MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
visarii
view post Posted on 17/8/2013, 03:54 by: visarii     +1   -1




dashurija e vjeter thon qe nuk harrohet por edhe ajo nga njeher ngjall epshet e dikurshme pas luftes ne kosov isha 20 vjeqar dhe si shum familje edhe ne ishim pas stre babonim ne nje banes te ozurpuar po edhe fqinjet tan banonin ashtu si ne komshiu jon kishte vetem vajza dhe shpesh na thirrte per qaj gati qdo nat mirpo nje nat mirpo komshiu un nje nat shkoi ne fshat dhe tha nese nuk kthehem ta keni parasysh banesen time sepse aty jan vazat emija dhe se ndoshta nuk mundem me u kthy pasi qe ne ora 21 ishte or policore pasi shkoi ora 21 therras ne deren ekojshive dhe i pyes a ka ardhur babai jua ato me than jo po hajde urdhero un shkova si me par qe shkoja dhe kojshikja me thot a je per kafe se qaj nuk kemi nduar sepse babi ka shkuar ne fshat dhe nuk kthehet sonte njera prej koshikave ishte e fejuar ndersa teuta jo ajo ishte duke u rritur dhe kishte 20 vjet dhe se ishte ne formen me te mir qe mund te jet nje femr edhe pse ishin bere gadi per te fjetur teuta kishte veshur biqiklista qe i dallohej forma e trupit te posht krejt ishim duke e shiqur nje fil ka RTL gjermanija xheki qenin dhe her pas here kishte reklam dy motrat e saja ishin lodhur dhe than naten e mir kojshi se po na flihet e ti rri sa te duash sepse po kemi frik pasi qe ne shtepi nuk eshte as nena as babi pasi qe ishte shum vap teuta hapi dritare dhe me tha nese ke deshir dalim ne ballkon dhe pim cigare po si jo pasi qe ballkoni ishte shum i vogel u dash qe te rrinim shum afer njeri tjetri fillova te nxehem pasi trupi im prekte trupin e saj e pyta se ake te dashur po me tha me vjen mir po a njoh une ate tha po kush eshte per sonte je ti e ms pyt me shum dhe se kjo nnat rrall her vjen filova ti ja ledhatoj floket dhe ti ja fus gjuhen mirpo edhe ajo ishte kallur nga nxetsija dhe se thoshte te bej qfar te dua e jotja jam un fillova ti ja fush duarr ne cicat e saja te mdha dhekur i preka majet e cicave mu duk vetje se po bija prej ballkoni jo i futi duar ne k... dhe e nxorri dhe filloj ta thith si e qoroditur dhe se huk e nxirrte nga joja donte ta hante krej pasi qe ishte virgjin me tha se e vetmja menyr per te ber sex eshte ne kete menyr pas 10 viteve jemi takur rstesish ne stacion te autobusave me teuten dhe burrin e saj dhe me ftuan per kafe dhe se tha ajo ky eshte shoku babit tim mirpo mua me shkonte mendja se i ta takoj vetem duke pir kafe i dashuri saj shkoi ne wece dhe ajo me tha ma jep numrin une thash me knaqesi dhe me tha se te presim nje nat per dark te babi dhe rrim mirpo pas dy ditve kishte dalur per shoping dhe me thirri ne tel pasi qe burri saj ishte ne pun u takuam dhe me tha se dua te shkon ne nje vend ne natyr me ty shkuam ne nje mal jo larg qyteti dhe se ate dit binte shum shi dhe etherret burrin e saj ku je se eshte duke ra shum shi per te ardhur me marr ajo e dinte se nuk mund te vije me marr po per ta siguruar me mir pune burri i saj i tha qe jam per rrug dhe se jam shum largj qyteti dhe se pas dy orve ndoshta mund te vi ne qytet ajo itha se edhe celularit ju ka harxhuar batarija dhe se nese nuk ka val teli mos u merzit se jam ne qytet duke ber shopin ok e dashur i tha e fiku telin dhe filloi me mua dhe se tha ka koh qe e kam pritur kete dit o kar kam per ta honger krej dhe se me tregoji qe burri i saj kurr nuk i ka ofruar sex oral i hoqem te gjitha teshat dolem nga vetura ku ishte duke ra shi dhe filloi ta thith karin tim deri sa shpertheu sperma ne fytyren e saj pasi u derdha njeher ajo me tha prit se filmi akoma nuk ka filluar ti e paske karin me te madhe se burri ime dhe nuk kam me lan me tu ul hiq filloi ta thith prap pastaj ma afroi pidhin e saj ku u shtri mbi auben e kerrit ti ku pidhi saj mu duk si pdh elefanti e futa gjuhen time ne pidhin e saj derisa lengu i saj me shkonte deri ne qaf tasta e ktheva mga prapa me fut me shpejt hohohoh karin ta honksha bertiste teuta e cila nuk dinte me u ngop me kar dhe tha se ti je sexser i cili din ta knaqesh qdo femer edhe sot e kesaj dite mbaj lidhje me te dhe se eshte shum e for sa qe nuk mundem ta paramendoj qe sa her te dal me to nuk di te ngopem me sex..........
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   939045 views
  Share