmei te rrijem shume jashte,une nuk po ndihem mire kam dhembje koke nga pija,me mer per dore ecim ne makine e tij,ul sedilen e mbasme,shtrihem aty te qetesohem pak,ai vjen me puth me shftrengon duart kokne time bvendos ne kembet e tij.shof se karri ish ngrit dru bere,oh sa me plq kjo vdes,kthemem me fytre nga ai,me afron buzet puth thelle me gjuhe deri ne gryke ,pa fryme mebetem,s mundme me hapi kembet tani mbi kofshet e tij,karin e tij e ndjej mes bytheve te mia,edhe me te forteee,lekundem pak aty mbi te ai kap vithet e mia forte ngre siper fustanin e kuq me tj dore fut gishatat ne vaginen e vogel te rruar,qe tani ish bere uje e nxehet zjarr,filloj renkoj me plq si prek aty klitorin edhe me poshte fut gishtat,ai s po mundet me ve poshte mua
heq direkte fustanin me shpejte sytjenat i heq me dhembe ,kafshon is i mare n gjokste e mia qe tani jane bere gur fare,une mbyll syte renkoj me forte se kurre,me doren heq tangat e kuqe,merr ere buzeqesh,fillon lepin nga gjokset zbret poshte duke lepire duke prek ne pidhin e nxehte,me plq pa mase kjo si hera e pare.fillon gjuha e tij pershkon barkun edhe zbret me psohte une renkoja me shume.kur arit ne pidhin tim te virgjer,me gjuhe lepin ne forme 0 rreth edhe fut gjuhen thelle,ishte dic e pa pare menyra si e bente kete,ose me dukej mua sdi,,ashtu ben me min te tera,me doren time heq boxet e tij fus doren ne karrin e tij te forte nxjerr jashte me pql si dukej venat e fryra te,marr mbi fytyren time lepij pak ne koke e tij,me pas ai thot s mundme me zemer,afrohet hap kembet e mia me shum,e fut nga pake si fillim deri une bertas dgj edhe jashte ne makine.i them s mundme te lutem,ai thot bej durim se do te cmende zemer,edhe pake, mbyll syte,deri ai e rras deri en funde ngadale,pompon aty kam dhembje te pa para ,por bej durim se eshte zemra ime do plotesoj gjithcka per ate,me ben me min aty deri sa derdhet brenda ne vaginen time nuk e heq derdhet brenda sperma e tij del jashte pake edhe gajlu im njekohesishte,behemi uje te dyderi ne kofshet e mia ecen sperma prek me dore me plq aroma e saje.kari i tij nuk hulet fare .une e mar vendos mbi gjokset e mij ,fus aty mes tyre bej sex spanjoll,ai ve ndos duart ne koke ben si i cmdenur mbyll syte flet dic,deri sa derdhet per tj here mbi gjokste e mij,.ohhhh beras une zemer je i pa pare,mbas disa min si pijme nga nje cigare,pushojme,i them se dua tj sex,ai propozon nga mbrapa ne anus,kam shume frike edhe pse ndihem cope dhembje koke etj,,shtrihem ne bark ai siper meje,hap kembet me lepin ne anus deri behet uje fare,afron koken e karrit te bere edhe me gur tani, i nxehur keq,fillon te fusi ngadale,kam dhembje te pa pershkruara,i htem te lutem ngdaleeeee.se po vdes,ai akoma shtyn deri ne mes,karri i tij perkulet s mundet et hyje eshte shume e ngushte aty,fillon tj here hyn ngapake deri ne funde,ohhh bertas une,po vdessssss,po do te cmende zemra ime thot ai,me penetron me shpejte me shpejte me shtrengon vithet me tj dore prek ne klitorin tim,qe eshte bere uje krejte pidhi im.arrij ne orgazem .ai poshte me mban tek barku forte dhe shtyn drejte karrit tim vithet e mia,bertet aty me dore ,ben sex te shpejte si me plq mua,edhe ai arrin ne kulmin derdhet ne bythen time tani jo me e virgjer,ahh zemer them me cmendeeee,je i pa pare ai s mundet te flasi me s mer fryem lirshem,afron buzet fillon lepin ne vaginen e nxehte gjaku ecen drejte kofsheve te mia merr kemebet e mia vendos mbi supet e tij,ul koken poshte fillon lepin ne pidh me thelle me shpejte se kurre ,une qendroja si pa ndjenja nga kjo mrekulli fut gjuhen ne thellesi sikur kerkon mjalti ne jetes,ashtu vazhdojem me ore te tera,deri zbardh mengjesi te dy jemi te derrmuar nga lodhja kenaqesia,nudo krejte mbi.
njeri tj,gjith naten dora ime ne karrin e tij ai doren e tij ne pidhin tim,tani i kenaqur plotesihte,ishte nata me e bukur ne jeten time,sdo harroj kurreeee,me falni per shkrimin dhe gabimet shkroha shpejte,,do drg edhe tj histori me tj cuna,byee.
 
