MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 14/3/2015, 20:52     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


sex me kunatin

Qirje Te Dhunshme

Qirje mbrapsht

Qirje me lesbike

Qirje me ulerima te forta
Qirje pa pushim 24 ore non stop

Qirje per te gjitha moshat

Qirje qe te cmendin
Qirje te forta Me femra seksi
Qirje te gjat deri sa te mbetem i shtrir per tok nuk ndaloj duke qir pidh





Qirje ulurima pa fund nga une prostetuta Ilda
Qirje te forta e hedhje sperme brenda

Qirje te forta me femra69 pa fund

Qirjet me te bukura

Qirje vetem qirje

Qirje vetem me lesbike

Qirje te fshehura

Qirjet extreme

Qirje pidhi
Qirje paradite Qirje mbazdite

Qirje pa Lek
Qirje me zyshen kujdestare, cdo 5minuc
 
Top
view post Posted on 27/3/2015, 22:45     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Jam nje vajz 18 . E gjat 1.68 cm . Kam nje trup te mbushur pse jo dhe provokues... Kam 1 vjet me te dashurin tim por akomaskemi ber asgje jo nga mungesa e desheres se tij por nga ndrojtja ime,,, vjen si zakonisht e me merr para shtepis per te dal.. Hy ne makin dhe e nis diten me njeputhje te tij plot pasion,, o zottt .. E shikoj tek i jep makines dhe i perkedhel floket qafen ,, kjo e cmend ate,,, me shikon dhe jep nje pasthirrm ohhh sikur don te me shqyejj,,ndal makinen ... Ul sendilen dhe me jep nje puthje plot epsh.. Me zberthen gjinkset dhe fut doren ngadal te pi* hi im i njom... Ohhh e lemon aq delikates ... Pastaj fillon e me prek gjoksin ,. Nuk duron me merr dhe e ul te prehrin tend .. Oolhhh zot ti fillon e egersohesh... Fillon e me furkon ms forc dhe nga eksitimi i teperm te them boll dhe dua te fus ka*intend te pidhin tim .. Por ti don te zgjsesh cdo gje.. Fillojn e me lepin gjoksin .. Ohhh zot gjoksi im i but ne gojen tende.... Me njeren dor me ferkon ndersa me tj me shtrengon gjoksin,., ohhhh kari jot i trash ka filluar te eksitohet shum .. .. Me ngren.. Dhe me ul ngadal.., ozooooot cfare dhimbjeje.. Pikat e gjakut ne bien e bejnme eksituese situaten dhe ti fillon e behesh me i dhunshem.. Me merr asht un mbi karin tend dhe me fut brenda,,, sa hep deren me mbeshte ne mur dhe fillon te me qish pa mbarim ,, oohh sa e adhuroj ket stil... Me ul dhe ta marr ne goj,,, ooo zot ,,, kurr skisha marr nje kar ne goj,, e lepij aq sa dhe vet skisha te ngopur,. Ti terbohesh kur te kafshoj majen e kari dhe me shtyn ., shtrihem perdhe,,me hap kemben me forc dhe me qin as sa mundesh.. Derdhesh brenda meje.., ooo zot ., po imagjinoj cdo gje dhe breket i kam ujii,,,, me qin dhinshem,, mw njeren dor me kap gjoksin me tjetren me ferkon bythenn,, ooohh sa bertas,,, kam nje dhimbje te papar por sdua te ndalosh,, me qin per dy or e vetem me qin... Pastaj,,. Me fut ne dush.., trupi im i zhveshur,, i lagur,, dhe me shkum ,, ooh shikoj karin tend te ngritur ., me kap per flokesh me ul ., me hap kembet dhe me fut karin dhunshem,. O zot sa me plq seksi i dhunshemmm,.,,.. Me falni por sjam nje profesionste dhe sdi ta formuloj dhe aq mir
 
Top
view post Posted on 10/4/2015, 18:30     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Ishin vetem pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne një restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se q’me erdhi dhe te putha. Sa shumë ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale. Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadal te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kofshet e tua deri tek pidhi yt i qullet, qe me kishte bërë sa here te qmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshte e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me par. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar pidhi yt. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si një i uritur prej mujve te ter. Do t'te haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja pidhin tend si fryej. E shpejtoja ritmin edhe me shumë. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at pidhin tend qe sa here me kishte bërë mashkullin me te lumtur. Sa mirë qe ne restorant nuk kishte shumë njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene një kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mirë . Se c’me pershkuan trupin ca t’ rrenqethura sapo e preka ate. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal breket dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove për ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hof për beli dhe te shtrengova për trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt pidhit tend te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta për tavolinen e toaletit. Te kapa për flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Kari im sikur i terbuar depertoi mbrendesine e pidhit tend te qullur. Leshove një renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shumë, derisa me doren e djathte te pickoja te bytha dhe te beli. O zot, perjetoje orgazmat një pas një. pidhi te ishte shnderruar ne ujvare. “je me mbrojtje?”me pyete. “Po” u pergjigja shkurt un nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje karin tim tek te godiste mitren. një dhimbje e vogel qe te bente te qmendeshe fare. Pernjehere un e shpejrova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e pidhit tend. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete për tavoline, dhe un u mbeshtete mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve.
U ngritem ngadal. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. .
un dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e pershkellire. E shikoje veten ne pasqyre dhe nuk e besoje,qe e ben perseri bashk, nuk e besoje qe me kishe prane

Ishte ditlindja jote


Pasi e festuam ne një ambjent shum shoqeror ne fundin e festes tu afrova dhe te pershperita.....kam një dhurat te bukur për te te dhuruar dua te vish me mua !! buzeqeshe mir me the,dhe ashtu u nisem te dy udhehiqja un drejt një loteli te mrekullueshem ku dhe kisha pregaditur gjithcka për te dhuruar një dhurat te vecant,
ju afruam deres te dhomes,Dua te ti lidh syt me shami te thash ! ti mbylla syte hapa deren dhe u futem brenda ishte një atmosfere e qete vetem një keng e leht balad dashurie degjohej,arom eksituese te pushtoj, ngadal ta perkedhela fyturen dhe ta hoqa shamin,pe rreth e rrotull, drit qirinjesh një krevat i bukur i mbuluar me trendafila te kuq dhe cokollata, një rtyez e vogel mbi te qendronte një shishe shampanje dy gota dhe ca luleshtrydhe ,era leviste ngadal perdet e bardha me shikove ne sy byzeqeshe embel me puthe me shum pasjon me le pa fjal me the ,te shtrengova ne kraharor dhe vazhduam te dy te kercenim nen ritmin e kenges duke shkembyer disa fjal,duart ne belin tend i mbaja dhe te terhiqja dal-ngadal drejt krevatit u ulem te dy lehte siper trendafilave dhe cokollatave qe shperdaheshin C'rregullisht siper krevatit te cmendur vazhdova te ti heq rrobat qe mbulonin trupin tend duke prekur dhe lepir me kujdes çdo milizim te trupit tend ashtu dhe ti si e dehur kerkoje te me zhvishje mua,pasi ishim te dy te laskuriqur u ngrita ne kemb te mora dhe ty lart,dua te ti lidh edhe një her syt me shami te thash,nuk fole fare ti mbylla syt u mbeshteta i teri prapa teje e ndjeje afshin e tupit tim dhe penisin e madh qe teprekte bythen,vazhduam te ecnim disa hapa drejt dushit pasi u futem brenda ta hoqa shamin pe vasken plot me uj e mbuluar me një shtres te kuqe me petale trendafili qirinj rreth e rrotull,ngele e befasuar kafshove buzen je shum i mirë me the se prisja kete , ja pra as un se besoja qe posht akullit ka zjarr te thash,
e ngrite njeren kemb dhe e fute brenda ne vask un te kapa te beli ste lash te levizje nga ai pozicjon dhe u ula posht duka ta lepir veginen e bukur dhe te lagur,
pasi u fute brenda ne vask solla dy gotat me shampanje u futa dhe un ne vask vazhdova te flas dhe pa pritur ma afrove gishtin te buza,shshshshsh mos fol me the se gjithcka esht e tepert GEZUAR psi pim pak i lam gotat ne një an, ishe komplet e shtrir ne vask syt i kishe mbyllur dhe le fantazin time te te udhehiqte,
te perkedhelja eksitueshem me duar, ta lepija fytyren gushen gjoksin,tek ta prekja pidhin me gishta ndjeja se isha shum i eksitur gjithashtu edhe ti, u afrova i teri siper teje duke ti ngritur kembet mbi supet e mia,ma preke karin OH sa te madh ma ke, me the,ta futa ngadal tundueshem te fort te terin brenda ,ngele me goj hapur, duart e mia qe te perkedhelnin fytyren ishim shum te eksituar doja te ta beja fort siq e kam zakon por ujti sme linte ,ateher u cova te mora ne krah dhe te shtriva ne krevat mora një luleshtrydhe dhe me te pershkrova ter trupin tend te lagur, pastaj tek te perkedhelja buzet me te ti e kafshove dhe e mbajte te buzet i afrova dhe un buzet u lepim te dy duke e ngren si te uritur,
isha i teri siper teje tek putheshim me plot pasjon me perkedhelje kurrizin dhe duart e tua ma preken penisin tim ,dua ta puth me the dhe ngadal u afrove afer tij tek ma lepije leht ashtu me terboje, un te kapa nga floket te ngrita lart te kafshova fort u shtrive e tera ne krah dhe un gjithashtu perball teje u futa mes kembeve,Ngadal e ndje karin qe po futej i teri brenda teje e shikoje me syt e dehur nga eksitimi dhe ashtu vazhduam ta bejm foooort ,pastaj te ngrita nga krevati te mbeshteta ne mur dhe ta bera ne kemb nga mbrapa me njeren dore ta ferkoja gjoksin doren tjeter e kisha te floket e tua isha shum i dehur pas atyre qasteve,isha i terbuar doja te te perpij te teren,
Me kishte mar malli për ty me thoje me fjalet qe te ngelnin ne goje klithmat e tua me benin me te dhunshem,pastaj te terhoqa ashtu pa ta nxjer te cova te krevati i vure brrylat e kraheve ne krevat ta ngrita dhe njeren kemb siper krevatit dy duart i kisha te bythet e tua te cilat i shtrengoja dhe ashtu ta bejra foort ,ndjeja se ishte faza finale pas gati një ore,nuk e ndaloja ritmin e shpejt qe ushtroja siper teje Papritur ndjeva se po prishesha e nxora ti e lodhur u ngrite ngadal dhe Sperma ime vershoj mbi gjoksin dhe barkun tend.
Keshtu me the gezuar ditelindjen ti mua !!? po te thash te putha embel u shtrim te dy dhe e lam fantazin e asaj natë te na udhehiqte edhe pse e dinim qe e nesermja nuk do na gjente bashk

