MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 26/1/2015, 21:03 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


e vertete shpirt qi skisha une per ty dhurata ,per veq lot per ty m fal un ma shum nuk pata ,po athua si nje her prap me ty dot tme qel mengjesi , athua ti me mu ishte vetem interesi,pe pys veten se a do t muj ti mbaj kto pika loti,po tasht jetoje jeten sikur po thu se mke harru ,pour une te betohem me jet se per pos teje ska me dashuru, ismet ende te dua

e dashurova nga thellsia e zemres,ju perkushtova me gjith shpirt po ai as qe e vuri rre dashurin time te zjart,me varosi te gjall behet se nuk me njef.ken de theras ntelfon a do ta degjoj me zerrin e tij.frymemarjet e puthjet e tij prekjet,pershperitjet TE DUA,a do ket takime ku qeshnim si te marre,a do ket buzeqeshje,ku ta humbi dashurin qe e kam ndaj tij,a ka ndonje ven ne kte bot qe mos me ndjek dashuria ndaj tij,sdua te jetoj,me humbjen e tij humbi edhe vlera e jetes tiime,un me sdo dashuroj kurrr.do ta pres deri ne vdekje kthimin e kij.....me dashuri.......>sadam< te dua
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   535171 views
  Share