MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
LEONORADURRESI
view post Posted on 6/12/2009, 23:05 by: LEONORADURRESI     +1   -1




Te gjithe thone se dashuria zevendesohet, por nuk eshte e vertet se dashurine qe pata dhe kam per ty te asnje se kam gjet. U rritem te dy qe ne femijeri, lam shum kujtime te njeri-tjetri qe nuk do i jetojm me dhe nuk do mundemi ti harrojm. Te kam dashur ZOGU IM dhe gjithmon do te dua, me mungon aq shum sa asnjeri nuk me kupton; duke menduar per ty vetmis dhe heshtjesh i jam roberuar.Nata e 12 prillit nuk me harrohet kurre se ka qen nata qe un te jam shprehur se sa te doja ty. Vitet e bukura qe kalova me ty nuk do i harroj kurre,kam qen njeriu me i lumtur ne bote, po se kuptoj perse u treegova kaq budalla qe te lash te ikje ate dite pa te pyetur se ku. Te lutem ZoGU IM kudo qe te jesh falem dhe gjej vend ne zemren tende te me falesh mu. E di qe lash nje shenje ne zemren tende duke te lenduar, te bera te largoheshe nga un pergjithmon. Duke pritur jam me shprese se plaga jote do te sherohet dhe do te kthehesh perseri,;`e di qe ti nuk beson ne falje se te humbet besimi.....
(Une)
Rendesi ka qe e ke kuptuar po mua te me harrosh se dashuria qe ishte per ty dikur ne zemren tende nuk e ndiej dot me. Kur te te shoh do te buzeqesh, po qe te futesh ne zemren time me nuk te le...........
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   535055 views
  Share