MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
suela
view post Posted on 5/12/2010, 00:03     +1   -1




Ti, erdhe rastesisht ne mua atehere kur une se prisja qe ne jeten time te vjen dicka e tille dhe Ti erdhe !.... Erdhe dhe le gjurme te pa shlyera brenda nje shpirti qe kishte nevoje te ndjej nje dashuri qe i mungonte ne jeten e tij .....Mos harro kurre se po mos te kishte nevoje shpirti im per nje dashuri te tille kurr brenda sdo te lejonte ...e gjete zbraztesine e nje zemre te gatshme te sakrifikoje per Ty ....!
Nese ndonje here dikush do te me pyeste ne do i ziu sy te te shof Ty ....? do i pergjigjesha ne kete menyre : a do i verbri sy drite me mire me pyet keshtu....sepse verberia e syve eshte e pa shmangshme ne mos gjetjen e syve te T'u ....vetem ate here do dije te dalloje driten nga errsira e neteve te pa fundme,jeta vazhdon me mos ndalesen e saj e ti mbetesh perhere kujtimi i oreve te mia....kujtim i neteve te mia te gjata.....ne pritjen e ardhjes se mengjesit dhe shfaqjes se drites ne fund te nje errsire kaq te gjate per mua ....!
MALLSHEM PER TY DO MBES PERHERE !
 
Top
view post Posted on 1/1/2011, 16:38     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Ishte dimer, era e acarte ngrinte edhe ato pak buleza uji qe kishin arritur te rezistonin.
Ne shtratin tim qetesia kishte pushtuar cdo gje, sme mbetej tjetre vetem te flija e flija, flija.
Endrrat shoqerojne cdo njeri si ujevara rrjedhen e saj.
Cte shoh aty prane meje poshte nje ujevare dikush po lahej.
I hedh nje sy dhe shoh nje yll qe kenaqej me notimin dhe hedhjet e saj, poshte asaj ujevare, ku dielli i ngrohte ndriconte dhe nxirrte me ne pah hiret e saj.
Mendova te largohem e te le vajzen e bukur aty ne intimitetin e saj.
Bej hapin e pare te ike dhe degjoj nje ze:
Nuk te pelqen te lahesh, apo nuk te pelqej une?
Asnje nga te dyja nuk mund te refuzohet, i them.
Atehere , eja futu edhe ti ne rrjedhen e bukur te jetes , me thote ajo.
Erdha i them se me pelqen kaq shume te jetoj.
E keshtu kridhem nen uje si nje delfin i gezuar.
E ku kish me bukur aty nen ate ujevare te brishte , qelibar ku nderthurja me ate bukuroshe ishte aq hyjnore.
A te pelqen me thote, ajo.
Po, i them ketu cdo gje eshte me e bukur nga tjetra.
Kush, une apo ujevara?
Te dyja i them.
E keshtu nis perqafimi une nen kredhjet ne ate uje te kthjellet, ku deshirat e te dyve ndizen e ndizen.
Ajo kish nje trup plot hire, e filloj ta puth ne ato buze te embla si qershi, syte e saj si bajame me joshin pa fund tek puliten aq bukur nen puthjet e perqafimet e mia.
Harkoj duart rreth fytyres se saj e puth e ferkoj ne rreze te veshit, e vazhdoj te ulem e ulem, nje gjoks i bukur me del perpara, e mbush gojen time me te dhe vazhdoj ti lepij thithkat aq te ndezura e ngritura si petale qe sa vijne e hapen.
Ajo me ngjitet me trupin e saj dhe vetem ofshan embel jepi i dashur , keshtu vazhdo kaq embelsisht, se me pelqen.
Jam kaq i ndezur sa nuk rresht se lepiri cdo hapesire te trupit te saj e rreshqas nen gjoks, ne bel ne kofshe ne kembe, poshte gjunjve, i fua kembet e saj ne goje e i thith 2 gishtat e fundit te kembes , e vazhdj me duart e mia qe slene hapesire pa pushtuar, ngrihem dhe me gjuhe ferkoj rreze kofsheve te saj, e ngrihem e puth gjoksin e buzet e saj.
Duart e mia nderkohe prekin bythet e saj ne te gjithe ovalitetin e tyre.
Nderkohe qe puthemi ferkoj pjeshken e saj, ferkoj ate push te lehte qe me ben te dridhem i teri, e nderkohe dua te depertoj me gishta per te pare brendine e saj.
Ndjej ofshama dhe kafshime ne qafen time, buzet e saj dhe goja e saj jane nje zjarrr qe po me perpin.
Ulem edhe vete ne kerkim te shijimit te pjeshkes me gjuhen time, pushi i saj eshte kaq i bute sa nuk me pengon te futem brenda saj.
Nxehtesia brenda e kerkon kete, lepij e lepij ate furre te ndezur kaq shume e me duar vazhdoj te prek here lehte e here te terheq thithkat e saj, gjuha vazhdon te hyje thelle e me thelle , jam i gjithi nje vampir i eger, ndjej te me vij drejt gjuhes time nje nxehtesi qe rrjedh nga lpjeshka e saj.
Atehere sme mbetet tjeter vetem te ngre koken e te jap nje puthje plot pasion buzeve te saj te embla mjalte.
Ajo eshte ne forme e fillon te me lepije akulloren qe eshte ndezur e eshte pothuaj e ngrire ne 90 grade.
Une e ferkoj e masazhoj rreth qafes e shpupuris floket e saj me duart e mia qe gjarperojne kudo, shtrihen mbi gjoksin e saj dhe supet qe aq te bukura i ka te nderthurura me ate fundshpine kaq harkore e te bute.
O zot sa e embel qe je i them dhe e ngre te teren peshe mbi duart e mia.
I lepij pjesen egjoksit e poshte tij.
te lutem mos u zgjat me , te lutem me perpi te teren se vdiqa me thote.
Atehere me akulloren time rreshqas rreze pjeshkes se saj dhe me dy tre ferkime lart e poshte e kam bere te dridhet ne duart e mia.
Aman fute se u dogja me thote.
E aq embelsisht futem te shijoj kete perzierje akullore e pjeshke, sa pas shume e shume perzjerjeve aty brenda krijohet nje leng i embel nderthurur me nje llave vullkani qe ska mal ta ndale, jemi bere te dy kaq te bute e lehte sa ajo vetem me puth e puth pa fund.
Faleminderit i them per kete notim kaq te bukur qe me ofrove.
Oh, faleminderit ty i dashur qe dite te notoje kaq mire.
Dua te lahem nen ujevare por nje zile telefoni me zgjon dhe shoh qe isha akoma ne shtratin tim te bute.
Sa keq me vjen qe se perjetova realisht kete larje nen ate ujevare te bardhe e aq te bukur, natyrale.
Me kete ndjenje cohem nga shtrati dhe i drejtohem nje larjeje ne vaske, qe gjithsesi nuk krahasohet me ate qe enderrova.
Jeta ime vazhdon dhe une enderroj e enderroj ate notim nen ujevare.

--------------------------------------------------------------------------------
 
Top
view post Posted on 6/1/2011, 00:21     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


PER FEMRAT

Dashi
Femrat e Dashit jane shume pasionante dhe ju pelqen te lozin, preferojne te zgjasin kohet. Jane shume te ngjashme me meshkujt e shenjes se tyre, ne lidhje me deshiren per te kenaqur partnerin gjate raportit.
Kerkojne meshkuj, me te cilet mund te jetojne momente aventure, nuk ka rendesi kush jane, eshte e rendesishme vetem qe ai te mos lodhet asnjehere dhe te jete I gatshem per ta kenaqur kur ajo ka deshire, sepse ne qofte se femra Dash ka deshire per te bere seks, nuk ka asgje qe mund ta ndaloje.
Nuk ka rendesi ku: ne kuzhine, ne zyre, ne diskoteke. Drejtuesi I seksit, Marsi, nuk ka durim ne lidhje me seksin, perkundrazi sa me shpesh e bejne ne vende te rrezikshme ku mund te zbulohen, aq me eksituese eshte per to.
Femra Dash terhiqet nga meshkuj sportive: te fuqishem fizikisht dhe me nje karakter te forte.
Si ta bejme per vete: nje trup I bukur, karakter te vendosur dhe fantazi erotike.
Partneri ideal: Shigjetari






Demi
Femra Dem eshte nje tip Spartan, qe ne qofte se ka deshira nuk frenohet per tia bere te qarte partnerit. I pelqen te eksperimentoje lojra erotike qe perfshijne ushqimin, mundesisht duke e shperndare mbi trupi e saj.
Takimi seksual duhet te kryet ne menyre shume intensive dhe gati e eger, sepse femra Dem urren ritmet e ngadalta. Tensioni duhet te ngrihet e te rritet, por jo teper shpejt, eshte e nevojshme koha e duhur per te arritur ne orgazme. Duke pare dashurine per ushqimin, eshte e zakonshme qe te filloje te haje dicka te shijshme pasi ka bere seks te pelqyeshem. Ne qofte se ndjehen mire ne ambient, femrat Dem jane te dashura shume te mira.
Mashkulli I deshiruar: duhet te jete I forte dhe sportiv dhe te tregohet aktiv gjate raportit seksual
Si ta bejme per vete: batuta te shpejta, buzeqeshje e shkelqyer dhe……nje rezistence e madhe fizike.
Partneri ideal: Virgjeresha






Binjakėt
Femrat Binjake presin nje ekstaze te pabesueshme nga raporti seksual, por shpesh mbeten te zhgenjyera, per shkak te pretendimit qe u jep shenja e tyre. E adhurojne te marrin dhurata te mrekullueshme nga meshkujt e tyre.
Ne shtrat nuk I duan veprimet intense e pasionale, ne fakt preferojne perkedheljet…“ne pikat e duhura” dhe pozicionet klasike (nuk ka rendesi nese ato jane poshte apo lart). Femrat Binjake shpesh jane biseksuale, duke qene se shpesh jane shume kurioze per te njohur seksin me nje femer tjeter.
Mashkulli ideal I deshiruar nga femra Binjake: duhet te jete ne mireqenie, I kujdesshem dhe I rafinuar. Duhet te dije ta beje te argetohet dhe duhet te jete shume I komunikueshem.
Si ta bejme per vete: nje veprim origjinal dhe I kendshem, nje week-end shume luksuoz, me shume dhurata dhe me nje shishe shampanje ne nje atmosfere shume intime.
Partneri ideal: Peshorja
 
