MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime me qirje

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 27/3/2015, 22:47 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Prsh jam lorena jam 26 vjece jam brune kam trup shum seksi dhe nje gjoks mesatar un jetoj ne italiun dhe nje shoqja ime qe eshte 34 vjece vendosem teshkonom ne nje disko pasi shkuam ne disko u ulem ne tavolin dhe duke kercyer dhe duke pir kur papritur vjen nje shoku shoqes time ajo ma prezanton ai ishte shqiptar ishte nga durrsi ok filluam te pinim derisa u filluam te deheshim ky djali skishte makin dhe merr nje shokun e vet me makin dhe ai vjen te na mari gjat rruges ky djali fillon ti fusi duart shoqes time nga pidhiiii o zot sa turp po me vinte ai po i fuste duart nga pidhi dhe ajo e ferkonte nga kari dhe filluan te putheshin shoferi filloi te me ngacmonte dhe mua filloi te me fuste duret,,,,shoqja ime foli dhe tha eshte mirë te shkojme ne hotel ok dhe un thash gje ne momentin qe u futem ne dhom ajo u zhvesh direkt dhe ky u hudh si dem i terbuar tek ajo dhe fillo ti lepinte gjoksin ky djali filloi me mua na zhveshen te dyja dhe filluan te na lepishin tere trupin o zot po me vinte pak turp dhe pse po ndeja kenaqesi.....filloi te melepinte pidhin mmmmm zotttr derisa me kapi koken dhe ma coi ke kari fillova tja mar ne goj shoqja ime ishte ngulitur ne hurin e tij dhe po kaleronte bertiste sie cmendur nga eksitimi ajo e di pervojen seksit mbas 10 minutash gojore erdhi koha te na fuste ne pidh me qinte leht leht ohhh renkoja un pastaj filloi si i terbuar me qinte fuqishem shoqja ime erdh aty afer bashk meate kishte kapur rrocken e tij me dor dhe i gjuante cicave te mija dhe me thoshte he shpirti jepi vogelushe ndersa ai nxorri karin nga pidhi im ja futi asaj ne goj filluan te ndronim djemt ai i shoqes e kishte karin shum te madh ma futi mu ne byth me dogji shim po dhw me kenaqesi ohhh me qinte vtm,me qinte derisa u prish sipeer bytheve te mia un nk kisha me fuqi kurse shoqja ime vashdonte akoma ajo eshte 34 vj dhe e ka kalu kete pervoj un jo se se kam kaluar po ajo eshte mjeshtre ne seks ajo kaleronte siper atij derisa erdh tjetri e tbriten,nji ja futi ne pidh tjetri ne byth ohhhhh zottr derisa erdhi rradha me u prish aq shum sperm ja derdhen ne fytyr e mbuluan te teren e beme dhe nga nje her dhe ikem ciaooo tutiLORENA
 
Top
33 replies since 28/7/2010, 22:03   279395 views
  Share