MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
ola1
view post Posted on 5/6/2014, 14:59 by: ola1     +1   -1




:D vajza ishte e re ne lagje.kur shkoi ne klase te gjashte djali i propozoi vajzes per tu lidhur,por vajza krejt e emocionuar thote:jo nuk pranoj te lidhem me ty.pse!?ia pret djali.por jo sepse po u lidha une me ty do ta mare vesh e gjith shkolla prandaj nuk pranoj te lidhem me ty.por une te dua ty e ti nuk pranon te lidhesh me mua :woot: ede une te dua ty.pastaj djali nxjerr nje unaze dhe i thote:pranon te lidhesh me mua?po pranoj te lidhem me ty i thote vajza.per to ishte casti me i bukur ne jet>kur ikin ne shtepi ata shikohen tek lagjja e tyre dhe bejne sikur midis tyre s'kishte ndodhur asgje.kishte 4 vjet qe vajza ishte ne ate lagje dhe asnjehere s'ia kishin shprehur njeri-tjetrit ndjenjat e tyre.nje dite te shkolla djali e puthi vajzen ne faqe.por nje dite tjeter vajzen te klasa e saj e puthi ne buz.por ato deri tani ato jane lidhur dhe ndare 500 here dhe prap sot ata te dy jane bashke sepae dashuria e tyre nuk u shua kurreeee :P KJO ISHTE HISTORIA E DY TE DASHURUARVE NE KLAS TE 7 NE NJE LAGJE.

zemra ime tash po ik un po te lutem ti mos me harro sepse me te vertete do jemi larg dhe 1 det do te na ndaj por un te kam gjithmon me vete sepse te mbaj ne<3 dhe ne mendjen time te dua shume jeta ime :P
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   535209 views
  Share