Top
view post Posted on 6/1/2011, 01:41     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Bricjapi
Femrat Bricjap behen shume te bukura ne moshe te pjekur. Edhe raporti I tyre me seksin permiresohet me kohen. Shume prej tyre kur jane te reja nuk arrijne orgazmen ose e arrijne me veshtiresi. Me eksperience behen ne fakt shume te zonjat dhe shijojne seksin shume mire.
Ju pelqejne fillimit e qeta me prekje shume konkrete te gjoksit (perkedheli edhe tek veshet), me nje rritje graduale te ritmit dhe te levizjeve deri ne arritjen e orgazmes.
Mashkulli ideal per femren e Bricjapit: duhet te jete diellor dhe brilant, I zoti ta “mbaje varur” , por edhe gati per tu dhene ne momentin e duhur.
Si ta bejme per vete: te keni fantazi! Merzitja eshte armiku me I madh per femrat e Bricjapit. Kerkoni ti propozoni gjithmone eksperienca te reja edhe ne seks.
Partneri ideal: Shigjetari




Ujori
Femrat Ujor, kane shpesh shume endrra erotike, por jane te turpshme per te arritur ti bejne realitet. Per shembull, mund te imagjinojne te bejne seks ne nje ashensor, por ne realitet nuk do te kishin kurre kurajon.
Keto femra I duan lojrat fillestare erotike me nje partner qe te tregohet I zoti per “ti ndezur”, me prekje delicate, te duarve dhe te gojes, mbi trupin e saj. Pa problem ato mund te zgjaten ne keto aspekte erotike per me shume se nje ore dhe me vone ta lene veten te rrjedhin ne nje orgazem intense.
Mashkulli ideal per femren Ujor: duhet te kete stil dhe elegance. E rendesishme te jete I disponueshem per komunikim dhe nje ane kulturore te mire, pastaj ne qofte se jeni te zote edhe ne sport cdo gje eshte ne rregull, ajo eshte e juaja
Si ta bejme per vete: Femrat Ujor terhiqen nga meshkuj sportive dhe intelektuale, qe e ben te humbi mendjen per nje mashkull.
Partneri ideal: Binjaket



Peshqit
Femrat Peshq mahnitin meshkujt dhe flirtojne me ta, kane shpesh veshje seksi dhe sensuale, qe nxjerrin ne pah me shume maturi bukurine e tyre. Kane talent per te kenaqur dhe per ta ndjere partnerin.
Nuk eshte e veshtire qe meshkujt te ndjehen mire me to. Femra Peshk ka shpesh pasione per lojra te vecante erotike: te zhvishet nen driten e nje qiriu, ti perkedhelin gjoksin me nje lule, ti derdhen mbi gjoks disa pika vere dhe pastaj partneri ta lepije me passion. Ne fund te ketyre lojrave do ti pelqenin qe ta merrnin me force dhe deshire.
Mashkulli ideal per femren Peshk eshte: nje professor ne artin e seksit, me shume fantazi dhe I formuar mire, I zoti ta beje te kaloje nete te zgjarrta.
Si ta bejme per vete: duke e intriguar me embelsi e fantazi dhe duke I treguar te gjithe forcen fizike ne raportin seksual!
Partneri ideal: Gaforrja




 
Top
majlinda
view post Posted on 7/1/2011, 23:57     +1   -1




Dashuria e paperfunduar e dy te rinjeve....

Ne ate dite Qershori dicka ndodhi se ndjej egersine e natyres pasi skutat e shpirtit tim jane ndezur......eshte egersia,krenaria e thyer,humbja dhe se fundidashuria e lenduar.pse duhet te ndodhte pse??
eshte pyetja qe me persekuton qe nga momenti qe mora ate telefonate e cila shkundi pemen e dashurise sime te paster,ku cdo frut ra pa jete ne token e coptuar nga korrupsioni imoral.ai ze me kumbon akoma,me ndjek me sy hapur,ne enderr,kudo.njeriut qe i dhurova zemren time,shpirtin tim,kohen time me vrau.mbylli me force librin e dashurise sone pa pyetur dhe gervishi cdo kapitull te saj,PSE,PSE, PSE?? dritherimat e trupit akoma i ndjej qenien time te shtypur ne nje imazh bardhe e zi e shoh.se harroj kurre ate dite kur ajo lajmeroi ne telefon"DON'T TALK TO HIM ANYMORE!"etj etj.......dhe mbyllja e receptorit me pas si nje akt i pakontrollueshem.spyeta kush ishte,perse ma bente mua kete xhest,por ishte nje femer e irrituar,e re ne moshe,ndoshta nje adoleshente qe donte te pronezonte dike qe une e jetoja dhe me perkiste mua per nje kohe te gjate...
Ora vajti 24:45.edhe nje nate e trishtuar per mua,edhe nje nate plot kujtime per ty,per ditet e netet e kaluara bashke.... nuk mund te te harroj me beso,shpirt!ditet e netet qe kaloj pas muajit Gusht jane perplot te mbushura me kujtime per ty,perplot vaj e vuajtje...........................kam vendosur gjithe shpirtin tim,gjithe ndjenjat e mia,mendimet emocionet tek ty........sepse kam besim e te dua.........te dua.........te dua me shume se cdo gje ne bote.........e si mos te te dua ty......kur me dhe jeten???si mos te te enderroj kur ti me fale enderrat?????
kaloi dhe nje muaj tjeter,edhe 23 dite te tjera pa ty shpirt,nderkaq mua akoma me mundon kujtimi per ty,me mungojne ato fjale qe me jepnin jete,gjalleri,qe me falnin buzeqeshjen qe me mungonte prej kohesh.ishe ti i vetmi qe me beje te lumtur,qe me ndeze shkendine ne zemer e qe sot u shua!po a u shua valle kur une ende te dua si e marre,kur une kurre ste harrova as edhe nje sekonde te vetme?! sigurisht qe jo i dashur,padyshim se ajo qe me mban te gjalle sot eshte dashuria per ty,........ajo me jep force dhe shprese per te bindur veten se ti nje dite do te vish.......po sikur ajo te ishte neser......OH ZOT,paramendo si do te ndjehesha,cdo te beja!.......e di qe se psri do te vrapoja me shpejtesi deri tek ti dhe do te te hidhesha ne perqafim e sdo te te lejoja te me ikje me kurre kurre......e nese sdo te jete e nesermja,atehere do te jete e pasnesermja.......ti do vish,sepse e di qe dhe ti ndjen te njejten gje per mua,e di qe dhe ti me don.
arsyeja qe une kam jetuar ishe ti.arsyeja qe une vuaj je ti.ti je ende shpresa e jetes time,e me shume se cdo gje tjeter te deshiroj ne kete bote.kujtimet e mia tani me mundojne pa ty.
sa e lumtur isha kur e perjetova perqafimin tend.ti me dhurove dashurine....e une ende vazhdoja me stilin tim te vjeter.ti je kujtesa e vecante e jetes dhe zemres time dhe shpresoj e do luftoj,qe te jesh gjithmone.nuk e di pse u largove ne ate fillim kur te dashurova me tere qenien time njerezore,e ti fillove me provokime e keqkuptime vazhdimisht.rastesisht te kam njohur ne (internet)...........folem,ti me pershendete dhe qe atehere filloi dashuria ime e pare,me bere te ndjej dridhje te lehta neper tere trupin tim.kur ti me flisje per te ardhmen,ne zemren time ndjeva ngrohtesine e flakes qe u ndizte por qe shume shpejt u shua,ate e ndjej edhe ne kete nate ne vetmi qe u mundova te te harroj me ter forcen per sikur ti perseri me peshperisje,prit,prit,prit.....!
te faleminderit per ate gjysme premtimi por ku mbeti sot?te faleminderit per buzeqeshjet e tua,per ate kohe qe kalove me mua.jeta ime pa ty nuk ka vlere,te lutem mendo dhe njehere per te gjitha dhe besoj qe do te kuptosh realitetin,e realiteti eshte se une te dua me gjithe zemer,ti je dashuria e pare e jetes sime,hapi syte dhe do te shikosh se une nuk jam e tille sic mendojne disa njerez perfshi dhe ata njerez qe na ndane.. koha po kalon,e ti ende me mungon do te vije koha jone,ngaqe dashuria e vertete gjithmone fiton cdo luftim dhe gjeja qe me mundon me se shumti eshte qe ti je verbuar nga fjalet e njerezve qe te folen keq per mua,e ato fjale nuk jane aspak te verteta.gjeja qe urrej me se shumti ne kete bote eshte:dyftyresia,shpifjet e njerezve,genjeshtra,dhe tradhetia.. jam treguar e sinqerte me ty qe diten e pare.edhe pse nuk e kam besur kurre se do te me ndoshte por shpifjet me humben dashurine,na ndane njehere por kjo sdo te ndodhe me,te betohem,per shpirt te mamit qe ska per te ndodhur me kurre.
O ZOT cdo dite te bukuar lutem qe mos te largohesh nga une.....lutem qe te takohemi sa me shpejt......lutem qe te mos me braktisesh e te lidhesh me nje tjeter......lutem qe mos te merzitesh kurre nga une..........me fal per gjithcka qe kam bere.........per gjithcka qe te ka vrare apo te ka merzitur.......me fal per gabimet e mia........me fal qe i besoja shoqeve qe me thonin qe do me ndihmonin qe mos te gaboja kurre e te mos u ndaja kurre nga ti........me fal per fjalet e pakuptimta.......per budalliqet........te pergjerohem mos me ler.....se ashtu do me sillje vdekjen.....se ti e di qe tani ne kete bote vetem ty te kam.....e vetem ty do te kem....me fal per te gjitha e nese e ke te veshtire te pakten mundohu ta besh.......e mundohu edhe te me durosh ...edhe te me duash pak se kjo eshte gjithcka qe kerkoj nga jeta.......vetem dashurine dhe pranine tende...sido qe te vene punet une nuk do te rresht kurre se te dashuri.......e do te dashuroj cdo dite e me shume.......te lutem vetem vetem per nje gje...ti qe me dhe jeten te lutem mos u bej vrases.......mos ma merr prape ate duke me braktisur..........te dua......sepse ti je endrra ime,jeta ime.
le te thone te tjeret qe jam e cmendur,do i le ta thone prape gjithmone,sepse une e di qe e tillle jam,e cmendur,e marrosur,psepse te je frymezimi im,je gjithcka qe kam pasur dhe do te kem brenda trupit!TE DUA DHE NUK PYES PERSE JETOHET,SEPSE E DI QE VETEM PER TY!shikoj fotografine tende dhe i jap vetes shprese dukeperfyturuar gjithcka qe nje dite te shenjte te mezipritur te jem me ty...............
P.S.mallkuar qofshin ata njerez qe prishin nje dashuri qe ndajne dy njerez qe duhen.
.................................................. .
Kjo eshte historia e nje vaize dhe nje djali.as une nuk e dija historine e tyre.doja mendimin tuaj a ia vlen qe keta te rinj te bashkohen perseri me njeri-tjetrin pasi qe te dy e pranojne qe jane te dashuruar pas njeri-tjetrit.jane ndare vetem nga fjalet e botes.apo duhet ta harrojne njeri-tjetrin dhe cdo njeri te mendoje per jeten e tij..................