Top
view post Posted on 11/4/2011, 21:43     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Tetedhjete e pese perqind e femrave jane te kenaqura me madhesine e penisit te mashkullit te tyre – sidoqofte shume meshkuj me permasa normale vuajne nga “sindroma e penisit te vogel”

Sipas urologeve, Sindroma e penisit te vogel eshte ideja qe penisi eshte shume i vogel – megjithese ne te vertete madhesia mund te jete normale. Eshte dicka komplet ndryshe nga te paturit e nje penisi qe eshte vertet i vogel ose ne gjuhen mjekesore “mikropenis”.

Urologjister Kevan R. Wylie i spitalit Royal Hallemshire dhe Ian Eardley i spitalit St. James ne Leeds, Angli u kerkojne mjekeve te mos qeshin me personat qe kane kete shqetesim per difektin imagjinar.

“Eshte gje normale qe meshkujt te shqetesohen per madhesine e penisit te tyre” thote Wylie. “Eshte e rendesishme qe keto shqetesime te mos injorohen dhe te rrisin nivelin e stresit dhe preokupimeve tek meshkujt”.

Sipas studimeve te shumta te madhesise, gjatesia mesatare e nje penisi te eksituar eshte 14-15.7 cm (5.5-6.2 inch) dhe perimetri mesatar eshte 11.9 -13cm (4.7 – 5.1 inch).

Mikropenisi zakonisht eshte me pak se 7cm i eksituar (2.75 inch).

Shume pak meshkuj vuajne nga ky problem , e megjithate si pas studiuesve, me shume se 45% e meshkujve duan nje numer me te madh. Padyshim kjo gje ka sjelle ne mbushjen e internetit me reklama, e mashtrime qe premtojne rritje te madhesise.

Studiesit thone se ka shume pak evidence qe keto produkte te zmadhojne penisin.
 
Top
ilgranderitorno
view post Posted on 3/8/2014, 15:59     +1   -1




ne vuajm per pill ska fare

Edited by durrsaku - 29/8/2014, 13:39
 
Top
view post Posted on 7/10/2014, 22:00     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


du pidh me qi
 
Top
view post Posted on 1/12/2014, 19:56     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Nuk po i mbaronin befasite Ivanes .Mbremjen e kaluar i kishte sherbyer atij çiftit te cilet ishin shume te sjellshem dhe ne pamje te pare dukeshin nje çift i dashuruar .Kishte mbetur pa fjale kur shefi i saj i kishte treguar me pak fjale deshiren e mikut te tij . “ Dua te ma kenaqesh shokun tim ,perndryshe do te ndjek nga puna “ i kishte thene ai plot autoritet .
Pikerisht ai shefi i saj qe i lepinte kembet ishte bere kaq burreror sa ta kercenonte deri tek pushimi nga puna .
“ Neser dua pergjigje” i kishte thene punedhenesi dhe dukej sikur nuk tallej aspak .
Ajo ndihej ne nje udhekryq te rrezikshem .Duhet te rrihte me shkop gome nje burre sepse ai donte te ndihej si Qen .
“Emocione qeni “ mendoi ajo .
Ne te vertete ajo ishte njohur me disa djem te rinj ne Hotel dhe po mendohej se me cilin te kalonte nje nate pasionale .Nuk po arrinte te merrte nje vendim por ishte njeri i cili sikur i afrohej kerkesave te saj .
Ajo donte te bente seks te vertete dhe jo rrahje qensh ose macesh .

Kishte pranuar te shkonte me inxhinjerin ne nje apartament ne periferi .Shefi i saj i kishte dhene gjysem dite pushim me qellim qe te shkonte me inxhinjerin.
-Ne kete shtepi organizoj takime te fshehta- i tha inxhinjeri kur hyne brenda.
-Gruaja ime nuk di asgje per kete dhe ky eshte sekreti im me i madh –thoshte inxhinjeri ndersa nxorri nga nje valixhe “ mjetet “ e punes .
Shkopi i gomes ishte i holle dhe i gjate jo me teper sesa nje meter ,ndersa “mjeti” i dyte ishte nje litar .
“ Kete do ta lidh ne qafe dhe ti terhiqe pak,por me kujdes .Une do qendroj ne gjunje dhe ti me godit me bastun ne shpinè “ .
Pa u zgjatur shume ajo filloj nga “Puna” te cilen e kreu me se miri per shkak te inatit qe kishte me shefin e saj dhe urrejtjes ndaj ketij burri qe donte te luante rolin e qenit . Pikerisht ashpersia e saj i pelqeu se tepermi inxhinjerit duke e zhgenjyer e habitur Ivanen .Ajo pati menduar qe ai do merzitej nga sjellja e saj ,perkundrazi ishte vrazhdesia e saj qe e beri burrin te lumtur .