Un do ju tregoj nje histori shum te shkurter qe me ka ndodhur me nje goc seksi te moshes 15 vjece .
Para 1 viti kur un isha 14 vjec , u njoha me nje vajz ne facebook , pasi folem 1 jav rresht , vendosem te takoheshim ,,, pas 2 javesh un e ftova te dilnim per jet nate .. dolem per qef , pastaj nga ora 5 e mengjesit ajo me tha ..: Shpirt mund te shkojm ne ndonje hotel sepse ndihem shum e lodhur , dhe un si djal i mir qe jam e mora dhe shkuam tek nje hotel nga liqeni artificial i tiranes ,, tek vivi la vita .. shkuam atje sa u futem brenda ne dhom dhe e mbyllem deren ajo me puthi dhe dora e saj me shkoj direkte tek kari .. avash avash duke u puthur , u cveshem ,, dhe ajo u ul ne gjunj dhe vazhdoj te ma mbante ne goje .. Pas 10 min un e mora ne krah dhe e cova tek dhoma e gjumit dhe e shtriva ne krevat . Hipa siper asaj , kembet e saj i vura ne shpatull dhe vazhdova duke ja futur avash e avash ne pidh ... Ajo vazhdoj te bertiste me te madhe , duke ber ohhhh ohhhh jo kaq thell , me dheeemb shum te lutem ... Edhe un e nxorra karin nga pidhi .. dhe i futa 2 gishtat ... ajo vazhdoj duke bertitur me ze te ulet pasi kaluan 5 minuta u shtriva ne krevat ajo me hipi siper dhe ja futa karin ne pidh dhe vazhdova ta pompoj avash avash ... pastaj pasi e futa gjysmen e karit , vazhdova ta pompoj shpejt e shpejt ,, te bertiturat e saj nuk kishin fund .. pas 30 min u prisha siper saj !! histori te nxehta kosovarja...pastaj pushova 4 - 6 min dhe vazhdova serisht seksin tim me te !! Nese ndonje vajz nga tirana cfare do moshe te keq ne qoftese do te qihet me mua ,,, te dergoj sms ne facebook me emrin Majkell Tnt
 
Top
view post Posted on 3/6/2015, 21:06     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


sapo kisha mbaruar shkollen , dhe shkoj te jetoj te babi pasi eshte i divorcuar nga mami... shkoj ne ROME dhe ne fillim me mungonin shoqeria shum dhe i dashuri im qe kisha ne firenze... gjith diten rrija vetem ne shtepi pasi babi me te dashuren e tij shkonin ne pun.. ishte dita e dyt dhe ishte ora 3 po shikoja tv pasi me bie dera.. shoh nje cun te ri dhe bukurosh,,, e hap ai vjen brenda e me thot ciao moterze...dhe ishte djali i te dashures babit. ulemi ne divan dhe fillojm te flasim.. hapim internetin dhe lexojm histori e nxehta ..un isha ne gjunjet e tij dhe ne fakt nuk po u eksitoja edhe pse se njihja... duke lexuar historit atij sa me shum dhe i trashet, un e ndieja..ai papritur fillon e me prek te gjoksi.. mundohem te refuzoi por ishte e kot..ishte ber si i cmendur,me heq pantallonat e me ulet ne gjunj duke me lepir pidhin... aty u bera dhe un si e cmendur ishte nje ndjenj qe se kisha provuar...cohet me hec bluzen dhe un atij dhe puthemi ose me mir hahemi ne menyr te papershkrueshme.. me ul te divani dhe me hip siper aty ku ndjej nje organ qe futet ne vagjinen time e fuste ngadal u ndjeva si e cmendur..ishim vetem dhe fillova te ngrija zerin..ai u eksitua dhe me shum dhe filloj te bente nje qirje qe vajzat e kan shum fiksim.. e ca pompimi? ohhhhhhhhh se kisha ndier ndonjeher... me kap per beli dhe me con ne guzhin me ve siper tavolines dhe me lepinte...ooooohhhhh aty i thash boll se se duroj dot ma FUT karin se me pelqen shum... ai e futi aq thell se me ben syt xixa...ohhhh ohhhh..pastaj me tha hajde bojm dush pashk.. benim dushin dhe me ishte sh i lodhur.. me fuste gishtat ne pidh, ohh kenaqsi sa dhe tani kur e kujtoj bohem qull.. kuur erdhi babi im dhe mami i atij ne benim sikur skishte ndodhur asgje... dhe cdo pasdite e ndjeja kete kenaqsi ohhhhh cdo dit e me mire...>>>se harroj kurr<<< dhe sot e kesaj dite jemi te dashuruar...
 
Top
matildamoj
view post Posted on 14/6/2015, 13:03     +1   -1




shin duke u kthyer nga pushimet, mezi prisnin te pushonin
sepse rruga ishte shum e gjate, ai i kishte pasur gjithmon qef rruget e gjata, shoqeria e saje e bente akoma me te kendeshme udhetimin, biles me menyrat e saja pak provokuse i ndillte atij idera eksituese ne koke.
gjat rruges te dy flisnin per shum gjera, me edhe pa rendesi, ndonjehere ai shkepuste vemendjen nga rruga edhe e shikonte ne sy me deshire, ai e donte, e kishte dashur gjithmon, dhe nuk ndalte se dashuri, shihte tek ajo nje femer ideale, nene e femijeve te tij dhe nje dashnore te pasjonuar.
shpesh ajo i thoshte te shikonte rrugen sepse nukd ehsironte te vdiste vetem per nje veshtrim, dhe si gjithmon ai i pergjigjej, vdekja me e bukur eshte duke te pare ty ne syt e dashuruar.

ishte nxehte, asaj seç i kishin hipur disa mendime ...kishte deshire te bente dashuri....ne fakt jo me teper me ate, per ate, por thjeshte nje deshire seksuale, i ndodhte ndonjehere...e donte sigurisht, por te besh vetem seks ne menyre barbare ndonjehere i pelqente.
befas i tha:
- ndale makinen...
-pse i tha ai????
-ndale makinen kam deshire per ty (j'ai envie de toi)
-ooohhhh jo tani, te lutem kan ngelur vetem 3 ore rruge, pastaj bejme ça te duash

asaj nuk i pelqenin rrefuzimet....nuk i kishin pelqyer kurre, dhe ne ate moment me shum se kurre....ajo donte....

gjat kohes qe ai ishte ne autostrade duke i dhene makines, ajo filloi ti lazdrohej...me ngadal....filloi duke e prekur...

-ai edhe donte edhe sdonte, ne fakt donte shum...por thjeshte nuk ishte momenti...dhe pikerisht sepse e njihte mire ...i thoshte jo...sepse ne fund te fundit ai donte qe ajo te vazhdonte...

i hidhnin njeri tjetrit shikime te pasjonuara, ajo filloi ti zberthente zinxhirin e xhinseve, duke e puthur ne te njejte kohe ne qafe.
tahsme ishte e pa mundur te ndalonte, ajo ndjente ngurtesit e trupit te tija, dhe i pelqente, ndersa ai si gjithmon mbate nje pseudo serjozitet, por qe kuptohej qart mire nga frymarja e tija qe tashme e vetmja gje qe kishte ngelur per te bere ishte ne ndalonin diku.

dalja e pare e autostrades ishte perfekte,per fat te tyre ishte ne nje si tip fushe, ata gjeten nje cep mese te pershtatshem, uthetaret ishin nga ana tjeter.
sapo makina ndaloi, te dy dolen jashte, ajo po e priste nga dera e pasagjerit, mbeshtetur jashte, me nje shprehje ne fytyre e stilit...e shef...ja arrita qellimit...si gjithmon
ai doli gjithashtu, vajti nga ana e saja dhe i tha:
-atehere???pse ben keshtu lojrash???edhe te mos duash ti tani.....filloi duke e puthur, filloi ti fuste duart posht fundit, filloi ta ledhatonte,
 
Top
view post Posted on 14/6/2015, 13:04     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Do doja te beja dashuri me ty tere naten. Te te tundja sic dallget qe ledhatojne detin.
Te rreshqisja ngadale mbi lekuren tende e ta mbuloja me puthje.