 
Top
view post Posted on 27/4/2011, 23:00     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Jam 23 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Historia ime ėshtė e quditshme pak sepse kjo kultur ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta pranoj kėtė llojė realiteti. Unė jam martuar qe 5 vite dhe nė shtėpin ku jam e martuar jetonin dy vllezer se bashku dhe mbasi jam martuar kan kaluar nje kohe ne martes kur seksi ishte super me burrin tim, dhe kalonim pėr mrekulli mbas njė viti martese, gjėrat fillojn tė ndryshojn nė mes meje dhe burrit tim, Ai shkonte dhe punonte dhe nganjeher me muaj tė tėrė nuk bėnim seks. Njė ditė nė oborrin e shtėpis duke biseduar me kunatin i cili nė atė kohė jetonte nė njė shtėpi me ne, fillova tė fantazoja pėr tė dhe sa herė e shihja lagesha bohesha ujė nė mes tė kėmbėve. Shpesh herė kur isha vetem nė shtėpi masturboja duke futur gishtat nė vaginin time, dhe imagjinoja se po boja seks me tė dhe shpėrtheja nė orgasm tė madh. Njė ditė derisa po kalonte ai nga dhoma aty me degjoj duke bėrtitur dhe hyri brenda e mė pyeti cka kishte ndodhur dhe pėr fatin tim isha mbuluar me njė batanije dhe i thashė se kisha parė njė ėndėrr tė keqe. Ai dul nga dhoma duke me injoruar komplet dhe iku shkoj. Disa muaj mė vonė ndodhi njė konflikt financiar nė mesin e vllėzėrve dhe ata u ndan njėri me tjetrin dhe ai kaloj nė njė shtėpi tjėter qė ishtė pronė e familjes. Dhe brenda njė viti ai u martua. Edhepse kaloj njė kohė e gjatė deri sa burri im dhe ai u pajtuan njėri me tjetrin unė pėrseri nuk mund ta harroja atė dhė nuk mund ta harroja ftyrėn e tij. Kishte pasur poashtu shpesh herė raste kur edhe ėndėrroja se po boja seks me tė.
Pas pajtimit shkova ta vizitoj kunaten time tė re. Dhe kaluam njė kohė shumė tė mirė sė bashku por ai nuk ishtė aty ishte nė njė udhėtim dikund. Dhe derisa po qėndronim nė shtėpi tek kunata aty ajo po mi tregonte disa fotografi tė martesės dhe poashtu disa foto tjera. Kur e shihja pidhi mė digjej flakė i tėri.

Nga ajo visit kaluan edhe disa muaj dhe mandej shkova pėr tė dytėn herė pėr visit kėsaj radhe ishte ndryshe kur shkova nė shtėpin e tyre mora vesh qė kunata nuk ishtė aty por kishte shkuar pėr visit tek familja e saj dhe do tė kthehej nė mbrėmje dhe Ai kunati mė tha pasi shtėpia ime ishte larg shumė tė rrija aty dhe ta prisja. Kur mė tha ta prisja aty ishte duke u pėrgatitur tė dal mė shokėt e tij. Dhe mė tha mua kunat ndoshta ti nuk mėrzitesh nėse tė lė vetėm pėr disa orė nė shtėpi. Unė i thashė qė nuk ka problem fare. I tash por a bon me lėshu televizorin dhe kishte aty njė DVD dhe kishtė njė numer tė madh tė filmave tha nuk ka problem dhe shkoj nė banjo tė vazhdoj pėrgatitjet dhe derisa po shikoja tek filmat qė kishte nė DVD pashė njė film qė mė ra shumė nė sy, shkruante dicka nė Frengjisht dhe nuk e kuptoja, e mora CD a futa nė DVD dhe kur u hap filmi kuptova qė ishte seks. Thash ai ėshtė nė banjo ndoshta mo nuk vjen nė dhomė tė ditės por shkon drejtė jashtė. Mbas dikund 20 minutave e kam parė kur hyri brenda ishte veshur dhe mė tha ika unė shkova dhe sytė e tij shkuan drejt televizorit dhe shikoj dhe filloj tė qesh. Drejtoj sytė nga unė e mė tha tė pėr ta ulur zėrin pak televizorit dhe pastaj mė pyeti a tė pelqejn filmat porno edhe ty a. Dhe pėr shkak se nuk kisha parė asnjėher mė pėrpara i tash nė hajgare, JO mua mė pelqen kur e boj vet jo kur e shoh. Filloj tė qesh dhe iku dhe tek dera duke veshur patikat sportive tė tij. Vrapova e I tash prit njė minut a ka mundėsi tė mė tregosh ku mund tė gjej shampon pėr flokė tė femrave sepse dėshiroj me bo njė dush derisa ju tė dy tė vini mė tregoj dhe mandej iku. Pasi filmi mbaroj unė hyra nė banjo dhe po boja njė dush. Dhe pa mė ra ndėrmend fare se ai ėshtė kthyer dola nga banjo e zhveshur pėr tė shkuar tek rrobat e mia tė cilat i kisha lėnė nė dhomen e ditės. Dhe kur dola nga banjo dola nė korridor dhe mandej shkova nė dhomen e ditės dhe ai ishte aty duke shikuar futboll nė televizor dhe kur hyra disi u shtanga e tėra dhe ai po mė shikonte dhe dola jashtė duke mbuluar gjinjtė e mi dhe i thash thash mė zė tė lartė tė lutem bjeri rrobat e mija nė banjo. Dhe ai mbledhi tė gjitha rrobat e mia dhe erdhi nė banjo dhe filloj ti kaloj tek dera duke futur doren. Mbasi u vesha hyra nė dhomen e dites ku filloj tė tallej me mua duke mė pėrshkruar gjėndjen time tė ftyrės kur jam future nė dhomė e zhveshur. Pasi u tall pak mė pyeti pėr CD seks dhe poashtu i shtoj pyetjes edhe kėto fjalė. Cili pozicion nė film ishte mė I miri dhe unė i thash se nuk dua ta komentoj. U ngrit dhe tha shkova nė dhome tė fjetjes tė pushoj sepse ishte tha i lodhur. Deri ngritej i thash tė rri edhe pak dhe mandej le tė shkoj tha jo jo dhe derisa po ngritej i thash rri pėr momentin dua tė tregoj dicka por qė do tė jetė secret nė mes tė atij dhe asaj pėrgjithomė dhe fillova ti tregoj pėr fantazit e mia. Dhe pasi i tregova pėr dikund nga 15 minuta e vrejta se kari i tij ishte quar dhe i shihej shume qart nė tuta. I thash cka ka ndodhur ashtu cka ke u kthye ne anen tjeter dhe me tha spo kuptoj pse po pyet cka kam asgje nuk kam. I thash tė kthehet kendej tha jo jo mire jam dhe mandej shkova afer tij dhe e ktheva nuk e di si por e kam kapur koken e tij dhe pėrnjė moment buzet e tij u afruan me tė mijat dhe fillova ta puth dhe gjuha e tij po levizte nėpėr gojen time dhe mbrenda dy minutave dora ime me shkoji tek kari i tij i cili ishte bėrė aq i fortė. Dhe fillova tė desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit tė tij dhe fillova tė lepije Karin e tij si akulloren. Dhe disa minuta mė vonė ai filloi tė mė zhvesh brekėt dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjėnjėri dhe mė hyri ndėrmjet kėmbėve dhe po e lepinte pidhin tim tė nxeht. Disa minuta mė vonė ai mė kthej mbrapa ku mė futi Karin e tij tė trashė dhe tė madh. Nė levizjen e dytė qė bėri duke nxjerr dhe duke future shpėrtheva nė orgasm dhe mbas nja pesė minutave ai e nxjerri jasht Karin dhe mė leshoj tėrė spermen nė gojė dhe e gėlltita tė tėrė dhe menjėher e kthej Karin pėrseri nė pidhin tim dhe filloj tė vazhdonte tė mė qinte dhe unė nuk kisha pėrjetuar kurrė ndonjėher tė qihem pa pushuar gati 3 orė e gjysm ai e derdhi dy herė dhe kari tij pėrseri nuk ulej. Dhe keshtu vazhduam pėr 4 orė tė tėra dhe mandej mė that ash duhet tė ndalemi sepse mund tė vij ndokush i tash tė lutem vetem edhe njė dhe ai tha OKEJ vetėm me njė kusht nėse shkoj nė banjo e marr do pomade dhe e lyen Karin tim mė tė dhe mandej unė e lejoj pėr tė qi nė byth sepse bytha ime i pelqente. I drejtova bythen nga ai e I tash te lutem mė lage dhe ai filloj tė ma lepinte bythen mė gjuhen e tij dhe mandej ngadal me shume kujdes ma hupi virgjinitetin edhe nė byth o cfarė kėnaqsie ishte kurrė nuk do ta harroj. Por ajo qė ndodhi ėshtė qė ai nuk dėshiron mė tė kėtė seks me mua dhė mė shmanget tėrė kohėn. Edhepse unė nuk do tė heq dorė por do tė vazhdoj ta provokoj dhe tė kur mė bije shansi pėrseri dua tė qihem mė tė.
 
