MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Rrefime te nxehta femrash shqiptare

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 20/9/2014, 22:25 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Vendosa me shku ne pushim ne shqiperi me saktesisht ne durrs isha me dy shok edhe me nje daj temin...........shkum ne durrs e morem nje banes afer plazhit 20 metra (nese ja kom qillu) eeedhe u rehatum aty banesa ishte shum e thjesht met kallxu drejt as banes sun i thojshe , kishte nje banjo, ishte nje dhom me 5 kreveta edhe aty me nje qosh kuzhinen , ishte shum e thjesht amo ta thejke :D.
Diten e pare dolem ne plazh smo dok kurgjo interesant :S...............nejse erdh nata erdh koha me dal dulem pak neper qytet ku ka kallabllak.............diten e dyt po shkojm ne plazh edhe shokt shkun mu la une thash po rri ktuu , u shtina po rrezitna edhe pe sho nje femen po tu dal prej ujit une pe kshyri tinxa , ajo po vjen aty afer e kish pas mamin e vet edhe motren e vogel , u shtrii edhe ajo po rrezitet , une po menona qysh mi fol thojsha vetemeveti ME FEMNA TE KOSOVES DI QYSH ME BISEDU AMO KJO E SHQIPERIS SPO DI PO SHARROJ NAJKUN , e lash krejt ........ erdhen shokt......( po ja fus shkurt).
Diten e tret njejt qashtu shkum ne plazh veq ksaj here shkum nja 10 meter ma larg edhe une menojsha ATHU KU ESHTE AJO , A ESHTE NE PLAZH A JO ,,,,,,, ni shok po ma bon "hej o njeri qka ki qka je ra nkujtime , qu hajde shkojm lahami" nejse shkova , kur u kthejta ja nisa mu shetit rreth plazhes mo spe sho po nuk e pash kerkun :S .Edhe shokt um pan qe kom diktu diqka amo nuk dojsha me ju kallxu se mos me nxon um vjen inati se um ngucshin. .... gati shkoj dita u bo ora 17.00 une nuk e pash :S .
Diten e katert i humba shpesat krejt smujsha as mu knoq me shokt tu menu per at femnen.
Isha me aparat ne dor tu dasht me bo foto kur pe sho ata ish kon me ni shoqe tu ec rreth ujit, shokt kur um pan ja nisen me kesh se ja kisha hap syt si si hehe qen nejse i thash njosit hajde me mu ,,,,,une e gjejta ku rrin tash u pregatita veq prithsa kur po hin nu uj me ju gjujt une permas meniher.
Shoki po ja ban he qe u qu po hin edhe une u qova po shkoj kishe mu la po smujta mi fol dola i deshtum edhe heret e dyt dola i deshtum edhe heret e tret :@ u bona nervoz me vetveten (shumica e njerzve ja nisen mu largu me ec) edhe ajo hini ne ishte vet edhe une u nisa vet zdisha qysh mi fol e laga pak me uj ajo bertiti me zerin e saj sexy edhe u kthy ka une une u zvertha ne fytyr EEEE HHHHH ME FAL PO PA QELLIM ajo tha JO SKA GJE PO TJETER HER TE KISH KUJDES une pi thom ANI DE MFAL ,ajo po kesh ,une: nga je ti, ajo: jam nga tirana por jetoj ketu ne dures ja ke ai pallati me ngjyr blu, une: aaah shuum mir pra AJO: ti nga je UNE: une jom nga kosova kom ardh ne pushim ne durrs AJO: pot pelqen durrzi UNE: durrsi po plazha jo femnat po , ajo qeshi met te madhe edhe une kesha, AJO: hee tirona ka qoca te bukura,UNE: hee edhe prishtina ka qika te bukura ,ajo tha; une duhet te iki se pot therret mami,,,,UNE: ej ej ej poo hee ee ee ,AJO: fol qka ke , UNE: a muj mu taku neser me ty AJO; pritum posht te pallati aty mu te hyrja ne ora 12.00 UNE: aha ok tung shimi.Shokt mi kishin hap syt tum kshyr aahahhaha ma kan thii gith naten mkan nguc.