Do doja te beja dashuri me ty tere naten e te te ngrohja si era e shirokut.
Te prekja trupin tend te ngrohte e ta ndizja gjithkund.

Do doja te beja dashuri me ty , tere naten si kale i cmendur, per te ndjere vithet e tua
ulur mbi mua.

duke shikuar buzet e tua

qe kafshojne me deshire trupin tim.

Do krijoja melodi duke kerkuar si vagabond mes kofsheve te tua e, prekje te gishtave t'mi ekspert.
Do dhuroja gjuhen time te etur, burimit tend magjik.
Do mblidhja yllin me te bukur, per ta vendosur ne gjoksin tend.
I lodhur i shkaterruar do shtrihesha mbi gjokset e tua per tu zhytur ne thithkat e ngritur lart.
Nga shikimi yt i embel do ndjehesha i qete dhe i lumtur. Te perqafoj fort. Me deh me profumin e dashurise se konsumuar.
Do doja te beja dashuri tere naten. Do doja te isha dashuria qe hyn brenda teje.
 
Top
matildamoj
view post Posted on 14/6/2015, 13:04     +1   -1




atia ishte duke bèrè dush kur pa qè bashkeshorti i saj hyri ne banjo .
- Eja ! i tha ajo pa u menduar sé tepèrmi .
Pa thene asgje ai u fut tek kabina e dushit dhe filluan tè laheshin sé bashku ,por ishte ai i pari qè filloj ta puthte me shumè èndje .
Kur shkuan ne shtrat ai donte tè shihte ndeshjen e futbollit né Tv ,vetèm se ajo e fiku televizorin dhe me disa ledhatime mjeshtèrore i riktheu deshiren per te bère dashuri .Ajo u kthye mbrapsht ,ngaqe e dinte qe ai donte ta depertonte nga mbrapa ne ate pozicionin disi kafsheror ,prandaj nuk u pendua per zgjedhjen kur ndjeu doren e Marsilios qe e ledhatonte embelsisht ne fund te barkut pa e nderprere aspak vrullin e tij mashkullor.Ledhatimet te fundi i barkut dhe depertimi nga mbrapa i dhane asaj mundesin te arrinte momentin kulmor te kenaqesise .Ate me te deshiruarin !

Marsilio dhe Katia ishin martuar nje vit mè parè dhe pas muajit te mjaltit ,kjo ishte hera e dytè qè shkonin me pushime .Kishin zgjedhur ishullin D per tè kaluar dy jave shplodhèse e argètuese e kohève tè fundit flitej shumè per jetèn e natès dhe plazhet e bukura ne kètè ishull ,tè cilin e frekuentonte shumè rinia .
Ata sapo kishin mbèrritur dhe pasi kishin ngrènè darkè né sallèn e restorantit kishin shkuar né dhomè pèr t’u larè e ndèrruar teshat .


Nata kishte qenè disi e zhurrmshme né Hotel .Disa grupe tè rinjsh ecnin plot zhurrmè népèr korridor dhe poshtè dritares sé tyre veturat kishin bèrè rrèmujè pjesèn mè tè madhe tè natès .Disi tè pakènaqur nga mungesa e qetèsisè ata zbritèn né katin e parè pèr tè ngrènè mèngjesin . Salla e restorantit ishte e mbushur me mysafiret e Hotelit .Shumica ishin tè rinj nga vende tè ndryshme tè botès dhe kjo kuptohej menjèherè nga ndryshimi i fizionomise sé mysafirève né çdo tryezè.Edhe fjalèt e shkèputura qè tè zinte veshi ,ishin né gjuhè tè ndryshme.
Cifti i ri u drejtua drejt plazhit qè ndodhej rreth 300 metra nga Hoteli i tyre e gjate rrugès shihnin vitrinat e dyqaneve tè shumtè qè po fillonin tè hapeshin né atè kohè.
Ata tè dy po flisnin pèr diellin dhe kujdesin qè duhet tè tregonin ditet e para pèr tè mos u djegur derisa arritèn né plazhin ranor .
Katia shihte me vèmendje njerèzit pèrreth dhe i tèrhoqi vèmendjen njè djalè qè ndodhej poshtè njè çadre dielli nga e majta e saj .Nxorri syzet e diellit nga çanta sepse kjo do t’a mbronte jo vetèm nga dielli ,por edhe mund tè shihte kèdo pa rènè né sy. Marsilio shkoj tè blinte gazetèn sportive sepse ato ditè ishte kampionati boteror i futbollit .Ajo pèrfitoj nga mungesa e tij dhe i nguli sytè djalit nga e majta qè po fliste né celular me dikè dhe s’e kishte mendjen tek Katia ,por e zhgènjeu pak kur djalit iu afrua njè vajzè e re dhe pa i ndèrprerè telefonaten i dha njè puthje .
Katia pati deshire te ishte midis tyre dhe te putheshin qe te tre ,por kjo ide e çuditi se tepermi ,ngaqe ishte hera e parè qè i kalonte nèpèr mendje.Menjèherè u pèrpoq tè harronte puthjen treshe dhe imagjinoj te ishte brenda né det se bashku me djalin dhe atje ne brendesi te ujit te kripur mund te shkèmbenin disa ledhatime ……

Burri i saj lexonte gazetèn prej njè ore prandaj ajo e mèrzitur ju afrua detit disi tè ftohtè né orèn 9,30 tè mengjesit ,por kjo nuk e pengoj tè bènte njè not qetèsues.
Kontakti me ujin e detit i kishte pèlqyer gjithnjè e ndihej disi e çliruar nga mendimet kur notonte.

Né fund tè javès sé parè kishin zènè shoqèri me njè çift tjetèr .Ata ishin tè martuar prej katèr vjetèsh por nuk kishin fèmijè .Katia dhe Sabrina shkonin shumè dakord dhe perfitonin nga rasti pèr tè shkuar nèpèr dyqanet anès detit ndèrsa dy burrat shkonin pèr tè pirè né Bar ose diskutonin per ndeshjet e kampionatit boteror.
Sabrina ishte shumè llafazane dhe i pèlqente tè blinte rroba tè reja vetèm se njè ditè kur bleu njè kostum te ri banjoje e ftoj Katian né dhomèn e saj .
Katia u trondit pak kur pa se Sabrina u zhvesh para syve tè saj pèr tè provuar rrobat e banjès .Ajo e kuptoj qè i pèlqente trupi i bukur i Sabrinès ,por ngeli pa fjalè kur Sabrina i tha : - Nuk e di nèse tè pèlqen ky kostum ,po tè pèqeu ta dhuroj.Provoje njè herè !
Duhet tè ishte flakè e kuqe né fytyrè kur filloj tè provonte rrobat e banjos .Ndjeu shikimin e Sabrinès mbi tè dhe kjo e vuri né siklet tè madh ,megjithèse qeshi nga habia e sikleti qè i shkaktuan fjalèt e Sabrinès – Sa tè bukur e ke gjirin !-
Qeshèn tè dyja dhe Sabrina e pèrqafoj ngohtèsisht ,por tè qeshurèn dhe pèrqafimin e ndèrpreu trokitja e derès .- E dashur ,jam unè . u dègjua zèri i nga ana e jashtme e derès .Ishte Luigji ,burri i Sabrinès .

Dy çiftet po hanin darkè bashkè ashtu siç bènin shpesh ditève tè fundit.
- A keni shkuar ndonjèherè né plazh nudistesh ?-pyeti papritur Sabrina duke habitur Marsilion dhe Katian .
-Jo. Thanè ata njèkohèsisht .
- E them kètè sepse unè dhe Luigji nesèr duam tè shkojmè né njè plazh nudistèsh e menduam t’ju ftonim edhe juve- tha Sabrina pa pikè turpi.
-Unè nuk e di tè ketè njè plazh tè tillè né kètè ishull-tha Marsilio me inat.
-Si nuk paska , kemi pyetur ,dhe do marrim njè Taxi nesèr.Plazhi èshtè né njè vend ku nuk afrohesh dot me makinè ,edhe Taksia do na lejè rreth 500 metra larg.-tha Sabrina e pastaj ishte bashkèshorti i saj qè vazhdoj .
-Jemi informuar ,èshtè vend i qetè dhe larg syve tè fèmijève ose kuriozève-
-Neve nuk na intereson aspak- tha me ton tè inatosur Marsilio.
Deri né fund tè darkès nuk foli mè askush .Kur u ndanè ,ndèrsa pèrshèndeteshin Marsilio tha me qesèndi:- Na tregoni ndonjè gjè tè bukur kur tè ktheheni nga plazhi juaj .
 
