MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
matildamoj
view post Posted on 14/6/2015, 13:07 by: matildamoj     +1   -1




Mike Arriti te stacioni I trenit ca min para ores e nisjes,..
E dinte qe do ishte 12 ore udhetim,dhe zakonisht flinte gjate asaj kohe...Mike me ne fund sistemohet ne dhomen e tij e si perher mbushen gotten me whiskey e ulet afer dritares e humbet ne shikim diku larg ...
Papritur zhurma e deres e ben te leviz e kthen koken,e shikon nje vajze me floke te kuqe qe eshte me valigje e canten qe I rreshqet te dera...
Oh dreqi ta haje thote vazja si ka mundesi qe jane kaq te paorganizuar e kane bere lemsh dhomen time e jam dhe vone per ne konferencen qe do shkoja sot...
Nga theksi dukej qe ishte francize.
Mike buzqesh ,ngrihet I mbush dhe asaj nje gote pije e ja vendos perpara, e I thote:
Ma do mendja se keni nevoje per kete sot...
Oh me ne fund dicka po shkon mire tha vajza,dhe zgjat doren te prezantohet e I thote:
Kenaqesi une jam Giulia.
Oh mirdita Giulia,una jam Mike .
Floket e Giulies ishin te gjata pak me onde ,por te lyera...e ngjyra e kuqe I nxirrte ne pah ngjyen e syve te kalter...
Lekura e saj qe e bardhe si Debora e malit.
Ishte e mbushur por e veshur ne compliment te trupit te saj.
Gjinjt e saj dukeshin firm e te linin iden qe te mbushin doren plot...sishte e gjate por ishte ok...per syt e Mike.
E ndersa syt po uleshin te kembt ...aty veshtroj qe kishte corape te holla te zeza e kepucet shume elegante.
Gulia e piu ne nje gllenk te gjithe goten e ja drejtoj perseri gotten Mike duke I thene:
Tlutem edhe nje...Aty ne ato sekonda Mike kuptoj qe vajza dinte te pinte e gjuha qe po perdorte vinte nga Pub...
PAtjeter I tha Mike dhe I drejtoj gotten tjeter me pije.Pa mbaruar mendimin per te Mike I cili po mendonte ...ca kujton kjo goc se jam ktu per te bere kamarjerin,ne ato sekonda pija e dyt mbaroi...
Aty Mike u kthye e me lezet I tha :Ti e di qe mundesh ta pish dhe me ngadale,kemi gjithe ato ore udhetim...
Mirpo sjellja e saj e ashper dhe aspak e embel ne fakt po e terbonte...Nje biznesmen qe ishte I kompletuar nga cdo ane ....kishte perballe nje vajze komplet te cthurur e vetem e shikonte ...por vazhdonte te ishte I qete.
Ca mendon se je I tha goca babai im apo ndokush qe I duhet se ca bej un me jeten time...
Aty ne ate second Mike ja ktheu:Jo ne fakt sjam asnjeri nga ato...por jam I zoti I kesaj shishes qe e bleva para se te hyja ne dhome...
ou I tha vajza ,spo marr vesh kush kujton se je?
E fytyra e saj u kthye e kuqe...
Te thash jam Mike personi qe do ndajm kete udhetim per ca ore te mira.
Sjam ketu te degjoj nervat e tua apo cadogjeje negative qe te ka ndodhur ty sot,do doja te shijoja udhetimin flm...tha Mike duke fol tepr I prere por me educate.
Kishte kaluar nje ore e spo arrinte te koncentrohej ne liber qe kishte marr me vete te kalonte kohen...E gota e whiskit se kishte prek me...
Giulia hodhi canten e saj nen krevat e u shtri duke pare tavanin...
Me ne fund Giulia fjeti dhe qetesia mbreteroj dhomen e syt e Mike filluan te rendonin dhe sic ishte mbylli librin dhe vetem u mbulua e u mbeshtet ne qoshe te murit sic ishte I ulur...
Mbas nja dy oresh u zgjua...dhe vuri re qe Giulia ishte nen carcaf por kembet e saja kishin dalur jashte...e po luante me vaginen e saj...Spo I besonte syve....
Ohhh mmm po mermeriste...dheMike kishte ngelur vetem shikonte...per ca momente...
Nga zgjimi I nje gjumi,te zgjohesh ne sekonda e te jesh I eksituar ne max.
Hmm So Gulia te pelqen?
Ajo ndaloj dhe nxori koken e cila tani fytyra e saj qe me e kuqe se cpar...e vetem e shikonte...
Mike perseri e pyeti ,te shijon?
Se di ca po thua I tha Giulia e fytyra e saj u duk fiks si te ishte nje femij kur kapet ne faj...
E kam fjalen per kenaqesin qe sapo I dhe vetes tani qe te pash e te degjoja I tha Mike.
hmm po I tha Giulia me shijoj ne fakt se di ca ndodhi ,pak pija,pak stresi I gjithe dites,ti po flije pra humba pak kontroll...
Eshte ok I tha Mike ,I ndodh te gjithve kjo gje ne tren,vetem vazhdo zeje se sjam ketu...
E asnje second nuk kaloj Dora e giulies shkoj perseri te pika ku po I jepte ate kenaqesi qe u shkeput para pak sekondash nga Mike.
Jam I impresionuar I tha Mike.