Diten e pest, shokt ne ora 11.35 dolen ne plazh, u vesha me tesha te basketbollit se ishte shum nxet nuk disha qka me vesh.
Dola aty te hyrja e baneses ( ke pallati) te prit........ u bo ora 12.30 ajo nuk erdh ............ u bo ora 12.45 ajo nuk erdh ........ u bo ara 12.50ajo nuk erdh..........vetmeveti thash DERI 13.00 ma shum nuk e priti :@
Veq sa e mrrolla ftyren , kur po vjen ajo ish kon me mamin e vet edhe motren mami vet eci ,ajo u nal mum fol ,AJO: me fal u vonona pak po po faji ishte i mamit,. UNE; ska gje,,,, dolem neper qytet edhe hinem me ni qafit spo di qysh mi thon fast food zdi nuk e kom pa ,asaj i pelqejti edhe hinem. ajo mur me pi une mora me hanger.
Ajo; ju kosovaret jeni shum djem te mir , jeni shum te sjellshem , sikur te ishe ti i shqiperis nuk kisha fol kurr me ty UNE: ja nisa me kesh ,, pse bre edhe djemt e shqiperis jan te mir , AJO: une nuk i du, UNE: mos ma bo qefin, AJO: si the , UNE: numrin e komes sa e ki , ajo keshi met madhe , AJO: qte duhet ahahahhah, UNE: nese ma kallxon numrin e komes une ta kallxoj numerin e telefonit .nejse..............dulem prej tu ec e tu bisedu, AJO THA: a po vjen te un se askush nuk eshte shife qfare dhome kam,,,,, une nuk pranova i THASH: hajde ti te une se ktu ma afer eshte ne katin e pare.Shkuam te banesa jem hym brenda u ul ne krevet une u ula ne krevetin tjeter perball saj ,dhe ja nisem me bisedu.
AJO: ke pasur ndonjeher femen, UNE: uuuee qfar pytje, a munesh pytje e dyt se kjo pytje ska pergjigjje hehe, AJO: nuk munesh me vazhdu pa e thon pyetjen e pare, UNE: aha , po ku e gjejte pytjen ma te veshtir ,,,, ajo janisi me kesh.....AJO:ok kalojm te dyten , a je i virgjer , UNE: heh jo nuk jam, AJO: sme besohet ,po sjellesh sikur mu kon i virgjer,UNE: ahahhaha , ti a je e virgjer, AJO:jo as une nuk jam,UNE: se besoj,AJO:pse , UNE: pse pse , pse du me vertetu , e nese je e virgjer une nuk te preki a nese nuk je e virgjer muj me bo qka ta don qefi,AJO: oo zemer sa i sjellshem qe je ,,,,,, kur um tha zemer mu nxe krejt trupi,UNE: une nuk jom i sjellshem amo di me sjell mir,,,,, ja nisem dyt me kesh,,, une e pash ku e kishte qellimin po hi ne tema ma te nxehta,,,,UNE: te pelqen puthjet , AJO: shuum i du ,,,,,, po e kshyri ne sy edhe ajo pom kshyr spo mi hjek syt edhe po shkoj te kreveti asaj po ulna afer asaj pi ja largoj flokt me dor edhe po e puthi ne qaf ajo e leshoj nje ze te embel qe mu um kall krejt. fillofa me prek ka trupi e ja nis ame puth ne buzz tu puth e te prek njeni tjetrin ajo u ul permi mu edhe u shtim ne krevet mu mu bo druu kari, ajo u qart krejt, ja hjeka jelekt edhe ja nisa me ja prek tani me ja lipi edhe e kapa ne kra e perplasa ne krevetin tjeter, ja nisa ne puth ne buzz e kadal te puth ka qafa e te prek me don e te puth ne cica te lipi ka barki deri te seni ma i mir edhe i THASH tash te kallxoj a me vazhdu a jo ,,,,,,,ja hjeka breget nuk ish kon e virgjer thash ehh mir qu tash ,, AJO THA: po iki une ,UNE: ej ej ku po shkon , kshtu pom le aaah , AJO:duhet te shkoj vazhdoj tjeter her,UNE:hmmmmmmmm po une te thash qu shkojm ne banjo pastromi edhe bojm sex,AJO: me fal zemer duhet te shkoj um puthi edhe iki QAOOO ,,,,,,,,une meta si qenn i uritur ,,,,, hina ne banjo ja futa ma dor.
