MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

etura per sex, SI e trathotva burrin pase 23 vite martese me kolegun e punes

« Older   Newer »
  Share  
Kari1
view post Posted on 6/8/2015, 14:27     +1   -1




Dua qe te ju tregoj edhe une nje histori time sie trathtova burrin time pase 23 vitve martese me nke kolge te punes jam nga rrethi i Vitis edhe ne biseodjme me shoqe per sex si meshkujt qe biseodjne por sidom me nje shoqe time jemi me te lira i thojsha karin me te mire s eburri ime nuk e ka askushe edhe nuk besoj s eka akre me te madhe por ajo shoqja me tha mos thuaj ashtu se ka lloj lloj kari lloj dimenzoni edhe te tarsh p por une nuk i beosjha asaj ajo e kishte pase provuar edhe me te tjere. tash dua te kthem ne teme qe du me tregue burri ime kishte me shkuar me nje uthtim zyrtar diku edhe ashtu me ra me shku me ehret ne pune nje ore me heret me la tek vendi punes burri edhe ai shkoj une hyr mbrenda por se pari thash te shkoj ne tualet ase qe e kam vrejtur se ne cuilin tualet jam hyre po sa hyry e vrejta shokun e punes kishte qen duke e pastruar karin duke e rruarr edhe une i tash si nuk te vejn turp keshtu me be ai ma ktehu me fal kolege se ti je hyre ne tualet te mashkujve une i tash nuk eshte e veret ai me tha nes enuk me beson dil shikoje por atij ju kishte pas quar kari aqe shum sa qe nukmuj te beosojsha se ka nje kare te till te madhe te trash uen folsha me te por syt i ksiha te kari tije i madhe edhe gjoja se po i bertas por kisha deshir ta shijoj ne kare te till ne pidhin time te ngushte ai duke folur due mu afruar afer me thojke mos bertit kolge s epo na ndegjon ndokush s enuk bene por ai fare nuk u veshke mu asfru shum afer meje me tha tu kisha lutur mos bereti kolgja ime e dashur je shum e bukurpor une si u hamenda sdisha ase pergjejgje mi kthye por i kisha syt vetem te karei tije madheshtore qe kishte por ai mu afru shum shuma fer sa qe cicat emiaj e prekn gjoksin e tije edhe goja ime ju afru afer gojes se tije ai pa u hamendur me puthei ne buze une nuk bera ze ai prap me puthi por une heshta ai filloj te me puthe aqe shum sa qe une nukd i se qka bejsha nga hamndja edhe une fillova qe ta puthei ate ne goj edhe ja kapa karin em dore ja filova me ja ledhatu por ai kishte karin sa nje bishte teslice te madhe e trash s qe une me tre grushta sun ja perthekjosha dule u puthur une duke jea ledhatuar karin e tarsh ohh shpirte i thash pase 23 vite martes po e trathoj per her ete par eburrin tiem i tash ashtu duke u puthur ai me tkhej nga mbrapa me mebsteti per lavabori mi jeki breget ma lepiti pak podhion edhe ma futi karin e zije te madhe ne pidhe ohh qfar ekensije qe ishte ohh bertitsha ohh ohh me kalle ohh me kalle ohh ngadal s ekam pak dhimbje ohh ngadal pak ohh sa hyke akri tije me fell mu ma zgjerojke pidhin time ohh e futi te terin ne pidhin time me pumpojke nga mbrapa ohh qafre kensije q ekisha e harrova burrin time krejte ohh me qije ma shkatrro ket pidhe se ti je mashkulli i dyte qe po me qine ohh me qije ma shkatro pidhin ohh ashtu shpirte me forte me qije me forte isha ne atzo momente gruaj em lumtur ne bote qe kisha nej kare te till ne pidhe ohh ashtu ashtu me qije qije qije ohh ai s amujke me pumpojke por ai nuk fiolke shum veq me qike forte edhe i erdhe me rky atije e nxurr karin me tha ku don me dardhur une kurr spren e burit s ekisha shijur ne goj ai me tha ule ne gjunje ma futi karin en goj ma derdhi krejte sprem qe ksihe ne goj ohh per here te apre e shijova nej kare te amdhe edhe spren tije u pastrum pak ne vece edhe pas epka une dola ai mbte edhe pak me rruar karin e rrujti dul edhe ai shkum ne zyre i tash edhe pse e trathtova burin sjam pedur aspak se me te evret me ke knaqe kolge pidhin ti ai em tha edhe mua ma ke kanqur karin tije ashtu ndejt edhe pak ne zyre duke folur per sex filloj prpa atije me ju qu kari me tha weshte i gatshme edhe per nje ehre nese don une asnje fjale sja fola por dola edhe shkum prap ne tualet por tash me kthej mbrpa edhe me mebsteti per shole te vc ashtu i rake me mire atije me qije mua por une si me thojke ai e ndegjojsha i tash qijem me shpjte s etash vie ne pune te tjeret ai pa u hamendur ma futi prap karin en pidhe ohh qfare kensije kisha ohh nuk mujsha ti perhskruj kenasit qe i kisha ne ato momente ai em tha ti je super pidhe ti je super pidhe ohh shpirti jem ohh loqka jem une i thasd ti je me i miri mashkull en bote shum te dua shum shum ohh me qije ma shkatro pidhion ohh ashtu ma shkatro pidhin me ate kare tanin ohh loqka jem shpirti jem ohh me qiti naj 15 in pa e nxjerr karin fare nga pidhi iem ohh sa mujke me pumpojke3 mua me akre ohh prap e rkyti prap ma dertdhi ne goj ma mbushi gojen sprem plot ohh ohh u veshm dulem shkum ne zyre por i tash qe mos me na vrejtur askushe nga kolweget e punes edhe ashtu ndodhi por mbase dy dite jemi shku me nje motel jemi qire naj tri ore sa ndash jam qnedur nga qirja e tije e forte edhe me tregoj se kishte iqre edhe dy kolege te punes ohh dojsha mu qmnde nga qirja e tije edhe tash e vazhdojem qirjne me te por aspak nuk jam pendu edhe pse e kam trathtu burrin time se me nje akre te till jam e knaqur s eburri ime e ka akrin 16 cn edhe shum te holle ky e kishte karin mbi 20 cn edhe shum te trash
 
Top
0 replies since 6/8/2015, 14:27   1590 views
  Share