MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
Presley Fiona
view post Posted on 7/2/2021, 17:56 by: Presley Fiona     +1   -1




Kjo ėshtė njė dėshmi shumė e habitshme, unė dua qė tė gjithė tė bashkoheni me mua nė falėnderimin e magjisė sė dashurisė Kiriji pasi ai ėshtė me tė vėrtetė njė njeri i fjalėve tė tij. Unė kam qenė i thyer nė zemėr pėr shumė vite, ēdo njeri qė mė afrohej pėrfundoi kurrė duke mė marrė seriozisht, pasi pėrvoja ime e fundit me njeriun qė mė zhgėnjeu si zakonisht, fillova tė kėrkoj njė zgjidhje pėr t'i dhėnė fund problemit tim, atėherė kolegu im nė punė prezantoi mua nė tempullin e dashurisė sė Madhe Kiriji, atėherė e kontaktova atė pėrmes adresės sė tij tė postės elektronike; [email protected], ai mori disa ditė para se tė mė pėrgjigjej dhe kur ai e bėri, unė u udhėzova se ēfarė tė bėja para se tė lirohesha nga skllavėria shpirtėrore, unė bėra gjithēka qė tha ai, dhe sot jam i lumtur me burrin tim. Burri qė mė hodhi pa asnjė arsye tani u kthye tek unė brenda 3 ditėsh. Ai gjithashtu ndihmoi kolegun tim pėr tė sjellė burrin e saj kur ata u divorcuan. Ky ėshtė informacioni i tij i kontaktit; kirijilovespell @ gmail.com, mund ta kontaktoni edhe pėrmes numrit tė tij whatsapp; +23490201168697
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   535267 views
  Share