MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime me qirje

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 28/7/2010, 22:07 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Ishte nje dit e zakonshme si gjith ditet tjera kur une dola te shetis me shoqerin time te cilet ishim tete veta ne ishim kater djem e kater vajza te cilet ishim nje grup qe mendonim te jemi gjithmon grup por ne shkum ne kafene pim dicka une at dit kisha veshur nje mini fund dhe nje bluze me gjoks te celur duke pir kafe shoku im mu afrua dhe me i preku kembet une u drodha e tera kur me peshperiti je ber shum e bukur sot dhe ne pim kafen kur ai me tha une te coj ne shtepi dhe une hypa ne veturen e tij ku une sa hypa ai me kafshoi te buzat dhe me tha je shum e bukur sa smund te shoh se si je be dhe tere rrugen me tregonte nje histori dashurie dhe me ne fund u ndal te shtepia e tij dhe me tha eja me mua ta shohim se si eshte kjo pasi e kam ne nje DVD une u nxeha shum nga keto fjal qe me tha dhe zbrita ku shoku me hapi deren e shtepis dhe hym mrenda dhe nuk priti me hyr te dhoma por menjeher filloi te me kafshoi ne trupin tim dhe filloi te mi lepij buzet.me kapi ne krah dhe me shtriu ne shtrat ku une e nxehur po aq sa ai fillova me ja hequr pantollonat une ja hoqa pantollonat kurse ai ma hoqi me nxitmim bluzen dhe mini fundin dhe te dy u ndodhem njeri perball tjetrit lakyriq dhe ai me puthi ne tere trupin mirepo une smund te prisja vet me te puthur por menjeher i u hodha persiper dhe ai filloi me te shpejt me me qi kur me hyri mbrenda penisi i tij ne vaginen time mua mu herren syt dhe ndjeva nje kenaqesi te madhe dhe e kap dhe e shtrengoja perseteprmi dhe i thash te lutem mos ik se u kenaqa te dua ai me shtrengonte dhe e fuste me thell penisin dhe duke me puthur e me lepir ndejtem 15 min me pas me leshoi dhe ne te dy te shtrir e lakuriq po rrinim ku mu afrua perseri dhe filloi te ma lepi vaginen dhe duke me me prekur me duart e j te embla dhe me tha ti pse se me puth ateher une i u drejtova dhe e kapa penisin e tij dhe e e lepija e puthja dhe sdija te ndalur pasi ishte nje kenaqesi aq e madhe sa smund te paramendihet ne u ndaluam dhe te dy lakuriq u nisem per te banja me be tush sa hra me u la aty perseri me erdhi shoku dhe duke u puthur u lam
 
Top
33 replies since 28/7/2010, 22:03   279223 views
  Share