Top
manuelabukuroshe
view post Posted on 28/4/2011, 22:59     +1   -1




tregim erotik - nje histori e shkurter dashurie me komshien

Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del nje vajze rreth te 25-ve floke te gjata nje fytyre te mprehte esmere e gjate trup elegant na pershendet edhe ne e pershendesim ,i jepte nje audi a4 ngjyre hyri sa hap e mbyll syte u zhduk me nje shpejtesi te madhe ia bej me shenje shokut tim se dicka eshte ne kete mes .
ditet kaluan dhe nuk po e shihja komshien time te preferuar , ishte e premte kishim per te festuar mbarimin e shkolles dhe menduam qe te shkojme ne club , me te thene te drejten dicka po ndieja nejse hyme brenda atmosfere e ngrohte ca njerez qe po kercenin aty ne mes te clubit pas ca birrash sillem verdalle shkeputem nga shoqeria dhe po hidhja nje sy papritmas si ne film kalojne 3 vajza para meje dhe kjo e fundit ishte komshia nuk me vuri re ,mua me ishte fiksuar fytyra e saj prej pofesionisteje , i ndjek pas dhe afrohem tek bari dhe e pershendes : a njihemi bashke e pyes , ajo me kthehet me duket se je komshiu im po i them i ofroj per te pire ishte veshur shume sexy saqe kur e hodha doren time ne shpatulla rreshqiste ne lekuren e saj te bute ngjyre bronxi leshova nje (oh )brenda vehtes pasi nderruam ca muhabete ajo iku me shoqet e saja u ndjeva i penduar .
Nje dite kisha dale ne park dhe po luaja futboll pasi mbarova lojen drejtohem per nga shtepia diku atje tej dalloj nje vajze qe ishte shtrire ne barin e gjelbert qe e ndriconte dielli , i afrohem dhe per cudi komshia e enderrave te mia shfaqet para syve te mi ishte gjoja duke studiuar : a mundem te ulem e pyes po tha ajo me kenaqesi dhe e pyes per jeten e saj me tregon cdo gje me intimitet per jeten e saj shkembyem numrat dhe me tha se nuk duhej ta shqetesoja naten se ajo jetonte me dike tjeter ok i them te them te drejten nuk e mora parasysh qe ajo jetonte me dike tjeter .
nje mengjes me fton ne shtepine e saj per kafe ishte ora 10 paradite isha pak i ndrojtur , i bie ziles dhe hapet dera ajo me fton te hyj brenda mezi po flisja me ofron dicka per te pire kafe ulem ne divanin e saj prej lekure ulet dhe ajo prane meje nje zjarr i vertet me ndizet nga brenda nuk duroja dot dhe i ngjitem siper dhe filloj ta puth ajo po ashtu si e cmendur po vepronte un isha shume i eksituar penici im kishte mare nje force te madhe sa nuk duroja dot doja taja fusja dirkte, por ajo me tha se eshte heret ok i thash, pas pak i thashe qe te me tregontee dhomen e saj te gjumit por ajo refuzoi iu luta dhe ngjitem shkallet nderkaq penici im ishte bere shume i forte i nxehet si zjarr me tregon me dore nga dhoma dhe refuzon qe te hyje brenda atehere e kapi nga mbrapa dhe e hedh drejt e ne krevat ajo u shtri krejt dhe dora ime u fut poshte tek kofshet saj ohhhh un nuk durija dot isha shume i nxehte,i heq minin qe kishte veshur dhe i largoj me gisht tangat qe kishte veshur e kap penicin tim me dore dhe e afron drejt vegines se saa qe digjej nga kenaqesia
Filloj ta pompoj isha shume i eksituar pas pak ndalon dhe nderojme pozicion fillon duke me puthur nga gjoksi dhe ulet poshte tek penici qe ishte lagur me lengun e vegines te saj o zot ndjeja mornica kishte nje stil te te marrit me goje ndryshe nga ato te tjerat e fuste komplet ne goje dhe e levizte gjuhen rreth e perqark penicit kisha pasur edhe raste te tjera por si kete rradhe ishte shume profesionale ishte koha qe te provoja veginen e saj te lengshem qe ishte qullur nga sexi atehere i propozova 69 shtrihem posht edhe ajo me drejton veginen e saj drejt e tek gjuha ime qe e priste me padurim ate qast qe e kisha enderruar prej shume kohesh
Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin tim me nje afsh qe nuk kishte fund. pasi mbaroj erdhi koha qe te iki se edhe ajo kishte ca shoping per te bere , isha shume i lumtur o zot........
 
Top
lejla1
view post Posted on 30/4/2011, 18:01     +1   -1





TREGIME DASHURIE TE VERTETA

Njė dit prej ditesh Shabani tu ec rruges e pa Ramizen e cila i buzeqeshte
kurse Shabani i fishkellonte kis kis edhe ja bente me sy ...
ramizes i livritke ka pak edhe e ngrihke kah veti shabanin me buzeqeshje...
ateher Rhabani e nxjeri 1 mindil nga xhepi dhe aty i kishte 5.80 centi
ndersa Ramizja ngja cicat e saj te ku e mbante mindilin nxorri dhe i kishte 7 euro e 50cent .


Dhe u moren vesh me njani tjetrin me shku diku me u ba pershesh keshtu qe moren taksin dhe shkuan te Villa Babushi ne Muqibab , edhe u futen ne dhomen numer 12.

Shabani te nxjerri karin e tij nga farmerkat qe i kishte veshur,dhe kari i tish dukej shum i madh ne syt e ramizes e cila ja kishte kthyer vithet dhe po qihej me Shabanin, ohhh Shaban mos u ndal Shaban mos u ndal se ma kalle pidhin, Shaban shtima ma fell, Shabanin e mlonin njerset por kari i tij hinte e dilte nba pidhi i nxeht i Ramizes,

Ma vone Shabani ja lpiu pidhin Ramizes ja boni postoqii,
e Ramizja u idhnu e ti qiv nonen shabanit pidh ftyres, vreda vreda e boni,

por me pas shabani u ul e ramizja i ra pishmon e tja nisi me ja mar ngoj, bertitke shabani , e se dike ramizja pėr qka po bertet, ja kish pas nxon guxhen pick mes dhomve, se krejt 3 dhom ngoj ramizja,

edhe ja lshoj guxhen dyqysh e hjeki nmes dhomve qe i kish hi, dhe ja nisi me ja lpi karin, shabes, e ti erdh ati me ju derdh, po karin shum tmadh edhe te trash si krejt shqiptaret karmdhenje qysh jon maaaa, ti derdhet ftyres te bon zhyr si me ja pas derdh 1 kofe polikollor,

me pas vrapojn te tushi, po pėr fat te keq skishte uj,
dhe ju kaloi koha e qendrimit ne hotel, dhe gazda e hotelit ju tha qe te lironin dhomen

Ashtu te deshpruar, te zhytyr nga sperma, te lodhur, te qelbur nga era e keqe, liruan dhomen, dhe ecen pėr ne shtepi, dhe rruges Shabani mori ne thua dhe u rrezua gati e thej qafen...i dul gjumi te shkretit se anderr kipas pa edhe RAZA gruja e vet ish kan tuj e thirr se qull i ba Shabani prej njerseve dhe sikletit te andrres...

Kur dikur dėgjoja se nė botėn pėrėndimore shumėkush dashurohej, por edhe martohej pėrmes internetit, nuk e kuptoja se pėr ēfarė bėhej fjala. Sot, njė vit pasi kam instaluar internetin nė shtėpi, e kam tė qartė se si kanė mundur ata pėrėndimorė tė njoftohen, dashurohen por edhe tė martohen nė kėtė formė virtuale tė komunikimit.
Pa e pritur, njė mbrėmje mu fut online nė MSN njė zonjė, e cila u prezantua si grua 45 vjeēare, mėsuese dhe mjaftė e ngritur pėr nga kultura e komunikimit. Unė, si 25 vjeēar qė jam, fillova tė imagjinoj se si do tė ishte qė tė kem njė mėsuese kaq mė tė vjetėr se unė, e cila do tė mė mėsonte edhe pėr “punėt e shtratit”. Mė duhet ta pranoj se shumė shpesh masturboj para kompjuterit, sepse ende nuk kam vendosua se me kė tė martohem. Si beqar, shpesh ndjej nevojėn pėr femėr, por nuk mund tė lavdėrohem se mund tė kem shpesh ndonjė femėr, e cila do mė shterte krejt energjinė rinore pėr sex.
Pėrshėndetje... jeni pėr bisedė? – mu drejtua zonja.
- Me kėnaqėsi, e nderuar. Por, do tė doja tė di moshėn tuaj, sepse biseda do tė jetė mė kuptimplote, nėse e di qė po flasė me njė femėr tė pjekur dhe jo me ndonjė kullerkė – ia ktheva.
Asaj, si duket i lash pėrshtypje qė nė fillim dhe filloi tė qeshej pa ndėrprerė.
- A e din bre ēun qė unė jam e djegur se jo e pjekur – mė tha zonja.
- Prandaj kėrkova tė di moshėn. Unė jam 25-vjeēar – i tregova.
- Hahahahaha... e din se unė jam shumė mė e vjetur se ti, bile kam mundur tė tė lind?! – rrėfehej zonja.
Megjithatė, unė insistoja pa ndėrprerė tė mė tregoj moshėn e saj, sepse mė pėrshtatej nė bisedė dhe, pse jo, edhe u mbusha epsh pėr faktin se ėshtė mė e moshuar. Mė kaploi dėshira qė tė mė mbėshtillte ajo nė gji, duke mė pėrkėdhelur sikur nėna foshnjėn, e unė t’i zbatoja mėsimet e saj nė praktikė.
- Unė morė ēun i mirė jam 45-vjeēare, por ndihem shumė mė e re se mosha qė kam – mė tha zonja.
- Natyrisht se duhet tė ndiheni ashtu, dhe kurrė as mos e qoni mendjen kah pleqėria. Sidoqoftė, a mund ta kuptoj kėtė se ju jeni aktive edhe nė punėt e shtratit? – e pyeta, pa njė e pa dy.
- Natyrisht, por e kam tė vėshtirė tė lirohem me dikė, sepse nė Kosovė tė gjithė meshkujt, sapo e shfrytėzojnė njė femėr, u rrėfehen shokėve. Prandaj ėshtė rrezik tė vendos nė kėtė drejtim – u ankua zonja, e cila ma bėri me dije se asaj “po i lėpihet” por qė ndruan se po hetohet.
- Unė e nderuar jam tip qė kėnaqėm, pikėrisht kur ajo kėnaqėsi ėshtė shumė diskrete dhe intime. Po mė hetoi dikush se jam nė lidhje me dikė, nuk ka mė vend pėr kėnaqėsi – i thash.
Si duket, kjo thėnie e imja ishte ēelėsi kryesor qė ajo tė lirohej menjėherė nė bisedė dhe tė harroj se nė sapo u njohėm. Menjėherė filloi tė mė fliste pėr dėshirat dhe qejfet e saj. Ndėrkohė qė mė tregoi se burri i saj mė shumė ishte jashtė shtėpisė se sa me tė. Mė tha troē se i ishte mėrzitur edhe jeta bashkėshortore, gjithnjė duke dėgjuar nga shoqet e saj se si burri po i ndiqte lokalet e natės, paralel me tė rinjtė. Natyrisht se ai ishte i pasur, por qė zonja me tė cilėn flisja dėshironte diē mė shumė se pasuria materiale. Ajo mė tha se ėshtė tejet e varfėr shpirtėrisht, sepse i mungonte mashkulli.
- Mė beso se jam ēmendur nė pleqėri... Bile, me ta thėnė tė drejtėn, do ta dėshiroja njė ēun si puna jote. Ama, nuk e di se sa je i fjalės – mė tha pa ngurrim zonja.
Oh sa u josha pas saj... edhe unė fillova ti rrėfehem se do e dėshiroja pikėrisht atė qė ėshtė me e vjetėr se unė dhe se kam qejf tė mė bėhej mėsuese shtrati.
- Tė premtoj se do tė jem nxėnės i mirė dhe i dėgjueshėm. Nuk do tė dėshiroja tė dėshpėrohesh me mua – i thash.
I tregova drejtė se isha i kallur pėr zonja, sepse nga to kam se ēka tė mėsoj. Ajo ma ktheu se tė rejat janė edhe mė tė dijshme se tė vjetrat, sepse, sipas saj, tė rejat kanė mė shumė pėrvojė.

