MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Humor pa mbarim (Per ata mbi 18 vjec)

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 19/3/2009, 00:05     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Pas nje mbledhje politike, Berisha me Ramen, vendosin te shkojne ne nje pab te pinin nga nje gote. Pas disa minutash muhabeti, para tyre shfaqet nje vajze duke bere striptiz. Ndersa ajo kercente ne piste, Berisha pyet Ramen: -Ore, ne nje kofshe me kane bere tatuazh mua dhe ne tjetren ty. Po, pergjigjet pak sa i hutuar Rama, e shoh, por nje gje spo kuptoj, ai ne mes mos eshte gje Nano?

Burri nje dite prej ditesh pyet gruan - Moj grua, ku e more kete pallto? -Po ja, pergjigjet gruaja, dola shetitje ne park dhe e gjeta. Nje dite tjeter, burri e sheh me nej unaze floriri ne gisht.- Po kete ku e more? E pyet. Po ja, pergjigjet gruaja, e gjeta prane argjendarise, siduket i kishte rene ndonje klienti. Po sa fat qe ke moj grua, i thote burri i entuziasmuar, une i gjori nje pale mbathje burrash gjeta poshte krevatit, dhe ato nuk me binin.

3----------------------------------------------
ne nje ore mesimi mesuesja pyet nxenesit se si e mendojne plakun e vitit te ri i pari i thote me floke te bardha tjetri me rroba te kuqe qe hyn nga oxhaku e keshtu me radhe po ti agron pyet mesuesja une thote femija e imagjinoj si prapanice nuk ke turp i thote mesuesja po jo mesuese i pergjigjet djali se sa here qe pyes babin se cdo me sjelli babagjyshi ia me thote nje m....


4---------------------------------------------
Nje dite tek nje vit i katert futet ne klase profesori i sexsologjise dhe ju thote te dashur studenter per te nxjerrur perfundimtaret me duhet t'ju bej nje test te fundit i cili eshte,duhet te ndaheni cift ne banka dhe te filloni sex, do ju vleresoj me note.kalon prosori te banka e pare dhe thote mire bravo 10,kalona nga banka e dyte mire thote por goca duhet ti ngreje dhe nje cike kembet 8 juve,e keshu me radhe kur arriten ne banken e fundit e sheh nje student i vetem duke masturbuar he ore i thote profesori?Studenti:Sa per nje cope 5 profesor.


5-------------------------------------------------------
Na takohen nje here, nje francez, nje anglez e nje grek, e flasin per pozicionet qe u pelqeje ne seks.
-Une, thote francezi, pelqej te jeme siper, te shikoj syte e saj....
-Une pelqej nga poshte, thote anglezi, te shoh gjoksin e saj......
- Une pelqej nga prapa, thote greku
-E cfare shikon? E pyesin dy te tjeret.
-Kjo varet, pergjigjet ai, mbreme peshe Campions Lige..

6-----------------------------------------

Dy shoke takohen pas shume kohesh ne pazar. Pasi cmallen, njeri i thote tjetrit: A ke kohe per nje kafe, pasi gruaja eshte ne pazar. Po thote tjetri, sepse edhe gruaja ime eshte ne pazar. Dhe nisen ne lokal. Pasi mbarojne kafene dhe do ndaheshin, njeri pyet: Ore c'pamje ka gruaja jote, se ne qoftese e shoh, po i them qe e kerkon. Po eshte e shendoshe, sy zeze, floke geshtenje. Po gruaja jote? -Pergjigjet tjetri: Po ja, elegante, bjonde, sy bly. -Ore, pergjigjet, vari leshte times, po dalim e kerkojme tenden .

7-----------------------------------------------------

Nje bjonde e nje brune, duke shetitur, i afrohen nje dyqani lulesh.
-Ua, therret brunia, i dashuri im duke blere lule.
-Pse habitesh, ja kthen bjondja, ke frike se mos ja dhuron ndonje tjetre?
-Jo, ate merak nuk e kam, por sa here me dhuron lule, do te kaloj tre dite shtrire e me kembe perpjete.
-Pse, nuk keni vazo ne shtepi ju???...... :P

9---------------------------------------------------
Si arrin ne orgazem nje....

azmatik-Ahhh, aaah, ahhhhhhhh, aaaaaaaaaaaah.

gjeografe-Aty, aty, ketu, ketuuuuuuuuuu.

matematikan-Me shume, me shume, me shuuuuuuuuuuume.

besimtare-O Zot, o zot, ooooo zooooot.

vetevrasese-Po vdes, po vdes, po vdeeeeeees.

mesuse anglishteje-Oh jes, jeeeeeees, oh my goooooood.

optimist- Po, po, poooooooooooo.

pesimist-Jo, jo, joooooooooooo.

profesor-Po, ashtu, vazhdo, shume miiiire, perfeeeekt, perseriiiiiiiiite.