Top
view post Posted on 14/6/2015, 13:05     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Tè nesèrmen né mbasdite ndèrsa ishin ulur pèr tè ngrènè njè kupè me akullore né lokalin pèrballè hotelit ,Katia dhe Marsilio panè çiftin tjetèr tè zbrisnin nga njè Taxi. Luigji dhe Sabrina sapo panè çiftin tjetèr hynè né lokal .
-Pse vetèm ju do hani akullore?- thanè ata plot hare dhe u ulèn pa marrè leje pranè Katias dhe Marsilios.
-Si jeni? Si ja kaluat sot ?-pyeti Katia sa pèr mirèsjellje.Ajo me Marsilion kishin diskutuar gjatè rreth ftesès sé çuditshme pèr tè shkuar né ate plazh tè veçantè.
-Pèr mendimin tim ishte njè ftesè pèr seks- i kishte thènè ajo Marsilios duke kujtuar pèrqafimin me Sabrinèn né dhomè.
-Nuk e di ,por s’do tè pranoja njè gjè tè tillè –ishte pèrgjigjur ai .
-Ja kaluam mirè ,u kènaqèm –tha Sabrina e vazhdoj tè tregonte disa detaje.
“Kishte tè rinj e tè moshuar ,bèmè shoqèri me njè çift 50 vjeçar ,e ndoshta vijnè pèr vizitè pas darke tek ne “
Me fjalèt e saj tè panumèrta Sabrina u spjegonte kènaqèsinè qè pèrjetohej sipas saj tè shkoje né vende tè tilla ,ku mund tè njihesha me persona pa paragjykime. “ ata pak njerez pa paragjykime qe ekzistonin ne botè ,ne qofte se ekzistojne” mendoi Katia .


Pas darke Katia dhe Marsilio dolen shetitje anès detit .Ishin disi tè turbulluar nga rrèfimi i Sabrinès dhe fjalèt e saj : Shihemi nesèr ,sepse sonte vijnè miqtè tanè per vizite ,shpresoj.”
Kishte pak pèr tè dyshuar qè tè nesermen Sabrina do t’u tregonte gjèra te tjera ,né rast se do tè kishin vizita nga çifti tjetèr qè kishin njohur midis nudisteve.

Krejt e lodhur nga orèt qè kishte notuar dhe shètitur ,Onelia kishte dèshirè tè flinte,prandaj iu lut shoqes sé saj tè ngushtè t’i ulte volumin televizorit.
Hoqi mbajtesen e gjirit per te qene mè e lire dhe u shtri .Ishte dita e dyte e pushimeve né atè ishull dhe ende nuk ishte mesuar te ecte aq shume ,ngaqè né qytetin e saj ajo perdorte shume veturen pa patur rast te mesone kèmbèt me ecje te gjata.”Jam dembelosur shumè “ mendoj Onelia dhe u pèrpoq te flinte .
Thuajse e pèrgjumur ajo dègjoj njè rènkim ,i cili dukej sikur vinte nga televizori ,por né njè moment rènkimi u dègjua mè i fort .Ateherè ajo njohu tingujt e zèrit tè shoqes sé saj ,dhe e kuptoj qè shoqja po vetkènaqej nèpèrmjet masturbimit e shtrire né krevatin e saj me syte gjysem te mbyllur drejt televizorit ose drejt tavanit.

Ato ishin shoqe prej vitesh .Onelia dhe Françeska kishin njè qèllim tè pèrbashkèt:Adhuronin burrat e martuar . Ndonèse 25-26 vjeçare né kohèn e duhur qè tè mendonin pèr tè krijuar familjen e tyre ,ato parapèlqenin tè shkatèrronin familjet e tjera .Kishin fiksim tè rrèmbenin burrat e femrave tè tjera ,edhe pse mund tè gjenin djem tè rinj ,pa gra e fèmijè .
Shkonin me burra 40-50 vjeçarè dhe asnjeherè me bashkèmoshatarè.Fatkeqèsisht né kètè hotel ishin shumica tè rinj ,por dikujt ja kishin vènè syrin .



Tè nesermen dy çiftet u takuan prapè né plazh .Nuk ishin parè gjatè ngrènies sé mengjesit pasi Luigji dhe Sabrina ishin zgjuar me vonesè.Ky ishte senjali i parè qè gjatè natès kishte ndodhur diçka .
Sabrina dhe Katia u fytèn né det duke folur pèr kostumet e banjos.-Ate qè tè dhurova unè nuk e ke veshur asnjeherè – i tha Sabrina .
- Ke tè drejte ,do e vesh nesèr .- u pèrgjigj Katia duke rikujtuar skenèn e proves sè rrobave tè banjès .Ishte turbulluar vèrtet nga ajo skenè dhe nga trupi I bukur i Sabrinès ,e cila ishte 35 vjeçe po né formè tè shkèlqyer .
Vazhdonin tè ecnin me hapa te ngadalte drejt thellesisè dhe ashtu siç parashikonte Katia ,gruaja tjetèr do t’i tregonte ngjarjet e natès sé kaluar .
- Mbrèmè erdhèn ata miqtè tanè pèr vizitè tek ne – tha Sabrina .
Katia e kishte kuptuar qè ajo donte t’i thoshte diçka tè fshehtè kur e kishte ftuar pèr t’u futur ne det tè dyja ,pa burrat ,prandaj nga kureshtja e madhe kishte pranuar me kènaqèsi.
- Pimè nga njè gotè verè dhe biseduam gjatè – tha ajo ndèrkohè qè uji i detit po mbulonte pèrherè e mè tepèr trupat e tyre .Thellèsia e ujit shtohej derisa u mbuloj edhe gjinjtè.Katia ishte 3-4 cm mè e gjatè sesa tjetra dhe pa qè Sabrina e ndèrpreu ecjen. – Qèndrojmè kètu dhe mè trego çfarè tè duash-i tha Katia me èmbèlsi.
Ajo ishte me flokè tè zeza ,sy kafe dhe tregonte disi mè e re sesa 28 vitet e saj,ndèrsa Marsilio ishte 30 vjeç dhe burrè i pashèm.
-Folèm deri vonè dhe né njè moment patèm dèshirè pèr tè bèrè seks- tha Sabrina paturpèsisht e duke vènè re dèshirèn e Katias pèr t’a dègjuar ,vazhdoj tè fliste.
-U shtrimè ne krevatin tonè ,tepèr i ngushtè pèr tè gjithè dhe filluam tè luanim e tè qeshnim qè tè katert .Nuk e di as vetè sesi u gjenda né krahet e atij tjetrit dhe filluam tè putheshim .Pas pak vure re se im shoq kishte marrè çarçafin dhe e kishte vendosur né dysheme ,ku e pashè tè bènte dashuri me atè tjetrèn .
Vazhdoj kèshtu pèr pak çaste derisa ndjeva organin e atij burrit qè mè depèrtonte – ndèrsa thoshte kèto fjalè i kishte kapur njè dorè Katias dhe pak nga pak trupat e tyre ishin afruar sé tepèrmi. Katia ndjeu dorèn e Sabrinès qè i ledhatonte vithet e mè pas gjinjtè .-U bèra pak xheloze ndèrsa dègjoja rènkimin e burrit tim ,por u qetèsova menjehere kur dègjova rènkimin e burrit tjetèr qè ishte né krahet e mij- tha ajo me zè tè eksituar.
Ishte Katia qè e ndèrpreu bisedèn dhe i largoj duart nga trupi i saj pikèrisht né momentin qè Sabrina e kishte tepruar shumè .Katia pati dèshirè tè ledhatonte flokèt bjond tè asaj ,por me shumè vèshtirèsi u pèrmbajt –Dalim nga deti –tha Katia duke iu drejtuar bregut .
 
Top
matildamoj
view post Posted on 14/6/2015, 13:05     +1   -1




Dy vajzat e bènin plazhin vetèm tre metra larg nga çiftet e lartpèmendura.Onelia ja kishte vènè syrin Luigjit tè cilin e kishte parè disa herè né hotelin e pèrbashkèt. I pèlqente sepse ishte né moshen qè ajo i preferonte meshkujt ,rreth 40 vjeç e mbi tè gjitha kishte gruan pranè ,tè cilèn ajo donte tè dèmtonte.E kishte urryer menjèherè Sabrinèn ,sapo e kishte parè .Nuk e duronte dot zèrin e saj i cili dègjohej mè sé miri né sallèn e restorantit tè hotelit e sidomos né plazh.
Luigji ishte i gjatè dhe me trup tè bukur.Linte pèr tè dèshiruar né fytyrè ,por kjo s’kishte asnjè rèndèsi pèr Onelian.Ajo donte tè realizonte diçka gjatè kètyre pushimeve verore ,ndryshe s’mund tè kishte kuptim pèr atè.
Edhe Luigji e kishte venè re interesin e saj ndaj tij dhe po bèheshin dy-tre ditè qè ai po kèrkonte rast pèr t’i hapur muhabet.
Ajo u fut né det duke e lènè Françeskèn vetèm nèn çadèr duke lexuar revistèn.
Ktheu kokèn me kujdes prapa pèr tè parè se çfarè bènte Luigji dhe me kènaqèsi pa qè ai po e ndiqte me sy .
Ai nuk e ndoqi nga pas por kur ajo po dilte e pa qè ishte ulur anès detit duke luajtur me ujin e detit.E kuptoj qè po e priste prandaj i kaloj pranè .
-Pèrshèndetje!-i tha ai.
-Pèrshèndetje!- u pèrgjigj ajo gjithè qejf .ishte hera e parè qè pèrshèndeteshin dhe me sa dukej po fillonin tè kèrkonin njohje me njèri- tjetrin.
Ajo shkoj tek ombrella e diellit pèr tè marrè peshqirin e pasi thau trupin disi ,filloj tè shètiste né breg tè detit duke u larguar nga rrezja e shikimit tè shoqes sé saj dhe gruas sé Luigjit.Ashtu siç shpresonte pas disa minutash ai e ndoqi nga pas dhe vendi ku u takuan ishte tè pakten 200 metra nga çadrat e tyre.
-Jam Luigji , gèzohem qè tè njoha!-
-Onelia, gezohem edhe unè-tha ajo gjithè qejf.
Folèn pèr disa gjèra kot pastaj ai i tha : -Kur do tè kisha kènaqèsinè tè njiheshim mè mirè ?- Unè pasnesèr iki qè kètu ,prandaj nuk e di .- tha ajo me qetèsi .
-Edhe unè iki pas tre ditèsh kèshtu qè duhet tè nxitojmè- tha Luigji.
-Nxitohemi ,e pèr çfarè ? –tha ajo disi e fyer .
Ai u pèrpoq t’i mbushte mendjen qè kènaqèsia e tè qèndruarit sé bashku nuk èshtè e zakonshme etj etj. Kuptohej qè fliste e gènjente njèlloj si gjithè dashnorèt “mjeshtra”.
Pas shumè pèrpjekjesh ai e bindi tè shiheshin né mbrèmje rreth mesnatès né plazh ,dhe kèshtu do tè ndodhte.