 
Top
jamdurrsake
view post Posted on 30/4/2011, 23:03     +1   -1




NATĖ PA TY!!!.
Pika tė vogla shiu nisėn tė bienin nga qielli, i cili qe mbushur
me re dendura e tė murrme.
Edhe pėrse ndodhesha nja njėzetė minuta larg shtėpisė i shpejtova aq shumė hapat, saqė edhe vetė u habita kur u gjenda pėrpara derės sė shtėpisė, pėr njė periudhė fare tė shkurtėr kohore dhe pa u lagur aspak nga shiu qė tashmė ishte kthyer nė njė
rrebesh tė vėrtetė!
Duart, kėrkonin tė shfrenuara nėpėr xhepa pėr tė gjetur ēelėsat, sikur tė kėrkonin ēelėsat e portave tė kėnaqėsisė qė kishte filluar tė mė mungonta pa masė kėto ditėt e fundit!
Hapa portėn me shpejtėsi dhe hyra brenda. Nė mėnyrė tė pavetėdijshme drejtohem pėr nė dhomėn e pritjes e cila shumė shpejt mė bėn tė ndjehem disi i nervozuar mė zbraztėsinė e saj! U ktheva mbrapa, eca pak hapa pėrpara dhe mė pas u drejtova nė tė majtė, ku nisa tė ngjisja njėra pas tjetrės me radhė shkallėt e mermerta, tė cilat mė dėrguan nė katin e dytė tė shtėpisė, kat nė tė cilin gjendet edhe dhoma ime e punės...
Pasi u sigurova mirė qė e kisha vendosur dorėn mbi dorėzėn e derės e shtypa poshtė lehtė dhe dera u hap nė ēast. Nė fillim hezitova tė futesha brenda, pasi i'u frikėsova faktit, se mos mė ndodhte ashtu sikurse nė dhomėn e pritjes!
I hodha shpejt e shpejt njė sy pėrreth aty nga pragu i derės ku isha dhe e mora me mend qė nuk do tė ndjehesha i nervozuar, po tė futesha nė brendėsinė e dhomės.
Shkova dhe zura vend nė karrigen qė ndodhej pėrpara kompjuterit. Ndryshe nga herėt e tjera qė sapo ulesha nė kėtė karrige, menjėherė ndizja kompjuterin pėr tė punuar, sonte si pėr ēudi nuk e kisha njė tė tillė dėshirė!
Me duar tė lidhura mbas qafės, ngrita kokėn lart dhe sytė mė vajtėn menjėherė tek fotografia jote qė gjendej brenda njė kornize tė vogėl e tė bukur, varur nė mur tė cilėn ti ma dhurove vetėm pak ditė pasi nė tė dy ishim njohur...
Dhe ja, unė akoma vazhdoj t'a mbaj atė fotografi si kujtim nga ti edhe pėrse ti tashmė nuk mė pėrket mė mua, por nje tjetėr personi!
Ashtu me shikimin e fiksuar nė brendėsinė e asaj kornize tė drunjtė e tė gdhendur mjeshtėrishtė, ku ndodhet portreti yt shumė i bukur, mendja nisi fluturimin e saj pėr nė tė kaluarėn pėr t mė kthyer nė kujtesė, ato netė dhe ēaste tė hareshme e tė paharruara qė kaloja dikur me ty...
Teksa shihja tiparet e tua tepėr tė bukura nė atė fotografi, zemra ime e plagosur i shtonte akoma mė shumė rrahjet pulsante tė saj dhe kėrkonte qė tė tė kishte pranė me ē'do kusht!
Fatkeqėsishtė ishte kjo dėshirė ishte e pa arritshme, pasi ti pate ikur larg meje dhe unė i mjeri as qė isha nė dijeni pėr vendodhjen tėnde aktuale!
Isha i gatshėm tė jepja ē'do gjė tė shtrenjtė qė i pėrkiste jetės sime, vetėm tė mė ktheheshe ti sėrish e tė m'a shuaje flakėn e atij zjarri tė madh qė mė ishte ndezuar nė shpirtė e qė po mė pėrvėlonte si llavė vullkani pėrbrenda!
I pangopur vetėm nga ajo fotografi, nga sirtari i tavolinės nxorra njė album tė madh fotografish, tė cilat i patėm bėrė ne tė dy pėrgjatė periudhės kohore qė ndenjtėm sėbashku.
Pasi i vėshtrova me mall e nostalgji tė gjitha fotot dhe vura re qė pėrsėri zjarri i mallit qė mė ishte ndezur pėr ty nuk po mė shuhej, por pėrkundrazi rritej edhe mė tepėr, vendosa qė tė dilja sėrishtė nga shtėpia e tė shkoja tė gjeja ndonjė ambient tė zhurmshėm me qėllim qė tė lehtėsohesha sadopak nga mendimet e pareshtura dhe malli i madh qė mė pati kapluar atė natė pa ty...
Me mendime ashtu si tė trazuara, dola nga shtėpia dhe akoma pa e pasur tė qartė se pėr ku po shkoja, nisa nisa tė ecja si njė i dehur nėpėr rrugicėn e ngushtė pėrmes lagjes sime tė vogėl e cila sonte po mė dukej mė e errėt se kurrė ndonjė natė tjetėr!
Megjithėse shiu tashmė kishte ndaluar sė rėni, unė as qė e vura re njė gjė tė tillė!
Shumė shpejt kėmbėt mė dėrguan tek Kafeneja e vogėl e lagjes, ku isha i pranishėm pothuajse pėr ē'do natė... Pa u menduar gjatė, ndryshova mendje dhe vendosa tė mos futesha brenda, pėr tė vetmen arsye se tė gjithė tė pranishmit nė atė Kafene mė njihnin dhe mbi tė gjitha sonte nuk ndihesha nė formė ashtu sikurse netėt e tjera!
U largova nga aty dhe vajta nė njė tjetėr Bar, ku shkoja shumė rrallė dhe qė nuk mė njihnin as edhe kamarierėt e jo mė klientėt. Hyra brenda dhe zura vend nė njėrėn nga nga tavolinat e fundit, ku edhe rrezet e neonėve ndriēues pėrreth e kishin tė vėshtirė tė depėrtonin plotėsishtė!
Ende pa e vendosur se ē'farė do tė merrja pėr tė pirė, trupi i hollė, elegant dhe i gjatė i njė kamariereje tė veshur me njė bluzė tė kuqe e me njė palė pantallona tė zeza qė i rrinin ngjitur pėr trupi, m'u shfaq pranė dhe me njė zė tė ėmbėl porsi tė njė harabeli, mė pyeti;
- Me se mundem t'ju shėrbej, zotėri?
- Njė birrė Tirana, i'u pėrgjigja.
E ndėrsa sytė vėshtronin errėsirėn e natės, pėrmes parmakėve tė dritares qė kisha pėrbri, humbisja thellė e mė thellė nė humnerat e pafundme tė mendimeve qė sonte po mė ndėrlikoheshin nė mėnyra nga mė tė ēuditshmet!
Tavolinat e tjera pėrreth ishin mbushur me kliente tė tjerė qė ndryshe nga unė, bisedonin mė ndėrmjet tyre dhe qė herė pas here i'a jepnin me ndonjė tė qeshur...
Dėgjoja plot zėra tė ndryshėm por ngaqė nuk isha i interesuar se pėrse bėnin fjalė, mė dukeshin si zėra tė vdekur dhe qė vetėm jehona i'u kishte ngelur nga pas!
Me gishtat si tė ngrirė, mbėrtheja fort shishen e birrės qė mė kishte shėrbyer kamarierja dhe e rrėkėlleja furishėm herė pas here! Ashtu i vetmuar e i pėrhumbur nė atė gjendje depresionante qė mė pati kapluar, vazhdova tė pija atė natė, deri nė orėt e para tė mėngjesit!
E ndėrsa ti mund tė ishe duke fjetur gjume e qete dhe ndoshta duke shijuar edhe ndonjė ėndėrr tė bukur, unė vuaja me shumė dhimbje e nė vetmi mungesėn tėnde qė po mė torturonte aq shumė atė natė tė errėt, kur nuk tė kisha pranė dhe nuk tė shihja dot me sy!
Me zemėr tė plagosur, mendje tė trazuar nga kujtimet e shumta pėr ty dhe me qepallat e syve tė rraskapitura pėr gjumė, rrėkėlleja furishėm sėbashku me shishen e birrės edhe dhimbjen time, nė kėtė natė pa ty!!!.

 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 30/4/2011, 23:04     +1   -1




Qetesine e cila mundohet qe te jete me e gjate e pengojne te rahurat e pikave te shiut dhe ndricimi i rufese.
Pas nje edhe perseri qetesi ndegjohen vetem te rahurat e zemres sime.
Dhe mendoj:athua bota ta don te miren.
Pasi kte nuk edi shum gjerave u frigohem.Pyes veten cfar ndodh me mua?
A do te lejoj qe nje gje e tille ti mbuloj me eresire mendimet e mia?
Ndoshta u? ndodh njashtu te gjithve.
Mendoje:jetojshe,mendojshe pa kurfar qellimi duke besuarne dicka por pastaj nje gje i shkatron gjith qe ke ndertuar.....
Ku gabova?Ate here kur verbet besoja ne te gjitha rreth mua?
Ndoshta atehere kur lejova qe besimi te ma caktoj qellimin ne jete.
Jo,nuk jam une ne kete dit pesimiste te ciles te gjith njerezit dhe gjerat i jane-te zeza.
Prandaj edhe me tej i i dua te gjitha sikur me pare!
Por sesht ai shkelqim aq i ciltert.
Gabon nese mendon se per dashuriduhet shume me teper.
Zemra eshte ne rregull.Shpirti jo...perseri shiu fillon do te flej te pakten te pushoj trupi im.
E preka jeten.Pa dashje u dogja shume e nxehte ishte ajo flake.
E ndjeje edhe tani ne gishtat ate nxehtesi ,trupi me duket sikur shkritore xehesh te cilen e kan nxehur dhe kan haruar me e ndale,prandaj ajo vlone
Edhe trupi im eshte ne gjendje te tille.
Ne kete gjendje rrete jane te rrenda e toka pothuajse nuk mer fryme.
A jame me te vertet e vetmja fajtore une?!
Qe gjithkund me has e njejta
Per kete e shprazet eshte shpirti e hidheruar nuk jame....
A ka nevoj gjith keta me e shkruar a ka nevoje ti rotullojsh dhe ti ngacmojsh kujtimet?
Te them te drejten ajo eshte dhimbshem ,por ne vete ka nje magji sepse me kthen ne kohen e kaluar kur deshiron shume e fiton pak.
Por sado qe ajo kohe eshte pak e trishtuar perseri nuk lejoj qe haresa ti fshine ato gjurma te kujtimeve.
Dishim qe gjate te heshtnim dhe me shiqim memec ta zbulojme dashurine tone dhe tu qeshim te tjerve....