10-------------------------------------------------

Vdesin njekohesisht nje putane e nje murgeshe(virgjereshe)
Duke ju drejtuar portes qe ndan ferrin me parajsen, ju del perpra "xha Petrua" me nje tufe celesash ne dore.-Ku shkoni?
-Po ja, une shkoj ne ferr,- pergjigjet putana. -Po pse? -Po une, qe 12 vjec, etem me kembe pepjet....etj kam ndenjur, e, per kete, vetem ferri me pret, keshtu na kane thene "atje lart"
-Ndersa une shkoj ne parajse, pergjigje murgesha, gjithe jeten time ja kushtova zotit, jam e virger akoma, e nuk kam ngritur syte te shikoj burre.....etj, keshtu na kane mesuar "atje larte"
-Tani ndryshon puna, perfundon "xha Petrua", "ketu Poshte" ka ligje te tjera: Ti, ju drejtua putanes, ne Parajse, ndersa ti, ju drejtua murgeshes, ne Ferr.
Po pse? Nuk ju durua murgeshes.
=Sepse Zoti nuk ta dha ate organ per ta majtur per vete, por per ta bere dhurate ne sa me shume meshkuj......

Eh more Ajo Petro, cna ngaterrove te gjitheve.....

11-----------------------------------






Nje "bos", dikur njihet me nje femer "klas fare" dhe vendosin qe per nje shume 500 EURO, te kalojne nje nate bashke.
Te nesermen ne mengjes, ai kujtohet se nuk ka leke me vete dhe bien dakort qe ti dergoj nje cek, duke i thene sekretares qe shpenzimet ti rregjistronte ne "shpenzime per pages qeraje shtepie". Duke pergatitur cek-un, u pendua per shumen dhe vendosi vetem per 200 Euro, duke derguar edhe nje sqarim plotesues. Ne te shkruhej:

"E nderuar zonje, ju dergoj cek-un e 200 E, per qerane e shtepise suaj. Nuk po ju dergoj shumen qe rame dakort, sepse kur erdha ne shtepine tuaj, kisha pershtypjen se -nuk e kishin perdorur te tjere para meje,-do te ishte mjafte e nxehte, dhe -do te ishte relativisht e vogel per tu ndjere sa me mire. Me keqeardhje ju them se -ishte perdorur shume here, -ishte e ftohte, dhe -ishte mjafte e madhe".
Mbas disa ditesh, i vijne mbrapsht 200 E, me kete shenim:

"I nderuar zoteri. Nuk e kuptoj se si prisnit qe -nje shtepi kaq e bukur te rrinte pa u perdorur nga te tjere. Persa i perkete -ngrohtesise, eshte shume e nxehte, mjafton te dinit ta vinit ne funksionim. -Shtepia nuk eshte aspak e madhe, dhe, nqs nuk kini mobilje per ta mbushur, mos me akuzoni mua.
Ju lutem, me dergoni shumen e parashikuar, perndryshe do te flase me zonjen e shtepise tende, duke i treguar fotografi te qendrimit tend ne shtepine time."

12---------------------------------------

Nje cift, duke shetitur, shikon ne rruge nje gjahtar qe tundte para hundes se zagarit nje lekure lepuri te eger. E cuditur gruaja pyet burrin:
-Pse ja tund ate lekuren e lepurit para hundes?
-Sepse ai eshte zagar gjahu per lepura, por i ka humbur era e nuk i gjen dot me lepurat.
Ne darke, kur rane per te fjetur, burri shikon i cuditur se gruaja hoqi b......t, e ja tundte.....para fytyres.
-Cben, e dashur, u cmende?
-Jo, i dashur, por shoh se edhe ty ......te ka humbur era


13--------------------------------------------

Na martohet nje cift. Sic e kemi zakonin neve, naten e pare qe flen bashke cifti, ne menjgjes do dali carcafi ne tel, per te treguar virgjerine e nuses
Nusja sishte e virgjer.Cte bente? Mori boje dhe e leu carcafin.
Por, nga qe ishte nate, smori boje te kuqe, por mori te jeshile.
Ne menjgjes u grit e vjera e, pasi pa carcafin tha: "Qyqa, qyqa, i paska care temthin nuses.

