MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Poezi Nick Name Per Msn

« Older   Newer »
  Share  
FLUTURA
view post Posted on 10/5/2011, 19:51 by: FLUTURA     +1   -1




Po Du Me Tė Puth , Po Du Me Tė Prek , Jo Qė Po Du , Po Veq Mu Ka N'tek Razz

Me Kujshin Tem Shum Mir e Kom Qu Qe As Vdekja Sna Ka Nda Per At Arsyje Edhe e Kom VrAa

Shqipnojen ne Flamur Me Knaqsi e Shikoj Ndihna krenar Qe Kosoven ne ket Bot e Reprezentoj

Strategjia Bossit eshte Nje Sen Qet Befason Gojen Ta Bllokon BadihavNa Ti Kunder "Lan BossiT" Shkon

Krejt pom presin mu per me fillu krejt jon munu po smujn mem rxu ju kom tregu per mos me u munu sum kon besu qe qysh jon rrxu

Aty ku un piki lot lot si kur ti pik gjak gjak edhe pse me dhemb fort, fort e di qe afer te kam dhe e di qe afer teje jam

Asgje e vecante, gjithcka procedon normalisht,shipra Ksajde Me Juve Lun Bisht !!! Wink

Mos mdil para kur tkaloj drejt nga shipra tpushkatoj drejt ka Prishtina tmaskroj

O Gilipter,pa karakter hajde a pom del fer veq feri jem eshte dallaver

I ngrehi duart lart ne qiellė Dhe lus Zotin panderprerė Syte me mbushen perplot me lot Zemra me plas S'duroj me dot

Ti po Mendon qi mrrin me qito dikun me rren e me kanun kanun ka veq n`katun...

Sa herė qe tė shoh... Je ne zemer tem.. Rrugės kur kapėrcen.. O na myte krejt...Loqka jem

Diqka qka un boj kerkush sun e bon edhe nese e bon gjithmon mu um dallon shiprae ka Thon ketan Wink

Kuku Qfar trupi ,qe krejt syt po mi trubullon sa sexy veshesh qe edhe Lemzen po ma Qon

Fjalt e Nones Jan Dukat,fjalt e nones i kam ne gjak,oj nana jem ty te du shum,qaq shum se per ty marr plum

Une edhe pse vdes ,une prap jetoj....Per islam gjithqka flijoj .

A je si hekur akull apo qelik ne durt e mia ki mu shkri.. jo qe jam qaq i nxeht por pi meje dojn mu dhi

Tash harroj krejt ditet tona edhe mu Me ko dush munesh me flejt kerkush ska me t’pengu

Kush fol ja qky gojen. e kallxoj provojen. ja kallxoj lojen. per fyti ja lidhi tojen.

Erdha apet "KING" Deri N'Fund Jet Si Qdo HEr edhe tash jam i Vertet;)

Vdekjes nuk i tutna se jom njeri i drejt,Gabimet ndaj meje te kushtojn shum shtrenjet

Ta TUndi At Qytet Ta boj Rrafsh Ni milet !! O Dosti jem Per kerkan Sum Kerset Wink

Mos u shit qaq trim se plumi ne ball po te hike,Kėsaj Rradhe hiq spe Dike!!

babadimer plak:P te kom per marak po qetash e ki tepru u bon tre vjet qe deshirat s'je tu mi plotesu!!!Very Happy

Ti je e para qe e me shpirt e kam dashuru Veq s“do te thot qe ki me“m mungu

Une S`kom Asi Zemre T`musht plot Me Njolla - Une E Kom Zemren T`bardh Sikur Bora

Do t'vjen dhe koha me ardh E shoh shum qarte kjo esht tu ardh A veē ta dija kur do vjen Do t'perballoja dhe ēdo send

Ti pe qel gojen per mu a knej nuk um njeh Kush jam une ti ma von e sheh

Sdi bre nanen ha qka o tu bo kshtu njerzve te verteten e vet sjon tu e adhuru aii qka m*** je tum hanger mu

M'falni dosta qe aq i shtir po tregona me qesi mu** teper nervoz bona, m'hyp gjaku e aspak sen kontrrollona;)

kshtu usht ky, kshtu jam un me na rrxu nuk mun kjo loj murr fun tshi ngjum me ni plum nball o budall jam njeri rrall.

Du met mshu dru met sakatu. hajde ktu. se po du me gju. alltin me provu. 9milimetra met q'pu

Edhe un per ty jam ngjendje jeten me dhon Smerzitna se kush osht veq se lo jeten pa ja bo monoton

 
Top
15 replies since 28/3/2009, 22:13   26841 views
  Share