Shkova ne plazh po smujta mi gjejt shokt po e pys si femen aty mos di ku jon ,, po jo nuk dike sen.... hmm kom met vet tash spoo di ku mi lyp, ajo tha ihaaa hajt qa po ta nin, une pi thom: ti prej kosove a ajo tha: po ,,,, edhe po mi hap syt,,,,UNE: ok tung, u nisa me shku mu la ajo pom vjen permas me dy shoqe, PO THOT NJONA: pom dhymesh sa keq paske met vet ,,,, me erdh inati pak I THASH: ani de nashta ju nuk um leni vet deri sa ti gjej shokt, TJETRA THA me dasht te lojm me dasht ste lojm ,,,,, ajo qe fola ma heret nuk folke hiq. nejse une thash: a lum me top ,NJONA THA: asnjona skina topa, UNE: jo topa po top se veq njo po na vyn,,,,, ato ja nisen me kesh ,,,,,,,,ajo qe fola ma heret THA: po i ron qe koke o njeri , ku je rrit more,,,,,,,,, une u bona pak nervoz , ato qat qellim e kishin mem bo nervoz,zdisha qysh mu nxjerr e THASH:a e mormi ni anije ,,,,,,hypen ne anije edhe masi u nisem pe sho ne plazh at femen e tirones po ajo nuk um pa , edhe une u meshejsha mos mem pa, shkum larg qe mo as ni anije nuk mujke me ardh edhe u gjujtem ne uj ato u qarten krejt ishin kon te trente krejt une u habita me to.Hypem ne anije, NJONA THA a e lujm ni loj ,,,,, na krejat me ngojm AJO THA: une jav baj ka ni pytje kush se din i hjek bregt , na ja nisem me kesh ,,,,,,,, ja boni shoqes vet ajo se diti i hjeki veq kto perpjet ajo e dyta e diti ( ajo qe fola ne fillim), mu ma ndryshoj pytjen , Cili cent ne evrop ka me pak banor , une thash ma mir po deshna ,,,,, ato ja nisen krejt me kesh ja nisen tu beritt deshu , UNE THASH nese deshni ju maspari , deshna edhe une ato u deshen krejt veq bregt jo , njona tha hajde bre moo ihaaa ma thine, une i hjeka shorcet , ato ja nisen tu kesh edhe une po ju afrona njones po e puthi e ato dy tjerat po ma prekin karin me dor une u shtrina ne anije njona ma afroj pidhin te ftyra dy tjrat ma marshin ne goj derisa u derdha kur u derdha ja nisen me kesh atoo une e pasrova karin mir e mir edhe ajo qe keshi mas shumti i thash hajde tash ajo u shtrii i qoj komt perpjet edhe une ngadal ja futa karin derisa ato dy tjerat u puthshin edhe um prekshin mu kaniher um puthshin, ajo u qu anjona u shtin edhe tjetra r a permi ata dmth e boten 69 ja thash ne goj njones qe e ka bo 69 edhe ajo qe eshte perfuni ja futa ngatal ne pith edhe ashtuu i qiva te trijat edhe ne fund ju derdha ne goj te trijav edhe him u lajtem ne uj cullak u veshem , e qum anijen edhe ato nuk mu hjeken une dojsha mu largu prej tyne se thash pom she