MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Ti Amo Amore Mio

« Older   Newer »
  Share  
LEONORADURRESI
view post Posted on 15/5/2009, 21:58     +1   -1




Ti amo Amore mio. Ti amo come non ho mai amato nessuno in tutta la mia vita. Ti amo con tutta me stessa. Ti amo quando mi sorridi, quando guardi profondamente nei miei occhi e io guardo i tuoi. Ti amo semplicemente per quello che sei, una persona straordinaria!
Sei come l''aria che respiro vita mia. Senza di te non potrei mai vivere! Prima di conoscere te, cercavo una cosa infinita in un grande mondo, ma da quando ho incontrato te, ho trovato una cosa infinita in un gran mondo! :oops: Amore mio anche se il tuo amore non č ricambiato al 100% come il mio, non fa niente, l'importante č che io sappia che tu ci sei! Sappi che non ti lascerņ mai perchč tu, amore mio, sei la ragione che battere il mio cuore e solo il pensiero che un giorno possa perderti mi sento morire. Sei tutta la mia vita. Ti amo pił di qualsiasi altra cosa al mondo.
Ti amerņ per sempre vita mia, perchč tu sei parte di me!!!
Ho scritto il tuo nome sulla sabbia, ma il mare con un'onda tremenda l'ha cancellato.
Ora l'ho scritto nel mio cuore, ma nessuno lo toglierą mai di lģ! E se un giorno Dio vorrą che noi ci lasceremo, cercherņ di non piangere, ma di sorridere, perchč almeno ti ho conosciuto!!! Ti amo vita mia e ti amerņ per sempre.
 
Top
view post Posted on 27/7/2010, 18:45     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


amore mio shqip

I love you my love. Tė dua si kurrė nuk kam dashur njeri nė tėrė jetėn time. Tė dua me gjithė zemrėn time. I love it kur ju buzėqeshje nė mua, kur e sheh thellė nė sytė e mi dhe kam shikuar tuajat. Tė dua thjesht pėr tė cilėt ju jeni, njė person i jashtėzakonshėm!
You'aria si unė vė nė dukje jetėn time. Pa ty unė kurrė nuk mund tė jetoj! Para se ju e dini, kam provuar diēka tė pafund nė njė botė tė madhe, por qė tė takova, kam gjetur diēka tė pafund nė njė botė tė madhe! : Oops: dashuri im edhe nė qoftė se dashuria juaj nuk ėshtė kthyer nė 100% si mi, nuk bėn asgjė, gjėja e rėndėsishme ėshtė se unė e di qė ju jeni atje! E dinė se unė kurrė nuk do tė largohet pėr shkak se ju, e dashur, Ju jeni arsyeja qė zemrėn time mundi dhe vetėm mendimi se njė ditė mund tė humbas ndjehem si vdes. Ti je jeta ime. Tė dua mė shumė se ēdo gjė tjetėr nė botė.
Ne gjithmonė do tė dua jetėn time, sepse ju jeni pjesė e imja!
Kam shkruar emrin nė rėrė, por deti me valė tė madhe goditi poshtė.
Tani unė kam shkruar nė zemrėn time, por askush nuk ik nga atje! Dhe nė qoftė se Hyji dėshiron qė njė ditė ne tė largohemi, unė nuk do tė pėrpiqet tė qaj, por buzėqesh, sepse tė paktėn kur tė takova! I love jetės sime dhe unė do tė dua pėrgjithmonė.
 
Top
1 replies since 15/5/2009, 21:58   344 views
  Share