14--------------------------------------------

Vajti Hasani te komshia e i thote:- me jep pak hekurin te hekuros kemishen.
Po i thot ajo por me nje kusht? Po e ngrite me k...., ta kam falur
Dakort, i thot ai, e nxier dhe e mer hekurin .
Vete ne shtepi dhe e stervit [mikun].
E sheh e i thote gruaja:- Ca bene keshtu mor burre?
Rri, rri grua, se sdigje ti, do ti mar frigorierin pas ca ditesh
 
Top
artan barbullushi
view post Posted on 27/11/2009, 20:06     +1   -1




nastradini i kishte humbur gomari keshtu ai shkon posht enje krevati aty ne krevat ishin dy t edashuruar.I thot djali vajzes une syt e tu shoh gjith boten djali i thot une ne syt e tu shof gjithe qenjet e gjalla.Nastradinni nxjerr koken e thot po gomarin tim a e keni par kun
 
Top
view post Posted on 9/6/2011, 11:26     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Pas nje mbledhje politike, Berisha me Ramen, vendosin te shkojne ne nje pab te pinin nga nje gote. Pas disa minutash muhabeti, para tyre shfaqet nje vajze duke bere striptiz. Ndersa ajo kercente ne piste, Berisha pyet Ramen: -Ore, ne nje kofshe me kane bere tatuazh mua dhe ne tjetren ty. Po, pergjigjet pak sa i hutuar Rama, e shoh, por nje gje spo kuptoj, ai ne mes mos eshte gje Nano?


Burri nje dite prej ditesh pyet gruan - Moj grua, ku e more kete pallto? -Po ja, pergjigjet gruaja, dola shetitje ne park dhe e gjeta. Nje dite tjeter, burri e sheh me nej unaze floriri ne gisht.- Po kete ku e more? E pyet. Po ja, pergjigjet gruaja, e gjeta prane argjendarise, siduket i kishte rene ndonje klienti. Po sa fat qe ke moj grua, i thote burri i entuziasmuar, une i gjori nje pale mbathje burrash gjeta poshte krevatit, dhe ato nuk me binin.

 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 9/6/2011, 11:35     +1   -1




ne nje ore mesimi mesuesja pyet nxenesit se si e mendojne plakun e vitit te ri i pari i thote me floke te bardha tjetri me rroba te kuqe qe hyn nga oxhaku e keshtu me radhe po ti agron pyet mesuesja une thote femija e imagjinoj si prapanice nuk ke turp i thote mesuesja po jo mesuese i pergjigjet djali se sa here qe pyes babin se cdo me sjelli babagjyshi ia me thote nje m....
 
Top
view post Posted on 9/6/2011, 11:35     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Nje dite tek nje vit i katert futet ne klase profesori i sexsologjise dhe ju thote te dashur studenter per te nxjerrur perfundimtaret me duhet t'ju bej nje test te fundit i cili eshte,duhet te ndaheni cift ne banka dhe te filloni sex, do ju vleresoj me note.kalon prosori te banka e pare dhe thote mire bravo 10,kalona nga banka e dyte mire thote por goca duhet ti ngreje dhe nje cike kembet 8 juve,e keshu me radhe kur arriten ne banken e fundit e sheh nje student i vetem duke masturbuar he ore i thote profesori?Studenti:Sa per nje cope 5 profesor.
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 9/6/2011, 11:35     +1   -1




Na takohen nje here, nje francez, nje anglez e nje grek, e flasin per pozicionet qe u pelqeje ne seks.
-Une, thote francezi, pelqej te jeme siper, te shikoj syte e saj....
-Une pelqej nga poshte, thote anglezi, te shoh gjoksin e saj......
- Une pelqej nga prapa, thote greku
-E cfare shikon? E pyesin dy te tjeret.
-Kjo varet, pergjigjet ai, mbreme peshe Campions Lige
 