Sabrina e kishte kuptuar qè Luigji po bridhte pas ndonjè femre ,pèrndryshe s’mund tè shpjegohej qè ai s’po dukej mè .Gjatè kohès qè ai mungonte ajo kishte biseduar me Marsilion dhe Katian ,pa e shprehur inatin qè i shkaktonte mungesa e gjatè e Luigjit.


Né mbrèmje Luigji doli vetèm nga Hoteli dhe iu drejtua plazhit ranor.
Bashkèshortja e tij qèndroj né hotel sé bashku me Katian dhe Marsilion.Ishin ulur si zakonisht tek lokali pèrballè hotelit dhe po pinin ,pije alkoolike.
Luigji ndihej disi né siklet qè po shkonte né njè takim me njè femèr tjetèr .Nuk kishte asnjè motiv pèr tè bèrè kètè ,ngaqè gruaja e tij ishte shumè e ngjashme me atè dhe kishin patur sé bashku takime me çifte tè tjerè pa krijuar aspak xhelozi ndèrmjet tyre .vetèm se kèsaj here ai po shkonte nè njè takim ,fshehurazi .
Ajo erdhi 15 minuta me vonesè ,sikur tè donte t’i jepte sa mè tepèr rèndèsi vetvetes. Filluan tè shètisnin gjatè bregdetit dhe me sy po kèrkonin njè vend tè pèrshtashèm pèr tè qèndruar né intimitet.
Nuk zgjati shumè dhe ai iu lut tè uleshin pak tek stolat aty pranè.Atje u puthèn pèr herè tè parè dhe tè ndihmuar nga errèsira u fshehèn pas disa luleve tè mèdha pèr tè bèrè dashuri .Ishte ajo qè nxorri nga çanta e vogel prezervativin,dhe né mènyrè prej vajze eksperte ia vendosi tek vendi i duhur.
Onelia pati dèshirè qè ai moment mos tè mbaronte kurrè.Iu duk shumè i veçantè Luigji me pèrvojèn e tij tè rrallè .Asaj ju duk sikur ishte hera e parè qè pèrjetonte kaq kènaqèsi ,ndoshta ngaqè e kujtonte mè mire sesa herèt e tjera,tè cilat i dukeshin kujtime tè largèta .

Kur Luigji u kthye né hotel gruaja e tij nuk ndodhej né dhomè .U habit shumè pèr kètè por u pèrgatit tè flinte sa mè shpejt kèshtu qè kur tè kthehej ajo ,nuk mund t’i kèrkonte llogari se ku kishte qenè .

Katia ,Marsilio dhe Sabrina po kalonin momente tè kèndshme né dhomèn e tyre.
Meqenese Sabrina e pati kuptuar qè bashkèshorti i fshihte diçka ,kishte zbritur né katin e dyte ku ndodhej dhoma e miqve te saj .
Dy femrat flisnin ndèrsa Marsilio shikonte njè film ,pastaj Sabrina kishte hequr bluzèn me mèngè tè shkurtera ngaqè bènte nxehtè sipas saj .Per çudi edhe Katia kishte bèrè tè njèjtèn gjè ,pa e habitur aspak tè shoqin deri né atè moment ,i cili i hoqi pèrfundimisht syte nga ekrani i televizorit vetèm kur me bisht tè syrit pa se dy femrat po ndihmonin njera tjetren pèr tè hequr mbajteset e gjirit .
Ai nguli sytè me habi dhe e kuptoj qè “temperatura “ ishte rritur sé tepèrmi kur pa dy femrat tè ledhatonin gjinjtè e njera tjetres.
Ngeli i mahnitur kur pa se buzet e Sabrinès “pushtuan” gjirin e gruas sé tij ,por kur Katia bèri tè njèjtin veprim ,mahnitja u shnderrua né eksitim ,deshire ,epsh dhe Zjarr!
Sikur ta kishin bèrè me fjalè dy femrat shkuan drejt tij dhe e mbuluan me puthje .
Pas kèsaj eksitimi u shtua nè kulm kur ai depèrtoj nga mbrapa gruan e tij ndèrsa ajo ishte pèrkulur dhe e kishte kokèn nè mes tè kèmbève tè Sabrinès .
Kèsaj here ishte jo vetèm eksitim ,por edhe ekstazè .
Edhe Katia dukej se po çmendej nga kènaqèsia kur ndjeu lèngun e ngrohtè tè burrit tè saj mbi shpinè dhe tek vithet.
Marsilio e dinte qè kjo ishte njè nga dèshirat e mèdha tè gruas sé tij ,prandaj s'mund tè mos i dhuronte atè pak “ lèng” ,ndonèse ishin pèr here tè pare tre ,e jo dy.Pas nje pushimi te shkurter dy femrat filluan perseri te putheshin e ledhatoheshin dhe Marsilio nuk mund tè duronte me tej.Nuk I kishte ndodhur asnjehere te ishte aq I eksituar dhe filloj te masturbonte ,megjithese ishin gojet e dy femrave qe I dhane “goditjen” finale ! Ato e kishin nderprere lojen e tyre lesbo dhe e kishin futur ate ne mes e pastaj here njera e here tjetra I bene nje orale ……Marramendese !
 
Top
view post Posted on 14/6/2015, 13:05     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Burri I Sabrinès flinte kur ajo hyri nè dhomè .Ishte ora tre e gjysem tè natès dhe ajo donte tè flinte ,megjithèse donte tè lahej pèr tè hequr nga trupi I saj djersen dhe aromen qe I kishte lènè nè trup buzet dhe gjuhèt e çiftit tjetèr.

Ajo kishte bèrè pèr here tè pare seks tè pazakonshèm vetèm pèr t’I bèrè qejfin burrit tè saj .Ishte ai qè I kishte propozuar tè vendosnin njoftime nèpèr gazeta pèr t’u njohur me çifte tè tjerè .
Pèrvojat e para kishin qenè zhgenjyese ,pèr shkak tè xhelozisè ,por pastaj ajo ishte mèrzitur disi duke kryer marrèdhènie me tè njèjtin burrè e kishte filluar t’I pèlqenin takimet me çiftet e tjerè ,derisa nè disa momente ndjente shumè nevojèn psikologjike tè bènte patjeter shkèmbim partnerèsh.

Ajo shkoj tè lahej nè banjè dhe atje nèn rrjedhjen e ujit tè dushit filloj tè mendonte mbi marrèdhènien e kryer me Katian e Marsilion .I erdhi keq qè kishte tradhtuar pèr here tè pare fshehurazi bashkèshortin ,por e imagjinonte qè edhe ai kishte kryer pak a shumè tè njèjtèn gjè .Me cilèn femèr ?
U mendua pak dhe e imagjinoj qè kishte qenè Onelia .Disa herè kishte vèrejtur shikimet e saj bezdisèse ,ateherè mendoj sesi mund tè hakmerrej .



Sapo doli dielli çiftet shkuan sè bashku nè plazh.
Atje Sabrina filloj tè shikonte me kèmbèngulje Onelian e cila dukej disi mè indiferente sesa nè ditèt e tjera kundrejt çadres se tyre.
Nuk dinte si tè hakmerrej e megjithatè ndèrsa mendonte I kaloj disa here Onelias pranè ,edhe kur ajo ishte nè det .Sabrina pati deshire t’I afrohej e ta mberthente per fyti por pastaj edhe me teper ndjeu deshiren per t’I shkulur floket .Nuk beri asnje nga te dyja ,prandaj kur dilte nga deti e kuptoj qe kishte humbur ndaj asaj tjetres.



