MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIME GAY SHQIP

« Older   Newer »
  Share  
Kari1
view post Posted on 9/9/2015, 10:04 by: Kari1     +1   -1




Pershndetje lezus te nderuar uedhe uen dua te ju tregoj historin time shkova te nje komshi per te ndejtur por ai ishte i martuar ate dite kishte qen vetun ne shtepi ishte kan duke e shikur nje fil sex me tha me fal se kesh duke e shikur qet filme une i thash e shikoj edhe une ska lidhje ula pran tine ne kanape ai ishte ne pantolla te shkurte u qu ma sjelli nje lange edhe ule prap prane meje e shikojke filimin edhe lemojke karin shpeshe ju vrejtke s eju kishte pae quar shum une e shikojsha nga nje ehr eme bishte te syrit karin e tije te quar por une kur se kisha ber nje gje te till une i thash tu paska qu mire kari ai me tha po por kur qohet kekron diqka une ja kthva ti e ke grun e qine por une nuk kam me tha nuk e kam ketu gruan por doren nga karinuk jeke fare veq e ferkojke karin me tha qe ke deshir me pa e nxjeri une nuk i tash asgje kur ai i leshoj pantollat te poshte edhe breget i dul kari tije i madhe i trashe apo te pelqen ky kare une i tahs nuk e ke te keq te mire e ke shum ai me tha edhe ti je shum i mire shpirti jem kur mu afru afer me tha merre pak ne dore shikoje sa mu ka qu une kisha frik se ishte hera e pare qe isha me nje mashkull ne ate gjendje ai ma kapi doren me tha kape shpirte s enuk te hane kari ashtu me tha lemojma pak ai filoj me klithe ohh ohh sa mire ohh ohh shpirte kur ai mu afru em afer filloj ti mi ledhatj faqet me dore mi afroj buzet tek buzet e miaj filoj te me putheoh shpirte shum mire jo ohh shpirte duke me puthur mua dikur ma jeki maicen filloj te ma ledhatoj trupin time qathere filova te ndije kenqsi edhe une ja fillova me ja ledhtu karin mire atije pase pak kohe ma afroj akrin tek goja ime me tha merre pak ne goj ja morra filova me ja thithur me ja lepire karin ai me kapi per koke ma truske sa me fell karin ne goje filloj te ma qin gojen me karin e tije madheshtore qe ksihte pase nje kohe mu shpraz ne goj mua ma mbushi gojen plot sprem ishet hera e apre qe shijova sprem e komshijut pushum pak ashtu me tha shum mire je te lutme shum mire po e thithshe karin une i thash hera pare eshte kjo qe po beje me tha si me apse shum pervoje ma ka thithur a pe e u derdhe duke ma thithutr ti karin pushuam pak ja fillim me folper sex me vetke apo qin jaj pidhe apo jo une e kisha nje moter me te madhe nja dy viteai me tha a folim pa hidhrim une i tash po me tha lumi ai qe ta qin qat moter se ka qka me qije eshte super pidhe une i thash ajo ka me marre nje burre ka mu qije me te pr edhe une ta kisha qije une qesha i tash ti je i martuar ai me tha qka ka lidhje kari svet ja filoj atije prap me ju qu kari ma dha ne goj ja thithsha mire karin etije me puthe ndonje ehre filloj te me shaj nga pak me shajke mua kurva jem je ti te dua shum keshtu edhe motren ta kisha qire nder sy tanin a ke qef dikur me tha tash behu gati ne vrime me ta futur me tkhej mbrap e lyti ai karin me pshtme filoj te ma fut por une kisha dhimbje sun durojsha me tha ke durim pak s ene filim ke dhimbje por tani sdo te kesh me por une sun durojsha ai u qu e murr nje krem te grus se tije e lyti karin me krem edhe vrimen time filloj te ma fut nga dal ngadal duke me hy duke me y me hyri krejte kari tije ohh sa mire mq qike sa muk ene vrimen time me pumpojekesa mujke ohh vrime me akrin e tije te trash eshtike enxjerke akrin ohh s amire me ardhke tani folloj te me shaj motren mua duke me qire aqe shum me qiti qe sun i perballosha dikur une me karit me tha kadal shpirte duro pak se jemi duke u knaqe ai me tha keshtu edhe motra jote nje here sun e durojke ekt kare por tash me ja majte 4 ore karin ne pidhe edhe ne bothe nuk thot nxirrma une i tahs si ashtu me tha jam duke ta qire edhe motren tane qe tri vite sa here q eme qohet kari e qije ate kur duikur ma shprazi ne btyhe krejte spremn ohh ma mbushi bythen sprem e nxurr karin e pastroj pak me nje pallom te lagur edhe ma dha prap ne goje ja mora edhe pak ne goj me tha je shum i mire sikur motra jote dikur me tha se shpejti ka me ju qije dyve me nje dhom
 
Top
19 replies since 2/3/2015, 20:35   111798 views
  Share