MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 1/3/2015, 20:04 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Do ju tregoj nje histori timen 100% te vertet ..Jm i lidhur me nje goc eshte 15 vjec mir po me ate skam ber gje sepse ajo me thot dua t ruaj virgjerin sa me shum ..Mire po kjo goca ka dhe nje moter 17 vjec .Motra e saj e di qe ne jemi t lidhur un dal shpesh me ato t dyja .Nje dit kjo motra kishte mare numrin e celi tim te dashures time dhe me merrr ne tel ...fillon me ngacmon kshu me pyetje erotike ..Un e dallova nga zeri qe ishte ajo dhe vazhdova t flas ne tel dhe ajo e dinte se un e dija se po flisja me ate ..M pas me tha hajde ca ktu n shpi se jam vet me motren te kerkon motra t shohim noj film ...Shkoj ne shpi dhe shoh vec televizorin ndezur dhe asnje njeri .. Aty vjen motra e t dashures kjo e ka emrin alda dhe ulet afer meje un e pyes ku eshte era per te dashuren me thot iku me mamin e babin nga xhaxhi ne durres jemi vet deri n mbremje qe t vijn ata ..Uhabita pak dhe u ula ne divan po shihja filmin me te ..ky filmi ishte aksin po kishte dhe skena erotike . Alda ishte shtire ne divan dhe si per qellim kish kthy bythen nga mua . kishte nje fustanke verore qe i dukeshin tangat dhe sutjenat une u eksitova shum dhe mu fry kari jasht mase ..ajo e pa dhe m tha ce me shikon ..i thash po shoh pertej fustanit tuaj dhe u cmenda ..ajo me tha ke deshire ta heq dhe te shikosh mir fare .U habita pas pak ajo me ulet afer dhe me ferkon karin un gati sa po shpertheja xhinkset e mija nga fryrja aq e madhe e karit .ja futa doren posht fustanit dhe filleva ti prek pidhin ..Alda eshte pak e mbushur ...m ca pidhi kishte futa doren ajo ishte bere leng ja ngrita fare fustani dhe ja hoqa fare ..fillova t bej ate qe e kam enderuar gjithmon..fillova e lepij ne buz duke ja fut duart ne pidh dhe pastaj u ula posht e ja hoqa sutjenat dhe puthja ne gjoks si i cmendur nderkohe qe me nje dor ja ferkoja pidhin ajo bertiste si e cmendur thoshte dua me shum se ca gishta brenda ne pidhin tim ..i thash ja prit pak ..nderkoh qe un e lepija ajo m zbertheu rripin dhe m hoqi bokset filloi t ma merrte n goj ..pasi e mori ca ne goj u ngrita dhe i hoqa tangat ... Filluam me poziten 69 qe une e kam fixim ... fillova i beja llap me gjuhe ne pidh dhe ne bythe ..ishte shum e shijsgme nderkoh qe ajo po me bente gojore . bertiste shum dhe me lutej ta qi ...u cova ne kembe dhe u shtriva ne krevat ... doja ta qija me stilin tim ye preferuar sjo u ul mbi karin tim 18 centimeter dhe me diameter 4 cm ... filloj ti levizte bythet ngadal pastaj po i drithte me shpejt un u cmenda fare dhe po q e qija fort aty me erdhi te prishem dhe ajo e kuptoj u ul menjehere dhe ja derdha brenda ne goj ..ndenja 5 minuta vetem po e shihja dhe pastaj mu lut ta qija prap ..ok i thash .. shtriva siper saj dhe ja futa karin ne pidhi i saj jo shum i gjere ishte tamam po e qija si i cmendur me pas e ktheva ne stil qeni per nja 15 minuta qirje me erdhi sperma prap ... kte her ja derdha ne kurriz..u berem keq aty dhe m pas vajtem ne duh e putha per pak minuta dhe pastaj ju luta ta qija ne byth ..nuk ishte qir nojher aty..e lyva karin me shampo dhe bythen e saj dhe fillova tja fut avash kur i futa vec koken bertiti shum pastaj i futa gjith karin tha se po i pelqente shum tha se po cmendej vazhdova aty i shtrir ne banjo e saj per nja 20 minuta vetem e qiva m oas e derdha perseri u pastruam miir dhe ika ...kjo histori ndodhi nje muj me par ,,un me alden kemi ber dhe nje her tjeter seks .. por tani dua ta bej me t dyja motratt ..po ta bej do ju shkruaj perseri
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   939086 views
  Share