ajoo llokumja i tirones , nejse dola mu shetit veq me njonen me ata qe e veta ne fillim therr plazhes, po bisedojm tu shetit neper plazh thash bjerma numerin , ma dha numrin: thash nese smuj me te thirr ketu te thirri ne kosove OK edhe ika ne banes, shokt ishin kon aty , edhe po bertasin KU METE MORE , une ju kallxova krejt qka kom bo, edhe i thirra e thirra ne tel at femnen e kosoves thash meri shoqen edhe hajd(JA KALLXOVA VENIN) dola une me ata ne fillim qe e veta , ato 3 shokt e mi dulen me 2 shoqet .................... une po shkoj rreth plazhes edhe po du me qi po spom len u bona nervoz, pse diten u knaqem e tash spom len, UM THA: smuj me bo sex se duhet mu pastru e une ka me dal me tjer kon ma von, aha une pi THOM: ani de kurgjo so , hajde shkojm ne banes te une. E shtina ne banes, i thash hin pastroju , u desh aty para meje edhe hini ne banjo une mas 5 minutav u desha edhe hina ne banjo ajo ish ul edhe ish kon te ferku me dor , une pe api per dore pe shti ne kabin te tushit edhe po ja nisi me puth uji na rake permi une e puthsha e lipisha edhe ajo ashtu njejt ,, ma preke me dor ,,deri sa mu qu edhe e dulem prej bajos, pe shtri ne krevet pe ly me vaj edhe po ja ferkoj trupin edhe pishin edhe bythen edhe cicat , ajo po ma merr ne goj edhe po e qi ne pith e ne byth eee deri sa u derdha kjas here qoj ma shuum zdii pse edhe masi u derdha him te dyt mu la edhe aty u puthem e ledhatum mir e mir , u veshem u nreqem u bom gati dulem pak neper qytet aty afer deshta me mor kerrin po e kishin morr ato tre shokt e mi , nejse deri von naten une me to tu nejt , e percjella deri te banesa e vet , um tha hajde se veq shoqen e mia jan mrena , hajde nese don , UNE I THAH jo flm shuum tjer her vi po iki tash se edhe u bo von. Shkova ne banes ato hala nuk kishin ardh e dheza TV tu kshyr um kish marr gjumi.
DITA E SHTAT.
Po qona ne ora 12.25 ne dhom ish kon veq ajo e Tirones ( sa u gzova kur e pash ) as shokt nuk i pash as kerkon se disha a kan ardh a jo, e pyta at tironsen ajo tha: prej ores 10.00 jam ktuu , e kur erdha nuk e pash kerkan veq ty tu flejt e nuk deshta me ta prish gjumin,,,,,, ooo po vjen ni er e mirr, ajo kish pregadit me honger diqka ja kom harru emnin qysh e pat , veq ma ka thy kur e kom hanger.AJO THA: mami sot ka shku ne tiron me motren e vogel , mundemi me dal ne plazh basht ose me shku ne banes te une, UNE THASH: ok so problem amo babin ku e ki,AJO: ahahhaha babi edhe tu punu ai nuk vjen ne durrs mos u ban marak.
