MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 27/3/2015, 22:45 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Jam nje vajz 18 . E gjat 1.68 cm . Kam nje trup te mbushur pse jo dhe provokues... Kam 1 vjet me te dashurin tim por akomaskemi ber asgje jo nga mungesa e desheres se tij por nga ndrojtja ime,,, vjen si zakonisht e me merr para shtepis per te dal.. Hy ne makin dhe e nis diten me njeputhje te tij plot pasion,, o zottt .. E shikoj tek i jep makines dhe i perkedhel floket qafen ,, kjo e cmend ate,,, me shikon dhe jep nje pasthirrm ohhh sikur don te me shqyejj,,ndal makinen ... Ul sendilen dhe me jep nje puthje plot epsh.. Me zberthen gjinkset dhe fut doren ngadal te pi* hi im i njom... Ohhh e lemon aq delikates ... Pastaj fillon e me prek gjoksin ,. Nuk duron me merr dhe e ul te prehrin tend .. Oolhhh zot ti fillon e egersohesh... Fillon e me furkon ms forc dhe nga eksitimi i teperm te them boll dhe dua te fus ka*intend te pidhin tim .. Por ti don te zgjsesh cdo gje.. Fillojn e me lepin gjoksin .. Ohhh zot gjoksi im i but ne gojen tende.... Me njeren dor me ferkon ndersa me tj me shtrengon gjoksin,., ohhhh kari jot i trash ka filluar te eksitohet shum .. .. Me ngren.. Dhe me ul ngadal.., ozooooot cfare dhimbjeje.. Pikat e gjakut ne bien e bejnme eksituese situaten dhe ti fillon e behesh me i dhunshem.. Me merr asht un mbi karin tend dhe me fut brenda,,, sa hep deren me mbeshte ne mur dhe fillon te me qish pa mbarim ,, oohh sa e adhuroj ket stil... Me ul dhe ta marr ne goj,,, ooo zot ,,, kurr skisha marr nje kar ne goj,, e lepij aq sa dhe vet skisha te ngopur,. Ti terbohesh kur te kafshoj majen e kari dhe me shtyn ., shtrihem perdhe,,me hap kemben me forc dhe me qin as sa mundesh.. Derdhesh brenda meje.., ooo zot ., po imagjinoj cdo gje dhe breket i kam ujii,,,, me qin dhinshem,, mw njeren dor me kap gjoksin me tjetren me ferkon bythenn,, ooohh sa bertas,,, kam nje dhimbje te papar por sdua te ndalosh,, me qin per dy or e vetem me qin... Pastaj,,. Me fut ne dush.., trupi im i zhveshur,, i lagur,, dhe me shkum ,, ooh shikoj karin tend te ngritur ., me kap per flokesh me ul ., me hap kembet dhe me fut karin dhunshem,. O zot sa me plq seksi i dhunshemmm,.,,.. Me falni por sjam nje profesionste dhe sdi ta formuloj dhe aq mir
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   938177 views
  Share