MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
suela
view post Posted on 22/4/2010, 21:02     +1   -1




Njė dit prej ditesh Shabani tu ec rruges e pa Ramizen e cila i buzeqeshte
kurse Shabani i fishkellonte kis kis edhe ja bente me sy ...
ramizes i livritke ka pak edhe e ngrihke kah veti shabanin me buzeqeshje...
ateher Rhabani e nxjeri 1 mindil nga xhepi dhe aty i kishte 5.80 centi
ndersa Ramizja ngja cicat e saj te ku e mbante mindilin nxorri dhe i kishte 7 euro e 50cent .


image
Dhe u moren vesh me njani tjetrin me shku diku me u ba pershesh keshtu qe moren taksin dhe shkuan te Villa Babushi ne Muqibab , edhe u futen ne dhomen numer 12.

Shabani te nxjerri karin e tij nga farmerkat qe i kishte veshur,dhe kari i tish dukej shum i madh ne syt e ramizes e cila ja kishte kthyer vithet dhe po qihej me Shabanin, ohhh Shaban mos u ndal Shaban mos u ndal se ma kalle pidhin, Shaban shtima ma fell, Shabanin e mlonin njerset por kari i tij hinte e dilte nba pidhi i nxeht i Ramizes,

Ma vone Shabani ja lpiu pidhin Ramizes ja boni postoqii,
e Ramizja u idhnu e ti qiv nonen shabanit pidh ftyres, vreda vreda e boni,

por me pas shabani u ul e ramizja i ra pishmon e tja nisi me ja mar ngoj, bertitke shabani , e se dike ramizja pėr qka po bertet, ja kish pas nxon guxhen pick mes dhomve, se krejt 3 dhom ngoj ramizja,

edhe ja lshoj guxhen dyqysh e hjeki nmes dhomve qe i kish hi, dhe ja nisi me ja lpi karin, shabes, e ti erdh ati me ju derdh, po karin shum tmadh edhe te trash si krejt shqiptaret karmdhenje qysh jon maaaa, ti derdhet ftyres te bon zhyr si me ja pas derdh 1 kofe polikollor,

me pas vrapojn te tushi, po pėr fat te keq skishte uj,
dhe ju kaloi koha e qendrimit ne hotel, dhe gazda e hotelit ju tha qe te lironin dhomen

Ashtu te deshpruar, te zhytyr nga sperma, te lodhur, te qelbur nga era e keqe, liruan dhomen, dhe ecen pėr ne shtepi, dhe rruges Shabani mori ne thua dhe u rrezua gati e thej qafen...i dul gjumi te shkretit se anderr kipas pa edhe RAZA gruja e vet ish kan tuj e thirr se qull i ba Shabani prej njerseve dhe sikletit te andrres...

Edited by durrsaku - 6/1/2011, 01:29
 
Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 21:05     +1   -1




Nepermes Internetit-Tregimi 1
tumblr_m28nn7OYQD1ql6o50o1_500

pjesa 1:

Kur dikur dėgjoja se nė botėn pėrėndimore shumėkush dashurohej, por edhe martohej pėrmes internetit, nuk e kuptoja se pėr ēfarė bėhej fjala. Sot, njė vit pasi kam instaluar internetin nė shtėpi, e kam tė qartė se si kanė mundur ata pėrėndimorė tė njoftohen, dashurohen por edhe tė martohen nė kėtė formė virtuale tė komunikimit.
Pa e pritur, njė mbrėmje mu fut online nė MSN njė zonjė, e cila u prezantua si grua 45 vjeēare, mėsuese dhe mjaftė e ngritur pėr nga kultura e komunikimit. Unė, si 25 vjeēar qė jam, fillova tė imagjinoj se si do tė ishte qė tė kem njė mėsuese kaq mė tė vjetėr se unė, e cila do tė mė mėsonte edhe pėr “punėt e shtratit”. Mė duhet ta pranoj se shumė shpesh masturboj para kompjuterit, sepse ende nuk kam vendosua se me kė tė martohem. Si beqar, shpesh ndjej nevojėn pėr femėr, por nuk mund tė lavdėrohem se mund tė kem shpesh ndonjė femėr, e cila do mė shterte krejt energjinė rinore pėr sex.
Pėrshėndetje... jeni pėr bisedė? – mu drejtua zonja.
- Me kėnaqėsi, e nderuar. Por, do tė doja tė di moshėn tuaj, sepse biseda do tė jetė mė kuptimplote, nėse e di qė po flasė me njė femėr tė pjekur dhe jo me ndonjė kullerkė – ia ktheva.
Asaj, si duket i lash pėrshtypje qė nė fillim dhe filloi tė qeshej pa ndėrprerė.
- A e din bre ēun qė unė jam e djegur se jo e pjekur – mė tha zonja.
- Prandaj kėrkova tė di moshėn. Unė jam 25-vjeēar – i tregova.
- Hahahahaha... e din se unė jam shumė mė e vjetur se ti, bile kam mundur tė tė lind?! – rrėfehej zonja.
Megjithatė, unė insistoja pa ndėrprerė tė mė tregoj moshėn e saj, sepse mė pėrshtatej nė bisedė dhe, pse jo, edhe u mbusha epsh pėr faktin se ėshtė mė e moshuar. Mė kaploi dėshira qė tė mė mbėshtillte ajo nė gji, duke mė pėrkėdhelur sikur nėna foshnjėn, e unė t’i zbatoja mėsimet e saj nė praktikė.
- Unė morė ēun i mirė jam 45-vjeēare, por ndihem shumė mė e re se mosha qė kam – mė tha zonja.
- Natyrisht se duhet tė ndiheni ashtu, dhe kurrė as mos e qoni mendjen kah pleqėria. Sidoqoftė, a mund ta kuptoj kėtė se ju jeni aktive edhe nė punėt e shtratit? – e pyeta, pa njė e pa dy.
- Natyrisht, por e kam tė vėshtirė tė lirohem me dikė, sepse nė Kosovė tė gjithė meshkujt, sapo e shfrytėzojnė njė femėr, u rrėfehen shokėve. Prandaj ėshtė rrezik tė vendos nė kėtė drejtim – u ankua zonja, e cila ma bėri me dije se asaj “po i lėpihet” por qė ndruan se po hetohet.
- Unė e nderuar jam tip qė kėnaqėm, pikėrisht kur ajo kėnaqėsi ėshtė shumė diskrete dhe intime. Po mė hetoi dikush se jam nė lidhje me dikė, nuk ka mė vend pėr kėnaqėsi – i thash.
Si duket, kjo thėnie e imja ishte ēelėsi kryesor qė ajo tė lirohej menjėherė nė bisedė dhe tė harroj se nė sapo u njohėm. Menjėherė filloi tė mė fliste pėr dėshirat dhe qejfet e saj. Ndėrkohė qė mė tregoi se burri i saj mė shumė ishte jashtė shtėpisė se sa me tė. Mė tha troē se i ishte mėrzitur edhe jeta bashkėshortore, gjithnjė duke dėgjuar nga shoqet e saj se si burri po i ndiqte lokalet e natės, paralel me tė rinjtė. Natyrisht se ai ishte i pasur, por qė zonja me tė cilėn flisja dėshironte diē mė shumė se pasuria materiale. Ajo mė tha se ėshtė tejet e varfėr shpirtėrisht, sepse i mungonte mashkulli.
- Mė beso se jam ēmendur nė pleqėri... Bile, me ta thėnė tė drejtėn, do ta dėshiroja njė ēun si puna jote. Ama, nuk e di se sa je i fjalės – mė tha pa ngurrim zonja.
Oh sa u josha pas saj... edhe unė fillova ti rrėfehem se do e dėshiroja pikėrisht atė qė ėshtė me e vjetėr se unė dhe se kam qejf tė mė bėhej mėsuese shtrati.
- Tė premtoj se do tė jem nxėnės i mirė dhe i dėgjueshėm. Nuk do tė dėshiroja tė dėshpėrohesh me mua – i thash.
I tregova drejtė se isha i kallur pėr zonja, sepse nga to kam se ēka tė mėsoj. Ajo ma ktheu se tė rejat janė edhe mė tė dijshme se tė vjetrat, sepse, sipas saj, tė rejat kanė mė shumė pėrvojė.

Edited by durrsaku - 4/3/2015, 23:38
 
Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 21:05     +1   -1






Nepermes Internetit-Tregimi 1

pjesa 2:

