MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
FLUTURA
view post Posted on 2/4/2012, 20:46 by: FLUTURA     +1   -1




Nje dit prej ditesh duke menduar ne dhomen time te fjetjes e kisha celularin ne dor, isha i merzitur dhe me strese te tepruara. Rastesisht me shkoi dora tek kari kur papritmas u ngrit si nje shkop i madh e i fort magjik. Mendoja se kend ta telefonoja qe te ma hiqte ket epsh.Fillova ti shikoja numrat e telefonit ku pash se kisha nr e nej vajze qe nuk e pata takuar ne kohe te gjat te cilen e endrrroja ta kem vetem ne shtrat. E bera zemren gur se fillova te telefonoj, kur menjehr u paraqit zeri i saj i embel e melankolik qe filloi te ma drithte zemren e zerin. E pershendeta dhe i tregova se cili jam kur edhe ajo sme kishte harruar "me befasoi" por edhe ndjeja diqka te veqant ne zerin e saj kur degjoi kush jam.E ftova per kafe e i thash dshiron te pim nga nje ne lokal apo ne banesen time, kur per qudi ajo kishte deshir te vinte ne banese tek une, saq une u habita fare...Ajo erdhi!!! Dola ta prisja jasht me nje shishe shampanj qe dola ta blej...Ajo hyri brenda!!! Ne fillim filluam te flisnim rreth asaj kohe dhe kujtimeve te ca kohe me par qe nuk ishim takuar...Bisedua!!Kur papritmas ndodhi nje heshjte qe mu dukej se simbolizonte njefar lloj qirje...Ngadal me nje got shampanj u afrova afer saj dhe i thash dua te te shikoj ne sy vetem...Ajo as qe priti dhe menjeher mu gjuajt ne buzet e mia te terura dhe ne karin tim te etur prej kohesh...Ky kar u zgjua, kur ajo filloi ta prekte dhe e ndjeja se filluan te leshonin kembet...duke u lepir une en cicat e saj e ajo ne gjoksin tim..u zhveshem te dyt!! ajo kapi karin tim dhe filloi ta thithte aq me endje sa qe mua dita mu be me yje..por nuk prita me gjat dhe e ktheva nga mbrapa per tja futur sa me shum karin te pidhin e saj te embel te cilen un e quaja "kafaz i arte"..vazhdoja ta qija me tere forcen qe kisha doja te ndaloja te pushoja por ajo deshironte ende deh peshperiste "shtima krejt se me kalle"..vazhdoje ma te madhe qirjen...kur erhdi koha e derdhjes.. e gjith spera qe dilte na kari im derdhej ne gojen e saj magjike e cila filloji te ma thithte edhe njeher me te madhe...pushuam pak por ajo ende donte...kur e kapa per bythe ne preher e e qova tek kuzhina...ku e hypa mbi tavolin dhe edhe njeher fillova ta ngrja me duar belin e saj per per tja futur ket kaarr ne pidhin e saj...deri sa u bo qull dhe u lodhem per se tepermi...u ndaluam bem edhe njeher sex ne dush dhe une e pershendeta dhe iku nga banesa ime...at dit e deri me sot asnjher me sjam takur me te...do te doja qe edhe njeher ta kaloj at moment me te....
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   938018 views
  Share