MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 20:22 by: FLUTURA     +1   -1




Tash a me njeh?tash a e din se kush jam un?tash a e kupton se zemra ime te ka dashur shum?un bera gjdogje te mundur per ty tash mund tme kuptosh pse kam pasur aq shum lot ne sy!vetim ti je vetem ti ke qen gjithmon ne ket zemren time dhe kjo kurr nga vetja ste largon,edhe pse sjemi bashk un ma te leht e kam pasi qe ta kam deshmuar se si un askush ne bot ste don,dikur neve na ndajten nderhyn ne dashurin ton a thua tash jan penduar dhe me zdot na lendojn,gjithmon e pyes veten pse ?pse?pse nuk e pata at guxim me koh pse lejova qe dikush tjeter te na e nderprej dashurin ton...Un gjith mon tr desha ashtu si edhe ti a dot vij ndonjeher ajo dit te kem ty ne perqafim,lotet e mi nuk kan pushuar as nje her se derdhuri per ty edhe ket vet ti zemer e di,tash jemi shum larg te dyt te vetmuar smund ta gjejm as nje tjeter dashuri se per ne gjdo person tjeter shpejt na u bahet i huaj,kam provuar por nuk provoj me dot se ekam kuptuar se ta dashuroj dike tjeter esht shum e kot,prandaj kshtu po rri mes vetmis dhe dikuj tjeter e zgjodha vetmin sepse ma e mir per mua esht vetmija se sa zavensimi yt me dike tjeter te kam dasht-te dua-do te dua-gjat gjith jetes.....???---
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   535149 views
  Share