- Megjithatė, mė pranoni ju lutem nė njė kafe diku nė qytet, sepse nesėr nisem pėr nė Prishtinė dhe do tė jem herėt nė Prizren – i shash zonjės prizrenase.
Ajo mė tha se do tė pinte me kėnaqėsi njė kafe, por mė porositi tė mos kėrkoja mė shumė, sepse qė nė fillim do me refuzonte nėse jam insistues. U pajtova me kėrkesat e saj dhe mbaruam bisedėn.
Tė nesėrmen, i hipa kerrit, u mbusha parfum dhe u vesha mirė. Me tė arritur nė Prizren, ashtu siē e kemi bėrė fjalėn u gjendėm nė njė restorant tė vogėl, por mjaftė i qetė dhe i pėrshtatshėm pėr biseda tė tilla.
- Qenke zgjuar shumė herėt – mė tha zonja, e cila gjithashtu ishte rregulluar, tamam si mėsuese.
- Mė mirė tė kishe pyetur nėse kam fjetur mbrėmė – ia ktheva, e qė ajo pėrsėri qeshi dhe mė “uroi” pėr gatishmėrinė qė ēdo fjalė t’i gjeja njė kundėrpėrgjigje ekzotike, siē u shpreh ajo.
Duke pirė makiato, ne vazhduam bisedėn e mbrėmshme, por vetėm se interesohej mė shumė tė dinte se ēfarė punė kisha nė Prishtinė tė shtunėn dhe sa ka rėndėsi ajo punė. I tregova se asgjė nuk ėshtė protokollare dhe se mundja ta kryeja kurė tė dėshiroja. Nė fakt, unė fare nuk kisha punė nė Prishtinė, por qėllimin e kisha qė tė takohesha me tė. E nėse del diēka, do tė shkoja edhe nė hėnė, jo vetėm nė Prishtinė.
- Atėherė, nėse nuk tė bėhem rėndė, po vij edhe unė se kam njė punė tė ngjashme si ti, jo protokollare – mė tha zonja, e cila mu prezantua me emrin Drita.
- Sa do tė dėshiroja tė mė bėsh shoqėri, nuk e ke idenė – ia ktheva.
Pas kėsaj, u nisėm menjėherė drejtė Prishtinės. Gjatė rrugės bisedonim edhe mė shumė, por assesi tė merrnim ndonjė iniciativė konkrete. Kur arritėm rreth Lipjanit, ajo mė luti qė tė hynim nėpėr qytezė dhe jo tė ndiqnim unazėn.
- O loēkė, ajde ndalemi nė njė motel kėtu nė tė djathtė, sepse nuk kam edhe aq punė nė Prishtinė. Mė shumė pėr qejf kam dalė – mė tha zonja Dritė.
Ndeza treguesin e drejtimit dhe u ktheva. Ec e ec, nuk shihja ndonjė motel. Fillova tė mendoja gjithēka, pa bėrė zė fare. Sapo e kemi lėnė qytezėn, vėrejta njė motel, i cili nuk i ngjante edhe aq njė moteli.
- Ky ėshtė moteli - mė tha zonja.
Hyra nė parkim dhe, kur dolėm nga vetura, njė djalosh na priste me ēelėsa nė dorė. Asgjė nuk kuptoja. Prisja se do tė uleshim nė hollin e kėtij objekti dhe do pinim kafe, por jo. Zonja e rrėmbeu ēelėsin, ia bėri njėfarė pagese dhe u futėm nė objekt, ku asgjė nuk pashė aty qė tė ngjasonte nė objekt hotelerie, pos dhomave, sikur tė njė shkolle.
U futėm nė njėrėn prej kėtyre dhomave dhe zonja menjėherė e mbylli derėn. Ishte njė shtrat bashkėshortor brenda, i rrethuar me pasqyra, njė dush kabinė, njė tavolinė dhe dy karrige. Ajo mu vėrsul si luaneshė, duke mė thėnė se ky ishte qėllimi.
- A e di se sa shumė kam imagjinuar ta kem njė djalosh tė ri, si ty? – mė thoshte ajo, duke mos i ndaluar puthjet kudo nėpėr qafė e trup.
Shpejtė e shpejtė e kryem turnin e parė, sepse ishim tė eksituar pa masė qė tė dy. Mė duhet ta pranoj se ajo mė ka shkundur fortė. Vėrtetė ishte e etur pėr mashkull.
Pas kėsaj u futem bashkė nė banjė, ku e fėrkuam mirė e mirė njeri-tjetrin. Zonja nuk ishte e bukur, ama trupin e kishte bombė. Si dukej, ajo shumė i pėrkushtohej trupit, sepse edhe lėkurėn e kishte tė ushqyeshme dhe tė lėmuar e depiluar. U kthyem nė krevat, ku edhe filluam lojėn e vėrtetė, duke mos e lėshuar asnjė pjesė tė trupit pa e shijuar. Zonja dinte shumė mirė tė mė trajtonte pjesėt erogjene tė trupit, sidomos, koēet. Nė ēastin kur mi ka mbėshtjellė me dy duart koēet dhe karin, ndėrkohė qė majėn e karit ma pėrkėdhelte me buzėt e trasha qė kishte, unė humba fare nga kjo botė.
- Ohhhh zonja ime... mėsuesja ime... sa shumė e din se ēka e eksiton mashkullin – i thash.
- Duhet edhe ti tė shijosh diēka tė veēantė – ma ktheu, duke i hapur kėmbėt, pėr tė ma dhuruar pidhin e saj mė buzė tė gjata.
Fillimisht fillova lehtė t’ia puthja pidhin. Por, kur ajo mė kallte duke e thithur karin, unė doja tė futem i tėri nė pidhin e saj. Ishte kėnaqėsi e paparashikueshme, derisa ne ia trajtonim njėri-tjetrit pjesėt mė intime.
Sa shumė me eksitonte, kur me mjeshtėri ma fėrkonte pidhin pėr buzė, duke kėrkuar qė ti bėja diēka mė shumė se lėpirjet.
U ngrit mė pas ajo dhe mori pozicionin e kafshės. Qėndronte sikur lopėt kur janė tė gatshme ta presin kėrcimin e demit. Menjėherė mė shkoi mendja kur unė i ruaja lopėt e fshatit dhe, njė grua e vetmuar ruante njė lopė tė vogėl. Ajo ishte e pastėr, sikur tė flinte nė dhomė. Kur i erdhi koha tė mbarėsohej, e pata xhelozuar demin e fshatit kur kishte kėnaqėsinė t’ia fuste asaj lope tė ruajtur me kimet. Nuk ėshtė turp nėse them qė disa herė tentoja ta qija edhe unė atė lopė tė vejushės, sepse i ngjasonte pronares sė vet.
Tė gjitha kėto mendime mu sollėn nėpėr kokė me njė shpejtėsi jashtėzakonisht tė madhe dhe inspirimi im shkoi nė maksimal. Kari mu bė dru i forte dhe i drejtė. Zonja vetėm i dridhte bythėt, duke mė ftuar qė t’ia rras sa mė shpejtė.
- Ma rras zemėr... Ma rras se kėtė e kam dėshiruar shumė kohė... Mė qij si mėzat – apelonte zonja Dritė.
- Ahhhh... - lėshova njė britmė, kur ia pėrmblodha me fuqi, bash sikur ai mėzati i katundit qė mu soll nė kokė.
Edhe zonja ime mė inspiroi kur pikėrisht mė quajti muzat nė ēastin kur unė veē e sillja nėpėr kokė atė.
Me rrėmbim i pėrmblidhja para vetės bythėt e saj tė formuara si mollė. E pompoja pa ndėrprerė dhe me egėrsi. Asaj sikur kjo i pėlqente pa masė, sepse e shihja qė mė ujdiste vithet aq mirė, sa qė kisha pėrshtypjen se pidhin ma vuri nė pjatė.
Pas disa shkundjeve, ndjeva sė koēet donin tė dilnin nga strofulli i tyre... E shpejtova ritmin, ndėrkohė qė bėrtisja, nė mėnyrė qė zonja tė kuptonte se ėshtė koha e kulminacionit. U shkul me shpejtėsi nga kari im dhe ma rrėmbeu atė, duke vazhduar tundjet me dorė, pėr ta pritur lėngun magjik.
Eksplodoja si top, pėrderisa ajo i priste llavat nė gjoks, e me njėrėn dorė e lyente gjoksin me atė lėng. Sapo jam shterė i tėri, zonja e futi nė gojė dhe e thithte edhe mė, duke mi nxjerrė edhe pikat e fundit tė spermės.
Nė ato ēaste mu duk se po ma nxjerr zemrėn nga vendi. Ēmendesha nga kėnaqėsia qė mė falte zonja ime.
Me ta pėrfunduar lojėn, tashmė njėri pas tjetrit u lamė me ujė tė vakėt, sepse i ngrohti kishte mbaruar qė nė turnin e parė kur u lamė.
U veshėm dhe, si pėr habi, as unė e as ajo nuk ishim tė interesuar tė shkonim nė Prishtinė.
Unė i propozova qė tė silleshim kah Brezovica, e kur tė bie terri tė hynim nė Prizren. Ajo u pajtua mė kėtė idenė dhe nė ia therėm kah Ferizaj.
Nė Brezovicė jemi ndaluar nė njė vend tė kėndshėm dhe tė flladshėm. Aty jemi argėtuar edhe mė shumė, ndėrkohė qė nė mbrėmje kemi hyrė nė Prizren dhe jemi ndarė si dy tė panjohur.Nga ajo ditė, ende nuk e kam takuar zonjėn time, as qė mė ka thirr dhe as qė mė ėshtė paraqitur nė MSN. Tani jam nė kėrkim tė asaj zonje, por ka dy muaj qė nuk e takoj dot, as qė mė pėrgjigjet ne e-maila. Krejt kjo, tani mė duket si ėndėrr. Shpesh e pyes vetėn, athua kam parė ėndėrr apo ishte realitet dėfrimi me njė zonjė.
 
Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 21:06     +1   -1




Nepermes Internetit-Tregimi 2



Te nderuar desha t’ju tregoj ni ngjarje me njė qift qė njoha nga njė faqe interneti... Pas bisedės telefonike mė ta, e lame qė tė takohemi nė hotel Grand nė orėn 21. Ai erdh, mė mori dhe shkuam kah vetura. Kur hyra nė veturė, mė ra nė sy njė biondinė e bukur rreth tė 35- tave, ishte ulur nė ulėsen e pare, mė pėrshėndeti. Rrugės ai mė pyeste pėr shkollė e pėr punė derisa arritėm nė motel. pėr shkak tė diskrecionit mė tė madh, na u desh qė t'i merrnim dy dhoma nė vete, kėshtu qė e lame qė pasi tė hynim nė dhomėn time, pas pesė minutash tė shkoja nė dhomėn e tyre qė ishte me numrin 82. Pasi u gjenda nė dhomėn e tyre i thashė bjondinės - ēu zemėr mė shpejt se nuk po mė pritet. Mė besoni vizitor tė nderuar se gjatė rrugės nuk mund tė durohesha. Ajo filloi tė zhvishej duke e larguar kėmishėn pastaj fustanin e ngushtė nga vithet e bukura qė mė ēmendėn fare. Kur mbeti vetėm nė brus-hal-ter dhe brekė me ngjyrė tė kuqe me vijėn e tyre qe ishte futur nė vithe, ramė qė tė dy afėr saj. Burri i saj filloi qė t'ia thithte cicat e saja jo aq tė mėdha, por tė bukura kurse unė fillova qė t'ia thithja pidhin e saj duke ia larguar brekėt e saja tė vogla anash. Gjatė thithjes e angazhova njėrin gisht, pastaj edhe tjetrin duke ia gicur klitorisin. Pas pak fillova qė ta qija me gjuhėn time tė gjatė qė e kam si gjarpėr, atėherė filluan lėngjet e njėpasnjėshme qė tė rrjedhin nė gojėn time. Lėngjet e saja ma mbushėn gojėn, vrimat e hundės u desh qė t'i largoja pak nga tuli i pidhit tė saj sepse me tė vėrtetė filloi qė tė mė zihej fryma nga epshi por edhe nga pozita qė isha. Kam thithur shumė pidha por sikur pidhi i saj qė m'u dha rasti ta thithja, nuk kisha hasur ndonjėherė. Mė ēmendi fare. E kam thithur mėse 15 minuta duke e qirė edhe me gishta. Ia ofrova karin tim i cili desh ēmendej nga fortėsia por ajo mė tha se e kishte 'ves-vese' se nuk e kishte thithur asnjėherė. E unė ia ktheva: "Asnjė femėr nuk ka lindur me kar nė gojė. Merre dhe mėsohu pak". Por nuk e mori se nuk e mori, e unė ia ktheva duke i thėnė se kjo nuk ėshtė e qirė nėse nuk e merr karin nė gojė. Harrova tju them, vizitore tė nderuar, se karin e kam nė madhėsi prej 18cm dhe me njė trashėsi prej 5 cm. Kam shumė qejf me ia bo pidhat hyzmetin shumė kėtij mega-kari sikurse qė ky ua bon atyne. Por e pashė se kjo ishte e kotė dhe menjėherė ia futa karin nė pidhin e saj duke ia larguar edhe mė shumė mercedeskat. Hyrja ishte e aq e forte saqė i hapi sytė tej mase. Nė atė temp tė forte ia ngrita tė dy kėmbėt pėrpjetė. Por ajo kėtė nuk mund ta pėrballonte sepse sa here qė kari im e prekte fundin e pidhit tė saj, ajo bėrtiste dhe tentonte qė ta shkėpuste nga duart e mia. Por kjo ishte e kotė sepse unė isha shtrėnguar si me dare pėr supet e saja. Ajo filloi tė bėrtiste duke mė thėnė: Lėshoma njėrėn kėmbė poshtė se mė mbyteeee". Kėrcitjet e shtratit filluan tė pėrziheshin me bėrtimat e saja. Edhe burn i saj tani filloi tė merakasej pėr gruan e tij edhe pse i pėlqente. Por dikur ai tha mė ngadalė se po dėgjohen zėrat jashtė moteht. Por unė e qija sepse edhe ashtu nuk kisha dėgjuar kurrė se njė femėr kishte vdekur prej karit. Bile ishte njė fat pėr mua se kjo e pranoi tė tėrin, nuk e di a mos vallė pėr shkak tė burrit apo prej turpėrimit nga unė qė nuk mund ta pranonte. Sepse nė telefon mburrej se pidhi i saj ka me ia bo venin, veē a do tė isha unė i zoti me e ngi. Ofshamat dhe britmat e saja mė kallėn mua edhe mė shumė, e sidomos mė kallte pozita kur kari im kthehej nga fundi i barkut tė saj. Nė ato momente dhėmbėt e saj shtrėngoheshin edhe mė shumė duke e kafshuar jastėkun nė gojė dhe njėkohėsisht duke ia tundur burnt tė vet karin. Pas pak mė erdhi tė derdhem. E pyeta se ku ka dėshirė qė tė derdhem, nė pidh apo nė cica. Ajo ma ktheu (nga gėzimi qė po e pėrfundoja me siguri) ohh-hhh nė pidh, nė pidh, lagma boma quuuuU se jam me hapa mbrojtėse. Ia mbusha pidhin e ngushtė me spermėn time tė nxehtė. E hetoj nė brendėsi tė saj shtypjen e spermės sime tė madhe qė donte tė dike jashtė. Pasi e pėrfundova unė, i hypi burri i saj. Unė shkova qė ta bėja njė dush por kari im nuk ulej fare. I gjori ėshtė mėsuar qė tė merret nė gojė mirė, bile unė kam dėshirė qė pidhin ta qij nė ēdo birė, bile me pas pasė mundėsi edhe nė kėrthizė e kisha qi. Pasi e pastrova kėtė hamallin tim, shkova prapė dhe iu bashkova atyre. Ata qiheshin. Ajo ma bėri me dorė dhe iu afrova. E mori karin dhe filloi qė ta tundte me dorė pėrderisa kari m'u be pėrsėri i forte. Ai kur e pa karin tim tim tė ngritur, u largua nga pidhi i saj dhe ma lėshoi vendin mua qė ta qija pėr here tė dytė. Qirja e dytė ishte shumė interesante me disa lloje pozitash. Kari im kishte arritur pikėn e maksi-mumit tė madhėsisė sė tij. Tani unė pėrsėri e shpejtova ritmin. Por ajo mė luti qė tė mos e qija aq shpejt dhe forte. Ankohej se po i dhembte fundi i barkut. E kapa dhe e ktheva nė pozitė nga prapa. Ajo i hapi kėmbėt thuajse po e qinte burri i vetė, por kur i hyra me kar nga pas ajo u plandos pėr shtrati nga dhemb-jet dhe nga bėrtimat. Nuk mund ta duronte kėtė pozitė. Unė tani u shtriva nė shtrat dhe ajo mė hypi pėrmbi. Sė pari filloi tė ngulej ngadalė, por pas pak edhe ajo filloi vetė ta shpejtonte ritmin duke mė shtrėnguar pėr beli. Burri i saj duke e shikuar kėtė pozitė filloi tė derdhej, e pas pak shkoi edhe tė pastrohej duke na lėnė neve fillimisht vetė. Tani ajo u be mace edhe me egėr, filloi tė pėrkulej duke ma futur majėn e gjuhės thellė nė gojė. Sigurisht nė kėtė pozitė e kishte gjetur veten sepse filloi tė ēmendej mbi karin tim. Qihej me njė shpejtėsi tė madhe saqė i thashė: "Ngadalė se po ma then karin". Ajo buzėqeshi dhe mė tha se tani po e nxerr hakun. la bėra me dije se isha buzė kulminacionit, isha bėrė ujė prej djersitjeve, dritaret ishin tė hapura por vapa e kishte bėrė tė veten, por jo sa pidhi i saj. Ajo filloi tė dridhej dhe ta kafshonte buzėn duke mė shtrėnguar pėr skajet e tulit nė belin tim. Ajo dridhej dhe bėrtiste kurse shtrėngimet e saja ishin edhe mė tė forta saqė mezi durohesha pa bėrtitur nga dhembjet. Ajo filloi ta lėshonte lėngun duke bėrtitur - gjė kjo qė mė ndezi edhe mua dhe e lėshova, e lėshova edhe unė, e pėrziva mė lėngun e orgazmit tė saj. Edhe unė u ngrita pėr ta bėrė njė dush. Ata filluan tė bisedonin por nga currilet e ujit nuk munda tė dėgjoja se ēka po bisedonin. Por ndala ujin dhe e dėgjova zėrin e gruas sė tij: "Shkojmė se nuk po mundem mė tė qėndroj me ju tė dy. Gabim e paskam pasė qė i kam lypė dy kara pėrnjėherė nė shtrat". E pėr mua tha se budallė qenka se kari s'po ditka me iu ndalė. Pasi dola nga banjoja, ajo mė tha se po shkojmė se i kemi lėnė fėmijėt vetė nė shtėpi e nuk bėn tė vonohemi se duhet tė udhėtojmė bukur larg. Pasi u vesha, u pėrshėndeta duke u larguar pėr nė dhomėn time dhe e pyeta se si kishte kaluar. Aja ma ktheu duke mė thėnė se ishte befasuar me atė kar monstrum. E unė ia ktheva se kėtė e kam dhuratė tė ēmueshme nga Zoti. U largova nga dhoma e tyre. Nė dhomėn time time mė silleshin nėpėr kokė ofshamat e biondinės. Kari filloi pėrsėri tė ngritej. Nuk mbeti tjetėr pos tė filloja pėrsėri ta tundja duke e paramenduar biondinėn mbi karin tim. Shumė shpejt m'u nxe barku nga stėrpikat e spermės. U ngrita dhe hyra na banjo, bėra njė dush pothuajse tė fto-htė, sepse trupi mė ishte kallur nga epshet dhe nga zjarri. Provova qė tė fleja pak por ishte e kotė. Nuk isha lodhur aq shumė saqė tė fleja menjėherė... Kur pas njė jave e thirra nė telefon A-nė dhe pas njė bisede pėr pyetje familjare e pyeta se kur do tė takoheshim pėrsėri, ai ma ktheu se gruaja e tij nuk po mundet me u qi me ty sepse me tė vėrtetė po i pengon madhėsia e karit tend. Dhe mė tregoi se katėr ditė kishte ndier dhembje nė fund tė barkut. E mua nuk mė mbeti tjetėr pos tė bėja edhe njė postim nė atė faqen dhe tė pres oferta tė tjera.
 
Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 21:06     +1   -1




Me forte se viagra...


Ishte njė dite e qte ne krahasim me zhurmen e perditshme nga gumezhimet e patrollave te Kforit qe me jane bėrė sikurse njė muzike e merzitshme qe ta grryejn mendjen ne thellesi…Desha te shtrihem ashtu si thote Mbreti pėr se gjati edhe pse sa isha ngritur nga shtrati I gruas dhe ende ndjeja aromen e trupit te saj te nxehte…
Papritmas telefoni: cingerr…Alo “Dilingji” me fal qe te trazova kaq heret por me duhesh patjeter sepse me vone e di qe ke obligime tjera…
Pa njė pa dy u ngrita dhe fillova te vishem…ashtu pa bėrė dushin fare,pa pirė kafen e mengjesit…
Dera ishte e hapur,nuk pat nevoj fare te trokitja…ne mendjen time silleshin lloj-lloj skenash…e paramendoja se AJO do te me dilte perpara ne ndonje fustan te holle te tejdukshem qe majat e cicave ne menyre provokative te me joshinin…dhe kukat e saja te ngjeshura me ate lugun e epsheve duke pritur pafundesine…
Perkundrazi perpara me doli burri I saj,si zakonisht I veshur rendomt dhe me buzeqeshje me ftoi te hyjm ne dhomen e dites…
Me kishin ftuar qe t’jau rregulloja zerimin nepermes kompjuterit pėr njė aheng qe do ta benin ne mbremje pėr ditelindjen e Emit…
Emi erdhi pas pak(por jo e veshur ashtu si e paramendoja),me pershendeti dhe me ofroi kafen…
E perfundova shumė shpejt instalimin e karteles se zerit ne PC-n e saj dhe me c’do kusht doja te shikoja (hidden temporary internet files),kyqjet e saja secrete ne internet…
Po kurrsesi nuk mud ha rasti…
Duke me percjell burri I saj me ftoi pėr ne mbremje…”na gezoni nese vini sonte TI me shoqen tuaj…
E gjithė dita me eci mbarė…mendja me fluturonte sa andej e sa kendej…
Ne mbremje shkuam me shoqen ne ahengun e EMIT dhe kaluam qaste te kendshme,me muzike,humor e vere te kuqe…Dikur vone u kthyem ne shtepi dhe rame me fjete te lodhur tej mase…enderr …Oh qfare endrre e bukur:

Ne mengjes shkova te EMI…ajo doli mu ashtu si e paramendoja…me ftoi mbrenda dhe me beri kafen…pa njė pa dy filloi te me provokonte…jo mole im veq sa nuk eksplodonte nder pantollonat e mia…ajo perkulej kur sillte diqka qe syte e mije te atakonin gjinjet e saj…kur kthehej aq bukur I sillte vithet sa humbesha I teri mes rrotullimeve te saja provoktaive…une I ulur para PC-s se saj (hulumtoja ne hidden temporary internet files) paramendo ne prani te saj…Ashtu duke shiquar fotot qe ajo kishte shfletuar…breke te tejdukshme…brusshalter…fustane gjumi…dora e saj rreshqiti lehtas mes kembeve te mija…filloi ta qel patenten dhe duke shpejtuar ta nxjerr karin perjashta qe donte te ngulfatej nga ajo padrejtesi…Guxha ishte mavijosur dhe u atakua se pari nga buzet e saja sikur harqe…leshoje cameren me tha…derisa po e fuste thelle ne fytin e saj Karin tim qe dukej se humbaste fare…veprova ashtu…e rregullova cameren me posht dhe shiqoja me andje derisa ajo po e thithte…po e gllaberinte te terin…ne njė moment u ngrit,u ule ne tavolin mbi tastaur dhe duke ngritur fustanin e holle larte…dhe duke zbuluar shpellen e saj joshese e mua mu dehs te bi ne gjunje…dhe derisa kerkoja me gjuhen time buzet e pidhit te saj ajo mi ferkonte qelet e mija te rruera dy dite me pare…
Ashtu duke lepire vrullet e saja te njepasnjeshme dhe duke ndegjuar grimasat e zeshme te saj deri te shpejtimet pėr ta arritur kulminacionin…Ajo me shtyri me ma beri me shenje te shtrihem,kurse me njeren dore mbante Karin tim te sterngritur thuajse frigonte se po I iken…Duke u ngulur net e lehtas-lehtas ne pafundesin e saj thuase doja ta mberrija maratonen e kohezgjatjes sime… e Ajo sikur luaneshe vetem perdridhej e ngulej…Po afrohej ai qasti ku te gjitha shkrirjet do te mblidheshin me ekstazen e shumepritur…kur ajo prape e nxorri nga trendafili I saj I qullshem dhe aperkiste barkun e saj deri te gjinjet…ah qfare momenti…e camera edhe tutje incizonte …kur hap syte! Gruaja ime me therriste: I poshter je!Moti nuk me ke qi keshtu…me ke shashtrisur…mos ke pi ndonje Viagra?...
E tera kishte qene enderr,kurse ne realitet isha shkri ne maredhenije
 
Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 21:06     +1   -1






Me kishte munguar


Ishin vetem pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne njė restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se q’me erdhi dhe te putha. Sa shumė ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale. Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadal te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kofshet e tua deri tek pidhi yt i qullet, qe me kishte bėrė sa here te qmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshte e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me par. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar pidhi yt. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si njė i uritur prej mujve te ter. Do t'te haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja pidhin tend si fryej. E shpejtoja ritmin edhe me shumė. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at pidhin tend qe sa here me kishte bėrė mashkullin me te lumtur. Sa mirė qe ne restorant nuk kishte shumė njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene njė kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mirė . Se c’me pershkuan trupin ca t’ rrenqethura sapo e preka ate. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal breket dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove pėr ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hof pėr beli dhe te shtrengova pėr trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt pidhit tend te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta pėr tavolinen e toaletit. Te kapa pėr flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Kari im sikur i terbuar depertoi mbrendesine e pidhit tend te qullur. Leshove njė renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shumė, derisa me doren e djathte te pickoja te bytha dhe te beli. O zot, perjetoje orgazmat njė pas njė. pidhi te ishte shnderruar ne ujvare. “je me mbrojtje?”me pyete. “Po” u pergjigja shkurt un nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje karin tim tek te godiste mitren. njė dhimbje e vogel qe te bente te qmendeshe fare. Pernjehere un e shpejrova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e pidhit tend. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete pėr tavoline, dhe un u mbeshtete mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve.
U ngritem ngadal. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. .
un dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e pershkellire. E shikoje veten ne pasqyre dhe nuk e besoje,qe e ben perseri bashk, nuk e besoje qe me kishe prane
 
Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 21:06     +1   -1




shte ditlindja jote


Pasi e festuam ne njė ambjent shum shoqeror ne fundin e festes tu afrova dhe te pershperita.....kam njė dhurat te bukur pėr te te dhuruar dua te vish me mua !! buzeqeshe mir me the,dhe ashtu u nisem te dy udhehiqja un drejt njė loteli te mrekullueshem ku dhe kisha pregaditur gjithcka pėr te dhuruar njė dhurat te vecant,
ju afruam deres te dhomes,Dua te ti lidh syt me shami te thash ! ti mbylla syte hapa deren dhe u futem brenda ishte njė atmosfere e qete vetem njė keng e leht balad dashurie degjohej,arom eksituese te pushtoj, ngadal ta perkedhela fyturen dhe ta hoqa shamin,pe rreth e rrotull, drit qirinjesh njė krevat i bukur i mbuluar me trendafila te kuq dhe cokollata, njė rtyez e vogel mbi te qendronte njė shishe shampanje dy gota dhe ca luleshtrydhe ,era leviste ngadal perdet e bardha me shikove ne sy byzeqeshe embel me puthe me shum pasjon me le pa fjal me the ,te shtrengova ne kraharor dhe vazhduam te dy te kercenim nen ritmin e kenges duke shkembyer disa fjal,duart ne belin tend i mbaja dhe te terhiqja dal-ngadal drejt krevatit u ulem te dy lehte siper trendafilave dhe cokollatave qe shperdaheshin C'rregullisht siper krevatit te cmendur vazhdova te ti heq rrobat qe mbulonin trupin tend duke prekur dhe lepir me kujdes ēdo milizim te trupit tend ashtu dhe ti si e dehur kerkoje te me zhvishje mua,pasi ishim te dy te laskuriqur u ngrita ne kemb te mora dhe ty lart,dua te ti lidh edhe njė her syt me shami te thash,nuk fole fare ti mbylla syt u mbeshteta i teri prapa teje e ndjeje afshin e tupit tim dhe penisin e madh qe teprekte bythen,vazhduam te ecnim disa hapa drejt dushit pasi u futem brenda ta hoqa shamin pe vasken plot me uj e mbuluar me njė shtres te kuqe me petale trendafili qirinj rreth e rrotull,ngele e befasuar kafshove buzen je shum i mirė me the se prisja kete , ja pra as un se besoja qe posht akullit ka zjarr te thash,
e ngrite njeren kemb dhe e fute brenda ne vask un te kapa te beli ste lash te levizje nga ai pozicjon dhe u ula posht duka ta lepir veginen e bukur dhe te lagur,
pasi u fute brenda ne vask solla dy gotat me shampanje u futa dhe un ne vask vazhdova te flas dhe pa pritur ma afrove gishtin te buza,shshshshsh mos fol me the se gjithcka esht e tepert GEZUAR psi pim pak i lam gotat ne njė an, ishe komplet e shtrir ne vask syt i kishe mbyllur dhe le fantazin time te te udhehiqte,
te perkedhelja eksitueshem me duar, ta lepija fytyren gushen gjoksin,tek ta prekja pidhin me gishta ndjeja se isha shum i eksitur gjithashtu edhe ti, u afrova i teri siper teje duke ti ngritur kembet mbi supet e mia,ma preke karin OH sa te madh ma ke, me the,ta futa ngadal tundueshem te fort te terin brenda ,ngele me goj hapur, duart e mia qe te perkedhelnin fytyren ishim shum te eksituar doja te ta beja fort siq e kam zakon por ujti sme linte ,ateher u cova te mora ne krah dhe te shtriva ne krevat mora njė luleshtrydhe dhe me te pershkrova ter trupin tend te lagur, pastaj tek te perkedhelja buzet me te ti e kafshove dhe e mbajte te buzet i afrova dhe un buzet u lepim te dy duke e ngren si te uritur,
isha i teri siper teje tek putheshim me plot pasjon me perkedhelje kurrizin dhe duart e tua ma preken penisin tim ,dua ta puth me the dhe ngadal u afrove afer tij tek ma lepije leht ashtu me terboje, un te kapa nga floket te ngrita lart te kafshova fort u shtrive e tera ne krah dhe un gjithashtu perball teje u futa mes kembeve,Ngadal e ndje karin qe po futej i teri brenda teje e shikoje me syt e dehur nga eksitimi dhe ashtu vazhduam ta bejm foooort ,pastaj te ngrita nga krevati te mbeshteta ne mur dhe ta bera ne kemb nga mbrapa me njeren dore ta ferkoja gjoksin doren tjeter e kisha te floket e tua isha shum i dehur pas atyre qasteve,isha i terbuar doja te te perpij te teren,
Me kishte mar malli pėr ty me thoje me fjalet qe te ngelnin ne goje klithmat e tua me benin me te dhunshem,pastaj te terhoqa ashtu pa ta nxjer te cova te krevati i vure brrylat e kraheve ne krevat ta ngrita dhe njeren kemb siper krevatit dy duart i kisha te bythet e tua te cilat i shtrengoja dhe ashtu ta bejra foort ,ndjeja se ishte faza finale pas gati njė ore,nuk e ndaloja ritmin e shpejt qe ushtroja siper teje Papritur ndjeva se po prishesha e nxora ti e lodhur u ngrite ngadal dhe Sperma ime vershoj mbi gjoksin dhe barkun tend.
Keshtu me the gezuar ditelindjen ti mua !!? po te thash te putha embel u shtrim te dy dhe e lam fantazin e asaj natė te na udhehiqte edhe pse e dinim qe e nesermja nuk do na gjente bashk....
 
Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 21:07     +1   -1




Autobusi

Atė dite nuk mund ta harroj kurrė. Qėndroja ne stacionin e autobusėve. Mė kaploi te ftohurit. Prisja fatin qė dikush te me dėrgonte sa me pare ne shtėpi, qė te shtrihesha e te pushoja me ne fund ne shtratin tim te bute e te ngrohtė. Me bisht te syrit vėrejta Fatėn, ish-shoqen time te gjimnazit dhe menjėherė u nisa ne drejtim te kundėrt ne mėnyrė qė t'i ikja kontaktit me te. Ne te vėrtetė, shumė njerėz i mundon fiksimi kohor. Pėr Fatėn, mu kėto gjėra ishin te rėndėsishme, gjėra kėto te cilat edhe pas 30 vjetėsh pėr te ishin te rėndėsishme. Pėr te ishin te rėndė-sishėm emrat e ish-profesorėve. Pėr te ishin te rėndėsishme vendet ku ishin te ulur nxėnėsit. Ky shkollim mbase pėr Fatėn ishte e vetmja gjė qė ishte me rėndėsi ne jetėn e tyre... Mirėpo Fatės nuk arrita qė t'i shmangesha. M'u afrua dhe me preku pas shpine. "Ē'ėshtė puna jote, shoku im i vjetėr? Bėhesh kinse nuk me njeh?!" Duke e aktruar befasinė, une ne mėnyrė miqėsore ia shtrėngova dorėn. Lutesha qė te mos fillonte te fliste pėrditėt shkollore! Ishte njėra nga ato femrat e qėndrueshme, me njė gjatėsi gati sa e imja, kurse ne take, ma kalonte. Kishte njėfarė bukurie seksi, e cila disi me frikėsonte qysh kur ishim ne shkollė. Kishte flokė plotėsisht te thinjura te cilat u afroheshin faqeve. Qysh kur ishim ne shkollė ajo kishte filluar qė te thinjej dhe ajo tufė e flokėve te thinjura, ne vetėdijen tonė djaloshare kishte njė domethėnie seksuale vullkanike. Ēdoherė kisha njėfarė stresi ndaj saj. Me provokonte ne mėnyra te ndryshme. Ma mbėshteste kokėn mbi sup, e mbėshteste trupin e saj pėr trupin tim, por asgjė me shumė. Vetėm do te me shikonte, do t'i lėpinte buzėt e ima. Tani, pas tridhjetė vjetėsh, dukej te ishte ende e mbajtur mirė. Kishte pasur te veshur njė pallto. - Ē'bėn? - e pyeta si i marre. - Ē'mund te bėj une? - tha. - Une nuk jam ambi-cioze sikur ti, qė te shkruaj libra. Dhe pastaj biseda filloi. Me pyeti pėr prishjen time te kurorės, sikur kjo te kishte ndodhur dje, e jo para dhjetė vjetėsh. Edhe ajo ishte e ndarė. Por, ne mėnyrė te pacivilizuar. Shumė thjesht. Ishte martuar vonė, me njėfarė torollaku i cili kishte pėrjetuar kėnaqėsi duke i bėrė asaj skena. Mua me bubullonte koka kah m'i fliste kėto gjėra. - Mund te supozoj - murmurita. - Nuk mundesh - pėshpėriti ajo. Se pari e kishte munduar me xhelozi, e pastaj kishte filluar qė ne shtėpi t'i silite shokėt e vźt, pėr te luajtur bixhoz. Por ai e kishte pėrulur gruan e vźt. Me kapi pėr dore, duke me liruar nga udhėheqja e bisedės, kėshtu qė derisa ajo fliste, ishte e mjaftuedhme qė une vetėm te pohoja me kokė. Ishim se paku njėqind veta, kur me ne fund arri-ti autobusi. Te gjithė u paluam pėr njėri tjetrin, duke u futur ne autobus. Ishim aq te shtypur pėr njėri-tjetrin sa qė gati e humba frymėmanjen. Si duket, Fata nuk ruhej aspak. Ne te vėrtetė, nuk e kishte dert qė pjesėt e saja te trupit i prekeshin nga meshkujt e pranishėm. E shkumcoi pallton, apo iu kishin shkėputur pul-lat ne tollovi dhe u mbėshtetėm stomak pėr stomaku, gjoks pėr gjoksi. Cicat e saja te mėdha filluan qė te m'i ngrohnin mushkėritė. Ajo vazhdimisht fliste . Burri e kishte paditur dhe dėshironte qė fia uzurponte shtėpinź. - Paramendo. Kurrė nuk ėshtė denihur ne mua. Frikėsohej nga ajo se mėpastaj. kur te bėhej fėmija, une me nuk do ta pėrfillja aspak. - gari filloi qė te qante. - U bėra plotėsisht e frustruar. Bum im kishte dėshirė qė te me puthte nėpėr siomak.e pastaj me pénis te me kalonte nėpėr kėrthizė. te me derdhej ne lesh, por brenda kurrsesi jo, vźliau im. Nuk dėshironte dhe nuk dėshironte. E une nuk dėshiroja qė ta tradhtoja. Disa hčre jam munduar qė ta shtrėngoja me kėmbė dhe ta mbaja ne brendėsinė time, por ai me ka rźne shuplakė, duke me quajtur lavire. Dhe, derisa ajo i pėrmendre pjesėt me intime te trupit, une fillova qė maksimalisht te koncentrohesha ne bisedė. Kėmba ime ishte e futur ndėrmjet kėm-bėve te saja dhe diēka me sorollatej nėpėr kokė: bėja ore burrė atė gjė qė bashkėshorti i vźt nuk ia kishte bėrė. Ndjeva se si po me rritej kari, derisa Fata bise-donte krejt pranė buzėve te mia. Lėviza pak dhe mjetin tim te qirjes e orientova mu ne mesin e kėm-bėve te saja. Po, po. Une nuk do t'i besoj. Ai jo vetėm qė eshtė derdhur ne te, por si duket ia paska gjuajtur edhe disa shokė te vźt, dhe si duket mezi paska pritur qė ajo ta tradhtonte, qė te qihej me ta, e pastaj ta zinte ne fla-grancė. Mirėpo, ajo gjithmonė ishte njė vashė ēap-kėne dhe e dinte se ē'bėnte: ajo ishte qirė, jo vetėm me shokėt e tij, por edhe me ata, e edhe me te tjerėt, kur ai nuk e pėrgjonte. Dhe tani, ja, ajo kishte ven-dosur qė te ndahej. E shkaku? Vėliau i saj, pčse vjetė me i vjetėr se ajo, e kishte humburjetėn ne njė fatke-qėsi komunikacioni dhe shtėpia i kishte mbetur kėsaj. Ne bisedė e sipėr, ajo lėvizi edhe pak dhe tani kari im u mbėshtet mirė ndėrmjet kofshėve te saja. Ajo edhe me tutje fliste pėr vėllaun e vźt, por une me nuk e dėgjoja aspak. Nga autobusi zbritėn disa udhėtarė dhe ne disi u liruam pak, por pėrsėri hypėn disa te tjerė, duke shkaktuar pėrsėri pėrreth nesh njė tollovi te hatashme. Kurse une isha ne kuim te kėnaqėsisė. Ngadalė ia ngrita fustanin dhe nga pan-tollonat e nxorra atė timin. Pėr njė moment, gati sa nuk u ēmenda: sapo e afrova karin tim ndėrmjet kėm-bėve te saja, e vėrejta se ajo nuk kishte pasur brekė fare! Guxha ime tanirnė rrėshqiti ndėrmjet buzėve te saja te pidhit. Njė pidh te tille te nxehtė kurrė nuk kam ndier nėjetėn time. Kari im hyri pjerrėt, por nuk mund te futej aq sa duhej. Une nuk guxoja ta ndėr-preja rrėfnnin e Fatės ne mėnyrė qė ta lusja pėr t'i hapur edhe pak kėmbėt, gjithnjė duke u frikėsuar se iluzionet do te treteshin. Ndjeva njė ndryshim ne zėrin e saj. Ai filloi qė disi te dilte me i ėmbėl dhe me i qetė. I hapi pak kėmbėt dhe kari im dalėngadalė po hynte gjithnjė e me thellė ne pidhin e saj. A e keni provuar ndonjėherė, lexues te dashur, qė kėtė ta bėni vjedhurazi ne autobus? Ėshtė njė gjė e tmerrshme kur qirja nuk varet nga dėshira personale, por nga dridhja e autobusit ne mėnyrė te ērregullt. Kari im lėvizte ne pėrputhje me tundjen e autobusit nėpėr rrugėn jo te rrafshėt, por mu kur paraqitej nevoja me e madhe e shpejtimit te ritmit, ai autobus i malikuar qetėsohej fare. Fata vazhdimisht fliste. Mendoj se edhe ajo filloi qėtėkallej.Tektash!? Isha i tėri i skuqur nga mosdurimi. Me dukej se do te shkonte ende kohė, e une ende nuk arrija dot deri te qirja. Zemra me rrahte si kurrė me pare. Buzėt e saja u pėrputhėn pėr buzėt e mia. - Mos me puth. Po me vjen turp. Pastaj, ē'do te mendojnė njerėzit pėr mua. Bėhu i mirė. Pėrndryshe do te ndahem nga ti. Jo, vetėm kėtė mos e bėr - mendova vetmevete. Vazhdova qė edhe me tutje t'ia fusja ngadalė, duke e tėrhequr sa me shumė kah vetja. Asgjė nuk do te ndodhte e keqe, po mos te bėrtiste njė i marre, duke na shtyrė: - Aman bre zonjė. Ngushtohuni pak. Nuk po ju dilka njė bote vend! - Shko bre n'pidh t'nonės! - i bėrtiti Fata ime me gjuhėn e saj vuligare dhe u shrnang pak. Ne atė moment une ia futa deri ne fund, thellė, thellė, mu ne momentin kur edhe fillova qė te derdhesha dhe ta mbushja me spermėn time. Pulsimet m'i shtanguan kėmbėt, kurse nėpėr kurriz me kaluan disa ndjenja rrėqethėse. Isha i lumtur qė me ne fund ēdo gjė pėr-fundoi aq mirė. Pastaj me kujdes karin tim e tėrhoqa nėn pantollone. Askush nuk hetoi asgjė. Me ne fund, ne mėnyrė falėnderuese e putha Fatėn ne faqe. - Dhe, ē'ke vendosur te bėsh me burrin? - e pyeta, edhe pse deri me tani nuk kisha lidhje se ē'mė kishte folur deri me tani. - Asgjė - tha hareshėm - mu asgjė. Nuk do t'i shmangem. Do ta malltretoj edhe une atė! Ajo u pėrgatit pėr te dalė nga autobusi. I propo-zova qė te shkonim se bashku tek une, ne banesė. Ajo refuzoi. I propozova qė t'ia lija adresėn ne mėnyrė qė me vonė te me paraqitej, kur te dėshironte. Atėherė pėr hčre te pare me shikoi arsyeshėm, sikur te ēuditej se pėr ē'arsye isha pranė saj. - Jo, po ti po e tepron tash! Mendon se me gjithė kėto pranime kam dėshiruar qė te ngulitem? Po. Me ke pėlqyer ne gjimnaz. Por, ne tash jemi te vjetėr. Paramendo se si do te dukej qė tek tani te qiheshim!? Harroje kėtė. Me te vėrtetė une jam kundėr ēdo gjeje qė ėshtė kundėr miqėsisė sonė. Jo, nuk do te kisha mundur qė te te paramendoja si dashnor! Gati sa nuk e humba vetėdijen. E kjo pak me pare, si do te mund te quhej?! E mundova kokėn lidhur me kėtė kur pėr njė moment Fata tźnimė doli nga autobusi. Ah, autobus i malikuar..
 
Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 21:07     +1   -1




ĒDO GJĖ FILLOI NE VETURĖ

"Dėshirėn tonė duhet plotėsuar sa hčre qė ajo te zgjohet! Kėtu nuk duhet pritur shumė!", pohon Shemsedini (35). "Dua te them: kur jam i disponuarpėr seks, une dua qė menjėherė te kaloj ne ēėshtje. E dashura ime Fatmirja. tanimė e ka kuptuar kėtė. Jam i lumtur se as ajo nuk e kundėrshton seksin e shpejtė. Pėrkundrazi, aie e kall fakti se une ne ato momente e dua mar-rėzisht. Kėnaqėsinė me marramendėse e kemi pėrjetuar jo moti ne veturė. Shkonim pėr vizitė prindėrve te mi. Fatmirja qėndronte pranė timonit, e une ia ledhatova kofshėt. E, ē'bėri ajo atėherė? E ktheu veturėn ne vend-parkimin e pare! Atėherė u zhvendos ne ulėsen e djathtė dhe me kėmbė te hapura u ul ne mua. Oh, zot! Kam eksploduar me njė fuqi tėjashtėzakonshme."
 
Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 21:08     +1   -1






Nate e paharrueshme

Fillova pune ne nje restorant ,,dhe e verejta qe bosi im italjan me kishte shum qejf direkt me dha nje pun te lehte dhe m,e tha orarin beje vete ,,e gezuar per vendin e punes dhe pagesen e mire kalova dy muaj ,,,kur nje dite bosi me thote dalim te gjithe per nje dring,,ok vajtem ne klab te gjithe se bashku ishim 14 veta dhe e shikoja bosin gjithmone qe veshtronte gjoksin tim ,,qe e kam 36 c enderr per burrat ,por beja sikur se kisha vemendjen ,,ok mbas muzikes se bukur te asaj nate ,,dhe pijeve defryse ikem ne shtepi ,,,e pershendes por ai me jep nje perqafim shum te papritur ,,,shoh qe te pantallonat e tij diqka qendronte si hy i ngritur ,,naten e them dhe largohem ne shtepin time ,,,te nesermen fillova pune ne 11 ne megjes ,,,ai me priti me komplimentet me te ngrohta ,,hej alba kurr ste kam thene por ti je shum sexy dhe e bukur ,,,fytyra me skuqej vazhdimisht sa her qe e shihja ,,,nje dite me thot aty ne deskun tim kam ca letra qe duhet te mi rregullosh ne kompjuter kur me vjen te dhoma dhe me puth ngadale ,,,,,,,duart e tij prekin gjijte e mi dhe papritur ,,isha e lagur ,,ai ishte trup shum i mire dhe i pashem ,po ishte nje vit me i ri se un ne moshe dhe kurr se kisha imagjinuar nje gje te tille,,,,,,,,,,nje nat dolem perseri dhe me thot pas lokalit do te tregoi shtepine time ,,,dolem pasi hengrem nje dark shum romantike shkuam te shtepia e tij ...me tregoi komplet shtepin dhe tani esht dhoma e gjumit me thot ta shohesh apo jo ,,sa ishte ndare me gruan dhe e dija qe nuk kishte te dashur ,,,,,,,filloi te me prekte me ferkime e ledhitime ,,me puthje te pafundme ,,me lepiu gjithandey dhe gjithmon thoshte je embelsira ime ,,un eksitohesha kur ai thoshte ashtu ,,,u qim per nje kohe shum te gjat,,dhe ishte nje nat shum e paharrushme ,,,dhe qe sot e asaj dite ky i dashur qe po tregoi historin ketu u be burri im ,,,,kemi tre vjet dhe sexy esht i paharruar ,,,,,
 
Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 21:08     +1   -1




E re, por e uritur gjithnjė pėr mashkull tė fortė!