Top
view post Posted on 9/6/2011, 11:36     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Dy shoke takohen pas shume kohesh ne pazar. Pasi cmallen, njeri i thote tjetrit: A ke kohe per nje kafe, pasi gruaja eshte ne pazar. Po thote tjetri, sepse edhe gruaja ime eshte ne pazar. Dhe nisen ne lokal. Pasi mbarojne kafene dhe do ndaheshin, njeri pyet: Ore c'pamje ka gruaja jote, se ne qoftese e shoh, po i them qe e kerkon. Po eshte e shendoshe, sy zeze, floke geshtenje. Po gruaja jote? -Pergjigjet tjetri: Po ja, elegante, bjonde, sy bly. -Ore, pergjigjet, vari leshte times, po dalim e kerkojme tenden .
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 9/6/2011, 11:36     +1   -1




Nje bjonde e nje brune, duke shetitur, i afrohen nje dyqani lulesh.
-Ua, therret brunia, i dashuri im duke blere lule.
-Pse habitesh, ja kthen bjondja, ke frike se mos ja dhuron ndonje tjetre?
-Jo, ate merak nuk e kam, por sa here me dhuron lule, do te kaloj tre dite shtrire e me kembe perpjete.
-Pse, nuk keni vazo ne shtepi ju???...... :P
 
Top
view post Posted on 9/6/2011, 11:36     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Si arrin ne orgazem nje....

azmatik-Ahhh, aaah, ahhhhhhhh, aaaaaaaaaaaah.

gjeografe-Aty, aty, ketu, ketuuuuuuuuuu.

matematikan-Me shume, me shume, me shuuuuuuuuuuume.

besimtare-O Zot, o zot, ooooo zooooot.

vetevrasese-Po vdes, po vdes, po vdeeeeeees.

mesuse anglishteje-Oh jes, jeeeeeees, oh my goooooood.

optimist- Po, po, poooooooooooo.

pesimist-Jo, jo, joooooooooooo.

profesor-Po, ashtu, vazhdo, shume miiiire, perfeeeekt, perseriiiiiiiiite.
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 9/6/2011, 11:36     +1   -1




Vdesin njekohesisht nje putane e nje murgeshe(virgjereshe)
Duke ju drejtuar portes qe ndan ferrin me parajsen, ju del perpra "xha Petrua" me nje tufe celesash ne dore.-Ku shkoni?
-Po ja, une shkoj ne ferr,- pergjigjet putana. -Po pse? -Po une, qe 12 vjec, etem me kembe pepjet....etj kam ndenjur, e, per kete, vetem ferri me pret, keshtu na kane thene "atje lart"
-Ndersa une shkoj ne parajse, pergjigje murgesha, gjithe jeten time ja kushtova zotit, jam e virger akoma, e nuk kam ngritur syte te shikoj burre.....etj, keshtu na kane mesuar "atje larte"
-Tani ndryshon puna, perfundon "xha Petrua", "ketu Poshte" ka ligje te tjera: Ti, ju drejtua putanes, ne Parajse, ndersa ti, ju drejtua murgeshes, ne Ferr.
Po pse? Nuk ju durua murgeshes.
=Sepse Zoti nuk ta dha ate organ per ta majtur per vete, por per ta bere dhurate ne sa me shume meshkuj......

Eh more Ajo Petro, cna ngaterrove te gjitheve.....
 
Top
view post Posted on 9/6/2011, 11:36     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Nje "bos", dikur njihet me nje femer "klas fare" dhe vendosin qe per nje shume 500 EURO, te kalojne nje nate bashke.
Te nesermen ne mengjes, ai kujtohet se nuk ka leke me vete dhe bien dakort qe ti dergoj nje cek, duke i thene sekretares qe shpenzimet ti rregjistronte ne "shpenzime per pages qeraje shtepie". Duke pergatitur cek-un, u pendua per shumen dhe vendosi vetem per 200 Euro, duke derguar edhe nje sqarim plotesues. Ne te shkruhej:

