MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
flori12gt
view post Posted on 20/10/2012, 16:52 by: flori12gt     +1   -1




iishte nje nate e zakonshme...
une me shoqen time isha ne plazh bashk me prinderit ...kur prinderit iken...na pyeten nesse donim te iknim por ne i thame jo dhe vazhdonim te luanim me rere...pas pak filloj te errsohej ..e mora shoqen time dhe e cova ne pyll ,gjithcka u be me romantike .Fillova ta puthja ne buze ..te cicat asaj i pelqente me pas e cvesha ...Ajo u cmend dhe mi zbertheu pantallonat mi prishi kopsat dhe filloi te ma rrotullonte karin si nje lepirese ne gojn e saj .Pas pak u eksitova e ngrita e mbeshteta mbas pemes dhe ja rrasa karin ngadale ,asaj i doli gjak se ishte e virgjer aty fillova te eksitohesha me shume ..ja futa karin ngadale deri ne gjysem ...me pas duke e ngritur ne peme pa kembe ne toke ja rrasa karin deri ne fund ajo filloi te qante dhe te qshte i pelqeu shum kari im aty une ja derdha ne pidh ..kur mbaruam shkuam n dhomen e prinderve te shoqes sime ata po beni gjithashtu sex ....ishte nje nate plot pasion dhe te imagjinoje qe ishim vetem 15 vjec dhe akoma jemi bashk dhe e bejme cdo dite .
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   938967 views
  Share