MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 29/3/2012, 11:25 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


HERA E PARĖ

Kete vere ne fund tė vitit shkollor u mblodhem disa shoqe e shoke pėr ti kaluar pushimet bashk.Me konkretisht ishim 4 persona,nejse vendosem tė shkonim shqiperi ne Dhermi morem njė shtepi me qera shum larg dhermis ne fakt ishte ne periferi por afer detit.Kaluam shum mirė ishte fantastike pėr mua ngase me ne ishte mashkulli qe e doja me shum.Pasi kaluan dy dit ishte ora 2 pas mesnate bente shum vap dhe sme zinte gjumi ishte e pamundur tė flija,besa shoqja ime bashk me Ledrin njė shok shkuan ne dures pėr ti vizituar disa shok edhe do tė ktheheshin tė nesermen,pra isha vet me Leon djalin me tė cilin isha e dashuruar,dola jasht ne ballokn dhe po shikoja detin, ne at qast mu afrua leo e me tha spo tė ze gjumi apo qfare po ndodh me ty.Une u ktheva nga ai dhe ishim shum afer njeri tjetrit -i thash ben shum vap e spo me ze gjumi.Mu afrua dhe me tha eja me mua... Isha e hutuar por shkova me tė.Me tha a deshiron tė lahemi ne det edhe buzeqshi ,pranova por i thash tė shkoj ta mar kostumin e larjes, por ai me kapi pėr dore dhe tha ska nevoj,zemra me rihte isha shum e frikesuar por edhe e kenaqur qe me ne fund isha vet me tė.U afruam afer reres dhe ujit dhe leo filloi tė zhvishej ishte pothuajse i teri lakuriq mu afrua afer dhe filloi tė me puthe ne buze une u shtanga isha e hutuar nuk e besoja ajo qe po ndodhte ai me shtrengoi pėr beli dhe filloi tė me zhvishte me duart e tij tė fuqishme ,mbas disa minutave se di as vet une isha e lakuriq para tij bashk me tė ai me puthte leht ne qafe ishte e mrekullueshe,me terhoqi ne uje dhe filluam tė notonim bashke pas disa minutave u gjendem ne breg lakuriq putheshim si tė qmendur ai ma ledhatonte krejt trupin mi thithte cicat mi ledhatonte me puthte krejt trupin pastaj me kapi dhe bashk u nisem drej shtepise ku jetonim,ishim tė lagur por kjo sna pengonte,hyme brenda ai me vendosi ne shtrat edhe filloi tė ma puthe vaginen ai filloi tė ma perkellelte klitorin me gjuhe ishte e mrekullueshme ma puthe vaginen si i qmendur qe me derguan deri ne perjetim tė orgasmes fillova tė derdhem por ai ende nuk e futi karin e tij ne vaginen time mi thithte cicat ma ledhatonte trupin vaginen gjithqka por nuk e fuste karin e tij e tė fillonte tė me qinte fillova tė renkojja dhe ohhhhh e imja degjohej ne gjith dhomen fillova ta lusja please fuck me ai buzeqshi edhe mi hapi kembet mirė dhe ngadal qe tė mos kisha dhimbje ja filloi tė me qinte me ne fund,ne fillim kisha pak dhimdje por ai ishte i kujdesshem ne fillim e fuste karin ngadal po pastaj filloi me shpejt une renkoja si e qmendur ai filloi ta rraste edhe me shum dhe fillonte tė derdhej ne vaginen time ishte e mrekullueshme e fuste karin edhe me shum e une isha ne ekstaze pėr disa minuta nuk dija se qfare po ndodhte veq e di qe renkoja si e qmendur nga kenaqesia beme sex reth 3 orė disa here u derdhem dhe ishte fantastike nuk e dija qe ishte aq i mirė sexi,ishim tė lodhur dhe lakuriq une isha bėrė e tera e lagur edhe nga gjaku ngase me leon e humba virgjerine me kapi pėr dore dhe beme dush se bashku e mbushi vasken edhe ai fillonte tė me lante ma ledhatonte tere trupin ne vaske qendruam nja 30 minuta pastaj dolem dhe shkuam ne dhomen time ngase shtrati ishte me i paster.
Une isha e lodhur po leo jo ai me shikonte dhe me puthte me ledhatonte pastaj une fillova ti thith penisin,testikujt,por edhe vulven ai ndjente nj knaqesi dhe dhridhej nga kenaqesia ishte i mrekullueshem perseri beme sex ai ishte shum i eksituar dhe mezi priste ta fuste karin ne pidhin tim edhe tundej si i qmendur dhe ma fuste karin deri ne fund por kujdesej qe tė mos kisha dhembje por sa ma shum ma fuste karin aq me shum me kenaqte dhe perjetoja orgasem tė panderprer ishte njė nat e paharueshme edhe pse isha vetem 16 vjeq dhe perjetimi i sex me leon ėshtė e mrekudhueshme ende jemi bashk dhe netet tona tė sexit jan tė mrekullueshme dhe plot pasion
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   938039 views
  Share