 
Top
view post Posted on 2/5/2011, 22:15     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se q,me erdhi dhe te putha. Sa shume ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale. Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadal te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kefshet e tua deri tek vegiana, qe me kishte bere sa here te qmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshte e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me par. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar vegina jote. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si nje i uritur prej mujve te ter. Do t'te haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja veginen tend si fryej. E shpejtoja ritmin edhe me shume. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at veginen tende qe sa here me kishte bere mashkullin me te lumtur. Sa mire qe ne restorant nuk kishte shume njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene nje kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mire . Se q'ma pershkuan trupin ca te rrenqethura sapo e preka ate. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal mbathjet dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove per ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hof per beli dhe te shtrengova per trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt vegines tende te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta per tavolinen e toaletit. Te kapa per flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Penisi im depertoi mbrendesine e vegines tende. Leshove nje renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shume, derisa me doren e djathte te pickoja te byca dhe te beli. O zot, perjetoje orgazmat nje pas nje. vegina te ishte shnderruar ne ujvare. a'je me mbrojtje?me pyete? Po u pergjigja shkurt un nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje penisin tim tek te godiste mitren. Nje dhimbje e vogel qe te bente te qmendeshe fare. Pernjehere un e shpejrova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e vegines tende. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete per tavoline, dhe un u mbeshtete mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve.
U ngritem ngadal. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. .
un dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e pershkellire
 
Top
view post Posted on 8/6/2011, 11:44     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Aroma e dashurise

Me sytё e lodhur nga pagjumёsia shihte gotёn me aperitiv Negroni. Gota ishte thuajse bosh dhe ai porositi nje tjetёr aperitiv i cili ose do t’ja freskonte me tepёr kujtimin e largёt qe i kishte pushtuar mendjen, ose do ta bёnte tё harronte gjithēka, ndofta pёrgjithmonё!

Skena nuk ndryshonte shumё nga kujtimi i tij i largёt. Ndryshonin vetem forma e gotave, ngjyrat dhe shija e pijeve.

Dikur gota ishte me madheshtore me birrč bavareze ndersa kёsaj here gota qe mё e vogёl me aperitivin Negroni, ngjyra e tё cilit i shkonte shumё pёr shtat asaj nate tё shtune.

Nuk iu duk aspak se ndryshimi qёndronte tek njerёzit. Nё fund tё fundit ata ishin tё pandryshueshёm ne veset e tyre, pavarёsisht nga origjina , pamja e jashtme apo nga epoka qё jetonin.

“ Ndodh kёshtu prej mijёra vitesh e s’ka pёr tё ndryshuar kurrё asgjё” tha me vete ai kёtё shprehje shumё tё pёrdorur prej tij, por duke qenё se asgjё s’kishte ndryshuar e s’do tё ndryshonte kurrё ndonjeherё, atёherё pёr ēfarё arsyeje Atij i nevojitej tё ndryshonte shprehjen e preferuar!?

E dashura e tij po bёnte pak a shumё atё qё ai dёshironte tё mos pёrsёritej, por pёr dreq skena po pёrsčritej nё lokalin e natёs. “ tё paktёn tё mos shkoj tek salla e bilardos, sepse do te ishte nje film qč unё e di pёrmendsh” mendoi ai kur pa se ajo fliste pa ndrojtje disa metra larg tij nje djalё tjetёr. Tingujt e muzikёs vёshtirёsonin dialogun dhe njerёzit afronin gojёn tek veshi i tjetrit pёr tu kuptuar. Pa atё tjetrin qё seē po bёnte nё celular e mё pas e kuptoj qё ajo po i jepte numrin e telefonit.

Aperitivi i kthjelloj kujtimin e largёt kur ai me nje grup shokёsh kishin shkuar pёr qejf nё nje Disko-Pub.

E dashura e tij e asokohe qe fyer nga sjellja e tij nё pistёn e vallёzimit dhe papandehur pati pёrgatitur hakmarrjen e saj.

“Nuk duhet tё vallёzoje nё ate mёnyrё pranё asaj tjetrёs duke qenё i shoqeruar me femrёn tёnde” i kishte thёnё shoku i tij i ngushtё.

“po ajo s’donte tё kёrcente?” qe shfajёsuar ai.

“S’ka rёndёsi, ti s’duhet tё bёje ashtu, dukej sikur doje t’i haje gjoksin dhe kur u pёrkule pak me ato pёrdredhjet e tua unё mendova se do t’i puthje ose barkun e zbuluar, ose kofshёt qё minifundi i saj nxirrte nё pah.”

Arsyetimi i shokut dukej llogjik deri diku. “ Unё isha gati pёr ta rrahur atё lepurushin, por atё qё bёre ti s’mund tё besoj. Si mund t’i thuash dashnores tёnde: Unё uroj qё ti tё argetohesh e dashur! E kupton qё mё ēmende fare?”

“unё dal nga shtёpia pёr qejf dhe jo pёr tё rrahur njerёz. E ēfarё do tč fitoja? Do pёrfundoja nё burg dhe ajo do shkonte te argёtohej me atё “lepurushin” siē e quajte ti. S’ke ē’bёn. Do tё thuash ti qё me atё tipin nuk ёshtё e thёne qё ajo tё argetohet, mundet edhe tё vuaj, por ka ca kohё qё nё trurin tim ka lindur ideja se kur njerёzit arrijnё shumё kёnaqёsi me nje partner, ateherё bёn vaki tё shkojnё me njё tjetёr pёr tё vuajtur ose pёrjetuar dhimbje. Ndёrsa kur vuajne me partnerin atёherё kanё edhe me tepёr arsye pёr tё kёrkuar kёnaqёsinё tjetёrkund. Thjesht njerёzit s’kёnaqen kurrё me atё qё kanё”

“Mjaft, me kёto pčrralla, ti je i dehur ose po tallesh me mua!”

“Unё e pranoj qё mund tё jem i dehur, por njekohёsisht e di se gabova me sjelljen time gjatё vallёzimit, por jo kur ajo mё kёrkoj leje pёr tё ikur me atё tjetrin. Ajo kёrkoi leje dhe unё ja dhashё. I ēudita tё gjithё dhe akoma mё tepёr vetveten. Unё s’bёra gjё tjetёr veē se pagova gabimin tim”
Kёtu kishte pёrfunduar biseda midis dy shokёve.

Ai vёshtroi me bisht tё syrit vajzёn pranё atij tjetrit dhe vendosi te sqarohej me kundёrshtarin, ngaqё s’kishte ndёrmend t’i thoshte vajzёs “unё uroj qё ti tё argetohesh me kёtё mikun”. S’do t’i pelqente te rishikonte te njejten skene si dikur kur ish e dashura pati shqyer syte nga habia. Qe fare e lehte te parashikohej ngjarja, habia, ankthi dhe sherri i pashmangshem. Vetem se ai kesaj here nuk ndihej fajtor si dikur kur e teproi me ate tjetren. Kesaj here ai qe me ndergjegje te qete dhe me nje dhurate te vogel ne makine qe do t’ja jepte ne fund te mbremjes.

:auto:

Nxorri nga kuleta te hollat dhe pagoi pijet e tij dhe te vajzes. Eci drejt atyre te dyve me vendosmёri e befas djali tjetёr iku me ngut I trembur se do hante ndonje grusht turinjve.

- Dёgjo e dashur. A e pe si iku ai miku yt dhe unё s’kisha ndermendje tё bёja sherr. Sonte ti je me mua dhe do qёndrosh me mua deri ne fund. Nesёr bёj ēfarё tё duash dhe mos harro qё unё kam njё epёrsi nё kёtё rast. Pasi unё s’kam dёshire tё tё mbush mendjen ty se ēfarё ёshtё mё e mira pёr ty. Ti bёj pёrzgjedhjen tёnde pa frikё. Vetёm ti e di nёse tё pёlqen dhimbja apo kёnaqёsia, por kam pёrshtypjen se tё pёlqejnё tё dyja bashkё, tё pandara.- Ai ngriti zerin me shprese qё ajo do tё dёgjonte ēdo fjalё

Vajza degjonte pa folur me sy qё shprehnin habi e moskuptim.

- E mos me thuaj qё jam i dehur apo xheloz i semure, pёr tё gjetur njё justifikim!-

Ai e mbёrtheu nga dora dhe e tёrhoqi jashtё lokalit. Hipёn nё veturёn e djalit dhe rrugёn deri poshte banesёs sё saj e bёnё nё heshtje.

- Kam nje peshqesh pёr ty, ndofta do tё jetё edhe i fundit. – tha ai duke i dhёnё njё pako tё vogёl.

Ajo hapi kutinё me duart e saj tё shkathёta. Ai kishte vёnё re se duart e vajzave bёheshin mё tё shkathёta kur hapnin pakot e dhuratave.

-Wow! O Zot! Ēfarё njeriu je? Foli goca mё nё fund e ēuditur nga dhurata.

Bёhej fjale pёr njё vibrator pёr kёnaqesira femёrore.Rolling Eyes

- Unё doja qё ti tё kёnaqeshe dhe …….. ,- tha ai.

- Je shumё i ēuditshёm! Mё fal pёr atё qё bёra i dashur.-

- Unё nuk e di nёse ti e meriton faljen time dhe do tё doja tё mendohesha pak. Flasim nesёr se tani dua te fle gjumё.
Ajo ngeli e ngrirё dhe ai e kujtoj se duhej tё zbriste nga makina

Nuk di si tё sillesh me njerёzit, mendoi ai pёrgjumshёm nё shtratin e tij.

Ashtu si nёpёr ёndrra iu duk sikur dёgjoi zhurrmёn e vibratorit tё vajzёs e cila po luante.

“ tё paktёn tё mos bёrtasi kur te vij nё qejf, se do mё prishi gjumin. Eh ē’kusur ja kam unё?” Foli pёrēart ai.



