MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
LEONORADURRESI
view post Posted on 6/12/2009, 22:17 by: LEONORADURRESI     +1   -1




PER TY Je strukur ne thellesine e shpirtit tim, ne trupin tim jemi bere nje...ne ender je prane buzeve te mia.Pse dashuria ime te ndodhe e tere kjo?PER TY do te beja cda gje..do te hija ne zjarr do te vdisja.Tretem ne mendimet e hutuara e zemra ime gjen prehje vetem kur te kujton ty.Sa te paqelluara jane pyetjet qe ja bej vetes a thua a me do?-e lehtas rrjdhin lotet ...vertet te dua pse nuk me kupton?...-Te shkruaj me forcen e lapsit TE DESHA TE DUA dhe do te DUA GJITHMONE...Edhe nese me trup do ti takoj tjetrit shpirti im do te takoj VETEM TY...Do te jesh pjese e pandarshme e jetes time...Kur trupin tim do ta mbuloje dheu i zi,shpresoj se do te me pushojne dhimbjet e zemres,lotet e derdhur PER TY...Ateher do ti takoj vetem ZOTIT shpresoj te me fal per mekatinqe ja bera vetes duke te dashur ty ma shume se veten...Ah sikur te jemi bashke e te mos mendoj per vdekjen por VETEM PER TY...VETEM PER TY...VETEM PER TY...
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   535080 views
  Share