MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

SMS DASHURIE CELLULAR

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 5/11/2010, 00:38 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Te kam dashur dhe te dua.jeta eshte fat por fati sish me mua.trishtim kam ne zemer qe smund te luftoj,dhe pse me ke lenduar JET TE LUMTUR TE UROJ..




Dy zemra te arta,dy zemra te zjarta,e duan njeri tjetrin edhe pse jane te largeta,ditet po kalojn e muaji po afrohet presin njera-tjetra te bashkohen!!!



kur ti te me kerkosh me sdo me gjesh se te vendi qe me shifje un me zdo jem do kujtosh me mall dhe lot syt e mi do tet mungoj nje vajz si un dhe do qash e uresh veten ne vetmi



E kam frikė tė mbes nė vetmi se tė dua dhe ti atė e di.Dhe nėse ty stė kam kėtu atėherė nuk mundem mė me jetu!


Ne nje saksi ndodhi nje qudi ne vend te trandofileve qeli nje dashuri sa lulet i ka mbjellur dhe te gjitha kan arom por lulja me e bukur esht dashuria jon....


Kur tė vi dita e fundit pėr mua
Dua tė vdes nė duart tua
Kur tė mė shikosh tė vdekur
Mos qaj zemėr bėhu hekur
Kur tė mė lėshosh nė dhe
Kujto zemėr sa u deshtėm ne
Kur tė mė lėshosh nė dhe tė ftoft nė errėsir
Vetėm at'her zemė mė thuaj lamtumir.


Me ler mua nje nat te flej me ty,te tregoj per jeten time,ta ledhatoj trupin tend ne heshtje,te ti puth buzet e tua dhe ateher kur ne jet nuk do flejsh pa mua...hahaha


I semur unė jamė nė spital du meu shtru vetem ti e dashur mundesh mem sheru.Te lutem e dashur te me vizitosh me puthjet e tua ti do tmė sherosh???? toli...aaa


Tani ndoshta flen por unė kam njė lutje qe te kesh gjum tė ėmbel ta dhuroj nje puthje.Kur ti te zgjohesh te ti njė letėr vjen ne brendi te letres puthjen ti e gjen...............aaa........??



 
Top
17 replies since 9/4/2009, 21:09   39224 views
  Share