Flm I tha ajo...
Smundem te ndalem tha Giulia ndjej qe do derdhem e nderkoh qe po thone keto fjal duke uleritur u prish...para syve te tij.
Hmm kjo qe shume mire Giulia I tha Mike,por ne ato sekonda ajo ngriti koken dhe e pa drejt e te pantallonat...e ne ato sekonda I dha te kuptoj qe donte dicka nga ai.
Giulia ishte si zjarr e donte akoma me shume...Mike dua te besh sex me mua,e dua tani...!
Jo jo tani I tha Mike sjam gati...edhe pse pantallonat e tija po pelcisnin...nje buzqeshje e leht I pershkoj buzet e tija...dhe po rrinte akoma ndejur ne ate karrige,e u duk sikur Mike po I mesonte nje mesim,qe jo gjithcka qe do merret.
Dua te qohesh te mbyllesh perden e dritares,e te mbyllesh deren me celes,Mike e urdheroj!
E giulia ne sekonda u ngrit e beri ca ai I tha...Tani sic je eja ktu ne prehrin tim sepse dua te te jap ca shuplaka per sjelljen tende te meparshme sot...
Do me rrafesh?
Jo ,un kurre...mermeriti...Aty Mike e nderprevi dhe I tha nese do nje sex te mire me mua do me bindesh...
Jo sdua tha ajo...ok I tha Mike nese sdo ateher shko te ndonje kabin tjeter e beje me dike tjeter e persor kabinen e tyre tlutem...
Giulia e kuptoj ne second se ca duhej te bente,Sic ishte ne kembe hoqi bluzen e gjithe rrobat e saja e u ul afer Mike.
Bravo I tha Mike tani ulu perball gjunjve te mi.
Duke u ulur Mike I peshperiti ne vesh e I tha: E di cfare Giulia kur te mbaroj keto shpulla do shikosh sa shije kane...do me falenderosh me vone...
I ferkoj pak mollezat dhe filloj tja godas me shpull e duke I folur me nje forc te embel ne vesh donte ti tregonte se kush ishte ne force ne kete dhome ...I ra nga tre here jo fort por sa ti linte shenjat e kuqe ne to...
e perseriti edhe dy her tjera...e kur u ben nga tre her Giulia u ngrit ne kembe e duke u afruar krevatit te saj kishte nje pik loti ne qoshe te syrit...
Tani nese e do ate sex I tha Mike eja ketu ...te dua ne gjunje.
Giulia u shtri e ishte kthyer nga muri...Mike u ngrit e spriti as te mirrte kohe ta pyes...por u fut ne krevatin e saj e shtyvi fort ne mur,sa I ndjeu zemren se si I rrihte fort...Vagina e saj ishte bere qull,Mike mori nje Prezervativ qe e mbante ne portafol, dhe e vuri shpejt...dhe e rreshqiti Brenda ne vaginen e saj pa pritur asnje second...e ne ato momente u perhumb ne ate mrekulli ...
E ne ato sekonda u degjua Giulia qe I tha oh po Mike tlutem me q.. fort...me jep ate sex qe te kerkova...
Me peshperitjet e saja e ulerimat e saja e levizjet e trenit ben te mundur qe pompimet te ishin mrekullisht ne vaginen e saj...e dy trupat po ndjenin mrekullisht.
Nderkohe qe Giulia kalonte orgazma te panumerta,Mike e terhoqi Giulen e e vuri ne kurriz dhe ja qoj kembet lart e ashtu filloj penetrimet qe tashme ishin me te thella...eme te forta...
Dy trupat u duknin sikur benin nje lufte pasioni te cmendur...e trupi I Mike qe sa her I bente pompa I godiste me force klit e saj...
Giulia qe kishte hapur kembet e afroj me kembet e saja qe ja lidhi ne bel akoma me afer saj...
Ne ate moment degjoj Giulien qe uleriti me te madhe...
Ahhh Mike tlutem mos u ndal!
E aty u ndje cdo kenaqesi e brendshme e saj qe doli jasht...
E ne ato sekonda Mike srezistoj me e I tha:
Ahhh mere ,mere te gjithin...u duk sikur dy shpirta erdhen ne konkluzion te njejte...u duk sikur dy lava dolen nga I njejti mal..
Ndersa u ngrit nga Giulia u zgjat te mirrte nje kuti me letra te cilen e donte te pastronte veten pas qe hoqi mbrojtesen...
Oh I tha giulia ske nevoj per letra...me ler mua te kujdesem per te...e ne ftyren e saj ishte URI.
U ngrit nga krevati dhe u ul ne gjunje perball trupit te tije,e filloj ta lepinte e thithte gjithcka qe ishte ne te...
E duke bere kete gje I thoshte embel e ngadal,oh Mike kjo qe fantastike...qe dicka qe sdo e harroj...
E nderkohe qe po lepinte ,u dukte sikur skishte marr akoma fryme tamam.
Kur te dy u "qetsuam disi u ngrit e puthi ne buz dhe I tha ,do dal te ha dicka se kam uri...
Mike u shtri ne krevat e thjsht spo fliste nderkoh ajo hodhi siper nje fustan e doli nga dera...mbas dy sekondash u degjua dera qe u hap perseri...
Ne te u shfaq Giulia duke I thene :Flm !
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   938141 views
  Share