Ishte nata e fundit per Katian dhe Marsilion ne ate hotel .Te nesermen do ktheheshin ne shtepi dhe do t’u mbeteshin kujtime te rralla nga keto dite pushimesh .Ne ato dite te nxehta te stines se verès kishin bere gjera te çuditshme e per kete dukej sikur nuk ishin penduar aspak .Edhe pse nuk ja thonin njeri-tjetrit nata e seksit me Sabrinen kishte qenè kulmi i ekstazes .E kujtonin fshehurazi qe te dy me shume èndje dhe sigurisht kete kishte ne mendje Marsilio kur filloj te puthte e lepinte krejt trupin e bashkeshortes se tij .Ndoshta edhe ajo po imagjinonte puthjet e èmbla me ate femren tjeter kur i hipi persiper dhe filluan te benin nje marredhenie orale ,te ashtuquajturin pozicioni 69 !

Ishin dite te nxehta te stines se veres .Njerezit per arsye te panjohura ishin leshuar drejt marredhieneve te pazakonshme seksuale .Ndoshta nuk ishte gje tjeter ,veçse vazhdimi i nje “Rruge” te nisur nga njerezimi qysh ne lashtesi ,rruge e cila ndèr shekuj here ishte nderprere ,here rifilluar por asnjehere e mbyllyr krejtesisht .
Kjo “ rruge” eshte ende e pakalueshme per shumicen e njerezve edhe sot, dhe do te vazhdoj keshtu per nje kohe te papercaktuar ,ngaqe edhe “kalimi” neper kete “Rruge” eshte ne disa raste i pamundur,i panevojshem ose pa vlere.
 
Top
view post Posted on 10/10/2016, 19:17     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


kishin shku te shpis ne baj te pejes edhe un si djali i vetem i familjes se kisha kerkon per me u kujdes per mu edhe pse jom 21 vjet amo duhet mi la dikush teshat e sene tjera te shpis qe 1 djali nuk i shkojn per dore edhe erdhi qika e tezes mu kujdes per mu e rrisha me to kaniher bojshim llaf ajo eshte e fejune i ka 26 vjet edhe me to jom shume i lidht foli lirshem edhe pe ves qysh po kalon met fejumin a po munet me punu hiq ajo keshke tha kapak e i mejri aj qfar klloshari koka 1 femer si ti sduhet me lon pa e punu mire qika e tezes eshte shume pill i fort i ka cicat edhe both te mdhaja edhe seksi sa her mu jepke muncia e kshyrsha ajo mvrejke po ja kojke edhe tu fol qeshtu me to pom vet a po munesh ti me punu najsen i thash kam kohe qe skom punu kurgjo veq kur punoj punoj mire ehe i thash sikur ta kisha pas un 1 femer si ti kur e kisha qi ju kish dok vetja sikur e ka prek qillen me dor veq keshke ajo edhe me tha koke puntor i fort ti po i thash jom qe don ta deshmoj hajt tha niher te kshyrim qa po din me bo edhe ja nisa e putha ja kapsha cicat botht e puthsha nboth e ncica kamos tani ja dhash ngoj dojke mu tranu kur e pa tha per qesi kari ka nevoj 1 femer edhe i madh edhe i trash qe ku e ki i thash shijo edhe ja nisa tu ja lpi pillin ja lpisha edhe ja shtisha gishtat npill dojke mu tranu mlutke me qi po un se ngojsha veq e bojsha temen ja lpisha sa mujsha derisa smujta me duru pa ja shti e qisha fort thojke lumja un qe tkom djal tezes u i thojsha femer mat fort ne sex skom me gjet mo edhe e luta me ja shti ne both po me tha 1 dit tjeter se sot e ki dhurat veq pillin 3 turra ja kom bo jemi knaq tu qi edhe vazhdojm hala mu qi kam me ju shkru apet kur te qi ne both
 
Top
5 replies since 26/7/2010, 18:53   39635 views
  Share