Si zakonisht nè atè orè tè vonè Ivana ndihej tepèr e lodhur .Sezoni turistik ishte thuajse nè kulmin e tij dhe hoteli ishte plot me turistè .
23 vjeçe ,bionde me sy te kalter ajo terhiqte vemendjen e shumices se personave qe e shihnin .Kishte lindur nè Evropèn lindore dhe tiparet e saj prej sllaveje ishin tepèr tè theksuara .Kjo e bènte mè tèrheqèse pèr sytè e tè tjerève ,qè ishin shumica perèndimor .
Flinte nè njè dhomè tè vogèl tè tè njèjtit hotel me personazhet qè pershkruam
mè lart

Dhe ishte punonjèsja mè e preferuar e punèdhènèsit tè saj .Punonte jashtèzakonisht shumè e kryente gjithçka .Qé nga ora 6 e mèngjesit deri nè oren 22 nuk pushonte nga puna .Fillonte me pèrgatitjen e mèngjesit ,pastrimin e sallès ,ndihmonte nè kuzhinè e kèshtu me rradhè pa patur kohè as merrte frymè.
Nuk ishte e lehtè pèr atè tè pèrballonte jetèn qè bènte dhe ndiente boshllèkun qè I krijonte mungesa e marredhenieve seksuale .
E kèrkonin shumè burra e djem ,por s’gjente kohè tè lirè dhe lodhja e madhe e pengonte te kalonte naten me meshkuj.
Ditève tè fundit kishte njohur njè djalè qè ndodhej nè hotel me njè grup shokèsh .
Ndèrsa pèrpiqej tè flinte e mendonte atè dhe iu kujtua ftesa e tij pèr tè dalè bashkè nè mbrèmje .Nuk I ishte ndarè njè minutè atè ditè dhe nuk dinte si t’I shmangej.
Ishte frikèsuar kur ishte gjendur nè ashensor vetèm me tè dhe ai I lumtur kishte bèrè ftesèn e paturpshme : “Eja nè dhomèn time !” .Ajo kishte ngelur pa fjalè dhe e kishte hapur sytè e çuditur .Pèr fat tè mirè ashensori ndaloj dhe ajo e dinte qè duhej tè dilte duke e lènè djaloshin brenda .


Ishte dita e dytè qè ai nuk I ndahej dhe nè mbrèmje ajo I tha .-Dakord ,dalim shetitje sonte - vetèm se ishte penduar menjèherè kur kishte parè fytyrèn idiote tè atij tjetrit tè ngèrdheshej si fitimtar .

Pas shètitjes ata u kthyen nè hotel dhe Ivana mezi mbahej nè kèmbè .Krejt e pèrgjumur ajo I tha atij qè donte tè shkonte pèr tè fjetur ,pa dègjuar lutjet e tij tè pafundme ; “ qendro me mua “ “ mos mè ler vetèm” “dua tè pyth syte e tu magjik” etj .Vetèm se e preku mjaft shprehja e tij : Do tè doja tè rrija edhe pak me ty sepse sikur ne tè dy tè qendronim sè bashku ,edhe njè shikim do vlente mè tepèr sesa njè mijè puthje “ ,Ajo qeshi lumturisht .Sigurisht qè I kishte thènè fjalè tè bukura ,tè cilat ai tjetri kushedi se ku I kishte dègjuar ose lexuar e megjithatè krijuan tek ajo njèfarè simpatie pèr atè tipin qè po I merrte frymèn me atè vardisjen e tij thuajse tè dhunshme . – Unè nuk jam vajzè … ,- ajo e mendua pak dhe pastaj siç duket gjeti fjalèn e duhur – e pèrdalè ,dua tè them qè unè shkoj vetèm me atè qè dashuroj- .Kèto gjèra thoshin kur po ecnin nè korridorin e gjatè tè hotelit derisa ajo ndaloj dhe hapi derèn e dhomès tè saj . :Ajo hyri brenda ndèrsa ai vazhdonte tè qèndronte tek dera duke iu lutur tè futej brenda .
-Unè e di qè ti nuk je aspak e pèrdalè ,pèrkundrazi ,por nè disa momente jam I bindur qè ne njerèzit bèjmè mirè t’I lejojmè vetes disa momente tè kèndshme,ngaqè kemi nevojè .Nuk èshtè fjala tè tregohemi pa moral ,por vetè bota ku ne jetojmè nuk èshtè gjè tjeter vetèm se njè shthurje qè zgjat prej mijèra-mijèra vjetèsh” . Ajo nuk donte mè justifikime tè tjera ,prandaj e ftoj tè hynte.
 
Top
matildamoj
view post Posted on 14/6/2015, 13:06     +1   -1




Pjesa e peste EROS
“ Sa llafe qè ka ky tipi “ mendoj ajo .
Ajo ndezi televizorin dhe shkoj tè kèrkonte diçka né dollapin e teshave ,e mè pas hyri né banjè duke i thènè atij pa kthyer kryet. “ Mè prit 5 minuta”
-Sigurisht – mos u nxito aspak – u pèrgjigj ai .

Kaluan tè paktèn dhjetè minuta derisa Ivana doli nga banja .
Ishte e veshur vetèm me mbathje e mbajtèse gjiri ngjyrè blu dhe çorape tè zeza te gjata qè i mbulonin edhe pjesèn mè tè madhe tè kofshève .
Ai e pa i mahnitur bukurine e saj dhe pa folur fare e ngriti né krahet e tij pèr disa çaste dhe e lèshoj èmbèlsisht mbi shtrat.As ajo s’foli dhe nuk kundèrshtoj puthjet qè i bèri ai tek qafa,veshèt ,syte .Papritur ai foli; -Tè adhuroj ! çmendem pas teje!-
Kèto fjalè e rritèn sé tepermi dèshirèn tek ajo ,prandaj pranoj me shumè qejf puthjen e tij tek buzèt .Ishte ajo qè hapi gojèn e para dhe nxorri pak gjuhèn duke kèrkuar gjuhèn e djalit .Dy gjuhèt u bashkuan shpejt pèr tè kryer njè puthje tè stèrgjatè franceze.
Iu bè qejfi kur pa se ai nxorri nga portofoli prezervativin dhe pasi lejoj qè ai t’i puthte gjoksin ,ia morri nga dora prezervativin dhe ja vendosi me duart e saj .Djali ngeli pak i stepur por tashmè ishte ajo qè kontrollonte situatèn .Me njè dèshirè tè paparè ajo i kèrceu sipèr dhe filloj tè shtèngonte dhunshèn midis kèmbève tè saj ,organin gjenital tè atij .Ajo e nderpreu papritur “vallezimin” mbi djalin dhe u afrua drejt fytyres se tij duke i afruar pubisin te goja .Ai nuk pertoi tè nxirrte gjuhen e tij dhe me disa lepirje e thithje te shpejta e lagu krejt organin femeror te asaj , ajo u kenaq shume nga perkedhelja dhe orgazma qe perjetoj ,falè gjuhès sè djaloshit.Edhe buzet e djalit qe i shtrenguan èmbèlsisht klitorin ishin vendimtare per orgazmen qe ajo arriti ,ndersa ledhatonte floket e djaloshit.
Sikur te donte t’a falenderonte ajo u rikthye ne pozicionin e meparshem per t’i “Rrèmbyer “ perseri organin gjenital mashkullor midis kofsheve te saj.Me egersine qe shkakton eksitimi i tepert ajo e shtrengonte me buzet e saj te poshtme ,vetem se me keqardhje degjoi renkimin e atij qe mbaroi pikerisht ne momentin qe s’duhej .Ne fund te fundit disa momente perfundojne shpejt ,pavaresisht nga deshirat njerezore.
Pas pak ata filluan te benin prape dashuri ,por ajo nuk e puthi sepse gjate pushimit ai kishte pire cigare dhe ajo nuk e duronte dot eren e duhanit.
Ajo e harroj lodhjen nga oret e gjata te punes e vazhdoj te levizte me zhdervjelltesi duke e vene ne veshtiresi djalin i cili dukej sikur po merrte fryme me veshtiresi .
Kushedi pse asaj iu kujtua ish i dashuri i saj ne atdhe .Ndoshta ngaqe ai me permasat e tij jo te medha i shkaktonte kenaqesira te èmbla,madje edhe ate me te veshtiren per t'u realizuar nga shumica e femrave;orgazmen gjatè depertimit nè .... .Ndryshe nga ky i fundit me organ gjenital te madh ,ai tjetri ne atdhe me organin e tij modest i jepte emocione tè èmbla gjatè marredhenies.Nè disa raste meshkujt e " mèdhenj" i shkaktonin dhimbje ,por nè disa raste te tjera kjo i dukej shume eksituese .... ,ndonese ne keto raste kishte nevoje per gjuhen ,lepirjen e tyre per te mberritur ne piken kulmore.
 
