MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 8/1/2011, 00:21 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Te dashurit tim

Arsyeja qė unė jetoj je ti. Arsyeja qė unė vuaj je ti. “Kujdes nė dashuri”..kėtė fjalė shpesh e thoje ti. Nuk jam nė gjendje qė tė pėrulem e as tė shkruaj pėr dashurinė time tė madhe por vuajtja... dhe vuajtja u bė forcė fizike, e jo kurrė forcė shpirtėrore. Ti je ende shpresa e jetės time.. e mė shumė se qdo gjė tjetėr tė dėshiroj nė kėtė botė. Kujtimet e mira tani mė mundojnė... e mė mundojnė pa ty.

Sa do te isha e lumtur sikur te perqafoja gjithehere...te te them Te Dua...ta dhurova dashurine...do te beja gjdo gje qe te bej te lumtur....Ti je kujtesa e veqantė e jetės dhe zemrės time dhe shpresoj e do tė luftoj... qė tė jesh gjithmonė.

Nė fillim, atėherė kur fillova tė njoh aftėsit e tua.. kėrkoja forcė qė tė them se te dashuroj me shpirtė por kisha frike mos te humbja te terin..mora guxim ne fund dhe ehhh....mu duk se isha me e lumtura ne botė....Por mė nė fund duhet tė pajtohem me realitetin....qe s`mund te behesh i imi....edhe pse te kam afer me zemer e me trup largeee....

Tė pres me mall...do te ruaj ne Zemren time si te mshehur
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   535139 views
  Share