MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Propozim pėr fejesė

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 6/12/2016, 19:55     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Propozim pėr fejesė



Pėrshėndetje,

E kam cekur edhe tek prezantimi qe do e hapi nje teme ku do te kerkoj nje sugjerim nga juve

Keshtu une jam n'lidhje me nja vajz qe disa vite dhe m'duket qe ka ardhur koha qe te beje nje ndryshim ne jeten time ( behet fjale per fejes :$ ) dhe kete ndryshim kam deshire qe ta beje pak me interesante per personin qe deshiroj ta kaloj jeten me te, po ashtu edhe per veten, me pelqejne keto gjera.

Une kam nje ide ne koken time qe te beje nje propozim ne Fakultet ku eshte duke i ndjekur studimet e dashura ime, pra ideja eshte qe te hy ne salle me profesorin pastaj te behem kinse une do te ligjeroj nje ligjerat dhe brenda asaj ligjerate te jete nje pjese ku do ti prezantoj qe po kerkoj te fejehet me mua ( prezantimi te behet me projektor pra mbrenda sllajdeve aty te jete diqka ku do ta shprehi kete ).

Si mendoni per kete, do te dali bukur? Ose nese veq keni ndonje ide me te mire ose ndonje sygjerim se si te jete prezantimi tek sllajdet ateher mos nguroni te me tregoni.

ps: ky propozim me pelqej teper mirpo nuk jam piktor fare une haha
 
Top
0 replies since 6/12/2016, 19:55   130 views
  Share