MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
LEONORADURRESI
view post Posted on 2/4/2012, 20:45 by: LEONORADURRESI     +1   -1




ishte dhjetor i ftoht ferkonim duart duke ecur ne drejtimin qe kishte marr ai per tme marr virgjerin per her te par nuk e prisja ket gje pas nje grindje vetem per tme pasur afer at dit ndenjem gjysem ore sy me sy se mendoja se qka do te ndodhte kur papritmas nisa ta puthja me refuzonte por ai me nuk e mbante nisi te me zhvishte nuk ndjeja asgje po kur nisi te me flas ne vesh dhe pastaj me prekjet e tij me eksitonte duke leshuar duart tek p..im duke me shtrenguar fort gjdo pjes te trupit tim me shum tek vithet e mia sikur i ndjente se un e kisha qefin aty,me pas vuri karin e tij ne gjokset e mija duke rreshqitur ma futi edhe ne goj e kisha merzi por me pas e kerkoja perseri vazhdoji kjo nje gjysme ore te dy kishim humbur 3 her rradhazi vashduam te njejten procedur te sexit se dija se qbemnte po r gjdo dit e me shum e kerkoja ndjeja mungesen e tij kjo ishte hera e par e imja qe nuk do e harroj kurr e dua shum po r tani po me mungon per te gjitha pikat dhe rrall takohemi ndoshta pse jam se kam me at thesar qe ma mori....
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   938046 views
  Share