MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Poezi te reja 2010-2011, Poezi 2010-2011

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 2/6/2009, 15:25 by: durrsaku     +1   +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


fotografin tende ne dor e mbaj kur te shiqoj filloj te qaje,te qaj se shum larg je qellua,por te betohem e dashur se kurr per jete s´kam me te harruar<

# e kam nje deshir,ohh sa eshte e thjesht,buzet tua me ti puth tjeter s´kisha deshte.Te duaa te duaaa dhe prap te duaaaa ne se pa ty vdes ne ate bot do te pres!!

#nese une do te vdes me mbulon dheu i zi,mbi varrin tim do ta shkruaj te kam dashtur vetem ty,thikat i duroj plumbat i pranoj por te ndahem prej teje as qe e mendoj!!

#Si nata kur nuk ka drit,si deti kur nuk ka uje,si deqani pa bukuri ashtu ndihem une pa ty.Si kosova pa liri ashtu ndihem une kur ti nuk me fal dashuri!!



'#Me ta qua nje lule,lule je vet,me ta qua nje puthje nuk te len me flejt....kam deshir te te njoftoj,por ti sme beson....pyete zemren time se ajo te tregon!!

'#I lutem djellit keto lule te mos ti thaj,i lutem perendeis neve dyve te mos na ndaj.Te duaa te duaaa deri sa te vdes por ti sa me don pergjigjejen e pres!!

'#Te dua te pres pa ty smundem te vdes,me yjet e nates te pershendes atje ne ate lum ku ka lule shum kur te bish ne gjum vi e te puthi UNE!!!

'#Ti je shpres ti je gezim ti je loqka e shpirtit tim!!Te kam hane e te kam drit te kam zemer e te kam shpirt!!Mbes me shpres dhe pa durim qe te me behesh fati IM!!!



'#Dy zemra jemi nje shpirt e kemi,me mir te vdes se pa ty te mbes,bilbili ne deg sa bukur kendon ja puthesha buzet asaj qe kete e lexon!!

'#Me buzeqeshje ne fillim tu afrova pa qellim ta pelqeva theshtesin ndaj dhe lidha migjesin.Ne fillim e kam kuptuar se te dua,mendova qe nuk ka kuptim,qe te them.Kam enderruar qdo nate per ty,por kur skam menduar qe enderrat realizohen.







.............................................------------------,,,,,,,,,,


Ta jap si kujtim 100% shpirtin tim,nese shpirti s´te mjafton,ta fali syrin qe per ty loton,me lot ne sy ,me zemer te helmuar mendoj vetem per TY!!



.................................................................................
Dy lule vyshken dy lule thahen por une e ti kurr nuk do te ndahemi!!mpuqqqqqqq"te dua shummm""

Kur letrat e tua po i lexoj me fantazi po te dashuroj por tani spo te kam pran me te perqafu dhe me te trergua se sa shum te duuu!!....
 
Top
123 replies since 29/12/2008, 15:17   37282 views
  Share