Trageti lekundej nga dallget e detit dhe levizjet ritmike te dy te dashuruarve shtonin edhe me teper lekundjet e kabines. Ajo ne kulmin e epshit me kembet e saj te ngritura mbi supet e djalit beri disa levizje te pazakonshme duke e shtrenguar deri ne shtrydhje organin mashkullor me buzet e saj te poshtme, ato me te egrat qe mund t’i qellonte ndonje mashkulli.

Me syte e ulur poshte ai kerkoj te shihte nese prezervativi qendronte ende ne vend apo ajo e kishte thithur ne brendesi, dhe atje neper erresire mund te humbiste rrugen gjithkush, aq me teper qe kondomi s’kishte sy ne balle. I kishte ndodhur edhe nje rreshqitje prezervativi ne nje rast tjeter, per fat te mire pa pasoja te papelqyeshme.

Vetem se ajo nuk i dha kohe te mendohej dhe beri levizjet e saj me te dhunshme duke i larguar perfundimisht nga truri mendimet dhe shkeputuar copa te lengshme nga shtylla kurrizore.

Renkuan te dy deri ne ulerime pa u merakosur se ne korridor here pas here degjoheshin hapa njerezish. Ritmi i levizjeve ne ēastet e fundit qe teper i larte, aq sa se bashku me dallget e detit krijonin pershtypjen e nje termeti.

Termeti i dashurise dhe orgazmes sublime!

- Sa keq qe nuk e filmuam skenen,- tha vajza duke shtremberuar buzet nga pakenaqesia- do te ishte nje kujtim i bukur nga udhetimi yne i pare.

- Mos u shqeteso e dashur se ka kohe plot. Une do te doja qe ti te perserisje spektaklin tend dashuror,- i tha ai plot embelsi me qellim qe te perfitonte ende kenaqesi.

- Ashtu? Kur te duash ti shpirt,- foli e lumtur vajza qe mundej te dhuronte dhe perjetonte te tjera kenaqesi.

Pas nje pushimi te shkurter vendosen mbi tryeze nje kamera per t’u filmuar. Nga lekundjet kamera leviste pak dhe u perpoqen ta fiksonin disi. Por, edhe po te lekundej pak s’kishte ndonje problem, ngaqe do te vertetonte me se miri me imazhet e filmuara, dallget e dashurise dhe “termetin” e orgazmes.

Pas dy ditesh te shtrire mbi krevatin e hotelit ne bregdet ai nuk po i bindej perkedheljeve te saj.

S’kishte deshire per asgje dhe donte te shihte tv ate pasdite te nxehte. Ajo vazhdonte ta ledhatonte ne trup e pastaj i puthi gushen, gjoksin e dalngadale u afrua tek barku derisa atij iu kujtua se duhej t’i shtynte pak kryet me dore me qellim qe ajo t’i bente disa puthje intime per t’i rikthyer me ne fund deshiren e zbehur te djalit, nga seksi i shfrenuar i diteve te fundit!

Ne disa raste ca femra benin te njejten gje kur donin te benin marredhenie orale. Ajo s’ta thoshte me fjale sidomos ne takimet e para, por linte te kuptohej veēanerisht kur puthte gjoksin dhe barkun e mashkullit. Aty mjaftonte t’i shtyje lehte kryet me dore dhe ajo ………..

Ndersa ne kete rast ajo nuk kishte aspak ndrojtje, vetem se duke qene femer, ngelej perhere e tille me virtytet apo difektet qe ka ēdo njeri. Mbi te gjitha ajo po tregohej dinake per t’i rikthyer deshiren mashkullit, pasi pas disa puthjesh intime ajo hoqi te brendshmet dhe ja hodhi atij mbi gjoks. Qe ky momenti kur ai i djegur nga deshira e rikthyer i vendosi perizomat e femres mbi koken e tij si kapele dhe brofi nga shtrati. E puthi egersisht deri ne dhimbje po ashtu e detyroj femren te shtrihej mbi dysheme duke i vendosur nje jastek poshte mesit. Pozicioni i ri nuk qe aspak i rehatshem per ate dhe pasi e morri vajzen ne krahe e shtriu mbi tavoline. Qe pikerisht ky pozicion ky ai dha piket e tij me te mira dhe iu lut asaj te masturbonte ndersa ai jepte goditjet e tij. Ato me te dhunshmet.

Kur mbaruan, ata pane se kishin lene deren e ballkonit hapur dhe nga hoteli perballe po i shihte nje grua. Ashtu siē ishte lakuriq ai shkoi drejt ballkonit per te mbyllur deren ndersa gruaja tek ballkoni perballe shihte e magjepsur. – Ik moj zonje se s’ta kam fuqine edhe ty- foli me ze te ulet duke mbyllur deren e perdet. “ edhe kjo gruaja me duhej tani dhe i zgjidha te gjitha problemet” mendoi ai dhe vuri doren mbi balle.

E kuptoi qe gruaja kurreshtare qe magjepsur jo vetem nga skena e dashurise qe kishte pare pjese-pjese por sidomos nga mbathjet femerore qe ai mbante mbi krye te cilat ai i kishte harruar krejt.

I mori nder duar perizomat dhe i nuhati si qen. S’para i pelqente aroma femerore pas dashurise, ndersa para se te bente dashuri eksitohej shume nga keto aroma dhe “bishti i tij ” drejtohej menjehere.

Ai degjoi zhurrmen e ujit qe vinte nga WC-ja dhe e mori me mend qe e dashura e tij po bente bide.

Hyri ne banje dhe ajo duke qeshur i tha: Mos mi merr me mbathjet se do dal ne rruge e zhveshur.

- Ne valixhen time ke breke sa te duash. Mund te perdoresh ndonje pale nga ato te miat,- tha ai dhe pastaj qeshen me te madhe. Vajza filloj te tallej me zakonin e tij per t’u lare pas dashurise.

- Mos bej dush tani, keshtu te ngelet ne trup aroma e djerses time. Nuk te duket eksituese?

Djali nuk u pergjigj dhe filloj te lahej. Po kendonte disa perzierje kengesh e me ne fund arriti tek fjalet “Love me tonight”. E dashura u shfaq papritur tek dushi me sy te lumtur.

- A bejme prape dashuri?- pyeti ajo:thx:

-Une po kendoja kot, nuk te ftova per dashuri. Thashe “Tonight”, dhe jo tani. Sonte para se te na marri gjumi bejme dashuri zemra ime, ngaqe tani dua te pushoj pak.

- Ti lodhesh shume shpejt i dashur- vazhdoj te tallej ajo per ta prekur ne seder.

- Po pse ēfare mendon ti bukuroshe se kam ikur nga mendja e kokes une, te bej dashuri 24 ore rrjesht
 
Top
view post Posted on 13/7/2011, 21:32     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Seks ne prag te marteses


Me kujtohet hera e fundit qe isha ne krahet e tua.I fejuari im me kerkoj te martohesha me te dhe un e dashuruar sic isha po e menduar dy here i thash PO .Ai iku me tha qe kishte nje pun dhe do vinte me von me tha te behesha gati se sot ishte nje dit e vecant per ne;dhe un isha shum e lumtur ,e prita dhe ai erdhi me nje tuf te madhe me lule ne shtepin time dhe me nje unaz qe mua me kiste pelqyer pak dite me pare ne nje vitrin.

Dolem na shtepia dhe shkuam per te ngren, ai ishte shum i shqetesuar ,por me tha qe cdo gje ishte ne regull vetem se donte te me fliste per dicka nuk e kuptoja.Tha flasim pas darke.Ishim ne glifadha ne greqi.gjith cka dukej mir po kur shkuam ne makin me pyeti nese e doja me gjith mend.Un nuk kuptoja me as gje dhe i thash te fliste se nuk duroja dot me, isha bere nervoze nga sjellja e tij.

Ai me tha ti betohesha qe nuk do ta lija kurre ,me tha se para se te njihte mua kish pasur nje tjeter ,dhe se me te kishte pasur nje femij,qe tani ishte dy vjec po nuk ma kishte then nga frika se mos e lija.Me ra bota ne kok nuk kuptoja se si kisht mundur te me fshehte nje gje te till pas nje viti qe ishim bashk ,qe ishte bere nje me familjen time,ishte shok me mamin tim,mu erresuan syte ,i thah te ndalonte makinen dhe zbrita ne mes te autostrades.

Nuk doja me ta shihja ,e para makin qe ishte pas nesh i thash te me shoqeronte ne shtepi ai e pa qe nuk isha mir dhe mu soll si prind ,ai filloj te me ndiqte si i mar ,.nuk doja me ta shikoja me kishte genjyer per kaq koh dhe e dinte sa SHUM E DOJA.

I thash mamit qe te mos ta linte te hynte ne dhom se nuk doja ta shikoja, nderova shtepi.Edhe pse ai ishte jashte shtepis time dhe pse i thoja qe nuk e doja ,ai e dinte sa e marre isha per te qe nuk mundesha pa te as nje dit.po nuk e lija as te me afrohej as 2 metra afer se doja ta perqafoja si e marre.

Isha shume e re ta kuptoja e nuk dija te falja po e doja shume .Ika te nje kushurir qe mos ta shikoja me ai me kerkonte ;dhe pas nje muai me gjeti,kur e pash i kiste syte me lot dhe mua me kishte mar malli shum per te .I fola sikur nuk me behej von si pa te keq po ne te vertet dridhesha e gjitha.Me tha po doja nje kafe ,sa e degjova qe filloj te me fliste doja ti thoja qe e doja po nuk me dilte ,ai me perqafoj po thuaj se me zor nuk durova dot me e shtrengova fort te ndjeja aromen e tij qe me mungonte aq shum dhe fillova te qaj, pa e kuptuar kishim filluar te dy te qanim.

Buzet e mija ishin lagur na lotet e tij,filluam te putheshim si te marr,dhe shkuam ne nje hotel se po benim si femij dhe pse ai kishte 27 vjet.Te gjithe qe na njihnin atje te lokali jone kur vajtem ne hotel filluam te putheshim me aq pasjon ,sa i benim keq njeri tjetrit filloj te me griste robat me mani dhe ndjeja lotet e tij ne trupin tim dhe me thoshte te lutem me fal ,te dua jeta ime,dhe akoma ndjej duart e tij qe me shtrengonin i thoshja qe nuk jetoja dot pa te, filloj te me puthte te gjithen me mani ashtu dhe un, filloj te me lepinte si me pelqente mua ,dhe goditi hunden filloj ti binte gjak po filluam te benim dashururi si te mar isha lyer e gjitha me gjakun e tij .

