MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIM EROTIK NJE DJAL 18 VJECAR

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 3/6/2014, 20:32     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Pershendetje desha te tregoj historin time qe me kan ndodh para ca kohesh por deshiroj te jem Anonim
Jam nje djal 18 vjecar ngjimnaz maturant dhe histori erotike e imja eshte me zyshen e anglishtit eshte shume e vertet
une me kete zysh beja dhe kurs ne shtepin e saj ajo eshte ne moshe te re afersisht 33-34 vjece dhe kam si te thuash shume muhabet me te pasi jam dhe nxenes i mire dhe i muhabetit ku ajo i pelqen
pasi ikja nkurs ku ajo e bente kursin tek shtepia e saj dhe burri i saj jeton ne angli dhe ka nje djal te vogel nkopsht un kisha orarin e kursit 2-3 dhe e dija qe eshte ne shtepi vetem dhe un ika ne oren 3e 10 gjoja qe kujtoja se e kam 3-4 por sa hyra un ishte vetem dhe ishte duke pastruar ne banjo ishte vetem ne shtepi dhe sa hyra doli nga banjo dhe tha po kursin sapo mbaruam se e kemi pas 2-3 ooo paskam harruar dhe i thash a mundesh tma shpjegosh gramatiken te lutem pasi ngramatik un caloj dhe u ulem ne dhomen ku bejm kursin dhe erdhi u ul prane meje dhe ishte e veshur me nje bluze shume te holle ku ju dukshin mjaft cart recipetat dhe tha ku nuk ke kuptuar dhe une i tash te kjo pjese dhe ajo ja nisi duke shpjeguar kur mua nuk me hicej mendja vetem rrija te shikoja gjoksin e saj qe dukej sh i embel pavarsisht qe pak dukej se ishte dhe bluz e mbyllur dhe ato momente mua mu ngref kari dhe ajo e pa qe skisha mendjen dhe un ato sekonda qova doren te kari im dhe e lujta dhe e kuptoj qe kisha mendje te beja cmenduri me te dhe beri sikur u nxeh dhe bertit tha do mbash mendejn te mesimi apo do ikesh i thash me iku mendja me shkoj nvend tjeter dhe ajo u cua nga aty dhe deshi te me perzej por ato momente une u frika si te thuash se thash do shkoj cdo gje keq po sapo u cova ne kembe ajo uli koken ja nisi si duke care dhe pershperiti po digjem po nk dua te humb nderin por ate moment doja dhe un dhe e kapa nga beli dhe i thoshja me te vogel mos qaj se kjo gje do jete vetem midis nesh se dhe un jam dashuruar ntrupin tend qe sa kohe po nuk dija se si ta thoja dhe fillova ta puth ne qaf dhe u ulem ndivan dhe doren e coja ne kofshen e saj dhe e puthja me llap se si me dukej sikur te ishte gjeja me e fundit qe do provoja dhe ajo zgjati doren e saj dhe duke deshur tme zberthej rrypin un u cova nkembe kapa dhe ate dhe i hoca bluzen dhe zbertheva rrypin tim ku ajo me ndihmoj dhe direkt nxorri karin tim dhe filloj ta prekte un ngela sdija cte boja por kapi ajo doren time dhe e coje ke gjoksi dhe shtrengonte doren time dhe gjoksin e asaj ato momente un i hoca dhe tutat asaj dhe ishte vetem ne brek dhe recipeta dhe tha te them te drejten ne mengjes sapo e kam rruar pasi me bezdis ta mbaj gjate te pa debiluar kur cdo fjla qe ajo thoshte me eksitone jasht mase e kapa dhe i hoca recipetat dhe shtrengoja gjoksin fort dhe e lepija po pastaj e kapa nga bythet dhe ato momente dhe eja shkojme ndhomen e fjetjes dhe direkt ikem ndhom dhe kerceva nkervat un dhe me u hodh ajo siper dhe me solli gjoksin e saj mu tek goja ime dhe me doren e saj po ma perkdhelte karin te bere dru dhe i thash do e provosh cfare shije ka dhe un thash ta ndjej gojen tende tek kari dhe pa folur fare ajo u kthye nestil 69 dhe tha po dhe gjuha jote dua ta pershkroj pasurin time dhe direkt un ja nxjerra brekt me nje ane dhe filloja ta fus gishtin duke lepir gishtin dhe duke e futur dhe me pas fillova ti bej llap ku njekohosisht dhe ajo bo ma merrte ngoj kur dhe i biente timit me dor dhe une u prisha dhe ajo ishte ber qull dhe u pasi u prisha u cova dhe e ula ate poishte dhe une siper idhe me thoshte cfare pret po fute se po digjem e tera por un e fusja vetem majen dhe e hicja ajo cmendej fare por me pas e futa te gjithin dhe fillova ta pompj shpejt e shpejt der sa nuk u ben 3min dhe desha te prishesha e nxorra jasht perseri dhe ja derdh ke barku pasi bem nja 20 min seks dhe u lodhem shume ajo pa oren dhe do ikte te merrte djalin nkopesht dhe 15min ku tha boll tani dhe hyri nbanjo duke u pastruar dhe un hyra pas saj dhe nuk doja te mbaronte por skishim cte benim dhe mbaruam u pastruam dola nga shpia asaj por sa bera te dilja tek dera kishte nr e saj me nje leter tvogel tha me bej vetem ziledhe do flasim perseri te marr une ne tel mtha dhe dola nga shpia asaj dhe isha shume i lumtur po tani kan kaluar 2 muaj afersisht dhe nje her n4-5 dit un shkoj dhe te shpia e saj dhe orarin qe skam kurs dhe e bejm perseri dhe ajo eshte shume e kenaqur
Faleminderit!
 
Top
0 replies since 3/6/2014, 20:32   6637 views
  Share