MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime me qirje

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 1/3/2015, 20:07 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


para nje jave shikoj rastesisht qe te shpia e komshies time 45 vjece jo ekeqe hyne nje burre e kuptova menjehere qe ishte dashnori dhe vendosa ta shfrytezoj rastin.pas 20 min shkoj dhe trokas ajo vonohet por hap deren.e shoh po ishte shume e shqetesuar, dhe i them nderpreva ndonje gje?e cfar te nderpresesh tha ajo un vetem jam.ok i thash. cfar te duhej tha ajo asgje me ngjajti se pash njerin te hynte dhe thash mos doje ndihme po qenke ne dieni.cfar thua tha ajo e corientuar asgje mbaro dhe flasim.mbyll deren e shpis time dhe ulem anes shkallve qe te filmoja gjithcka. as 5min dej dashnori dhe iken me nxitim.un shkoj menjehere te komshia dhe i them me duket se ju a lash pergjysem cfar thua tha ajo sikur nuk kuptonte asgje.ok i thash dhe i tregova videon ne cel atehere skishte cfar te thoshte.dhe tha qe ne nuk bem gje. ok i thash ta vazhdoj un se duhet te jesh lengezuar dhe i fus duart ne kofsh ajo cohet bertet dhe me thot te dal perjashta.ok i thsh une kete video do tja postoj buurit dhe cunit tend me vjen shume keq.ok me tha cfar dreqin do? kete i them dhe ja fus doren ne pith. ko tha po cdo gje do mbyllet ketu.dhe ngriti fustanin uli breket dhe me tha fute po mos e hidh brenda. pse e do ne goje i thash cfar thua tha ajo nuk beje nga ato gjera une keshtu qe vazhdo.nje min i thash se rregullat i ve une.ju afrova e cvesha i shtrengoja gjokset dhe i lepija pidhin aty ndjeva qe po i vinte qef dhe ma kerkoj me te vertet tja fusja.aty ja futa menjehere dhe fort.renkoj dhe tha qenka i madh ne ate moment i dhash fort ajo prap renkoj.po renkoja edhe un dhe me tha qe mos ma hidh brenda. e kapa prej flokesh dhe po pompoja shume fort sa ne nje moment me tha vet ma hidh brenda se e dua tani u prisha dhe rame te dy si te vdekur.te pelqeu i thash?te them te drejten po me tha.vajti te bente dush vajta edhe une dhe po e ferkoja boll per sot tha se nuk kam me fuqi. cfar thua i thash kjo bythe duhet qire sot dhe ja shtriva karin drejte ne bythe jo me tha te thash qe nuk bej gjera te tilla vetem ne pith po deshe.ok i thash dhe ja futa ne pith nga mbrapa e kapa nga floket dhe i thash duke e pompuar ne pith te leverdis ketu ne dush se po dolem jasht ben vaki ta shqyej fare me kete kar qe kam.pikerisht nga ai kar kam frik.zgjith e mer do tani apo pastaj.ok tha tani po kujdes se nuk e kam bere ndonjehere dhe e kam pak me frike.ju afrova dhe aty tha o zot 45vjece ta hash ne bythe.mire jepi tani tha qima bythen.kjo fjale me eksitoj shume.fillova tja fus dhe ajo filloj te bertiste me shtrengonte fort derisa ja futa te gjithin.i thash do ta heq dhe bera mbrapa.jo tha rri edhe pak se do ta perballoj te me pomposh.jepi tha ajo le te bertas un ti vazhdo derisa te prishesh.pompova pak dhe u prisha.kam nje muaj qe e qi nje here ne dy ose tre dite tani qe po ju shkruaj nuk akam as gjysem ore qe e qiva dhe sot ma kerkoj vete qe ta qija ne bythe po e qiva shume fort dhe i thash qe do ta shkruaja historin tone.dhe me tha mezi po pres ta lexoj.
 
Top
33 replies since 28/7/2010, 22:03   279479 views
  Share