Njė ditė i erdhi fundi kėnaqėsisė sime qė kisha mė njė fqinj timin, i cili ishte dyfish mė i moshuar dhe kishte grua e fėmijė. Krejt kjo kur nėna mė zuri me tė, derisa ishim nė ekstazėn mė tė fortė. Nė atė ēast, pėr herė tė parė e urreja mamin, e cila, sikur tė mos ishte femėr, nuk mė kuptoi fare pse isha ngulitur nė hurin e xhaxhit Halit.
Sa shumė e dėshiroj tani qė jam larg xhaxhin Halit, i cili ishte komshiu mė i dashur pėr mua, edhe pse ishte shumė mė i vjetėr. Ai e dinte ēdo imtėsi pėr ta bėrė tė lumtur njė vajzė tė re, siē jam unė.
- I poshtėr... Ēka po i bėn vajzės sime... Zoti tė marroftė... Eja ti nė shtėpi, kuēka e vogėl... – bėrtiste mami, pa e kontrolluar veten fare dhe me njė zė, sikur tė ishte e ēmendur.
Nga ana tjetėr, xhaxhit Halit si bėhej vonė. Edhe pse mami kapi telefonin pėr ta thirrur policinė, ai nuk lėvizte fare, bile edhe huri i kishte mbetur i quar pėrpjetė, e qė e vėreja se edhe mami e lakmonte.
Pasi shkuam nė shtėpi, mami mė ndėshkoi, duke mė mbajtur nė burg shtėpiak, ndėrsa kur dilja jashtė, gjithnjė isha nėn pėrcjelljen e saj. Xhaxhit Halit nuk i kishin bėrė asgjė, sepse ai vėrtetė nuk kishte bėrė asgjė! Unė isha nėntėmbėdhjetė vjeēare dhe dėfrimin me tė e kisha bėrė me vetėdeshirė. Kot mami ma qiti faqen e zezė nė shesh. Ka mundur ta mbante si fshehtėsi midis ne treve, e qė ndoshta do ta shijonte edhe ajo karin e mrekullueshėm tė xhaxhit Halit. Edhe kėshtu mua nuk do mė ndal njeri, sepse unė jetoj pėr sex. Fundja, zėri i keq qė mė doli, ishte si njė reklamė pėr mua se jam meraklie. Nga ajo ditė, secili mashkull mundohej ta kruante dhėmbin te unė.
Qė kur u ndėshkova nga mami, unė nuk pashė kar me sy pėr disa muaj. Megjithatė, ajo nuk mundi tė mė lidh pėrgjithmonė pėr ushkuri tė saj. Filloi ta qesė nė harresė atė pamje tė tmerrshme qė pėrjetoi.
Njė paradite, nė shtėpi erdhi njė burrė, i cili kishte tė veshura rroba pune dhe nė dorė mbante njė ēantė tė vjetruar. Mu prezantua si mjeshtėr i makinave larėse dhe mė njoftoi se para dy javėsh ishte ftuar nga mami im qė ta riparonte makinėn tonė, e cila kohėt e fundit nuk funksiononte si dehej.
- E di zonjushė se kam ardhur shumė vonė, qė kur mė ftoi zonja e kėsaj shtėpie, por kisha mjaftė punė dhe u desh t’i pėrfundoja me radhė – tha mjeshtri, i cili qė nė shikim tė parė mu duk se ka vlera mashkulli dhe se nuk ishte shumė i vjetėr.
Unė rrudha krahėt, duke i thėnė se nuk merrem me kėto punė, ndėrkohė qė ia tregova banjėn dhe i thash se mund tė kryente punėn e vet. Megjithatė, duke e parė se ai mashkull me muskuj tė fuqishėm do ma heq pak “ndryshkun”, fillova ta provokoja. Fillimisht i ofrova njė kafe, pastaj filluam muhabetin sa pėr t’u njohur se kush ishte dhe ku banonte. Pasi mora vesh se ai ishte fshatar, por qė kishte njė punėtori tė kėtij lloji nė qytetin tonė, nisa edhe mė shumė tė angazhohesha qė ta fus midis kėmbėve.
- Mjeshtėr... kėtu paska shumė ujė! – i tregova, derisa isha ulur pupas dhe shikoja nėn makinėn larėse.
Pasi kisha tė veshur njė fustan tė mėndafshtė dhe tejet tė hollė, nga i cili vėrehej se nuk kam fare brekė, sytė e atij mjeshtri donin tė dilnin nga vendi, sa herė qė unė shikoja diku tjetėr dhe jo drejtė tij. Mora njė leckė dhe fillova ta pastroja vendin ku ishte makina, jo pse mė interesonte kjo, por doja ta marr pozicionin e njė kafshe, ndėrkohė qė bythėt i ktheva nga ai, nė ballin e tė cilit vėreheshin djersė nga sikleti. Sa mė shumė fėrkoja dyshemenė, aq mė tepėr fustani mė rrėshqiste shpinės, duke mi zbuluar fillimisht kofshėt dhe mėpastaj edhe vithet.
- Sa trup tė bukur qė paske moj engjėllushė... Mmmmmm... Mjeri unė qė u plaka! – foli mjeshtri, i cili ma bėri tė qartė se do e ngjyente pak nė mua.
- I vjetėr?!... Ti s’je normal... Je nė moshėn mė tė mirė, por nuk po e ditke kėtė – iu pėrgjigja, por pa e kthyer fare kokėn nga ai.
Pėrkundrazi, i shtoja lėvizjet qė fustani tė mė ngrihej edhe mė shumė. Vėrtetė nuk e kisha vėrejtur kur ai kishte rėnė nė gjunjė, por e ndjeva kur ma puthi kofshėn, tashmė tė zbuluar, e cila do ta kallte ēdo mashkull. Unė ende nuk reagoja, sepse doja qė krejt aksionin ta ndėrmerrte ai, nė mėnyrė qė mos tė konsiderohesha fajtore, pėr ēdo rast. Kur ai e pa se nuk po reagoj, filloi t’i zhvendos puthjet mė afėr pidhucit tim tė zbuluar tashmė. Kur arriti nė cak, filloi tė ma fus lehtė gjuhėn, mė pas edhe tė mi thithė buzėt e lagura. Pas ca lėvizjeve dhe mjeshtėrive tė lehta, mė rrėmbeu pėr bythė me dy duart dhe i futi me fuqi turinjtė, duke mė lėpirė sikur njė bishė e uritur.
- Ohhhh... sa mirė po e ditke se ēka mė pėlqen... Ahhhh... vėrtetė qenke mjeshtėr... – fillova tė gjėmoja, kur mjeshtri nisi punėn me tamam.
Ai vetėm se i shtonte aktivitetet e tij rreth pidhucit tim, duke u pėrndezur edhe mė shumė nga fjalėt e mia qė e lavdėronin atė pėr punėn qė bėnte. S’kishte faj i shkreti, sepse nė moshėn qė kishte, mbi dyzet, shijimi i njė pidhi nėntėmbėdhjetėvjeēar ishte vėrtetė njė premi e papritur pėr tė.
Pasi mė lagu e mė bėri qullė, nxori karin me shpejtėsi, duke ia drejtuar kokėn drejtė pidhit tim. Por, kur e pashė se e kishte pėr mashalla, nuk u durova qė mos ta rrėmbeja me duar, pėr tė lozur pak me tė. Ai u befasua nga veprimi im dhe filloi tė gjėmonte si luani plakė.
- Uffff... Ashtu zogėza ime... Kjo mė pėlqen... – filloi ta shprehte kėnaqėsinė qė ia dhuroja.
Megjithatė, unė nuk ia fala shumė gjatė kėtė kėnaqėsi, sepse isha e uritur qė ta ndjej midis kėmbėve atė kar, i cili ishte mė i trashė se i xhaxhit Halit. E lėshova nga duart atė hu dhe ia ktheva bythėt, duke i hapur paksa kėmbėt qė tė depėrtonte sa mė thellė. Mjeshtri ia vendosi me dorė gugjėn e karit nė pidhin tim, duke e fėrkuar pėr buzėt e tij pėr ta ngjyer nė lėngjet e krijuara, nė mėnyrė qė sa mė lehtė tė depėrtonte nė birėn, jo edhe aq tė gjerė.
Pas disa pėrpjekjesh dhe ndihmės qė i jepja unė, duke i pėrdredhur bythėt, kari i tij filloi tė rrėshqasė, duke ma hapur birėn deri nė maksimum, kur edhe ndjeja ca dhimbje tė lehta. Megjithatė, ky mjeshtėr i makinave pėr larjen e rrobave, ishte njėkohėsisht edhe mjeshtėr i pidhit. Pėr mrekulli dinte tė ma fusė deri nė koqe, pa mė shkaktuar dhimbje, duke ma zgjeruar birėn, e cila pėr herė tė parė pranonte njė kar me pėrmasa kaq tė mėdha.
- Ashtu mjeshtėr... Ki kujdes, derisa ta bėj vendin... Pastaj do ta ketė mė lehtė ky alet marramendės qė paske... Lum gruaja qė tė ka pėr ēdo natė... - i thosha, edhe pse ai bėnte shumė kujdes edhe pa vėrejtjet e mia.
Pėrsėri nuk u pėrgjigjej fjalėve tė mia, por gjithnjė e mė thellė trusej mbi bythėt e mia tė bardha, tė forta dhe mjaftė mirė tė formuara, sikur njė pjeshkė qė ende nuk ėshtė e pjekur mirė.
Pasi i bėri disa lėvizje brenda-jashtė, filloi tė ulėrisė dhe e nxori karin jashtė. Unė iu vėrsula mbi tė, duke e rrėmbyer me dy duart pėr ta tundur sa mė shumė. Nė atė ēast ai u shtang i tėri, ndėrsa nga maja e karit shpėrtheu llava e parė e spermės, e cila me forcė mė goditi nė fytyrė. Kisha pėrshtypjen se mė spėrkati uji i vluar, kur filluan edhe currilat tjerė tė spermės, por mė tė dobėsuara se ato tė parat.
- Aaaaahhhh... Ma shter krejt zogėza ime e ėmbėl... Shtere se ėshtė mbushur shumė gjatė... Ooohhhh... – ulėrinte ai, pa e vėrejtur se kah po i vėrviteshin llavat e spermės.
Pasi mbaruan llavat, me endje ia puthita buzėt nė majė tė karit, duke i lėpirė edhe pikat e fundit tė lėngut magjik, i cili buronte nga njė kar, pėr tė cilin do tė sakrifikonte ēdo femėr qė e din vlerėn e kėsaj pune.
Pasi e kemi mbaruar lojėn, unė dola nė kuzhinė pėr t’i sjellė njė pije, sa pėr ta qerasur pėr punėn qė bėri nė mua. Nė atė ēast ra zilja, ku unė shkova me vrap pėr ta hapur derėn, por paraprakisht u kujdesa qė tė dukem normale dhe jo sikur tė mė kishte rrotulluar makina larėse nė kazanin e saj me centrifugė.
Nė derė ishte mami, e cila kishte pėrfunduar punėn mė herėt dhe me habi shikonte kėpucėt e mėdha tė njė mashkulli.
- Kush ėshtė kėtu? – mė pyeti me habi.
- Xhaxhi Halit – iu pėrgjigja me kopili dhe ika brenda.
Ajo e shashtrisur hyri me vrap, por u habit kur nga banja doli mjeshtri me rroba pune. Ai i kėrkoi falje fillimisht pėr vonesėn, por i premtoi se makina do t’i punonte sikur njė orė zvicerane, por se duhej tė vinte edhe njė ditė tjetėr pėr t’ia montuar ca pjesė qė do ta ruanin nga amortizimet e mėdha qė bėnte.
Mjeshtri u nis nga dera, duke ia lėshuar mamit nė dorė njė kartėvizitė, por qė i premtoi se kėsaj radhe nuk do tė vonohej dy javė. Mami mu vėrsul, duke mė qortuar se pse nuk e kisha lajmėruar se ka arritur ai.
- E po tani... Ti ishe nė punė dhe do ta braktisje punėn pse ka ardhur ky zhyllan?! – ia ktheva me njė gjuhė diplomatike, e cila e bindi se ky njeri nuk mė ka interesuar fare pėr asi punė.
 
Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 21:09     +1   -1




Zonja me pėrvojė e unė i virgjėr!

pjesa 1:

Kanė kaluar shumė vite, prandaj koha ėshtė tė rrėfehem pėr njė aventurė dashurie, e cila kurrė mė nuk mė ndodhi nė jetė, ndonėse ėndėrroj tė mė pėrsėritet. I mbaj nė mėnd fjalėt e pleqve kur thoshin: “Vera njėherė vjen kah dera”. Vėrtetė u binda para njė dekade, se ēka tė sillet rreth hundės njėherė, vėshtirė ėshtė tė pėrsėritet. Fati im ishte qė arrita ta shijoja deri nė maksimum atė rast, pėr tė cilin kisha dhėnė gjithēka, qė tė mė pėrsėritet edhe njėherė.
Ndonėse tani jam i martuar dhe kam fėmijė, e kujtoj me endje vitin 1997, kur pėr herė tė parė e kuptova se ēka ėshtė dashuria dhe ēka ėshtė seksi i vėrtetė. Si fshatar i pa dalė nėpėr dynja, e kuptova se pėrpos sakrificės pėr tė fituar para, qė nė atė kohė mendoja se ėshtė gjithēka nė jetė, ekziston edhe diēka qė tė bėn tė ndihesh mė i lumturi nė botė, edhe kur nuk e ke nė xhep asnjė metelik.
Nė banesėn qė zura me qira nė kryeqytet, ditėt e para mė dukeshin sikur tė isha njė i burgosur. Pata mėsuar vetėm njė rrugė... banesė – punishte. Mbrėmjeve ndihesha sikur i plagosur dhe mezi prisja tė shtrihesha nė krevat. Punėn qė ma kishte gjetur vėllai im i madh, nuk ishte punė, por njė torturė e vėrtetė. Megjithatė, duhej ta bėja sepse kjo ishte mėnyra e vetme pėr tė mbetur nė kryeqytet dhe jo tė kthehesha nė fshat, pėr t’u marrė me bagėtinė dhe punėt e fushės.
Njė pasdite, derisa unė shtrihesha nė krevat, sepse kisha lėnduar paksa kėmbėn dhe kisha ca ditė pushim, mė trokiti nė derė njė vajzė e pashme, pėr tė cilėn mė vonė mėsova se ishte banuese, nja dy numra mė larg shtėpisė ku banoja unė.
- Mirė dita... Ju shqetėsoj, ndoshta? – mu drejtua vajza.
Unė mbeta i stepur. Ishte kontakti i parė qė kisha nė kryeqytet me njė femėr si kjo. Nga tė nxehti, pothuajse tėrė trupin e kishte tė zbuluar. Edhe aty ku kishte mbulojė, i shihej ēdo gjė, sepse ai fustan qė kishte veshur, ishte jashtėzakonisht i hollė dhe pa asnjė problem i dukej gjoksorja dhe brekėt me tentene. O zot, mendoja nė vete, ku e paska krijuar perėndia kėtė femėr kaq tė formuar! Kishte kėmbė tė gjata, edhe pse vet nuk dukej tė ishte mė e gjatė se 170 centimetra. Vithet i dukeshin tė lėmuara, pa asnjė gram celulit. Gjoksi, sikur donte ta shpėrthente atė gjoksore tė hollė nga mėndafshi. Pėr pak sa nuk mė ra tė fikėt, sepse kurrė nuk kisha pasur femėr nė jetė. Isha i njomė dhe i virgjėr, edhe pse kisha mbushur nėntėmbėdhjetė vjet. Jetė fshati mė... Nėse nuk zbrazeshe me dorė, s’ta qante kush hallin, nėse je pjekur apo jo, para se tė martoheshe.
- Unė jam Ganimetja... Nėna mė dėrgoi qė tė ju lus pėr njė ndihmė tė vogėl. E di qė ju punoni, por rastėsisht ju pamė nga tarraca jonė se jeni sot nė shtėpi – mė trazoi vajza nga hutia qė isha zhytur nga bukuria e saj.
- Po... Po... I lirė jam... Urdhėroni – iu pėrgjigja, disi duke belbėzuar.
Vajza e hetoi se m’i kishte marrė mėnd, por si dukej i pėlqente kur mashkulli lėpihej pas saj. Pranoi tė ulej pėr njė ēast, gjoja sa pėr tė mė treguar se ēka i nevojitesha nėnės sė saj, por qė me lėvizjet dhe pėrdredhjet e trupit, ma luante trurin nga koka. Herė vente njėrėn kėmbė mbi tjetrėn, e herė i ndėrronte, duke ekspozuar gjithnjė e mė tepėr pjesėn e brendshme tė kofshėve. E gjora, nuk e dinte se unė kurrė nuk kam pas njė femėr aq tė zbuluar dhe aq pranė vetes!
Pasi mė sqaroi se nėna e saj kishte njė punė fizike, tė cilėn e bėn vetėm dora e mashkullit, siē u shpreh ajo, ikėm bashkė nė drejtim tė shtėpisė sė tyre.
- Ja mami, ta prura kėtė qė kėrkove – i tha Ganimetja nėnės sė saj dhe iku nė dhomėn e vet.
Me zonjėn biseduam pėr ca dru, qė ia zinin njė cep tė oborrit. Duhej t’i ēaja dhe t’i palosja nė bodrum, ndėrkohė qė ajo do mė paguante mirė. E pranova atė punė, jo shumė me dėshirėn se do tė fitoja ca para, sa pėr faktin qė tė jem afėr Ganimetes, nė tė cilėn u dashurova qė nė shikim tė parė. Pėrderisa nuk e shihja atė, sytė mė iknin te nėna e saj, e cila dukej tė ishte njė zonjė qė kujdesej shumė pėr trupin dhe pamjen e saj. Sikurse e bija, edhe ajo kishte veshur njė fustan tė hollė, i cili i mundėsonte syrit tim qė ta shikoj formėn e trupit tė saj. Fundja, unė nuk isha nė gjendje qė tė zgjidhja shumė. Por, edhe i pa parė femėr me sy edhe tė kisha punė me kėto hyjni, mė bėnte qė tė ndihesha mė i lumturi nė botė. Mjaftonte t’i shikoja, e nė mbrėmje planifikoja t’i mėshoj me dorė.
Ato dru qė kisha pėr detyrė t’i ēaja dhe t’i palosja, nuk kishin qenė ndonjė gjė e vėshtirė. Por, zotnillėku i qytetarėve kuptohej pikėrisht nė kėtė, ku asnjė gjė fizike nuk punonin, pos nėpėr zyrat e tyre.
Pėrderisa unė punoja, nė tarracė doli edhe Ganimetja, e cila bashkė mė nėnėn mė shikonin muskujt nė pjesėn e sipėrme tė trupit, tė cilin e kisha lakuriq, dhe fuqinė qė demonstroja me ato dru. Dukej qartė se pamja ime i joshte, pavarėsisht pozitės qė kisha si fshatar i thjeshtė dhe punėtor krahu.
- Eja pusho pak... Ganimetja tė paska sjellė njė lėng molle, i cili do tė freskoj dhe do marrėsh mjaftė vitamina – mė tha zonja.
- Ē’i duhen kėtij vitaminat... E sheh se sa i fortė qė ėshtė – ia priti me shaka Ganimetja.
Ndenjėm njė kohė sė bashku, duke e shfrytėzuar kohėn pėr t’u njohur mė mirė, si fqinj tė rinj qė ishim. Unė iu sqarova tėrė historinė time. Iu tregova se jam nga njė fshat i thellė nė jug tė vendit dhe se kisha ardhur nė kryeqytet pėr tė punuar, sa pėr tė fituar sadopak pėr nevojat e familjes. Ato e kuptuan se unė jam vėrtetė i virgjėr nė ēdo aspekt, por qė gjithnjė e mė tepėr vėrehej se iu pėlqente ky fakt.
Pėrderisa i palosja drutė nė bodrum, zonja shpesh qėndronte pranė meje, duke mė sqaruar se ku dhe si t’i vendosja ato dru. Shpesh ulej pėr tė larguar ndonjė gjė nga ai vend, por qė mė kallte, kur bythėt mi ekspozonte aq mirė, sa qė i shikoja se si brekėt i futeshin nė tė qarėn e saj midis kėmbėve. Duke u ankuar se nė bodrum ishte freskėt, shkonte lartė nė dhomė, por sėrish kthehej. Kur nė pėrfundim e sipėr tė punės u duk pėrsėri nė bodrum, vėrejta se i kishte hequr brekėt fare dhe gjatė pėrkuljes nė tokė, qartė e shihja pidhin e saj pėrmes atij fustani tė hollė.
 
Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 21:11     +1   -1




onja me pėrvojė e unė i virgjėr!

pjesa 2:


O zot – mendoja nė vete – kjo do mė alivanos me kėto sjellje. Nuk guxoja tė bėja ndonjė veprim, nga frika se do tė humbisja ēdo shans, edhe pse e nuhata qartė se ajo dėshironte njė koqe tė mirė. Pas pak e thirri Ganimeten nga dritarja dhe i dha njė detyrė, qė tė shkonte diku. Ky ishte edhe sinjali i qartė pėr mua se kishte ardhur koha qė pėr herė tė parė nė jetė ta ngjyej karin, edhe atė shumė fortė!
- Ta pastrojmė pak kėtė vend dhe e pėrfunduam krejt punėn, sepse sytė mi qorronin ēdo ditė kėto tollovia midis oborrit – mė tha ajo, e cila angazhohej me tė madhe nė pastrimin e dyshemesė sė bodrumit, me gjasė, vetėm pėr tė qenė mė eksituese pėr mua me ato bythė gjigante.
Duke u ballafaquar me pastrimin, nė njė ēast ajo mi mbėshteti bythėt pėr karin tim, i cili donte tė fluturonte jashtė nga trajnerkat e holla qė kisha nė trup. Si duket, e hetoi mirė qė aleti mė ishte bėrė dru dhe se nuk kisha ēfarėdo aleti, por njė topuz tė fortė. Ajo e pa se nuk kisha ndėrmend tė bėj ndonjė “marri” dhe se isha frikacak nė kėtė drejtim, prandaj gjithnjė e mė shpesh, kinse pa dashje, mi fėrkonte bythėt pėr kari. Mua mė pėlciti truri dhe nė njė ēast e rrėmbeva pėr vithe me dy duart.
- Sa e fortė qė jeni moj zonjė – i thash.
- Vėrtetė?! Tė pėlqejnė bythėt e mia? – mė pyeti me njė shprehje tė kėnaqėsisė.
Edhe pse u skuqa i tėri, duart lėvizėn pa kontroll mbi trupin e saj. Zonja, pa njė e pa dy, mė rrėmbeu karin, i cili ishte nė botėn tjetėr.
- Ohoooooo... po ti paske alet se jo mahi – me tha, duke e nxjerrė me shpejtėsi nga trajnerkat.
Kur e mori me dy duar, asaj i mjaftoi qė tė dorėzohej e tėra, duke u shndėrruar nė njė bushtėr dhe jo tė ishte njė zonjė intelektuale. Filloi ta lėmoj me mjeshtėri, duke e puthur kohė pas kohe kokėn e tij, pėrderisa nuk e futi nė gojė me afsh. Nė atė ēast unė eksplodova... nuk dija se ēka po ndodhė me mua.
- Unė... Ohhhh... Unė nuk muj mė... Ahhhh... – gjėmoja pa kontroll, duke dashur ta paralajmėroj zonjėn qė ta heq nga goja.
Ajo e kishte hetuar para meje se unė po eksplodoja, sepse mi mbante mė njė dorė koqet, ndėrkaq me tjetrėn e lėmonte karin, sa herė qė e nxirrte nga goja. Shpesh e shikonte me admirim dhe e fuste me zell nė gojė, sa qė mendoja se do ma pėrpinte tė tėrin. Pavarėsisht paralajmėrimit qė ia bėra, zonja e thithte edhe mė shumė dhe e fuste gjithnjė e mė thellė nė fyt.
Nuk kisha rrugėdalje, pos ta lejoja qė ajo tė bėnte ēka tė dėshironte me karin tim. Ishte mbretėreshė e kėsaj loje tė ēastit, por tė planifikuar shumė mirė nga ajo.
Pasi e pėrpiu tėrė lėngun qė shpėrtheu nga koqet e mia, zonja e lėmoi edhe pak karin, duke ia puthur majėn e kokės dhe menjėherė mi ktheu bythėt, ku kėrkonte qė t’ia fusja fortė. I vuri duart mbi turmėn e druve qė sapo i kisha palosur dhe filloi t’i dridh vithet, duke shprehur padurimin qė t’ia pėrmblidhja gjokun tim, i cili kurrė s’kishte shijuar ndjenjėn e tė qenurit nė thellėsi tė femrės.
- Ohhhhh... Ēuni im i lezetshėm... Ma rras tė tėrin... ma mbush pidhin qė po digjet pėr njė koqe si kjo e jotja – fliste ajo, duke mė urdhėruar qė ta qija fortė.
Fjalėt dhe gjėmat e saj mė eksitonin aq fortė, sa qė mundohesha ta shqyej atė pidh tė shijshėm zonje, e cila mė bėri qė ta harroja edhe Ganimeten, nė tė cilėn mė mbeti syri qė nė shikimin e parė. Fundja, me siguri se zonja e din mė mirė “punėn” se sa vajza e saj qė dukej tė ishte paksa mė e ngurruar.
- Sa bythė tė nxehta dhe tė shijshme qė keni zonjė! Mė duket se po ma tretin karin, sepse... E dini... E dini... Unė... Unė kurrė nė jetė s’kam qi – arrita t’ia thosha tė vėrtetėn, e qė zonja u shkri nė ato ēaste nga orgazmat qė pėrjetonte, pasi dėgjoi se ma kishte “marrė virgjėrinė”. Nė atė ēast unė eksplodova, sepse pidhi i saj ma shtrėngonte aq shumė karin, sa qė mu duk se po ma thithte me gojė, sikur pak mė parė qė e bėri.
- Ohhhhh... Mė qij fortė... Ma trus deri nė fund... Mė tund mirė ēuni im i virgjėr... Ashtu, ashtu – gjėmonte si pelė zonja, pėrderisa unė e mbushja me llavat qė buronin nga thellėsia e koqeve.
Pasi ia nxora nga pidhi, ajo ma rrėmbeu me duar dhe filloi ta thithė, ashtu i lagur qė ishte nga orgazmat qė pėrjetuam bashkė.
Pasi e pėrgatiti edhe pėr njė turr, u dėgjua zėri i Ganimetes, e cila sapo kish hyrė nė oborr. Zonja mė urdhėroi qė tė vishesha shpejtė e shpejtė, por tė mos dilja nga bodrumi, pėrderisa nuk do tė qetėsohesha nga entuziazmi qė mė pat kapluar.
Ajo u ngrit, lėshoi fustanin, i rregulloi flokėt me gishtat e hollė dhe u nis drejtė Ganimetes, e cila po e thėrriste.
Unė, pasi e mora veten, dola nga bodrumi dhe i raportova zonjės pėr punėn e pėrfunduar. Nė atė ēast ia lėshova sytė Ganimetes, e cila, megjithatė, mė nxiti qė tė lėpihesha. Zonja vėrtetė mė pagoi mirė, duke mė dhėnė edhe para shtesė, gjoja se punėn e kam bėrė “hakikat”. Nga ajo ditė, sa herė qė zonja ndiente nevojė, mė gjente ndonjė punė, sa qė u bėra punėtor ndihmės i asaj shtėpie. Vonė e kuptova se ajo nuk kishte burrė fare, prandaj me ftonte shpesh. Por sot, ah... vetėm mund ta ėndėrroj atė periudhė disamuajshe, sepse ndryshuan shumė gjėra, me fillimin e vitit 1998.
 
Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 21:11     +1   -1




Enderrime

Do doja te beja dashuri me ty tere naten. Te te tundja sic dallet qe ledhatojne detin.
Te rreshqisja ngadale mbi lekuren tende e ta mbuloja me puthje.

Do doja te beja dashuri me ty tere naten e te te ngrohja si era e shirokut.
Te prekja trupin tend te ngrohte e ta ndizja gjithkund.

Do doja te beja dashuri me ty , tere naten si kal i cmendur, per te ndjere vithet e tua
ulur mbi mua

duke shikuar buzet e tua

qe kafshojne me deshire trupin tim.

Do krijoja melodi duke kerkuar si vagabond mes kofsheve te tua e, prekje te gishtave t'mi ekspert.
Do dhuroja gjuhen time te etur, burimit tend magjik.
Do mblidhja yllin me te bukur, per ta vendosur ne gjoksin tend.
I lodhur i shkaterruar do shtrihesha mbi gjokset e tua per tu zhytur ne thithkat e ngritur lart.
Nga shikimi yt i embel do ndjehesha i qete dhe i lumtur. Te perqafoj fort. Me deh me profumin e dashurise se konsumuar.
Do doja te beja dashuri tere naten. Do doja te isha dashuria qe hyn brenda teje.
 
Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 21:11     +1   -1




NUSJA



Isha vajze e re e fejuar me djalin e endrrave te mia kaluam shume vite se bashku deri sa erdhi fejesa...pas disa ditesh shkova ne shtepin e tij ku u njoftova me familjen e ngushte ai e kishe vetem nje moter vellaun dhe babin nena i kishe vdekur disa vite me pare....pas nje kohe un shkoja shum shpesh ne shtepin te te fejuarit. Nje dit shkova paparalajmerim kur u trokita ne der doli babi i tij(vjehrri im)me tha se te fejuarin se kisha aty por me ftoi per nje kaffe hyra brenda kishe qen vetem. Pinim kafe bisedonim aii me tregonte per kohen e tij rinore sepse tani ishte 45 vjec... papritmas filloi tme pelqente si fliste dhe si me shikonte u ngrita ti pastroja filxhanat e kafes ne shenje respekti dhe kembet me dridheshin kur e shihja ate, disi kisha ndjenja erotike dhe doja qe ai tme afrohej edhe ai e kishe ndjere te njejten gje u afrua avash te bisedonte me mu me afer dhe papritmas mi preku duart une u drodha qulle, me tha je shume e bukur si nje vajz qe e dashuroja sa isha i ri un nuk prita shume dhe u ktheva perball tij dhe perniher me kapi me forcen e duarve rreth belit dhe me kafshonte deri sa me zhvishte une me njeren dore ia shtypja karin dhe u mundoja sa ma shpejt tia hiqja pantollonat...arritem te zhvishemi dhe ashtu me ate shpejtesi ai me puthte dhe me kafshonte cdo pjese te trupit dhe mes buzeve te pidhit une u dridhja e tera dhe hypa permbi te dhe karin e tij e kapja me dore e thithja pandal...nje orgazem e arritem. Me dukej bota e imja se paramendoja qe me nje burre te moshuar do te kenaqesha aq shume. Pushuam pak asnjeri dhe nuk folnim...mu afrua afer karriges ku isha ulur zhveshur me gishtin tregues filloi te me ferkonte pidhin ohh qfar ndjejne i pershperita te lutem mos u ndal dhe i hapja kembet edhe me shum duke me ferkuar me kapi ne krah dhe u nis ne drejtim te bajnos.hym aty dhe me rrembeu me te njejten shpejtesi si te paren her hym ne tushkad dhe guhen ma shtinte ne pidh deri sa u beja qull.pas disa minutash qe u pastruam me shtrijti ne banjo ku ishte e lagur me uj nga tushi dhe me karin e tij gjigant me beri femren me te lumtur ne bot, e shtyne karin deri ne mitren time dhe ngadal me tha mos lyp burr tjeter se smund te kenaq si un un e shtrengoja dhe i thoja te mos ndalonte u knaqeshim pa mbarim e leshoj spermen ne krejt trupin tim dhe me puthi edhe njeher dhe iku te vishej un u pastrova shkova u vesha...dhe ika nga ajo shtepi pas disa ditesh me thirri i fejuari im te flija ne shtepin e tij shkova benum mardhenje por as afer skam qene e lumtur me Fadilin...sa me babin e tij un vazhdoj te jem nuse e asaj shtepie edhe disa muaj do te martohem dhe askush sdin asgje per lidhjen time me vjehrrin.
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   937876 views
  Share