MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

POESI SMS DASHURIE 2012

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 21/7/2010, 18:56 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline




Pershk te largesis edhe pse me don ti puthi buzet nuk me lejon. Arsya jote esht largesia sa shum tè dua oj loqka ime .do te vi te puth nga gjilani nè mitrovic nuk do tè mungoj per ty asnje dakik .






mos e shiko shkrimin por ruaje kujtiminse une do te vdes kujtimi im do te mbes te dua me zemer e jo per interes pergjith jeten time derisa te vdes... E bukur si nje diamant, e fort si nje shkemb. E fuqishme si nje vullkan eshte me e madhe se nje oqean. E tille eshte dashuria jone, e keshtu do mbesi pergjithmone...

mos e shiko shkrimin por ruaje kujtiminse une do te vdes kujtimi im do te mbes te dua me zemer e jo per interes pergjith jeten time derisa te vdes... E bukur si nje diamant, e fort si nje shkemb. E fuqishme si nje vullkan eshte me e madhe se nje oqean. E tille eshte dashuria jone, e keshtu do mbesi pergjithmone...
Bera keq qe te lash, tani zemra ime po vuan. E vura re shume vone qe te desha kaq shume. Qe kur nuk jemi me bashke e kuptova qe jeta pa ty eshte e pamundur. Mendoj gjithmone per ty. Ne cdo moment te dites je ne zemren time. Kujtoj momentet e bukura qe kemi kaluar bashke, por kam frike se nuk do te kthehen me kurre. Me mungon. Une di vetem nje gje qe zbulova ngadale ngadale duke te njohur dhe desha ta thoja me te madhe, ta degjonin te gjithe, te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Po e shkruaj kete leter per nje djal qe eshte ne klase me mua!! Per ti thene se e dua, dhe nqs ai e di, por ndoshta mendon qe dashuria ime nuk eshte ajo qe mendon ai dmth qe une nuk e dua, por une per te do te falja jeten do te desha shume qe ai te me kuptonte dhe te mos me konsideronte nje mikeshe .... por dicka me teper se kaq.....Te Duaaaaaaaaaaaaaaaa!
 
Top
83 replies since 6/7/2010, 11:31   4986 views
  Share