MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 3/4/2012, 18:48 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


ishte nata e dyte e vitit te ri ne voskopoje.jashte binte bore,brenda festonin te gjithe.ishim dy cifte te martuarish.,te panjohur me njeri tejtrin,pra u njohem aty,ishim vendosurme dhoma afer.pas 0res 24 vendosem te qendrojme ne dhomen tone duke vazhduar festen me pije,dhe te kater pinim vere.pija kishte bere punen e vete,benim shaka ngacmonim njeri tjetrin pa planifikuar gje,perfunduam te benim sex ne prani te njeri tjetrit dhe duke verejtur ne sy njeri tjetrin.pa fol fare vetem me shikime u kuptuam,duke nderrua grate me njeri tjetrin.u kalua cdo lloj pengese,sex i shfrenuar dhe pa problem,shihja tek ai qinte gruan time dhe ai shihte se si une qija te tijen,ishte e bukur dhe eksituese.eksitohesha me shume kur renkonte ime shoqe ne krahet e tjetrit,po ashtu edhe personi tjeter,vazhduam goxha kohe duke nderruar partnere deri sa na zuri gjumi bashke te kater.ne mengjes as nuk u pershendetem dhe as adresa nuk imorem njeri tjetrit.
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   938973 views
  Share