Shkum ne plazh u ulem afer njani tjetrit ti ja ly trupin njani tjetrit ...........e qesi far sene ........kur u bo ora 5.30 qeshtu diqka une i thash a po shkojm ,,,ajo tha; so te duash zemer,,,,, u bon gati i miren senet krejt edh epe kapi per dore at llokumin edhe po nisna krejt baneses ,,,tu ec rastesisht e pash at femnen e kosoves qe bona sex prom me to,,,, ajo um pa me kete tironsen per dore prej inatit ma boni ku je zemer qysh je edhe um puthi ,,, kjo tironsja met e habitur nuk dike qka me thon ,une e largova kete te kosoves , ajo e tirones iki ne vrap une mas saj e ti thon ksaj te kosoves oo dreq hajt se ki me pa,,,,,,ngajta derisa e zuna kete tironsen edhe nuk u nalke derisa e binda nalu , kur u nal ja nisi tu bertit e tu kajt ,ajo tha: pse um ke rrejt pse ske kallxu qe ke ardh me femen ketu , psee je kaq i poshter se kum dit ,,, ja nisi qesi fjal mem thon ( ajo folke me gramatik po une po ja fus kosovarqe) ,,,,,,edhe iki tu kajt vrap , une mas saj ,,,, ajo e kosoves mas meje kur u nalem tret ajo e kosoves tha: shum mut i madh koke po me njerz si ti une skom pun edhe iki ( u gzova qe iki ajo e kosoves),,,,, kjo e tirones THA: ncncnnccn i pa ftyr ma futi shuplak iki edhe ajo, une vrap mas saj tu shku permas edhe ti thon plzzz veq edhe ni shanc te lutem mos e ngo att N.( ata te kosoves) ajo veq me na nda e ka pas per qellim ajo kurv eshte ,ajo nuk u lalke une e kapa per krahi edhe e nala me zor prit pak prit a muj me fol diqka ajo tha OK de fol , qka ki kshtu a ban me dit AJO ja nisi tu bertit , UNE I THASH veq pak veq pak paq veeeeq paaak, ajo u nal UNE: po ti sje e virgjer ti ke bo sex me dikon edhe ki me bo me mu e ki mem harru edhe une ashtu njejt kum bo me N edhe po du met provu edhe ty pse je kaq kokfort,,,kuptoje kete sen , nese ja kina filli lidhjes ose nese kina me ja fillu lidhja loj ka me kon veq avantur sen tjeter , AJO ja nisi me kajt edhe um tha po une ty te du breee je i vetmi mashkull qe kam dashuru ,, UNE hmmmmmmmm zemer ngom mir ti munesh mem pa veq njeher ne vit , smunesh mu dashuru kaq shpejt , ma von qka ki me bo ti kur sum ki mu ktuu ,,,,, asaj po i pikojn lotet .....AJO THA: gjith kom enderru nje mashkull si ti je si engjull, UNE: ngom zemer edh eti je si engjull si shpirt si nje yll, po mo skaj se edhe mu mbon me vujt (aty po kalojn njerz qka po vijn prej plazhes edhe po na kshyrin na dyt te kuqt ne bised e te kshyr njeni tjetrin ne sy ) hajde shkojm te banes teme AJO THA: hajde ti te une se qashtu e kom pas ne plan UNE: aha ok .
hynem brenda, u habita, qfar rregullimi . Um tha rehatoju ulu ketu , pruni diqka me pi edhe po e dhez TV-ne po e leshon nje film edhe po ulet afer meje, une pi thom: a je e sigurt qe nuk vjen kerkush , AJO tha: o zemer mos ta nin edhe um puthi....,,, u kry filmi ajo met veq ti ndrru programet , une po ja largoj doren edhe pe puthi po puthmi shuuum shuuum , kuu tu dasht me ja hjek blluzen nuk pranojke,, hmmmmmmmm AJO THA: ju kosovaret ment veq se sexi i mbani ,,,,, u bona nervoz pak po se shpeha u bona kisha spo ma nin.............................. nejta edhe gjys ora e pash qe spo don me ma dhon edhe i thash une po iki ajo tha: ku po shkon prit prit se kam diqka per ty ,,,,,,po ma bjen do torte , ish kon shum e mir pe ha pak e pak e lash ,,,,,,,ajo e mur pak tort me gisht e futi ne goj te vet edhe tani e futi ne goj teme edhe um puthi aty e pash qe u nxee ja qita quart ne shpin edhe ja hjeka kto perpjet krejt
