MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

POEZIT ME TE BUKURA?, shkruani ketu

« Older   Newer »
  Share  
lejla1
view post Posted on 25/11/2010, 23:14 by: lejla1     +1   -1




Nje puthje shpirtin po ma torturon..eshte puthja e fundit qe me dhe para se te ikje prej meje, te me lije ne vetmi te plot.eshte ajo puthje e embel por qe me fal dhimbje pa fund.ajo puthje qe me ka mbetur ne kujtime,e shpirtin fort po ma trazon.ah o zemer edhe pse ka kaluar kohe ne buzet e mia I ndiej ende puthjet qe me falje dikur ato sjane fshir e as jane harruar jane aty prezente per te me torturuar..per te ma tretur shpirtin por edhe per te kujtuar se dikur kam qen e lumtur me ty se dikur dikush me falte lumturi…sikur te mund te kthehej koha pas se dashurine tende sdua ta humbas…si te mund ta largoj kete trishtim..zemer te lutem vetem mos me lër.e di qe sme ke harruar,ma thone syte e tu sa here takohemi bashk edhe pse ti thua jemi miq ne syte e tu shoh nje det te ter me dashuri.e di qe te kam zhgenjyer por te lutem me fal,kjo zemer qe kaq shume te do dita dites po vdes per ty.je jeta ime edhe pse sme beson.a e di se cfare bej neteve te errata e ne vetmi???dal ne ballkon e i lutem zotit te me kthej perseri tek ti,se kjo jete pa ty nuk jetohet,pa ty ndiej se po vdes.ti je jeta ime, shpirti im,por dije o engjell se perjet do mbetesh shpetimtari im.TE DUA…♥
 
Top
95 replies since 15/12/2008, 19:26   34798 views
  Share