"E nderuar zonje, ju dergoj cek-un e 200 E, per qerane e shtepise suaj. Nuk po ju dergoj shumen qe rame dakort, sepse kur erdha ne shtepine tuaj, kisha pershtypjen se -nuk e kishin perdorur te tjere para meje,-do te ishte mjafte e nxehte, dhe -do te ishte relativisht e vogel per tu ndjere sa me mire. Me keqeardhje ju them se -ishte perdorur shume here, -ishte e ftohte, dhe -ishte mjafte e madhe".
Mbas disa ditesh, i vijne mbrapsht 200 E, me kete shenim:

"I nderuar zoteri. Nuk e kuptoj se si prisnit qe -nje shtepi kaq e bukur te rrinte pa u perdorur nga te tjere. Persa i perkete -ngrohtesise, eshte shume e nxehte, mjafton te dinit ta vinit ne funksionim. -Shtepia nuk eshte aspak e madhe, dhe, nqs nuk kini mobilje per ta mbushur, mos me akuzoni mua.
Ju lutem, me dergoni shumen e parashikuar, perndryshe do te flase me zonjen e shtepise tende, duke i treguar fotografi te qendrimit tend ne shtepine time."
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 9/6/2011, 11:37     +1   -1




Nje cift, duke shetitur, shikon ne rruge nje gjahtar qe tundte para hundes se zagarit nje lekure lepuri te eger. E cuditur gruaja pyet burrin:
-Pse ja tund ate lekuren e lepurit para hundes?
-Sepse ai eshte zagar gjahu per lepura, por i ka humbur era e nuk i gjen dot me lepurat.
Ne darke, kur rane per te fjetur, burri shikon i cuditur se gruaja hoqi b......t, e ja tundte.....para fytyres.
-Cben, e dashur, u cmende?
-Jo, i dashur, por shoh se edhe ty ......te ka humbur era
 
Top
view post Posted on 9/6/2011, 11:37     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Na martohet nje cift. Sic e kemi zakonin neve, naten e pare qe flen bashke cifti, ne menjgjes do dali carcafi ne tel, per te treguar virgjerine e nuses
Nusja sishte e virgjer.Cte bente? Mori boje dhe e leu carcafin.
Por, nga qe ishte nate, smori boje te kuqe, por mori te jeshile.
Ne menjgjes u grit e vjera e, pasi pa carcafin tha: "Qyqa, qyqa, i paska care temthin nuse
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 9/6/2011, 11:37     +1   -1






--------------------------------------------------------------------------------
Vajti Hasani te komshia e i thote:- me jep pak hekurin te hekuros kemishen.
Po i thot ajo por me nje kusht? Po e ngrite me k...., ta kam falur
Dakort, i thot ai, e nxier dhe e mer hekurin .
Vete ne shtepi dhe e stervit [mikun].
E sheh e i thote gruaja:- Ca bene keshtu mor burre?
Rri, rri grua, se sdigje ti, do ti mar frigorierin pas ca ditesh
 
Top
view post Posted on 9/6/2011, 11:37     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


3 shoqe ne nje klub po ankoheshin duke i thene
njera tjetres se burrat e tyre kishin kohe qe nuk ja u varnin fare.
Njera thote:une do provoj dicka dhe do tjua them neser
nqse do kem sukses.
Diten tjeter ajo vjen shume e gezuar dhe shoqet e pyesin se cfare ndodhi.
Ajo thote kur erdhi Bashkimi im nga puna ishte i lodhur dhe kur doli nga dushi
une kisha veshur nje fustan nate te kuq dhe i shkova afer dhe i futa duar dhe i thashe o Bashkim sa te nxeta i ke dhe gjithe naten kemi bere qejf sa mire sa mire.
Do ta provoj dhe une u hodh shoqja tjeter.Dhe ajo te nesermen vjen e gezuar.
Sa mire sa mire.Cfare ndodhi i thane shoqet.
Dhe une kur erdhi Gezimi im isha veshur bukur dhe kur doli nga dushi e kapa dhe i thashe sa te nxeta i paske dhe u kenaqem gjithe naten.
Do ta provoj dhe une tha tjetra
Kur vjen neser calonte e nxire nga syte si mos me keq
Cfare ndodhi i thane shoqet
Po dhe une si ju kur erdhi Beluli im nga puna dhe doli nga dushi isha veshur bukur.I futa duart dhe i thashe
More Belul po ti pse i paske te ftohta Gezimi dhe Bashkimi i kishin te nxehta
 
Top
18 replies since 18/3/2009, 23:59   1554 views
  Share