Top
view post Posted on 14/6/2015, 13:06     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Ishte hera e pare qe dilnim bashke, te them te drejten nuk me pelqente por kur nje njeri tregon interes per ty te ngjall kureshtjen dhe te ben te ndihesh mire, thjesht fakti qe je ne qender te vemendjes se dikujt....
kishte kohe qe insistonte per te pire nje kafe dhe mqse ate mbasdite nuk kisha c'beja dhe deshira per te marre pak ajer dhe per te bere dy hapa ishte me e madhe se thirrja e krevatit per gjume ju pergjigja mesazhit te 200 qe dergove...
u takuam afer shtepise time dhe nuk e di pse e perqafova kur e pashe, ishte i embel dhe cuditerisht ate nate i kish rene nje nur i vecante....
nisem te bisedonim per gjera koti ndersa prisnim autobusin qe do te na conte ne qender tek bari im i preferuar....nuk ishte entuziast qe shkonim atje....autobusi nuk vonoi te vinte dhe mqse nuk kish vende bosh u ulem te dy ne nje poltron, thuajse ngjitur me njeri-tjetrin....vazhduan bisedat boshe derisa aritem para deres se barit....ishte bosh......kaluan disa minuta dhe me propozove te iknm ne nje ambjent me te kendshem....e ndjeva qe do te ishte nje nga ata qe nuk me pelqen t'i frekuentoj edhe pse jam pjese e atij komuniteti.....
pubi ishte plot dhe panorama ishte fantastike....nuk e di pse koloseu ate nate mu duk me madheshtor, me i bukur....me dukej sikur me falte ngrohtesi ne ate nate te ftohte nentori, mbase nuk ishte koloseu por kemba e tij hedhur siper times sepse duhet ta kish kuptuar qe kisha ftoht....atje kish shum njeres dhe pasi konsumuam pijet qe na ngrohen pak i propozova te benim nje shetitje te vogel....
mbremja kaloi kendshem sepse kisha krijuar ide te gabuar per te, ne fakt ne fakt nuk ishte se kisha krijuar ndonje ide por thjesht nuk e njihja dhe deshira per ta njohur nuk ishte me e madhe se indiferentizmi (jo vetem kundrejt tij ne kete periudhe)....ishte njeri me bote, nisi te me shpjegonte teknikat e baletit sepse mendonte se do me vlenin duke patur parasysh studimet qe vazhdoj.....
nata kaloi e qete dhe me pelqente menyra sesi me shikonte,sesi me afrohej mepelqente edhe fakti qe nuk e fshihte qe i interesoja....
pas oresh te kendshme erdhi momenti te ndaheshim dhe perseri duhet te prisnim autobusin qe do te na conte ne shtepi (sikush ne te tijen,kuptohet)...i ftohti avanconte dhe mua me kapen disa ethe te forta....nuk e di nqse ishte per shkak te te ftohtit apo ishin nga fakti se ai me qendronte shum afer dhe nuk e fshihte deshiren per te me puthur, ate deshire kisha gjith mbremjen qe e lexoja ne cdo xhest, ne cdo fjale, ne cdo shikim.
une vazhdoja te dridhesha edhe pasi me perqafoi per te me ngrohur sadopak (por mendoj se ishte thjesht nje justifikim per te me prekur dhe shtrenguar fort sepse shallin ne mbante ne qafe nuk ma ofroi) .... pa kuptuar e shtrengova fort edhe une dhe u drodha kur lekura e qafes se tij u bashkua me ate timen....me puthi lehte ne faqe dhe me pas ndjeva gjuhen e tij te gjarperonte prane veshit tim....
-dreqi - mendova.
- nuk duhet te vazhdosh me atje -po berrtisja me vehte
ndieja se deshira per ta puthur behej gjithmon e me e forte por nuk kisha guximin ta merrja une iniciativen....nuk kaluan me shume se 10 sec kur ndjeva gjuhen e tij te lagesht brenda gojes sime....gjaku filloi te zjente dhe harruam qe ishim ne mes te rruges edhe pse vetem....
befas ndjeva mes puthjesh, thithjesh duart e tij te fuqishme te perkedhelin dhe esploronim trupin tim.....epshi sa vinte dhe shtohej por atje nuk mudeshim....
 
Top
matildamoj
view post Posted on 14/6/2015, 13:06     +1   -1




SHTHURJE TE NXEHTA VERE

Nuk ishte penduar aspak per naten e meparshme .Ai tipi edhe pse nuk i pelqente

shume e ishte shume i bezdisshem, ne krevat ishte prezantuar mire.I kishin pelqyer fjalet e tij e do te kishte hedhur bast me cilindo qe ai ishte ose gazetar apo poet ,por nuk e kishte pyetur per zanatin qe bente.Ajo e dinte qe zakonisht djemte genjenin ne keto raste per t’u mburrur perpara vajzave ,prandaj do te ishte e kote kjo pyetje.I pelqeu ta imagjinonte gazetar –poet dhe kjo mjaftonte ,ngaqe ne keto raste e verteta nuk hynte aspak ne pune .
Dita e punes iu duk me e lehte dhe shume e pelqyeshme sepse ajo nderkohe po shihte me vemendje klientet e hotelit ,ngaqe tani donte t’i jepte vetvetes emocione te reja .Habitej edhe vet sesi nuk u ishte pergjigjur burrave te shumte qe i vardiseshin, te pakten me ndonje buzeqeshje intriguese per te luajtur me ta .Ketej e tutje do tallej me te gjithe dhe kur t’i pelqente dikush do tè perpiqej te argetohej sadopak .
Qysh diten e pare te punes pronari i Hotelit i kishte ngulur syte plot zjarr dhe disa here i kishte bere komplimente .Ai ishte nje 50 vjeçar i thinjur ,jo i bukur dhe dukej sikur kishte frike nga gruaja e tij e cila komandonte te gjithe me shume egersi .I vinte pak keq per ate kur shihte sesi i perulej bashkeshortes se tij .Ajo e fyente perpara te gjitheve .
Ivana ate dite fill pas nates se seksit me gazetarin-poet ishte shume e sjellshme me punedhenesin e saj ,madje i buzeqeshi disa here ne menyre djallezore.Ai nuk i ndante syte ,kishte ne syte e tij njefare dalldisjeje te mjere .
“ Neser kur te futem ne zyren e tij per te marre rrogen do flas pak me te” mendoi Ivana.E dinte qe bashkeshortja e shefit nuk futej shpesh ne zyre ,pasi ajo e kalonte kohen ne kuzhine ,korridore duke kontrolluar nese punetoret po pastronin ose gatuanin etj dhe nuk i pushonte goja duke dhene urdhera .
Kur po kthehej ne darke ne dhomen e saj gjeti tek dera “gazetarin-poet” qe po rrinte si hu gardhi .
Ajo i tha qetesisht “Nuk e dija qe ishe kaq i ngjitur :largohu tani se s’ta kam qejfin”.U fut ne dhome e mbylli deren pa e pare ne sy ate .U çudit sesi ai nuk i tha asnje fjale dhe ndjeu hapat e tjetrit neper korridor tek largohej .




Shefi e priste ne zyre siç bente zakonisht ne diten kur jepte rrogat .
Ajo u ul perballe tij e ai filloj te numeronte parate pa e pare ne sy .
- Dua t’ju them diçka – tha Ivana kur ai i zgjati parate dhe letren ku duhet te hidhte firmen .
- Si jo ,urdhero fol – i tha punedhenesi me miresjellje .
-Do te doja t’ju lutesha te me ngrinit rrogen sepse … -Kam nevoje per …. _ajo nuk dinte se çfare te thoshte dhe shefi sikur ta kishte imagjinuar gjithçka ,foli.
-Te kuptoj shume mire Ivana ,ti ke nevoje te blesh rroba te reja ,kepuce sepse keshtu do shfaqej me se miri bukuria jote- I tha shefi papritur .
Ai nxorri disa kartmonedha nga kasaforta dhe ia zgjati asaj .
-Keto mbaj per vete ,ndersa sonte do te le tek dera disa dhurata .Kur te trokas hape deren ngaqe do jem une .Do vij sa per te lene dhuratat e mia –


Iku nga zyra e gezuar .Burrat po fillonin te binin ne lojen e saj .Persa i perkiste rroges i kishte dhene me ne fund ate qe meritonte ,pas rroges se ulet qe i jepte fillimisht .
 
Top
view post Posted on 14/6/2015, 13:07     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Ajo kapi sapunin e u fut nen ujin e ngrohte
Po I ferkonte ato gjysmahene
Ne fakt kjo eshte routina e saj e perhershme kur mendon per te...
e gjithe trupi leshon rrenqethje
e duart qe shkojn kudo neper trup edhe pse akoma eshte e qete...disi...
gishtat pershkojn "perlen" e nje moan leshohet e leht ne ate second
Deshira shtohet si dielli I nje mengjesi
leshon me shum uje ne trupin e saj qe e eshte mbeshtetur ne mure...
E aty ndjen me nevoje per te...
e duke thene;oh Zot do doja te ishe ketu me mua tani...
Te shikoje thell poret e lekures time
Te rrembeje shpirtin tim e te me beje te digjesha ne deshire te cmendur
Ngadal ulet ne vaske e prek fundin e saj me trupin e saj.
Uji I ngroht qe po mbush ate vaske e duart e saja qe prekin gjithcka te tijen
Tashme gishterinjt po bejne magjine e tyre ne klitorin e saj
e edhe pse eshte uji I ngrohet,lengjet e saja djegin nga pasioni...
Eshte mrekulli ta shikosh se si dridhet per ty,laget per ty ,derdhet per ty...
Eshte ne cmenduri te pasionit dhe te ndjen aty afer me te
duke I shtrydh gjinjt e duke I then qe eshte vetem e jotja nderkoh qe e shikon duke u prishur nje pas nje...
Nderkohe qe orgazmat spushojn ...
e syte jane te mbyllur fort
ajo mendon:"pse ma ben kete gje mua ,thjesht dhe vetem kur te mendoj"
pse sje ketu ne kete moment?
Pse ...pse...pse kam nevoje kaq shume per ty....
 