edhe aty e shtrina edhe e kapa torten e derdha ne cica edhe ja nisa me hanger ja nisa te puth te te leshatu ajo shkoj e mur hala torte erdh mi hjeki pangollet edhe ma boni karin krej tort edhe ja nisi te honger (UUUUU QFAR NKAQESIE KURR QASHTU NUK JAM NDII) desisa u nxejta mir e mir edhe i thash shtriju edhe ja hjeka bregt e ja qita do tort ne bark edhe aty ka pidh edhe ja nisa me hanger j anisa me ja lipi pidhin ajo bertitke une marsha fuqi ma shum me j a hanger se u bo shum e mir me tort, ja shtina dy gishta edhe ja lipisha sa mujsha derisha u qart tu bertit dikur i thash shkojm pastromi ne banjo edhe vazhdojm atje.Ajo vasken e kish pregadit , maspari hym aty ne kabim e bom nje tush dyt bashk tani u futem ne vask uji ishte i nxeht edhe me shkum, vaska ishte trekendesh ajo u ul me nje nend une ne tjetrin , e j anisi me ma prek me kembe karin , dikur u afruu te une edhe ma futi cicen ne qoj edhe ja nisi me agresivitet tum puthe tu ma prek karin , tani e kapi karin me dor edhe e futi ne pidh edhe ja nisi tu kcy ashtu ne uj ja nisa edhe une me livrit ,,,,,,,,,,,,,,, e nderrum poziten ajo e boni doqqyn une u qova ne kembe edhe ja futa ne byth ngadal ngadal , tani te shpejtu pa kap eee qeshtu ja dhash ne goj pastaj ja futa ne pidh ...............................e keshtu ja nderrova disa pozita deri u derdha 2 her .................................. edhe shkuam ne dhom te gjumit ajo doke me bo muhabet une smujsha u shtrina ne krevet edhe ajo erdh te njejtin krevet e vnoj kryt te gjoksi jem edhe ashtu deri ne mengjej ,,,,, kur i qela syt e pash ish bo drit ajo nuk ishte ne shtrat une u qova vrep u vesha edhe direkt te dera jep me qel dera mshel kshyr neper dhoma kerkush dil ne ballkon nuk pasha sen se shum lart pffffff ,, po ma cingerron njani shok, EJ KU JE MORE UNE: qe bre qetu me hanger dreqi me ni kurv e mka mshel ne banes ,,, ai ja nisi me kesh ,,,,, sonte naten nismi per kosove mos shko kerkun ,, UNE : ok ok hajt se nimi ,,,, spo di qysh me jabo me dal ,,,, thash hajt se nashta vjen u ula tu kshyr tv......................u bo o ra 1.00 ajo nuk erdh
,,, hmm :@ u bona nervoz ja nisa te hallakat shpijen tu lyp najsen per me thy braven e deres,,,e gjejta ni heker ti ju afru deres kur po e qel deren ish kon A tironsja PO MA BON: me zemer qka u zgjove kaq heret ,UNE: heret pot doket po :@ ,AJO:qka je tu bo,,UNE : deshta me provu me qel deren thash ti um harrove, AJO: ahahhaha jo bre shpirt , t ekom mshel se thash po del me at N,, UNE: hahahhaha po pse bre kshtuu ahahhaha , ej po une sot ka mu nis per kosove,,,, ajo krejt e ndryshoj fytyren,,,,THA pse kaq shpejt rri ktuu me mu une veq per ty nuk kom shku ne tiran me prind, UNE:pom vjen keq amo sot kina mu nis, AJO: po rri ktu me mu une krejt shpenzimet i hjeki veq rri ti mos um le vet te lutem , UNE: nuk eshte puna aty amo duhet me shku se neser ja filloj punes,AJO e prishi ftyren edhe iki u ul dikun, une shkova mas saj edh edhe zemer une duhet me ik sot e na shimi ne vitin e ardhshem ose nese muj me ardh dimrit ,,, kisha pas qef met pas afer per nje kohe te gjat po kupto qe smuj, ajo nuk folke................................................
u pershendeta me aty tri ne kosoves N. S. edhe F edhe ne fund A (e tirones) deri te kerri um ka percjell ma dha ni dhurat (spo jav kallxoj) qashtu qe edhe dritaren kur e kom qel um ka puth hmmmmmmmm shum mu dhymt bre se pernime um dojke , tan rrugen tu menu per ta edhe te kshyr dhuraten e saj.....................
 
Top
6 replies since 7/2/2010, 13:14   22323 views
  Share