Ai filloj te njitej lart dhe ngadal ngadal filloj ta fuste brenda ne trupin tim dhe un e deshiroja aq sa nuk mun ta them me fjal si ndjeja ne ate moment vetem doja te vdisja se e dija qe kur te mbaronim do dilja akoma te shikoja realitetin ne sy.Un dola mbi vete se me pelqente shume ,dhe vazhduam keshtu gjeri ne mengjes te shkriheshim ne trupin e njeri tjetrit .Sikur te ishte dita e fundit ne bote dhe mundoheshim te shuanim mallin qe kishim ;po ai shtohej me shum me shum,dhe un i thoja sa shum e doja.gjith cka dukej sikur po regullohej dhe kur erdhi mengjesi shkuam te nje shoqja ime dhe i dhame lajmin qe e regulluam prap punen dhe per tre muaj do martoheshim.

I thash te thoshte qe ate nate kisha fletur te ajo,dhe te venim te pinim nje kafe ne shtepi time keshtu as nje nuk dyshonte ,sidomos babi me tha mir po nuk e pash te lumtur ne ram te flinim se ishim gjith naten pa gjum kjo i kishte prindrit ne pushime dhe ishte me vellain e vogel ne shtepi.Nga ora 10 i mengjesit un u zgjova dhe vajta ne guzhin te pija dicka.Po aty per fatim tim te mir apo te keq,pash nje kemish te te fejuarit tim te varur dhe e ofenduar e nervozuar sic isha e zgjova dhe thira shoqen time ,duke mbajtur kemishen ne dor .

U thash se cdonte nje kemish e atij ne shtepin e saj ajo humbi fjalet ,kurse atij nuk i dhash koh te fliste po dola na ajo shtepi qe me dukej sikur po vdisja dhe nuk u dhash me rast te me afroheshin ata njerez ,keshtu ne menyren me te shemtuar i humba te dy shoqen qe doja si moter dhe njerin qe doja me shum se cdo gje ne bot dhe nuk i kam takuar me ai akoma dhe pas nje viti qe e kisha len vinte,te mami i thoshte ti jepja te pakten rast te me sqaronte.

Nuk doja me tjua shikoja fytyren dhe pse ishin njerzit qe i besoja dhe i doja aq shum,te dy akoma dhe nje vit me von donin te me thoshin qe nuk ishte ashtu,;o zot cfar njerzish;tani po tuaj se e kam haruar historin po akoma nuk, e kam kuptuar se kush tradhti me dhembi me shum .e atij .apo e asaj nuk e di.
 
Top
view post Posted on 19/8/2011, 23:37     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Kur isha e pamartuar, njė djalė nė fqinjėsi mė ngacmonte ēdo ditė. Unė si fshatare nga njė zonė rurale e jugut tė vendit, as qė guxoja tė mendoja pėr njė aventurė seksuale, se lerė mė tė bėja kėtė. Nga ana tjetėr, nė moshėn 20-vjeēare mė pat kapluar sikleti dhe nuk duroja dot pa mashkull. U dashke qė t’i presė procedurat patriarkale, pėrderisa tė bėhesha gruaja e dikujt qė nuk do e njihja fare, deri nė martesė.
Ishte fillimi i viteve tė nėntėdhjeta. Kohė me krizėn mė tė madhe financiare dhe aq mė tepėr dashurore. Megjithatė, unė nė njė festė ia lėshova sytė njė djaloshi nga njė fshat fqinj dhe, lidhje pas lidhjeve, e bėra atė pėr veti. E mashtrova lehtė qė tė mė grabiste, gjoja se familjen e kam tė vėshtirė dhe nuk do mė fejonte pėr tė. Ashtu edhe vepruam, disa muaj mė vonė. Nata e parė ishte fenomenale, por paksa me droje, megjithatė. Ku e dija se si do t’i dukesha atij djali, i cili nga ajo natė e deri mė sot ėshtė burri im! Pasi mė kaluan ato ditė tė para, gjatė tė cilave ndjeja nga pak dhimbje, kuptova se nuk ishte edhe aq i fortė si mashkull. Kishte njė penis tė vogėl, diku 13 cm. Unė gjithnjė e mė tepėr dėshiroja diēka qė do tė mė mbushte plotėsisht meskėmbėshin tim tė etur nė ēdo ēast pėr mashkull. Kaluan ca vite dhe ne i bėmė dy fėmijė. Atėherė ndjeja edhe mė shumė nevojė pėr “diēka”

Harrova tė them se, para se tė na lindnin fėmijėt, burrit ia mbusha mendjen se nuk jetohet me familjen e tij. Prandaj, pasi u bė ai lesh me ta, vendosi tė shkonim nė kryeqytet. Aty gjeti njė banesė shumė tė mirė dhe nė njė lagje, paksa tė fshehtė, sikur tė mė kishte pyetur mua. Vend fenomenal pėr ta shijuar unė atė qė mė mungonte kaherė, sidomos pasi linda fėmijėt.
Njė burrė, i cili kishte vetėm njė fėmijė, ndėrkohė qė gruan e kishte jashtėzakonisht tė shėmtuar dhe tė trashė, ia vura syrin menjėherė. Nuk ishte kushedi se sa i bukur, por kishte njė stil qė mė pėrshtatej mua. Buzėqeshja e tij, kur mė pėrshėndeste gjatė “ndeshjes” nėpėr shkallė apo edhe nė shitoret, me flakėronte. Ai e kish nuhatur kėtė ndjenjė time dhe filloi aksionin.
- Sa shumė mė pėlqen, nuk e ke idenė. Do tė dėshiroja tė tė kem vetėm njėherė, e pastaj le tė vdesė – mė tha prerazi dhe u largua.
Unė fillova tė mendoja nė ēdo kohė pėr kėtė “ofertė” nga ai. Ta pranoj, mos ta pranoj. Tė nisi kėtė lojė qė dėshiroja shumė vite, apo jo! Do tė ishte rrezik, apo jo!
Kaluan edhe ca ditė dhe ja, papritur u takuam me Demirin nė bodrumin e ndėrtesės, ku ne ruanim zarzavatet dhe drutė.
- Nuk ėshtė fer tė mos mė pėrgjigjesh. Nėse e meritoj, mė qo nė Rr. S. Por, mė beso se ti mė pėlqen dhe nuk e kam me tė keq – mė fliste pa ndėrprerė ai, ndėrkohė qė afrohej gjithnjė e mė pranė meje.
Unė vetėm e shikoja, por qė goja mu frenua krejtėsisht. E shihja se njėra do tė ndodhte me mua, rreziku ose kėnaqėsia e shumėpritur. Megjithatė, qėndroja e stepur, pėrderisa ai mu afrua dhe ma hodhi krahun nė sup, ndėrkohė qė fjalėt nuk i ndalte. U bėra sikur pula nė shi… as tė tėrhiqesha, as tė qėndroja aty. Por, Demiri ishte ekspert i kėtyre punėve. Mė shikoi drejtė e nė sy dhe mi ngjiti buzėt pėr buzėt e mia. Unė fillimisht nuk reagoja, por mė vonė ia ktheva edhe unė, pasi harrova se ku ndodhesha dhe me kė. Mė rrėmbeu pėr vithe dhe mė ngjiti pėr trupin e tij. O zot sa i forte ishte… i fortė ishte edhe nė mashkullorin e tij, sepse e vėreja kur mė fėrkonte mbi pantallonat e holla qė kisha nė atė ēast. Nuk e di se kurė e kishte nxjerrė jashtė aletin e tij, por e hetova kur ma kapi dorėn dhe ma shpuri nė tė.
- Ahhh… ky ėshtė k** – arrita tė lėshoja vetėm kėtė zė, i cili atij ia ndezi tė gjitha dritat e gjelbra. Tani ai mė nuk kishte aspak frikė, sepse unė humba fare nė duart e tij. Me shpejtėsi ma futi dorėn mes kėmbėve dhe filloi tė mė fėrkonte. O sa shuplakė tė madhe dhe tė fuqishme qė kishte. Ma kapi “peshkun” tim dhe filloi me mjeshtėri ta fėrkonte, pėrderisa u bėra qullė. Nė ēastin kur mė ktheu, pėr tė ma futur nga mbrapa, u dėgjua dera e bodrumit dhe ne u ndamė mė shpejtėsi. Unė shkova nė bodrumin tonė, e ai u fsheh diku qė as unė nuk do e gjeja dot, se lerė mė komshiu plak, i cili kishte zbritur pėr punėt e veta.
Sapo ėshtė ngjitur ai plak i mallkuar lartė, Demiri doli nga vendi ku ishte fshehur dhe qeshte.
- E sheh se kenė ka na bėjnė hora e zezė – mė tha, duke qeshur tamam si njė dashnor i vėrtetė.
Kjo fjalė e tij mė bėri qė mos tė vazhdoj mė tej, por i thash se mund tė mė vij nė banesė tė nesėrmen nė mbrėmje, sepse burri mė shkonte pėr njė dokument nė fshat dhe do tė qėndronte atje njė natė.
Kėshtu edhe ndodhi. Sapo ėshtė qetėsuar ēdo gjė, ai erdhi nė banesė dhe unė mbeta si qyqajkė. Nuk dija se ēfarė tė mendoja, vetėm se i “kėrceva” si kuēedėr nė qafė. Ashtu e ngatėrruar nė tė, u ndodha nė dhomėn time tė fjetjes, tė cilėn do e ndaja pėr herė tė parė me njė mashkull tjetėr.
Demiri mi hoqi ato pak lecka qė kisha dhe, ahhhh… sa lezet filloi tė mė lėpinte. Kėtė burri im kurrė nuk e bėnte, pėr asnjė ēmim. Ē’ėshtė e vėrteta, unė kam parė nėpėr filma, por edhe mua mė ėshtė dukur si njė veprim shtazarak. Por, ky komshiu mė bėri qė ta shijoj edhe kėtė kėnaqėsi.
- Ahhhh… Nuk kam ditur se ėshtė kaq lezet… Ti qenke mjeshtėr i pi***… Ashtu… Ohhhh. – ulurisja si kudėr.
Demiri fare nuk bėnte zė, por vetėm llapėrēiste edhe mė fortė, e qė mua mė bėri tė arrij orgazmėn e parė. Nė atė ēast, mi ofroi te fytyra k**** e tija shumė tė mėdha. E kapa pėr huri dhe pėr herė tė parė putha majėn e tij. As kėtė me burrin nuk e bėja, thjeshtė, sepse kėto veprime ai i konsideronte si anormale.
 
Top
MUZIKSHQIP
view post Posted on 21/9/2011, 21:59     +1   -1






thumbslll_38

Nėse viagra misfires ēfarė do tė bėni? Ka-bėj!



Unė dua buzėt e tua tė buta pėrkėdhelur me lagėshti lėkurės time

Edited by MUZIKSHQIP - 21/9/2011, 23:16
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   937608 views
  Share