MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIME ME SEKS

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 27/3/2015, 22:48 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Prsh jam br jam 32 vj kam trup te mbushur dhe gjoks mesatarhistoria ime fillon me nje djal rreth 28 vjec ai me ngacmonte shpesh me hidhte fjal provokuese po u bente gati 1 jav dhe nje dit me ndaloi ne rrug,dhe me tha dua ta bej nje her me,ty te kam fiksim ok i thash nki thash gje pranova nga ora 9 te jesh ke shpia ime pasi ne ate ore del burri,nga shtepia te nesermen beranje dush u depilova u parfumosa dhe vesha te brendshmet e mia te preferuara kur papritur ra zilja e shtepis ishte ky djali filloi te,me puthte si i çmendur pastaj me hoqi sutjenat kur me pa gjoksin filloi ta puthte si i çmendur me kafshonte kokat o dhe fuste gishtat ne pidhin tim te bere zjarr pastaj me shtriu ne krevat dhe po me lepinte pidhin tim ohhh zottt sa po me eksitonte pastaj erdh rradha ime ja mora karin ne goj e thithja fort e peshtyja e fusja te terin i lepija boletgati 20 minuta ngoj erdh rradha per te ma futur ne pith ma futi avash avash pastaj filloi egersisht renkojasi e xmendur nga kenaqesiaaaaa jepi kurva ime me thoshte dhe ndalonte me puthte nga gjoksi u be si dem i eger pastaj ma hoqi nga pidhi dhe ma futi ne byth si i cmendur me qiu aq fort sa u prisha dhe un ndrruam stilet i hypa siper dhe po kaleroja,,,,ai me shtrengonte nga gjoksi jemi qire gati 2 ore dhe erdh koha per tu prishur ma derdhi spermen ne fytyr ma,laute teren fytyren beme,nje dush i bera dhe ja dy gojore dhe u vesh dhe iku qe nga ajo dite kalojm ne rrug dhe nk i flasim njeri tjt te gjith ne lagje kan qef,te me pallojn sepse jam shum seksi te besh seks nk eshte turp un jam e lindur per qef MUCH LOVE MAMASITA
 
Top
93 replies since 24/2/2010, 20:55   754310 views
  Share