MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIME ME SEKS

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 2/4/2015, 21:48 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Pershendetje! Me duhet te pranoj qe jam shume aktive seksualisht dhe kam shume pervoje. Edhe perskaj gjithe asaj pervoje, ka disa momente qe vertete jane unike dhe qe nuk harrohen. Nje nga keto momente eshte gjate pushimit dimeror para 3 viteve. me te dashurin tim shkuam ne Mavrove. Atje morrem nje vile private, e cila ishte fantastike, e sidomos oxhaku i cili me zjarin e vet krionte nje atmosfere fantastike. Nje dite, nga skijimi erdhem pak me heret, e ndozem zjarin, dhe i dashuri im doli per te marr dicka ne shitoren qe ishte pak me larg. kur erdhi, erdhi me nje cun, te cilin e kishte njohur aty gjate pushimit, e i cili ishte yll i vertete. menjehere me pelqeu, por edhe une i rash ne sy, e sidomos gjoksi ime, qe ishte hapur. per habi, i dashuri im filloj te me puthe me pasion, me hodhi n e dysheme.... ne fillim u shtanga, por me erdhi mire, dhe harrova qe ishte nje i trete aty. per habi, bukuroshi qe erdhi m e te dashurin tim u afrua dhe filloi te me perkedhele...isha ne gjendje te papershkrueshme... edhe i dashuri edhe ai me perkedhelnin dhe puthnin. pastaj filluan te me heqin rrobat... fillova te digjem posi zjari aty perballe meje... ne nje moment, ai cuni me vuri nje jastek ne bel dhe mi hapi kembet.. i dashuri im filloi te puthe kofshat dhe pidhin... oh qe digjesha..... pastaj ai i tha- me ler mua te dridhet e tera- , ua, thash ne trans.... ai me hapi pidhin, i futi gishtin e trete dhe te katert ngadal, me kapi barkun me doren tjeter dhe filloj te shkoje larte-poshte me gishtat ne pid. nje nxehtesi e jashte zakonshme me pershkoi nga gishtat e kembes e deri te koka. fillova te dridhem edhe pse zjari fishkellonte.... ai po shkonte shpejt me gishtat, kur per njehere i tha te dashurit te me fuse karin shpejt dhe te me pompoje shpejt...... une gati e humba vetedijen... ai bukuroshi filloi te me puthe gjoksin, e pasta ne goje, kurse i dashuri im po me pomponte shpejt.... ishta ne gjendje deliri...u prisha..ne ate moment edhe i dashuri im u prish, me hodhi spermen mrenda ne pidh,.....por, tani erdhi rradha e bukuroshit. ne pidhin e mbushur me spermen e te dashurit tim, ai e futi karin e madh qe e kishte, dhe e mbajti fort aty per disa sekonda, pastaj filloi si i cmendur te me qije... ohhh ishte mrekulli, me hodhi spermen edhe ai, keshtu qe mu perzien spermat....
Pas nje ore pushim ashtu te zhveshur, i dashuri im me beri nje llape ndersa ai mi mbante kembet lart..... u prisha edhe 1 here..... pataj djaloshi iku, dhe te nesermen ne skiim e pame perseri. kure nuk do e harroj kete ngjarje
 
Top
93 replies since 24/2/2010, 20:55   754310 views
  Share