Top
matildamoj
view post Posted on 14/6/2015, 13:07     +1   -1




Mike Arriti te stacioni I trenit ca min para ores e nisjes,..
E dinte qe do ishte 12 ore udhetim,dhe zakonisht flinte gjate asaj kohe...Mike me ne fund sistemohet ne dhomen e tij e si perher mbushen gotten me whiskey e ulet afer dritares e humbet ne shikim diku larg ...
Papritur zhurma e deres e ben te leviz e kthen koken,e shikon nje vajze me floke te kuqe qe eshte me valigje e canten qe I rreshqet te dera...
Oh dreqi ta haje thote vazja si ka mundesi qe jane kaq te paorganizuar e kane bere lemsh dhomen time e jam dhe vone per ne konferencen qe do shkoja sot...
Nga theksi dukej qe ishte francize.
Mike buzqesh ,ngrihet I mbush dhe asaj nje gote pije e ja vendos perpara, e I thote:
Ma do mendja se keni nevoje per kete sot...
Oh me ne fund dicka po shkon mire tha vajza,dhe zgjat doren te prezantohet e I thote:
Kenaqesi une jam Giulia.
Oh mirdita Giulia,una jam Mike .
Floket e Giulies ishin te gjata pak me onde ,por te lyera...e ngjyra e kuqe I nxirrte ne pah ngjyen e syve te kalter...
Lekura e saj qe e bardhe si Debora e malit.
Ishte e mbushur por e veshur ne compliment te trupit te saj.
Gjinjt e saj dukeshin firm e te linin iden qe te mbushin doren plot...sishte e gjate por ishte ok...per syt e Mike.
E ndersa syt po uleshin te kembt ...aty veshtroj qe kishte corape te holla te zeza e kepucet shume elegante.
Gulia e piu ne nje gllenk te gjithe goten e ja drejtoj perseri gotten Mike duke I thene:
Tlutem edhe nje...Aty ne ato sekonda Mike kuptoj qe vajza dinte te pinte e gjuha qe po perdorte vinte nga Pub...
PAtjeter I tha Mike dhe I drejtoj gotten tjeter me pije.Pa mbaruar mendimin per te Mike I cili po mendonte ...ca kujton kjo goc se jam ktu per te bere kamarjerin,ne ato sekonda pija e dyt mbaroi...
Aty Mike u kthye e me lezet I tha :Ti e di qe mundesh ta pish dhe me ngadale,kemi gjithe ato ore udhetim...
Mirpo sjellja e saj e ashper dhe aspak e embel ne fakt po e terbonte...Nje biznesmen qe ishte I kompletuar nga cdo ane ....kishte perballe nje vajze komplet te cthurur e vetem e shikonte ...por vazhdonte te ishte I qete.
Ca mendon se je I tha goca babai im apo ndokush qe I duhet se ca bej un me jeten time...
Aty ne ate second Mike ja ktheu:Jo ne fakt sjam asnjeri nga ato...por jam I zoti I kesaj shishes qe e bleva para se te hyja ne dhome...
ou I tha vajza ,spo marr vesh kush kujton se je?
E fytyra e saj u kthye e kuqe...
Te thash jam Mike personi qe do ndajm kete udhetim per ca ore te mira.
Sjam ketu te degjoj nervat e tua apo cadogjeje negative qe te ka ndodhur ty sot,do doja te shijoja udhetimin flm...tha Mike duke fol tepr I prere por me educate.
Kishte kaluar nje ore e spo arrinte te koncentrohej ne liber qe kishte marr me vete te kalonte kohen...E gota e whiskit se kishte prek me...
Giulia hodhi canten e saj nen krevat e u shtri duke pare tavanin...
Me ne fund Giulia fjeti dhe qetesia mbreteroj dhomen e syt e Mike filluan te rendonin dhe sic ishte mbylli librin dhe vetem u mbulua e u mbeshtet ne qoshe te murit sic ishte I ulur...
Mbas nja dy oresh u zgjua...dhe vuri re qe Giulia ishte nen carcaf por kembet e saja kishin dalur jashte...e po luante me vaginen e saj...Spo I besonte syve....
Ohhh mmm po mermeriste...dheMike kishte ngelur vetem shikonte...per ca momente...
Nga zgjimi I nje gjumi,te zgjohesh ne sekonda e te jesh I eksituar ne max.
Hmm So Gulia te pelqen?
Ajo ndaloj dhe nxori koken e cila tani fytyra e saj qe me e kuqe se cpar...e vetem e shikonte...
Mike perseri e pyeti ,te shijon?
Se di ca po thua I tha Giulia e fytyra e saj u duk fiks si te ishte nje femij kur kapet ne faj...
E kam fjalen per kenaqesin qe sapo I dhe vetes tani qe te pash e te degjoja I tha Mike.
hmm po I tha Giulia me shijoj ne fakt se di ca ndodhi ,pak pija,pak stresi I gjithe dites,ti po flije pra humba pak kontroll...
Eshte ok I tha Mike ,I ndodh te gjithve kjo gje ne tren,vetem vazhdo zeje se sjam ketu...
E asnje second nuk kaloj Dora e giulies shkoj perseri te pika ku po I jepte ate kenaqesi qe u shkeput para pak sekondash nga Mike.
Jam I impresionuar I tha Mike.
Flm I tha ajo...
Smundem te ndalem tha Giulia ndjej qe do derdhem e nderkoh qe po thone keto fjal duke uleritur u prish...para syve te tij.
Hmm kjo qe shume mire Giulia I tha Mike,por ne ato sekonda ajo ngriti koken dhe e pa drejt e te pantallonat...e ne ato sekonda I dha te kuptoj qe donte dicka nga ai.
Giulia ishte si zjarr e donte akoma me shume...Mike dua te besh sex me mua,e dua tani...!
Jo jo tani I tha Mike sjam gati...edhe pse pantallonat e tija po pelcisnin...nje buzqeshje e leht I pershkoj buzet e tija...dhe po rrinte akoma ndejur ne ate karrige,e u duk sikur Mike po I mesonte nje mesim,qe jo gjithcka qe do merret.
Dua te qohesh te mbyllesh perden e dritares,e te mbyllesh deren me celes,Mike e urdheroj!
E giulia ne sekonda u ngrit e beri ca ai I tha...Tani sic je eja ktu ne prehrin tim sepse dua te te jap ca shuplaka per sjelljen tende te meparshme sot...
Do me rrafesh?
Jo ,un kurre...mermeriti...Aty Mike e nderprevi dhe I tha nese do nje sex te mire me mua do me bindesh...
Jo sdua tha ajo...ok I tha Mike nese sdo ateher shko te ndonje kabin tjeter e beje me dike tjeter e persor kabinen e tyre tlutem...
Giulia e kuptoj ne second se ca duhej te bente,Sic ishte ne kembe hoqi bluzen e gjithe rrobat e saja e u ul afer Mike.
Bravo I tha Mike tani ulu perball gjunjve te mi.
Duke u ulur Mike I peshperiti ne vesh e I tha: E di cfare Giulia kur te mbaroj keto shpulla do shikosh sa shije kane...do me falenderosh me vone...
I ferkoj pak mollezat dhe filloj tja godas me shpull e duke I folur me nje forc te embel ne vesh donte ti tregonte se kush ishte ne force ne kete dhome ...I ra nga tre here jo fort por sa ti linte shenjat e kuqe ne to...
e perseriti edhe dy her tjera...e kur u ben nga tre her Giulia u ngrit ne kembe e duke u afruar krevatit te saj kishte nje pik loti ne qoshe te syrit...
Tani nese e do ate sex I tha Mike eja ketu ...te dua ne gjunje.
Giulia u shtri e ishte kthyer nga muri...Mike u ngrit e spriti as te mirrte kohe ta pyes...por u fut ne krevatin e saj e shtyvi fort ne mur,sa I ndjeu zemren se si I rrihte fort...Vagina e saj ishte bere qull,Mike mori nje Prezervativ qe e mbante ne portafol, dhe e vuri shpejt...dhe e rreshqiti Brenda ne vaginen e saj pa pritur asnje second...e ne ato momente u perhumb ne ate mrekulli ...
E ne ato sekonda u degjua Giulia qe I tha oh po Mike tlutem me q.. fort...me jep ate sex qe te kerkova...
Me peshperitjet e saja e ulerimat e saja e levizjet e trenit ben te mundur qe pompimet te ishin mrekullisht ne vaginen e saj...e dy trupat po ndjenin mrekullisht.
Nderkohe qe Giulia kalonte orgazma te panumerta,Mike e terhoqi Giulen e e vuri ne kurriz dhe ja qoj kembet lart e ashtu filloj penetrimet qe tashme ishin me te thella...eme te forta...
Dy trupat u duknin sikur benin nje lufte pasioni te cmendur...e trupi I Mike qe sa her I bente pompa I godiste me force klit e saj...
Giulia qe kishte hapur kembet e afroj me kembet e saja qe ja lidhi ne bel akoma me afer saj...
Ne ate moment degjoj Giulien qe uleriti me te madhe...
Ahhh Mike tlutem mos u ndal!
E aty u ndje cdo kenaqesi e brendshme e saj qe doli jasht...
E ne ato sekonda Mike srezistoj me e I tha:
Ahhh mere ,mere te gjithin...u duk sikur dy shpirta erdhen ne konkluzion te njejte...u duk sikur dy lava dolen nga I njejti mal..
Ndersa u ngrit nga Giulia u zgjat te mirrte nje kuti me letra te cilen e donte te pastronte veten pas qe hoqi mbrojtesen...
Oh I tha giulia ske nevoj per letra...me ler mua te kujdesem per te...e ne ftyren e saj ishte URI.
U ngrit nga krevati dhe u ul ne gjunje perball trupit te tije,e filloj ta lepinte e thithte gjithcka qe ishte ne te...
E duke bere kete gje I thoshte embel e ngadal,oh Mike kjo qe fantastike...qe dicka qe sdo e harroj...
E nderkohe qe po lepinte ,u dukte sikur skishte marr akoma fryme tamam.
Kur te dy u "qetsuam disi u ngrit e puthi ne buz dhe I tha ,do dal te ha dicka se kam uri...
Mike u shtri ne krevat e thjsht spo fliste nderkoh ajo hodhi siper nje fustan e doli nga dera...mbas dy sekondash u degjua dera qe u hap perseri...
Ne te u shfaq Giulia duke I thene :Flm !
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   938008 views
  Share