MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 6/12/2009, 23:12 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


TY ENGJULLI IM....
E thelluar nė heshtjen misterioze rri pranė dritares dhe shikojė natyrėn.Asgjė nuk mė tėrheq as pamja e bukur e natyrės e asgjė tjetėr....
Lumturia,kėnaqėsia,gėzimi im janė shuar.
Ti tani je larg meje,shkove nė njė botė tė pa kthim,nė botėn e amshimit ENGJULLI IM....
Qė dita kur ike ti,nuk mė janė terur lotėt.Mė thanė se njė ditė do tė mė kaloj e tėrė kjo dhe do tė kem vetėm nė kujtime dhe nė ėndėrra,por joo unė edhe sot mbas 5muaj nuk po mundem ta bind vetėn se ti mė "ENGJULLI IM" nuk bėn pjesė nė mesin e tė gjallėve,por as i vdekur jooo sepse nga zemra ime dhe nga mendja ime nuk do tė shlyej pėr jetė e mot....
Kaluan ditė,javė,javėt u bėhen muaj e muajt do tė bėhen vite dhe unė ende do tė qaj pėr ty "ENGJULLI IM"....
Shumė plane pėr tė ardhmen ishin tė lidhura me ty.Ato u shuan por dashuria dhe kujtimi i qdo gjėje sa ishim bashkė do tė jenė tė pėrjetshme.....
Goditės qe lajmi i zi,qė mė erdhi.Humba dashurinė time te vetme.S'kam fjalė ta pėrshkruaj dhimbjen pėr humbjen tėnde....!
Ajo ėshtė thellė,shumė thellė nė zemrėn time....
Ti jeton nė zemrėn time dhe do tė mė mungosh shumė derisa njė ditė tė takohemi sėrish "ENGJULLI IM".....
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   535052 views
  Share